>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kontinental Hockey League KHL 2011-2012

Status
Zamknięty.
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
http://en.khl.ru/

Szczegółowe informacje o zespołach==&gt;http://forums.internationalhockey.net/showthread.php?11015-Kontinental-Hockey-League-2011-2012-rosters-and-results

Lokomotiw Jarosław
w sezonie 2011/2012 nie zagra w KHL. Informację tą ujawnił prezes trzykrotnego mistrza kraju, Jurij Jakowlew w rozmowie z rosyjskimi mediami.
- &quot;Naszym najważniejszym zadaniem jest zatroszczyć się o najbliższych oraz rodziny zawodników, którzy zginęli w lotniczej katastrofie. Potem zaczniemy się zajmować kwestią zbudowania nowej drużyny. Podjęliśmy decyzję, że zespół powstanie z myślą o grze w kolejnym sezonie KHL&quot; -
powiedział sternik Lokomotiwu Jarosław, Jakowlew.
LOKOMOTIV YAROSLAVL - Niech spoczywają w pokoju...
Vitaliy Anikeyenko, Mikhail Balandin, Aleksandr Vasyunov, Josef Vašíček, Oleksandr Viyukhin, Pavol Demitra, Robert Dietrich, Marat Kalimulin, Aleksandr Kalyanin, Andrey Kiryukhin, Nikita Klyukin, Stefan Liv, Jan Marek, Sergey Ostapchuk, Karel Rachůnek, Ruslan Salei, Kārlis Skrastiņš, Pavel Snurnitsin, Daniil Sobchenko, Ivan Tkachenko, Pavel Trakhanov, Gennadiy Churilov, Maksim Shuvalov, Artem Yarchuk, Yuriy Yurychev, Aleksandr Galimov Trzeba wspomnieć, że władze KHL starały się o to, aby jarosławska ekipa przystąpiła do nadchodzących rozgrywek. Każdy z klubów uczestniczących w KHL miał delegować jednego zawodnika do Jarosławia, a na trenera nowej drużyny Lokomotiwu zamierzano wyznaczyć Piotra Worobjowa.
Dodatkowo szefowie Kontynentalnej Ligi Hokejowej zdecydowali, że każdy nowy sezon rozpocznie się od meczu o Puchar Lokomotiwu. Drużyna trzykrotnego mistrza Rosji rozpocznie następny sezon 2012/13 w drugiej lidze.
Przypomnienie sezonu 2010/2011
Drużyna Saławat Jułajew Ufa ubiegłoroczni mistrzowie KHL
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
Dawno dawno juz nic tutaj nie pisalem no ale , ze dzis mam wydaje mi sie dwa ciekawe typy + wolny czas to zaproponuje, dwa typy. Nie bede sypal nazwiskami itd, poniewaz zawodnikow kojarze bardziej po twarzach niz nazwiskach. Informacje na temat KHL zdobywa sie bardzo ciezko, ze wzgledu na jezyk, wiec bez zbednych tlumaczen...:
Ekaterinburg vs Niznekamsk @ Ekaterinburg + 0.5, bet365 1.83✅ ( 3:1)
Typ dosc ciekawy, poniewaz gosodarze, moim zdaniem zaczeli duzo lepiej sezon niz goscie, widzialem ich ostatni mecz i odnioslem wrazenie, ze drzemie w nich duzy potencjal tak samo jak sezon temu, graja bardzo odwaznie w ataku, jednakze sezon temu brakowalo ogrania w KHL poniewaz byl to ich pierwszy sezon. Dzis jest jednak inaczej, &quot;pierwsze koty za ploty&quot; w ekipie troszke nowych twarzy, druzyna gra tym samym stylem co rok temu wiec nie widze tutaj innego wyniku jak przynajmniej 1 pkt dla ekipy gospodarzy. Goscie zaczeli dosc slabo, bardzo kiepsko w ataku, niby rywal ze ostatniego spotkania mocny, jednak to bardziej chodzi o caly mecz i styl gry. Dzis przewiduje dosc otwarta gre po obu stronach, jednakze niesieni dopingiem gospodarze ugraja przynajmniej 1 pkt.
Ufa vs Kazan @ Kazan ML, bet365 2.10⛔ ( 5:4 )
Hmmm... jakby to powiedziec... poprostu nie lubie Ufa... graja fantastycznie w ataku i tak samo slabo w obronie... Sezon zawsze z wielkim wykopem a potem porazka w play-off. Ufa to dosc dziwna druzyna, raz graja na poziomie master by potem dostac baty od lajka... Kazan mistrz ligi i to kolejny raz, dla mnie zawsze byli mocna ekipa, zawsze grali ladnie w obronie co dawalo im spore pole manewru w ataku. Jak widac taka gra przynosi skutki, dzis oczywiscie na lodowisku bedzie wojna, mecz wszedzie na live itd... swieto hokeja... jednak jak dla mnie Kazan pod mniejsza presja dzis wywalczy conajmniej 2pkt.
pozdrawiam.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Poprad vs Yugra @ Yugra ML, bet365 2.00✅ ( 1:3 )
Typ troche tak naprawde przeciw Popradowi niz na Yugre... Popdar fajnie zaczal, 2:4 z Magnitogorskiem moze robic wrazenie tym bardziej, ze przeciez Poprad to beniaminek. Dzis nie daje im szans w starciu z Yugra, tyle o ile Magnitogorsk mogl sie srednio wysylic w mecz z takim rywalem, tak juz Yugra na kim na lowic punkty jak nie na Popradzie. Jestem lekko zdziwiony tym iz buki faworyzuja Poprad a nie Yugre, byc moze wynika to wlasnie z tego iz Poprad wykrecil wynik 2:4 z Magnitogorskiem. Ja jednak do W typuje gosci ktorzy graja ofensywny hokej na miare swojego zespolu. Tak jak sezon temu namieszali sporo w lidze, tak w tym maja szanse na znacznie lepsze miejsce...
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
SKA vs CSKA @ CSKA +0.5, betathome 2.30⛔ ( 4:1 )
Kurs jaki wystawily buki na SKA 1.5... hmmm nie no lekka przesada jak na KHL?! CSKA mialo bardzo udany sezon przygotowan, graja ladnie i strzelaja duzo goli. Jesli chodzi o ostatnia porazke 1:2 na wlasnej tafli... hmmm...kazdy chce rozpoczac we wlasnej hali z wykopem...jednak czasem sie nie udaje... Idac dalej to samo moze spotkac SKA,,, wiem, ze SKA sprzedala troche graczy, ciekawe jak przelozy sie to na wyniki owej ekipy...pierwszy mecz, srednio na jeza, biora pod uwage dyspozycje rywala to nawet lekko ponizej oczekiwan...Czekamy dalej co pokaze ekipa SKA. Dzis jednak sa smialo do ogrania i uwazam, ze 1 pkt do wziecia dla CSKA to minimum...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Trwają jeszcze dzisiejsze mecze KHL, ale ja już przejrzałem ofertę na jutro:

