>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

!!! NOWY REGULAMIN !!!

Status
Zamknięty.
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
W związku z liczbą graczy, która zgłosiła się do turnieju będzie on nieco zmodyfikowany...

PLAN TURNIEJU:

----- I FAZA GRUPOWA 2 grupy po 8/7 zawodników mecz każdy z każdym
W tej fazie gramy do 3 wygranych frejmów i za 3:0 3:1 3pkt za 3:2 2pt za porażkę 2:3 1pkt i 1:3 0:3 0pkt. Czyli tak jak w siatkówce.

O kolejności w grupie decydują: 1. Duże punkty. 2.Frejmy (bilans) 3. Bezpośrednie mecze

AWANS uzyskuje 6 najlepszych graczy z każdej grupy..

-----II FAZA GRUPOWA

Tworzymy dwie grupy po 6 osób w systemie GRUPA C: A1 A2 A3 B4 B5 B6 GRUPA D: B1 B2 B3 A4 A5 A6 czyli 3 pierwszych graczy z GR. A zagra z graczami z grupy B z miejsc 4-6.

Tutaj do tabeli zaliczane są punkty i frejmy z I FAZY z meczy z zawodnikami którzy przeszli dalej.

W tej fazie gramy tylko z graczami z innej grupy !!
Mecz gramy do 4 wygranych frejmów i punktacja jest taka: za wygraną inną niż 4:3 3pkt za 4:3 2pkt za przegraną 3:4 1pkt i za inną 0pkt.


O kolejności w grupie decydują: 1. Duże punkty. 2.Frejmy (bilans) 3. Bezpośrednie mecze

AWANS DALEJ UZYSKUJE 4 graczy

--- FAZA PUCHAROWA

tutaj już prosto ???? C1 - D4 itd. Mecze gramy do :

- W 1/4 do 7 wygranych frejmów
-W 1/2 do 9 wygranych frejmów
-W Finale i o 3 miejsce do 11 wygranych frejmów.


Trochę pokombinowałem ale może fajnie wyjdzie jakby co to tutaj lub w innym temacie pytania.
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Zmieniłbym drugą fazę grupową. Bez sensu, że jedna/dwie osoby odpadną, za dużo grania jest teraz, osoba dochodząca do finału może zagrać ponad 50 frejmów. Zbyt wiele kombinowania imo.
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Jakby zgłosiło się więcej osób tak jak w poprzednich edycjach było by chyba nawet więcej grania. Zobaczymy jak wyjdzie jakby np. połowa nie chciała grać tak to oczywiście zmienie.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Dokładnie, ja bym dał szansę temu regulaminowi, że tak powiem ???? Nie wiem boberek, czy brałeś udział w poprzednich edycjach, ale spotkań było masę ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom