>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

alliny w Payno Rake

Status
Zamknięty.
K 0

kriss6426

Użytkownik
SCAM

Witam
gram tam od jakiegoś czasu głównie w Pl Omaha i zauważyłem ze w razie niewygodnej sytuacji, np gdy pula jest duża, a jest duże podbicie można przeczekać i wtedy stawiasz się tak jakby na allinie za kasę co włożyłeś do puli i walczysz o to co włożyłeś, ciekawe to chyba wymuszona ochrona puli, można tak chyba zrobić 3 razy, co wy na to?
 
L 147

luminat

Użytkownik
Ale bzdury , nie ma to jak pisanie o czymś bez podstawowej wiedzy... Wiesz co to jest pot limit? Jeśli byś wiedział nie pisałbyś takich durnot.
 
sc00by 159

sc00by

Użytkownik
Witam
gram tam od jakiegoś czasu głównie w Pl Omaha i zauważyłem ze w razie niewygodnej sytuacji, np gdy pula jest duża, a jest duże podbicie można przeczekać i wtedy stawiasz się tak jakby na allinie za kasę co włożyłeś do puli i walczysz o to co włożyłeś, ciekawe to chyba wymuszona ochrona puli, można tak chyba zrobić 3 razy, co wy na to?
To się nazywa &quot;ochrona przed rozłączeniem&quot;, jeżeli celowo będziesz jej nadużywał to za pewne otrzymasz ostrzeżenie, bo ktoś się w końcu wkur...
Jakie mogą być późniejsze konsekwencje tego nie wiem, ale pewnie jakiś ban.
 
K 0

kriss6426

Użytkownik
dzięki za odpowiedzi, co do stosowania tego sam tego nie zacząłem, sam nie raz straciłem przez to kasę i teraz jak jest duża pula a mam nikłe szanse, ale zawsze jakieś tam to to czasem stosuję, a co do podstawowej wiedzy o pot limicie może mnie Luminat oświecisz??
dzieki i pozdrawiam
 
sc00by 159

sc00by

Użytkownik
Trochę to dziwne, że wystarczy odczekać time bank. Myślałem że resetujesz neta ????
Nie grałem nigdy w tym poker roomie, może to jest jakieś &quot;udziwnienie&quot; ???? i rzeczywiście z tego można korzystać :???:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom