>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Sure Bet Poker com 5$ no deposit

tomo121 127

tomo121

Użytkownik
info z meila a dokladniej spamu
NEW!!! 5 $ FREE POKER - SUREBETPOKER new network with FULLTILT avatars!!!

1.register on http://www.surebetpoker.com/ with bonuscode FREE5
2. faster then 24hours you get credited

Ja kase mam zaraz po rejestracji.
Powodzenia;)

Nowy room, onine 29 osob teraz, ale zawsze free
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
...tylko żeby pozniej nie było płaczu,jak nie wypłacą.
Brak jakiejkolwiek licencji.*
Z nudów można zagrać ,ale odradzam wpłaty do czasu pojawienia się informacji na innych zagranicznych forach nt tego roomu
* Przepraszam jest logo : Costa Rica ,która nigdzie nie prowadzi.
W razie problemów z wypłatą nie będzie gdzie się zgłosić ze skargą.
PS
Dwa tygodnie temu reklamowali się sciągnięciem kilku PRO
 
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
Mi LC sie nie wlacza wiec nie wiem jak z obrotem(rh) i czy trzeba cos wplacac przed wyplata.
Ps kiedys z promocji ktora byla w spamie 10$ bez depo wyciagnalem 5500 zl. Jak sie uzbiera jakas sumka to mysle warto zarzykowac 10$
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Ps kiedys z promocji ktora byla w spamie 10$ bez depo wyciagnalem 5500 zl, wiec mysle ze warto sprobowac. Jak sie uzbiera jakas sumka to mysle warto zarzykowac 10$
Nie twierdze,ze room nie wypłacalny,czy też ze z takich promocji nie można wypłacić.
Zwracam tylko uwage na brak licencji i odradzam depozyty w to miejsce.
Nic nikomu nie będę zabraniał.
Nie moje pieniądze a każdy ma swój rozum
 
mic1984 356

mic1984

Użytkownik
tak samo było z jokerclick ze 20 osób tam grało na początku, mb mieli na gmailu a jednak wypłacali ????

Tak,ale wpłate i wypłate z Joker sprawdzałem na &quot;własnej skorze&quot; ;)
edit. Zapomniałem o sc00by,który chyba pierwszy wpłacał na Joker
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
????

Tak,ale wpłate i wypłate z Joker sprawdzałem na &quot;własnej skorze&quot; ;)
edit. Zapomniałem o sc00by,który chyba pierwszy wpłacał na Joker
Suchy Ty wypłaciłeś z Jokerclick dopiero jak już było wiadome że wypłacają, Ja tam wpłaciłem kase pierwszy 3dni po tym jak pojawił ie temat na tym forum i w ten sam dzień też dostałem kase, zresztą pisałem o tym na 1stronie tematu, na późniejsze wyplaty od nich czekałem juz dłużej.
Masz racje. ????
Wypłaciłem wtedy,jak uzbierałem odpowiednią sumę
 
L 2

lowlander

Użytkownik
Wymagania 50 punktów pokerowych , 10pp za kazdy darmowy dolar (można to sprawdzić wchodząc w cashier-&gt;shop) ugrane mam ponad 60pp i na koncie 110$ . Wczoraj zlecilem wyplate 100$ na razie zadnego mejla potwierdzajacego przyjecie do wyplaty. Na skype support rownież milczy. Mi to śmierdzi scamem ale zobaczymy
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
Wymagania 50 punktów pokerowych , 10pp za kazdy darmowy dolar (można to sprawdzić wchodząc w cashier-&gt;shop) ugrane mam ponad 60pp i na koncie 110$ . Wczoraj zlecilem wyplate 100$ na razie zadnego mejla potwierdzajacego przyjecie do wyplaty. Na skype support rownież milczy. Mi to śmierdzi scamem ale zobaczymy
dawaj tu znac jak wyglada twoja sprawa, jeszcze powiedz czy ugrales z 5$ darmowych czy wplacales cos?
 
L 2

lowlander

Użytkownik
Tak ugrałem z $5 darmowych. Room powstał miesiąc temu i te $5 to chyba ich pierwsza akcja promocyjna. Widziałem tam ostatnio chłopa dziwnie grającego który na stoliku NL10 miał $150 po 20-30 minutach grania tam. Myślałem że koleś podstawiony jest ale sam na NL20 ugrałem 3 buy iny w 20 minut. Potem już spokojna gra na NL10 żeby ugrać punkty. Ale nadal się nie odzywają. Od 16 października nie napisali ani jednego posta na forum czy na swoim profilu na FB (tam żadnej aktywności od 1 października kiedy to room zaczął działać) Dziwne ... nie wyglądają na oszustów tylko raczej na takich napaleńców co słomiany zapał mają.
 
L 2

lowlander

Użytkownik
Withdraw Funds

You have reached your daily limit for withdrawal requests. Please try again tomorrow.

pojawiło się coś takiego gdy po 3 dniach znów spróbowałem zlecić wypłatę (przy pierwszym podejsciu napisane było że niedługo się odezwą)
DOBRZE ŻE TAM NIE WPŁACAŁEM... ODRADZAM ZAWRACANIE SOBIE GŁOWY TYM G*WNEM.
 
L 2

lowlander

Użytkownik
Po interwencji kolegi z innego forum (affiliate) udało sie nawiązać z nimi kontakt. Support odpisał (po prawie 4 dniach !) z prośba o dokumenty. Napisałem tez do Sullmana (CEO) który równiez pogonił support by się ze mną skontaktował. Zadałem pytanie co do licencji, odpisał że licencję posiadają ponieważ przyjmują płatności Skrill/MB i licencja jest już widoczna na stronie (z tego co pamiętam wcześniej jej nie było). Jeśli wypłacą natychmiast dam znać.
 
L 2

lowlander

Użytkownik
I jak wypłacalni ?
TAK!!! Mieli problemy z Moneybookers miało byc dziś gotowe bo zmieniali konto bankowe. Licencja jest wszystko jest tylko przekierowania do banku im nie działały i za maks kilka dni powinno byc gotowe. Mimo to dzisiaj dostałem $265 ($100 + $140 za konsolę WII którą wygrałem w ich freerollu + $25 za czekanie) na Paypal bezpośrednio z konta właściciela firmy. Inni gracze też dostali wypłaty od $50 do $1000. wszystko z darmowych $5. I to bez depozytu weryfikacyjnego. Chodzi o to że właściciel źle rozpoczął przygodę z własnym pokerroomem mając go w wersji beta wymagającej poprawek. Jest profesjonalnym graczem i jest mocno zajęty. Wypłacanie kasy bez depozytów świadczy o tym że firma bierze na poważnie graczy. Od samego poczatku czyli mojego pierwszego posta w tym temacie byłem w stałym osobistym kontakcie z właścicielem Trwało to sporo bo do ostatniego momentu starali się uspokajać graczy którzy czekali aż system wypłat ruszy.
Polecam grę na tym roomie. Fajni ludzie choć jeszcze ich mało i coraz stabilniejszy soft. Niedługo rusza kampania marketingowa zakrojona na większą skalę i mam nadzieję że juz bez problemów wpłat czy wypłat. Wtedy może będziemy mieć większy ruch na stronie.
Pozdrawiam i do zobaczenia przy stołach
 
Do góry Bottom