Traktor w poprzednim sezonie nie awansował do fazy play-off i był to ich pierwszy brak awansu w krótkiej historii KHL. W tym roku pewnie zrobią wszystko, żeby się to nie powtórzyło. Przed sezonem się poważnie wzmocnili, a te transfery wyglądają naprawdę dobrze. Przyszli m.in. bramkarz Garnett z D.Moskwa, Ryazantsev i Antipov z Salavatu czy przede wszystkim Kontiola z Magnitogorska. Widać, że Traktor nie ma zamiaru drugi sezon pod rząd odpuścić tej najważniejszej części sezonu i powinno im się to udać. Sparingi przed sezonem mieli udane (pokonali Kazan 6:3, zremisowali z mistrzem ligi Salavatem), a jednak gdy zaczęła się liga coś się zepsuło. Wyniki ich pierwszych 3 spotkań są beznadziejne... Najpierw zawalili mecz ze słabiutkim Novokuznieckiem. Przewagi nie potrafili zamienić na bramki (shots on goal 34:17 dla Traktorzystów), a rywal wykorzystywał grę w przewagach, w których zdobył obydwa gole. Ostatecznie Traktor wygrywa dopiero po karnych i mają czego żałować... Drugi mecz to wyrównane spotkanie wyjazdowe w Kazachstanie, które niestety przegrywają jedną bramką... W trzecim meczu ich porażkę można zrozumieć, bo z Magnitogorskiem na wyjeździe większych szans i tak im nie dawałem. Po trzech zawalonych meczach czas coś wreszcie wygrać. Mecz u siebie, z rywalem, który jest zdecydowanie w ich zasięgu. Yugra udowodniła już w poprzednim sezonie, że nie będą chłopcami do bicia i udało im się wejść do play-offów. Jednak czy uda im się to powtórzyć? Jeżeli tak to należy im się szacunek i będzie można powiedzieć, że zadomowili się w KHL na dłużej . Jednak nie jestem pewny czy ich drugi sezon w KHL będzie tak udany. Na pewno nie są jakąś drużyną poza zasięgiem przeciętnych ekip. Początek sezonu to potwierdza. Najpierw porażki z CSKA i Dynamo Minsk, a później wygrana ze słowackim beniaminkiem 3:1. Tylko warto zauważyć, że w meczu z bardzo przeciętnym Popradem nie byli wcale stroną dominującą i wynik nie jest do końca sprawiedliwy. A jeżeli wyglądali niepewnie w meczu na Słowacji, to według mnie tym bardziej Traktor może sobie z nimi poradzić. Warto też zwrócić uwagę na to, że Yugra strzeliła w tym sezonie 6 bramek, z czego aż 4 z nich padły grając w przewadze.

Moje propozycje:
Traktor (1.85 Tobet) ✅ 4:1
Traktor ML (1.55 Tobet)
✅


Meczu Magnitogorska z Kazaniem nie ruszam, bo zawsze wolę omijać te największe hity. Tym bardziej, że to początek sezonu i tak naprawdę nie wiadomo na co ich stać. Magni nie mieli jeszcze żadnego poważnego rywala i trudno powiedzieć, jak sobie poradzą z mocniejszymi ekipami. Bars grał już z UFA, ale mecz przegrali...

Kusi mnie zagrać dodatnie handi na Neftekhimik (np. +2,5 po kursie 1.45 w Tobet). Jestem tego samego zdania, co Seku(L)ar. Salavat potrafi wygrać najtrudniejsze mecze, żeby zaraz wtopić ze słabeuszami. Salavat jest po dwóch ciężkich meczach. Najpierw pokonali Atlant, chociaż już przegrywali 0:3, a w drugim meczu pokonali Bars 5:4. Dwa ważne zwycięstwa i czas na rozluźnienie, a w takim meczu najłatwiej zgubić punkty. Jednak nie jestem przekonany na co stać Neftekhimik, bo na razie zaliczyli tylko dwie porażki. Co prawda nie mają się czego wstydzić, bo oba mecze były w miarę wyrównane, a Petersburg wykorzystał głównie grę w przewagach. Jednak martwi mnie zmiana trenera na stanowisku tego zespołu. Vladimir Krikunov zostawił zespół po trzech latach i nowym szkoleniowcem został Alexander Smirnov. Ciekawy jestem co to zmieni w Nizniekamsku.

Na mecz Severstal – Torpedo nie mam pomysłu, ale jeżeli musiałbym coś wybrać to raczej gospodarzy. Torpedo wygrało do tej pory wszystkie trzy spotkania i widać, że po dwóch latach nieobecności w play-off zrobią wszystko, żeby się tam wreszcie znaleźć. Wygląda na to, że nowy fiński trener – Kari Jalonen to dobre posunięcie. Statystyki z początku sezonu przemawiają za ekipą gości, ale jakoś nie wierzę, że Torpedo nie potknie się w najbliższych meczach. Kiedyś trzeba stracić pierwsze punkty i tu pojawia się szansa dla Severstalu.

Odpuszczam też spotkanie na Białorusi. Dinamo Minsk pokazało już w meczu z Avangardem, że coś potrafią i na pewno powalczą z finalistą poprzedniego sezonu. Według mnie za mało można jeszcze powiedzieć o Atlancie, bo przecież spora część składu uległa zmianie po ostatnim sezonie i nie wiadomo na co stać ich w tym momencie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
sekular 47

sekular

Użytkownik
Takze myslalem o handi na ekipe Neftekhimika poniewaz tak jak mowilem Ufa gra fajnie w ataku tylko, ze zupelnie nie fajnie w obronie,.. Tylko obawiam sie w tym meczu dyspozycji Neft&#39;u poniewaz oni do tej pory nie pokazali jak dla mnie chociaz cienia dobrej gry w ataku. A jesli chca podjac walke z Ufa to musza strzelac,.. poniewaz broniac sie moim zdaniem nie utrzymaja nawet 2.5 gola handi.
Ufa przegra ale sadze, ze jeszcze nie teraz, poniewaz Neft nie przejawia jeszcze zyszki formy... Poprostu wydaje mi sie, ze kurs 1.45 nie wart ryzyka ;)
P.S. Bardzo fajnie, ze ktos wlaczyl sie do rozmowy ;)

Majac podac jednak jakis typ proponowalbym...
Magnitogorsk vs Kazan @ Magnitogorsk, bet365 2.25⛔ ( 2:4 )
Magnitogorsk to marka i mysle, ze to nie podlega dyskusji. Jesli chodzi o ekipe z Kazania nie graja zle, tylko poprostu gospodarze lepiej. Ostatnio mecz gosci z Ufa i dosc malo budujaca porazka w koncowce 4-5. 4 gole strzelone Ufa nie robia na mnie wrazenia, poniewaz jak pisalem wyzej Ufa w ataku a Ufa w obronie to dwie skrajne sprawy. Ciekawie natomiast wygladaja gole stracone przez Kazan, poniewaz druzyna slynaca z dobrej defensywy stracila 5 bramek. Zdecydowanie stawiam na Magnitogorsk ktory, ladnie zaczal sezon, napewno ma wicej sil fizycznych jak i psychicznych na takie starcie gigantow.

pozdrawiam.
Sedziego nie da sie pokonac...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Ładnie wyszło dzisiaj typowanie KHL ;) Traktor zgodnie z planem się przełamał i UFA jednak nie dała rady... Jednak remis w regular time raczej dzięki słabej skuteczności gospodarzy, niż dobrej grze Nefte. Goście zajęli się łapaniem kar, a Salavat marnowaniem kolejnych okazji (prawie 2 razy więcej strzałów oddała UFA...)
SKA Saint Petersburg - HC Lev Poprad 1 (1.37 Tobet) ✅ 4:1
SKA Saint Petersburg (-1.5) - HC Lev Poprad 1 (1.75 Tobet)
✅

Z jutrzejszych spotkań pod względem bukmacherskim zainteresowało mnie tylko spotkanie SKA ze Słowakami. Kadra, potencjał, forma, rozpoczęcie sezonu, własny teren - wszystko przemawia za ekipą gospodarzy. Nie oglądałem jeszcze SKA w tym sezonie i nie wiem, w jakim stylu wygrali ostatnie mecze, ale wyniki mają conajmniej solidne. 3:1 z Nefte i 4:1 z CSKA to wyniki, których wstydzić się nie można. O ekipie gości wiele dobrego powiedzieć nie można. Dwa mecze u siebie przegrane: 2:4 z Magni i 1:3 z Yugrą. W drugim meczu podobno całkiem nieźle sobie radzili, ale wynik niestety dla nich niekorzystny. Jednak jeżeli u siebie nie potrafią zdobyć żadnego punkty z bardzo przeciętną Yugrą, to w Petersburgu szanse daje im jeszcze mniejsze... Wszystko przemawia za SKA, inny wynik niż ich ich pewna wygrana będzie sporą niespodzianką. Jednak kurs na Peteresburg bardzo niski i sam nie wiem czy warto takie kursy ruszać w KHL? Na papierze typ wydaje się porządny, ale wiadomo, że niespodzianki się zdarzają. Poprad na pewno wiecznie przegrywać nie będzie, ale czy stać ich już teraz na pierwsze punkty? Rozum podpowiada pewne zwycięstwo SKA, chociaż sam będę po cichu liczył na Lev. Mam nadzieję, że nie będą najgorszą ekipą ligi, która będzie dostawać baty od każdego. W końcu KHL nie było jeszcze tak blisko nas i chętnie w najbliższym czasie wybiorę się do Popradu zobaczyć KHL na żywo ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sekular 47

sekular

Użytkownik
Dinamo Ryga vs CSKA Moscow @ CSKA DNB, William Hill 1.95

Buki nadal nie doceniaja CSKA, mojej ulubionej druzyny w KHL. Jak dla mnie maja znacznie wiekszy potencjal niz gospodarze, slaby pierwszy mecz, niezly drugi jednak wyzszosc SKA bylo widac na kazdym cm lodu. Dobry sezon przygotowawczy,.. moim zdaniem wszystkie te czynniki zloza sie jutro na zwyciestwo CSKA w regulaminowym czasie. Kurs zachecajacy, patrza przez pryzmat ostatnich poczynan Rygi... szczegolnie ostatnia porazka 0:3, blyskawicznie stracone gole i brak efektow w ataku.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
We wczorajszych meczach KHL na pierwszy plan wysuwa się domowa porażka Salavatu Ufa z Neftekhimikiem. Formą błysnął bramkarz gości, który najpierw przez 65 minut obronił 44 strzały, a następnie obronił wszystkie karne wykonywane przez gospodarzy.

Podobnie doskonala forma Koszeczkina ponownie poprowadzi zespol z Czerepowca do kolejnego zwyciestwa.

Z kolei w meczu na szczycie po doskonałym spotkaniu Kazań wywiózł cenne 3 punkty z gorącego lodowiska Magnitogorska.

Wciąż formy z ubiegłego sezonu nie może odnaleźć Yugra (a może tylko potwierdza casus drugoroczniaka), która tym razem przegrała w Czelabińsku.

Źródło - Eurohokej

Metalurg Magnitogors - AK Bars Kazan 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)05:37 1-0 Alexey Mikhnov 2 (Alexey Kaygorodov) PP
11:48 1-1 Lauris Darzins 2 (Dmitriy Kazionov) PP
14:06 1-2 Dmitriy Obukhov 1 (Kirill Petrov)
37:05 1-3 Danis Zaripov 1 PP
41:45 1-4 Nikolay Lemtyugov 3 (Stepan Zakharchuk, Antti Miettinen)
56:54 2-4 Sergey Mozyakin 4 (Dmitriy Bykov, Dmitriy Altarev) SH
Wykluczenia: 7:6
Strzały na bramkę: 25-36
Widzów: 7095
SVS: Alexander Pechursky 88,9% - Petri Vehanen 92%
MOM: Petri Vehanen 92% SVS

Salavat Yulayev - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:4SO (1:1, 0:1, 2:1 - 0:0, 0:1)
12:52 0-1 Maxim Pestushko 3 (Ivan Savin, Martin Cibak)
19:37 1-1 Igor Grigorenko 4 (Sergey Zinovyev, Andrey Kuteykin)
20:53 1-2 Yevgeniy Lapenkov 1 (Oleg Kvasha, Nikita Schitov) PP
45:19 2-2 Viktor Kozlov 1 (Maxim Sushinsky) PP
49:03 2-3 Ville Nieminen 1 (Martin Cibak, Maxim Pestushko)
58:49 3-3 Igor Grigorenko 5 (Alexander Radulov, Maxim Kondratieb)
Wykluczenia: 5:7
Strzały na bramkę: 47-26
Widzów: 7950
SVS: Vitaliy Kolesnik 88,5% - Denis Franskevich 94,6%
MOM: Denis Franskevich 94,6% SVS &amp; Maxim Pestushko (1+1, GWG)

Traktor Chelyabinsk - Yugra Khanty Mansiysk 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
09:25 0-1 Ilya Malyushkin 1 (Yevgeniy Khvostov)
11:32 1-1 Dmitriy Sayustov 1 (Alexander Buturlin)
30:15 2-1 Konstantin Panov 1 (Petri Kontiola, Ray Giroux)
40:55 3-1 Konstantin Panov 2 (Petri Kontiola, Ray Giroux)
50;09 4-1 Anton Burdasov 1 (Dmitriy Sayustov)
Wykluczenia: 3:4
Strzały na bramkę: 29-20
Widzów: 7000
SVS: Ilya Proskuryakov 95% - Edgars Masalskis 86,2%
MOM: Konstantin Panov (2+0)

Severstal Cherepovets - Torpedo Nizhny Novgorod 6:2 (1:0, 1:1, 4:1)
11:46 1-0 Alexey Tsvetkov 1 (Mikko Lehtonen, Ondrej Nemec) PP
30:07 1-1 Matt Ellison 3 (Martin Thornberg) PP
38:41 2-1 Ruslan Nurtdinov 1 (Maxim Chudinov, Staffan Kronwall)
43:39 3-1 Gennadiy Stolyarov 1 (Yevgeniy Ketov)
48:02 4-1 Yevgeniy Ketov 2 (Vadim Shipachev)
50:50 5-1 Ruslan Nurtdinov 2 (Maxim Trunev, Stanislav Yegorshev)
52:18 5-2 Vladimir Galuzin 1 (Alexander Goroshansky, Ilya Krikunov)
55:08 6-2 Maxim Trunev 1 (Maxim Chudinov, Vadim Shipachev)
Wykluczenia: 5:5
Strzały na bramkę: 35:41
Widzów: 4670
SVS: Vasiliy Koshechkin 95,1% - Pekka Tuokkola 85,7%
MOM: Vasiliy Koshechkin 95,1% SVS

Dinamo Minsk - Atlant Mytischi 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
08:58 1-0 Teemu Laine 2 (Lukaš Krajiček, Zbynek Irgl)
14:11 1-1 Denis Bayev 2 (Ivan Vishnevsky)
27:21 1-2 Janne Niskala 2 (Branko Radivojevič, Patrick Zackrinsson) PP
42:32 1-3 Alexey Kovalev 1 (Janne Niskala) PP
43:06 2-3 Geoff Platt 1 (Charlie Linglet)
Wykluczenia: 5:6
Strzały na bramkę: 39:19
Widzów: 11978
SVS: Andrey Mezin 84,2% - Dmitriy Kotschnew 94,9%
MOM: Dmitriy Kotschnew 94,9% SVS &amp; Janne Niskala (1+1)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Mnie też dziwi porażka Ufy bo oglądałem ich spotkanie z Kazaniem gdzie grali lepiej niż przeciwnik, jedyne co boli w Salvacie to ich bramkarz, co najmniej dwie bramki na jego konto, nie powiem co zrobił przy bramce na 2:2, to trzeba zobaczyć.Co istotne to z Neftekhimikem gonili non stop wynik i jakoś się udało.Nie mniej jednak nie widać na razie pozytywnej równowagi między obroną a ofensywą bo jeśli ci drudzy spisują się bardzo dobrze bo jak widać po wynikach strzelają sporo tych bramek to w obronie nie wygląda to za dobrze.Na przyszłość można szukać overów bramkowych Ufy bo na prawdę szybko grają i jeśli będzie gdzieś przyzwoita linia 2.5 z dobrym kursem to trzeba będzie próbować.


Dynamo Moskwa - Spartak Moskwa | Spartak +0,5 - 2,00 i 1,94 ( Jetbull i Unibet )⛔

Wybrałem na resztę spotkań jeden typ, uważam, że ma sznasę powodzenia, gdzieniegdzie można łapać koło 2,00 [ Unibet - 1,94 ].Uważam, że zbyt faworyzowane jest Dynamo w tym meczu, w sobotę grali już ze sobą gdzie Spartak ograł dzisiejszych gości 5:2, w dodatku na staracie dobra dyspozycja bo tylko przegrali z liderem z Novogrodu, co prawda na swoim lodzie, ale Torpedo już wygrało trzy wyjazdy także dobrze weszli w sezon.Dynamo przeciętnie, dotychczas przegrali właśnie ze Spartakiem i Cherepovecem i trochę niespodziewanie ograli Czechov na wyjeździe.Generalnie takie trochę granie w kratkę, dziś wypatrzyłem takie coś bardziej w stronę Spartaka bo nie liczę na łatwe zwycięstwo gospodarzy dziś.Moim zdaniem w regulaminowym czasie goście nie przegrają i uważam ten typ za przyzwoity ze sporymi szansami powodzenia.Jestem ciekaw postaw oby dwu drużyn bo w tym sezonie jeszcze nie oglądałem, zobaczymy co prezentują, ale lepszej postawy spodziewam się po Spartaku stąd ten typ.

//Niestety, zasłużone zwycięstwo Dynama, cały mecz przeważali i grali znczniej lepiej.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
KHL - 19.09.2011
Niespodzianką dnia była domowa porażka Avangarda Omsk z Novosibirskiem. Goście dzięki bezbłednej postawie Bernda Brucklera wywieźli komplet punktów z niezwykle gorącego terenu.

Z kolei z kompletem zwycięstw Zachodniej Konferencji przewodzi SKA Petersburg, które tym razem bez większych problemów pokonało Lev Poprad. Słowacy znajdują się na przeciwległym biegunie (przegrali wszystkie 3 mecze) i wydaje się, że upłynie jeszcze sporo wody w Popradzie zanim dostosują się do poziomu KHL.

Hokeiści Metallurga Nowokuznieck kolejna wygraną zawdzięczają doskonałej dyspozycji Teemu Lassili. Fin po raz kolejny potwierdził swoją klasa i pozwolił pokonać się tylko raz, w dodatku tylko swojemu rodakowi.

Źródło - Eurohokej

Metallurg Novokuznetsk - Amur Khabarovsk 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
30:31 1-0 Alexey Medvedev 1
43:18 1-1 Mikko Maenpaa 2 (Andrey Stepanov)
49:44 2-1 Randy Robitaille 1 (Andrey Kuzmin)
Wykluczenia: 4:3 Strzały na bramkę: 32-23
Widzów: 3300
SVS: Teemu Lassila 95,7% - Alexey Murygin 93,8%
MOM: Teemu Lassila 95,7% SVS

Dinamo Riga - CSKA Moscow 5:3 (3:1, 1:1, 1:1)
02:48 1-0 Fredrik Warg 1 (Mikelis Redlihs)
05:43 1-1 Tomaš Surovy 1 (Niklas Persson, Sergey Shirokov) PP
11:33 2-1 Sandis Ozolins 1 (Mikelis Redlihs)
16:27 3-1 Ainars Podzins 1 (Niclas Lucenius, Roberts Bukarts)
25:51 4-1 Mikelis Redlihs 2 (Janis Sprukts)
36:38 4-2 Sergey Shirokov 2 (Niklas Persson, Tomaš Surovy) PP
50:26 4-3 Tomaš Surovya 2 (Yakov Rylov) PP
52:09 5-3 Guntis Galvins 1 (Mikelis Redlihs)
Wykluczenia: 5:5
Strzały na bramkę: 30-33
Widzów: 9300
SVS: Chris Holt 90,9% - Rastislav Stana 69,2%, Sergey Gayduchenko 94,1%
MOM: Mikelis Redlihs (1+3)

UHC Dynamo Moscow - Spartak Moscow 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
10:58 0-1 Anatoliy Nikontsev 3 PP
28:01 1-1 Leonid Komarov 1 (Filip Novak)
42:14 2-1 Grigoriy Shafigulin 1 (Sergey Konkov)
Wykluczenia: 4:6
Strzały na bramkę: 34-24
Widzów: 5000
SVS: Alexander Yeremenko 95,1% - Ivan Kasutin 94,1%
MOM: Alexander Yeremenko 95,1% SVS

SKA St.Petersburg - Lev Poprad 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
00:46 0-1 Štepan Novotny 1 (Rudolf Huna)
03:21 1-1 Mattias Weinhandl 2
36:13 2-1 Fedor Fedorov 1
39:01 3-1 Maxim Rybin 1 (Dmitriy Kalinin, Tony Martensson)
55:59 4-1 Petr Prucha 1 (Denis Denisov)
Wykluczenia: 4:7
Strzały na bramkę: 26-23
Widzów: 7000
SVS: Jakub Štepanek 95,7% - Tomaš Duba 84,6%
MOM: Dmitriy Kalinin (0+1, +/- +2)

Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
18:38 0-1 Jonas Enlund 2 (Bernd Bruckler, Alexander Kutuzov)
39:11 0-2 Anton Malyshev 1 (Vladimir Tarasenko, Vyacheslav Belov)
Wykluczenia: 4:3
Strzały na bramkę: 16-21
Widzów: 10300
SVS: Karri Ramo 90,5% - Bernd Bruckler 100%
MOM: Bernd Bruckler 100% SVS
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Sporo ciekawych i zaciętych spotkań miało miejsce we wczorajszych starciach w KHL.

