>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Narciarstwo alpejskie 2011/2012

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jaka będzie suma numerów startowych zawodników, którzy znajdą się na podium (top 3)?
under 18.5 1.85 ✅
Bwin
3/10

Kandydatki do podium są następujące:
Rebensburg - 3 miejsce startowe,
Poutiainen - 5 miejsce,
Worley - 6 miejsce,
Zettel - 2 miejsce,
Goergl - 1 miejsce,
Brignone - 4 miejsce,

Takie moje typowanie, właśnie w takiej kolejności wg mnie są faworytkami. Spoza tej grupy to może Maze z 7 numerem jeszcze, ale ona raczej w późniejszej fazie sezonu się uaktywnia. Wg mnie właśnie te zawodniczki z pierwszej szóstki będą walczyć o pudło. W 1 przejeździe po świeżej trasie jadą, wiec mogą zyskać niemało. W drugim pojadą na końcu, ale to są doświadczone zawodniczki i nie zniszczą jakoś bardzo 2 przejazdu wg mnie. Naprawdę powinno siąść, tak uważam, ale że początek sezonu to stawka 3/10.


Jaki będzie najwyższy numer startowy zawodnika z top 10?
under 28.5 1.85 ⛔
Bwin
3/10

Do powyższej szóstki + Maze mogę dołożyć jeszcze Karbon z numerem 11, Riesch z 9, Mancuso z 12, Vonn z 8 i kilka innych zawodniczek, ale wszystkie numery under 28.5 spokojnie. Spoza 28 to z takich ewentualnych zagrożeń dla beta jest Hosp, ale ona lata świetności ma za sobą zdecydowanie, teraz częściej nie kończy niż kończy. Zresztą Soelden nawet w latach świetności jej nie leżało. Jest Suter, która zdecydowanie nie szaleje, w karierze chyba za 2 razy w 10 na jakieś 40 startów. Fenninger jak skończy to święto. Gisin 1 sezon w GS, a Brem jest po prostu niezbyt mocna w GS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Zagram też z H2H coś:

Maze - Worley 1.95 ✅
Unibet
2/10

Maze jak mówiłem rozkręca się raczej później, na początku jeszcze nie. I mimo, że to moja ulubiona zawodniczka to gram przeciwko Tinie.


Viktoria Rebensburg - Tina Maze 1.55 ✅
Tobet
3/10

Podobnie jak wyżej. Viktoria ma największe szanse na win tutaj wg mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Przed 2 zjazdem można coś tam pograć w Tobecie i ja sobie pogram ;)

Lindsey Vonn - Maria Pietilä-Holmner 1.60 ✅
Tobet
2/10

Tak po prostu mi się wydaje po tym co widziałem.


Lara Gut - Michaela Kirchgasser 1.55 ⛔
Tobet
3/10

Lara ma 0.3 sekundy przewagi, to niemało, ale też nie za wiele. Młoda Szwajcarka co prawda nie jest może jakaś mega w GS, ale potrafi ładnie pocisnąć, poza tym cały czas rozwija swój repertuar. Austriaczka to GS&#39;y jeździła dobrze w 2007, a potem już nie nawiązywała do tych rezultatów.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jaki będzie najwyższy numer startowy zawodnika z top 10?
under 28.5 1.85 ✅
Bwin
4/10


Tutaj pewniejsze niż u pań moim zdaniem. Z lepszych zawodników są ponad 28 numerem szybkościowcy ewidentni. A poniżej jest wielu, wielu techników. Moim faworytem oczywiście Ted Ligety. Poza nim wysoko bym widział Cuche&#39;a, Raicha, Svindala, Richarda i kilku innych. Co do under 18.5 na pudle to nie ruszam, bo coś mówię Raich i Cuche wydaje mi się, że mogą namieszać, bo lubią tą trasę, a Cuche na początku sezonu zawsze jest mocny. A oni jadą z 12 i 13 numerem, więc jeden z nich na podium już może bet spsuć.


Didier Cuche - Hannes Reichelt 1.65 ⛔
Tobet
3/10

Jak mówię Cuche&#39;a kojarzę z dobrych początków sezonu w Soelden. Reichelt jest w jego zasięgu, zwłaszcza, że on Soelden raczej nie lubi - 5 startów, 3 razy nie był nawet w 2 przejeździe, raz 15 i raz 18. Dla porównania Szwajcar - 9 startów, bywało lepiej, bywało gorzej, ale ostatnie 3 starty (od 2007) to miejsca 7, 2 i 1.


Bode Miller - Benjamin Raich 1.40 ⛔
Betsafe
4/10

Raich lubi Soelden, ostatnie 6 startów to 5 miejsc w pierwszej piątce. Miller to wiadomo, że szybkościowiec i tutaj nie będzie miał wiele do powiedzenia.


Benjamin Raich - Ivica Kostelic 1.76 ⛔
Bet365
2/10

Widzę w Raichu mocniejszego faworyta niż widzi to Tobet i tyle w temacie. Kostelic to slalomista, ale już w GSie nie radzi sobie tak dobrze.


No i wg mnie jeden naprawdę wysoki kurs:

Ligety Top 3 1.85 ✅
Unibet
4/10

W innych bukach 1.5-1.65 coś w tych rejonach. Unibet poświrował. Ted to zwycięzca klasyfikacji za Giant Slalom w zeszłym sezonie. Wygrał o 77 punktów, niemało. W Soelden w 2005 8 miejsce, a potem 3 razy podium w 07, 08 i 09. Drugie, trzecie i drugie miejsce. To jego koronna dyscyplina, skupia się na niej głównie i w tym sezonie znów będzie wg mnie naprawdę mocny.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Slalom pań w Aspen
Organizatorzy musieli przygotować sztuczny stok ,śnieg z armatek jest twardy ,warunki dosłownie kiepskie lód i jazda
Slalom konkurencja techniczna lecz tu będzie dużo niespodzianek
Oto lisa startowa

a teraz kilka propozycji
Maria Höfl-Riesch - Lindsey Vonn typ 1 ( kurs 1,72) Maria -3 miejsce-DNS ( Vonn z powodu kontuzji pleców nie wystartowała )
w tej parze zwróciłbym uwagę na numery startowe,które są bardzo ważne w slalomie Maria wystartuje z 3 czyli na samym początku dobra trasa natomiast Lindsey z numerem 16 będzie miała gorzej to już daje przewage Niemce
Tanja Poutiainen - Tina Maze typ 1 ( kurs 1,75) Tanja-4 miejsce Tina-12 miejsce
Tina nigdy nie jezdziła w Aspen dobrze slalomy ta trasa nie jest dla niej ,Tanja natomiast osiąga zawsze świetne rezultaty stała tu już 4 razy na podium w slalomie tutaj osiąga sympatyczne wyniki i myśle że spokojnie wygra w tym pojedynku
AKO-3,01
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Mam dwie mega peffki nie może być inaczej
Lara Gut - Anna Fenninger typ 2 ( kurs 1,85)
Anja Paerson - Elena Fanchini typ 2 ( kurs 1,80)
AKO-3,33
może przedstawie to na podstawie czasów treningów,których było jak zawsze 3
W pierwszym treningu który jest tak naprawdę otarcie o trasę najlepsza była z tej czwórki Fanchini z 5 czasem ( 1,56,71) tuż za nią była Fenninger (1.56.66)
dalej była Paerson 31 czasem 1,58,31) a Gut musiała mieć jakiś problem bo zajeła odległe 54 z czasem 2,00,85
2 Trening będe już pisał bardziej przejrzyscie
Fenninger 10 miejsce-1,55,41
Fanchini 13 miejsce -1,55,61
Gut 22 miejsce -1,56,42
Paerson 29 miejsce -1,56,81
3 trening to już jest taka prawdziwa jazda panie chcą się sprawdzic z jak najlepszym czasem
Fenninger 7 miejsce -1,54,42
Fanchini 20 miejsce -1,55,26
Gut 21 miejsce -1,55,28
Paerson 27 miejsce-1,55,90
Robiąc małe podsumowanie Fenninger w dobrej formie każdy zjazd to miejsce w &quot;10&quot; powinna sobie gładko poradzić z Gut natomiast Fanchini powinna sobie poradzić spokojnie z Paerson,która zajmowała odległe miejsca
Zjazd składa się z jednego przejazdu,jest to najlepsza dla &quot;oka&quot; dyscyplina narciarstwa alepejskiego


Anna Fenninger &lt;3
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Lara Gut - Anna Fenninger typ 2 ( kurs 1,85)
Swietne argumenty ze az zaciekawilem sie typem. Dorzucam od siebie kolejny powod dlaczego warto grac Anne.
Rok temu na tym stoku :
zawody nr 1
Fenninger
5 miejsce - 1:30:15
Gut
28 miejsce - 1:31:53
zawody nr 2
Fenninger
9 miejsce - 1:30:85
Gut
26 miejsce - 1:31:55

Widzac takie arguemnty az zal nie zagrac tego typu ;)
edit : wiatr zepsul wszystko...
 
mnetzimny 10

mnetzimny

Użytkownik
Wiatr wiał i to dość mocno na górnej partii stoku , ale zarówno tak samo wiał Fenninger jak i Gut . Brawa dla Vonn , prawie 2 sek. przewagi nad drugą . ????
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Viktoria Rebensburg - Anna Fenninger typ 2 ( kurs 2,40)
Anna lubi ten stok ,rok temu 4 miejsce podczas super g jest w formie:p skad ten kurs?mysle ze przez wynik zjazdu
 
gju 134

gju

Użytkownik
R. Schoerghofer – C. Janka 1 (1.5)
Janka kompletnie bez formy. Przy każdym kolejnym starcie widać, że chłopak jeździ z zaciągniętym hamulcem ręcznym. I nie chodzi mi tylko o wyniki. To widać po jeździe. Schoerghofer jest na przeciwnym biegunie. Widać, że nic nie dolega i, że każdy kolejny start w gigancie to walka o podium na całego. Nic nie zmieniło się od poprzedniego sezonu. Jest zdecydowanie najsilniejszą postacią w reprezentacji Austrii jeśli chodzi o GS. Trasa Birds of Prey jest bardzo wymagającą trasą SG i DH, ale Giganty są tu stosunkowo łatwe. Bardzo rzadko panowie nie będą dojeżdżać do mety. Tym śmielej można grać.


--------------------------
Typy warte rozpatrzenia to również Ligety - Jansrud i Hirscher - Svindal
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
mam zepsutą klawiature podam bez pisania
Aksel Lund Svindal - Kjetil Jansrud typ 2✅
Hannes Reichelt - Didier Cuche typ 2⛔
AKO-3,61
Leif Kristian Haugen - Marcus Sandell typ 2✅
Ted Ligety - Marcel Hirscher typ 1✅
AKO-2,48
Wygra
Ted Ligety kurs 3,50✅
Zagrałem takie 3 kupony jak ktos chce krótko o o pojedynkach to PW lub GG
PS-ciężko sie pisze na ekranowej
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Cała zabawa pan musiała się przenieś do Usa ponieważ w europie nie ma śniegu ;) dziś obejrzymy supergigant pan składający się z jednego przejazdu główną faworytką jest Vonn,która pokazuje że jest w świetnej formie mimo że jedzie u siebie liczę na jakąś niespodziankę
Vonn-reszta świata typ 2 kurs 3 ⛔ 2miejsce- Suter strata 0,37
Jakiś błąd gorszy dzień nie jest to maszyna
Kolejnym typem będzie pojedynek
Maze-Schnarf typ 2 kurs 1.95 ✅
Tina się powoli rozgrzewa ale od formy jest daleko natomiast włoszka czołówka więc powinna spokojnie być wyżej od Maze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom