>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Łatwy system, ale czy łatwe pieniądze? Sprawdźmy.

miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Ostatnio w wolny wieczór, pomyślałem, jak łatwo przy odrobinie szczęścia zarobić na &quot;kebaba po szkole&quot;. Tak wielu powie, śmieszny system, śmieszne pieniądze, ale... Wszyscy dobrze wiemy, że żaden pieniądz nie &quot;śmierdzi&quot; więc, nawet 50zł w portfelu cieszy każdego.

Wielu potraktuje ten temat, w formie żartu. Ale nikt, jeszcze nie wymyślił systemu, który dawałby potencjalny zysk, codziennie. Temat taki już był, ale nie na &quot;taśmy&quot; a na pojedyncze zakłady.

A więc, prosty system na strzeli bramkę dana drużyna, kursy śmieszne, ale nie jest ciężko trafić tzw. &quot;taśmy&quot;. Jeżeli dobrze dobierzemy spotkania, oczywiście, nie gramy kursów 1.02, tylko staramy się dobierać od 1.20 w górę, max 1.50 wiadomo, 1.50 zdarza się raczej tylko w przypadku stawiania na strzelenie bramki, przez drużynę, która nie jest faworytem, jednak czasami można złapać kurs 1.25 - 1.30 w przypadku faworyta. Zdarza się, że przy 15-20 zakładach, które nie jest wcale tak ciężko trafić, chociaż różnie to bywa, można nawet zrobić ako: 90.

Kupon na dziś.

Ruch Chorzów strzeli bramkę @ 1.26
Ruch Chorzów, na własnym stadionie podejmuje Polonie, jeśli dziś uda im się wygrać, mogą wskoczyć na 3 pozycję w lidze. Ruch jest w dobrej formie, w ostatnim spotkaniu pomimo tego, że do połowy przegrywali z Górnikiem Zabrze, a w lidze na ich stadionie od 11 lat nie strzelili bramki, udało im się wygrać spotkanie 2:1. 1.26? Wrzucamy.
Newcastle United strzeli bramkę @ 1.43
Na Britannia Stadium drużyna Stoke, z reguły nie oddaje łatwo punktów. Dziś na ten obiekt, przyjeżdża Newcastle, które do tej pory, podobnie jak Manchester City, nie przegrało żadnego spotkania. Podopieczni Alana Perdew, grają całkiem niezły futbol i nawet z najgorszej sytuacji potrafią wyjść o czym świadczy np. ostatnie spotkanie w ramach Carling Cup z Blackburn, do 90 minuty Newcastle przegrywało 2:0 a mimo to doprowadzili do dogrywki. Mecz na remis... ale bramkowy. Newcastle strzeli 1.43, bierzemy.
Nantes strzeli bramkę @ 1.22
Nantes obecnie jest w formie, która rośnie. O ile na wyjazdach radzą sobie słabo, o tyle u siebie na 5 spotkań (3-1-1). Jedyna porażka u siebie miała miejsce na początku ligi z ekipą Brest (0:2). Potem już było tylko lepiej. Średnio 1.9 bramki na mecz na własnym boisku. Lens, spadkowicz, raczej może powalczyć tylko o remis, ale wątpię. Nantes strzeli, dokładamy.
Emmen strzeli bramkę @ 1.60
Den Bosch - Emmen , spotkanie w którym wszystko może się wydarzyć, obie ekipy słabe. Jednak to Emmen w ostatnich spotkaniach spisywało się lepiej remis i wygrana na wyjeździe z jeszcze słabszym AGOVV. Den Bosch w środku tygodnia grało Puchar Holandii. Emmen strzeli? Bardzo możliwe, 1.60 warto dołożyć.
Czernomorec Odessa strzeli bramkę @ 1.35
Raczej spotkanie na pograniczu, niewielu bramek, jednak to ekipa Czernomorecu Odessa, jest obecnie w nieco lepszej formie. Historia dla gospodarzy, jednak dziś zostanie przełamana. 0:1 dla Czernomorec Odessa.
Martimo strzeli bramkę @ 1.31
Piąta druzyna ligi Martimo rozegra dziś wieczorem, spotkanie przeciwko Gil Vicente, Martimo w tym sezonie radzi sobie całkiem nieźle, na wyjazdach gra przyzwoicie (2-1-1) co więcej, ich średnia bramek w spotkaniach wyjazdowych wynosi... 2!

Oferta jak to w poniedziałki, uboga. Jednak można coś wybrać.

Ruch Chorzów strzeli bramkę @ 1.26
Newcastle United strzeli bramkę @ 1.43
Nantes strzeli bramkę @ 1.22
Emmen strzeli bramkę @ 1.60
Czernomorec Odessa strzeli bramkę @ 1.35
Martimo strzeli bramkę @ 1.31

Toto-Mix

Ako: 6.22
Stawka: 10zł
Możliwa wygrana: 54.70
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Ja rozumiem, że każdy szuka alternatyw, sekretnych przejść, które doprowadzą nas do $ ale żaden to system. Dozbieraj do stówki, puść, NAWET, jedno z tych zdarzeń jako pojedyńczy zakład i ciesz się swoim kebabem po szkole.
Teraz może ta taśma Ci wejdzie ale gwarantuję, że ciepły posiłek po szkole może się skończyć szybciej niż się zaczął.
Pozdro.

EDIT DOWN: Domyśliłem się ;)
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
Ja rozumiem, że każdy szuka alternatyw, sekretnych przejść, które doprowadzą nas do $ ale żaden to system.
Niestety muszę poprzeć przedmówcę. Jeżeli chcemy się doszukać w tym jakiegoś systemu na grę przynoszącą zyski (a tego w tym dziale szukamy), to niestety niczego takiego nie ma. Ot, skleciłeś kuponik i masz nadzieję, że na &quot;kebaba&quot; będzie. System żaden, skuteczność matką sukcesu. Ale wbrew pozorom nie potępiam.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Wiem, zauważyłem. Mimo to, jak koledzy wyżej napisali NIE JEST TO ŻADEN SYSTEM.
Aczkolwiek, według mnie dobry sposób, na zarobienie jakiejkolwiek kasy, pomimo nie trafienia typu. W przypadku ligowych spotkań w weekendy, nie jest ciężko trafić taką &quot;taśmę&quot;.
 
heineken_ksf 0

heineken_ksf

Użytkownik
Ja na Twoim miejscu grałbym trochę inaczej. Jeżeli załóżmy minimalny kurs to 1,25 jaki wybieramy to :
Znajdź 10 taki drużyn co strzelą bramkę. Podziel na 2 kupony po 5 spotkań. Kursy każdego z kuponu będą się równały około 3,00. Zagraj każdy kupon np. za 20zł. ( pula startowa ). Za każdy kupon do wygrania będziesz miał 60zł. Łączna suma wygrania 120zł. Jeżeli wytypujesz poprawnie jeden kupon będziesz 20zł na plusie. Jak dwa to tak jak wyżej pisałem 80zł na czysto.
Według mnie ta opcja jest lepsza i z pewnym marginesem błędu.
Tylko pamiętaj jak uda się wygrać te np. 120zł to nie graj dalej za wszystko. Zrób jeszcze raz tak samo. Dopiero jak ugrasz coś znowu możesz delikatnie stawke podwyższyć. Raz w tygodniu często zdarzają się dni że wszystko po prostu tragicznie się kończy. Wyniki są po prostu kosmiczne. Dlatego lepiej zachować bezpieczeństwo.
Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom