>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Curling

p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Czy ktos interesuje się curlingiem !! np czy ktoś posiada aktualne zaowdy albo klasyfikacje drużyn !! :?: :?:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
ja czasem ogladałem kiedys jak było wiecej czasu bo to długie sa pojedynki.Jak chcesz to wpisz w google curling na bank znajdzie bo tak kiedys szukałem.

poZDro
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Ostatnio miałem okazje oglądać na żywo kwalifikacje do mistrzostw polski i zaciekawił mnie ten sport ! !
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
jak już mówilem ja też lubie ten sport lecz troche czasu trzeba.No sam chciałbym obejzec jakies mecze na żywo lecz chyba to narazie niemożliwe :|.Z tego co wiem to wąłsnie ostatniego czasu przybywa pasjonatów tego sportu. ;)
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Ok dzięki !! Pobuszuje po ofertach buków może coś się znajdzie !! Trzeba wzbogacać swoje umiejętności w inne dyscypliny !! Może w curlingu jest mniej ko...!! :mrgreen:
 
L 0

lpiworowicz

Użytkownik
Witam wszystkich. Z tego co widzę jest tu kilka osób, które curlingiem są zainteresowane. Spieszę więc z informacją, że sport ten ma się w Polsce nie najgorzej (dzięki uporowi i zaangażowaniu całkiem pokaźnej już grupy pasjonatów) i za parę dni rozpoczynają się finały IV Mistrzostw Polski!

Więcej na temat curlingu w Polsce i na świecie na Polskiej Stronie Entuzjastów Curlingu. Mam nadzieję, że nie zostanie to potraktowane jako spam, bo zarówno strona, jak i kontakty typerom mogą się przydać ;-)

Polecam curling wszystkim, to jest dyscyplina na całe życie ????
 
curler 3

curler

Użytkownik
Witam w temacie ????
Będziemy tu rozmawiać o Olimpijskim sporcie jakim jest curling.
Sam jestem zawodnikiem i znam osobiście sporo zawodników ze światowej czołówki.
Chętnie odpowiem na wszystkie zadane pytanie i ogólnie porozmawiam ????
Zapraszam wszystkich także do mojego tematu z typami curlingu.
Zachęcam do rozmowy ;)
 
buktyper 3

buktyper

Użytkownik
Myślę, że Duńczycy wygrają z Czechami w ich 1 meczu na ME mężczyzn 2010. Kurs w totomixie 1,25, nie wiem jak w internetowych. Mimo, że żeńska ekipa Danii jest zdecydowanie mocniejsza i ma więcej sukcesów od ich męskiej, to z Czechami powinni sobie poradzić.
 
D 24

danio

Użytkownik
Spotkanie: Curling Kobiet
Szkocja-Szwecja
Typ: Szwecja
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Obecnie w turnieju po tyle samo punktów mają 3 drużyny: Rosja,Szkocja i właśnie Szwecja.Wszystkie te drużyny mają po 5 zwycięstw i jednej porażce.Szkocja i Szwecja grały już ze sobą:
7.12.2008 Szwecja-Szkocja 9-8
22.03.2009 Szwecja-Szkocja 8-5
8.12.2009 Szwecja-Szkocja 2-8
23.03.2010 Szwecja-Szkocja 3-7
27.03.2010 Szwecja-Szkocja 3-8
Reprezentacja Szwecji i Szkocji to zawsze jedne z drużyn światowej czołówki.Jak widać Szwedki nie wygrały ze Szkotkami od roku co według mnie mobilizuje je do rewanżu.Wczoraj jak pisałem Szwedki ograły Niemki za kurs 2,00...Szwedki to jedne moich z faworytek turnieju.Natomiast wczoraj niespodziewanie uległy Danii 6-5. Szkotki też mają jedną porażkę przegrały z Norwegią 6-5 kilka dni wcześniej .Po wczorajszej porażce Szwedki nie mogą sobie pozwalać na takie wpadki i muszą dzisiaj wygrać z jednym z lepszych zespołów turnieju jeżeli chcą być triumfatorkami.I myślę że Szwedki dzisiaj udowodnią co potrafią i wygrają.
 
D 24

danio

Użytkownik
Spotkanie: Curling Kobiet
Szwecja-Norwegia
Typ: Szwecja
Kurs: 1,55
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
We wczorajszym dniu się pomyliłem co do Szwedek.Przegrały mecz ze Szkotkami ale po zaciętym meczu 7-5.Norwegia natomiast też wygrała wczoraj.Obydwie drużyny maja po 5 zwycięstw i 2 porażkach.Niema co patrzeć na mecze wcześniejsze drużyn ponieważ składy kobiet w Curlingu się zmieniają,ale dla mnie Szwedki dalej są faworytkami mimo tych 2 porażek. Dwie porażki z rzędu Szwedek?Nie wierze mowi się do 3 razy sztuka i dziś na bank wygrają.Ostatni raz grały ze sobą te drużyny 21.03.2010 i Szwedki wygrały 9-5 i dziś według mnie 5eż wygrają.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Obecnie w Danii odbywają się Mistrzostwa Świata kobiet. Na sesję o godzinie 14 polecam granie Szwedek które wspaniale prezentują się na tych mistrzostwach. Dziś rano gładko ograły Dunki. Niemki grają w kratkę 3 zwycięstwa i 3 porażki to ich bilans na tych mistrzostwach. Dodatkowo polecam granie na Dunki w meczu z Norweżkami. Gospodynie są mocne i powinny sobie powetować poranną porażkę ze Szwedkami.
Moje typy na sesję o 14:00:
Dania @ 1,75 ✅✅
Szwecja @ 1,63 ✅✅
Rosja @ 1,85 ⛔⛔ ojjj dogrywka i przegrana po niej
USA @ 1,2 ✅✅
Kursiwa z Fortuny
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Szwecja-Szwajcaria
typ 1 1.60
Będzie to na pewno wyrównana walka pomiędzy dwoma ekipami ???? Ale bardziej przekonuję mnie gra Szwedek ???? Mam nadzieje że wpadnie typ bo mam go na bodajże 4kuponach i szkoda by było żeby mi wszystko popsuł ????
 
Do góry Bottom