>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Błąd-obstawienie zakończonego meczu-wypłata

B 21

bossno1wa

Użytkownik
Witam z ciekawości zapytam i napisze, otóż:
Miałem w betway sytuacje ze zobaczyłem ze mozna obstawić na mecz ktory kończy się za 3 min.(nie był to live)Można było obstawiać do 23 a mecz sie zaczał o 21 a o 23 kończył.Niestety mialem jedynie 30 zł obstawilem na dokladny wynik w 1 polowie i w 2 wygralem 750zł.
Niedość ze zaakceptowali zakład to jeszcze wypłacili pieniadze na konto.
Z ciekawosci zapytam czy mial ktoś podobna sytuacje czy czesto sie zdazaja takie bugi? ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
gdzie tam. Z tego co czytam (a czytam dużo w działach) to wszędzie jest na odwrót. Buk się walnie, a potem tylko przez swoją głupotę psuje nerwy graczowi. W niektórych przypadkach zdarzały się nawet spory o zwrot stawki. Ale co zrobisz - są ludzie i taborety, niestety. Wracając do tematu, masz niebywałego farta ze nawet Ci wypłacili ;)
Cóż, nie pozostaje nic innego jak pogratulować.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Gratulacje. Jak najszybciej zleć wypłatę i daj znać czy ci wypłacili. Może jeszcze być tak, że zanim wypłacisz to ci to zabiorą.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Aaa to zmienia postać rzeczy. W takim razie serdecznie gratuluję (nie wygranej), ale wyciągniętej bez ryzyka sporej sumki :) Ps. chciałem założyć u nich konto ale już nie akceptują nowych graczy...
 
Do góry Bottom