>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytanie do graczy fortuna

enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Kolega mi podał typy na fortunę, które radzi mi zagrać na najbliższe dni. Zarejestrowałem się na efortuna.pl. Problem polega na tym, że ja chcę je zagrać, ale u internetowego buka. Dał m.in. nr 9927-2. I czym jest to 2? Kursem na 2 na zakład bez remisu? Over 2,5 goli? Narazie rozszyfrowałem tylko tyle, że 02 to tak naprawdę 1x, ale reszty nie jestem w stanie. Kolega wyjechał i nie mam z nim kontaku, dlatego będę wdzięczny za wszelkie rady i pomoce
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Dożyliśmy ciekawych czasów, ludzie pierw zaczynają grać u netowych, a nie u naziemnych.

Kolega mi podał typy na fortunę, które radzi mi zagrać na najbliższe dni. Zarejestrowałem się na efortuna.pl. Problem polega na tym, że ja chcę je zagrać, ale u internetowego buka. Dał m.in. nr 9927-2. I czym jest to 2? Kursem na 2 na zakład bez remisu? Over 2,5 goli? Narazie rozszyfrowałem tylko tyle, że 02 to tak naprawdę 1x, ale reszty nie jestem w stanie. Kolega wyjechał i nie mam z nim kontaku, dlatego będę wdzięczny za wszelkie rady i pomoce
Może sprecyzowac pytanie?, bo troche namieszałeś.

Jeśli coś obstawiłeś to masz napisane na kuponie co to jest.

Jeśli Wisła - Legia 1X to 1X, jeśli 2 na DNB to pisze że to jest DNB, a o/u też tylko jak pamiętam oznaczony jest minusem lub plusem z liczbą nad meczem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Dożyliśmy ciekawych czasów, ludzie pierw zaczynają grać u netowych, a nie u naziemnych.
Mieszkając na wsi ciężko o bukmachera naziemnego... tu nawet ciężko o dobry internet.

Dobra już doszedłem. Poprostu strona fortuny nie robiła mi kuponów - wina przeglądarki i cookies. Teraz po kliknięciu na dany nr widzę już na kuponie co mam zagrać. Dzięki za fatygę
 
Do góry Bottom