Kolejny dobry wynik zanotował Sibir Nowosybirsk, który po karnych pokonał Salavat Ufa. Ponownie do zwycięstwa gospodarzy poprowadził Bernd Bruckner, jednak klasą dla samego siebie był Jori Lehtera.

Kazań wymęczył zwycięstwo z Jekatierinburgiem, z kolei Dynamo wygrało w Moskwie dzięki hattrickowi Janne Jalasvaary.

Szacunek budzić musi też kolejny, świetny występ Janne Niskali, który poprowadził do zwycięstwa Atalant Mytischi.

Sibir Novosibirsk - Salavat Yulayev Ufa 5:4SO (1:1, 1:2, 2:1 - 0:0, 1:0) 01:56 1-0 David Petrasek 1 (Jori Lehtera, Vladimir Tarasenko) PP
08:23 1-1 Viktor Kozlov 2 (Oleg Saprykin, Yuriy Trubachev) PP
21:08 2-1 Jonas Enlund 3 (Jori Lehtera)
26:34 2-2 Igor Mirnov 1 (Miroslav Blatak, Konstantin Koltsov)
27:15 2-3 Petr Schastlivy 2 (Konstantin Koltsov)
43:31 2-4 Jakub Klepiš 1 (Alexander Radulov) PP
49:12 3-4 Jori Lehtera 1 (Jonas Enlund)
49:37 4-4 Alexander Chernikov 2 (Viktor Drugov)
Wykluczenia: 6x2-8x2,
Strzały na bramkę: 40-23
Widzów:7500
SVS: Bernd Bruckler 82,6% - Vitaliy Kolesnik 90%

MOM: Jori Lehtera (1+2) Ak Bars Kazan - Avtomobilist Yekaterinburg 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
01:10 0-1 Denis Abdullin 2
38:23 1-1 Dmitriy Kazionov 1 (Lauris Darzins)
42:43 2-1 Danis Zaripov 2 (Alexey Morozov, Niko Kapanen) PP
Wykluczenia: 7x2-8x2
Strzały na bramkę: 33-18
Widzów:3900
SVS: Petri Vehanen 94,4% - Yevgeniy Lobanov 92,9%

MOM: Danis Zaripov (1+0) Dinamo Riga - Dynamo Minsk 2:3SO (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0, 0:1)
01:36 0-1 Alexander Kulakov 1 (Alexander Kitarov)
21:47 1-1 Sandis Ozolins 2 (Mikelis Redlihs) PP
34:18 1-2 Libor Pivko 1 (Zbynek Irgl, Dmitriy Korobov)
40:43 2-2 Fredrik Warg 2 (Sandis Ozolins, Mikelis Redlihs) PP
Wykluczenia: 2x2-7x2
Strzały na bramkę: 17-31
Widzów: 5650
SVS: Chris Holt 93,5% - Kevin Lalande 88,2%

MOM: Libor Pivko (1+0) Atlant Mytischi - Lev Poprad 4:3SO (1:1, 2:1, 0:1).
05:17 0-1 Tomaš Netik 2 (Vaclav Nedorost)
09:36 1-1 Janne Niskala 3 (Alexey Kovalev) PP
22:02 2-1 Konstantin Rudenko 1 (Alexander Rybakov, Branko Radivojevič)
25:01 3-1 Janne Niskala 4 (Alexander Rybakov, Branko Radivojevič)
30:03 3-2 Vaclav Nedorost 1 (Jonathan Sigalet, Luboš Bartečko)
51:23 3-3 Branislav Mezei (Karel Pilar, Tomaš Netik) PP
Wykluczenia: 6x2-8x2
Strzały na bramkę: 23-24
Widzów:5900
SVS: Konstantin Barulin 87,5% - Tomaš Duba 87%

MOM: Janne Niskala (2+0) UHC Dynamo Moscow - Barys Astana 6:3 (1:2, 3:0, 2:1)
09:39 1-0 Janne Jalasvaara 2 (Konstantin Gorovikov, Maxim Solovyev)
16:27 1-1 Roman Starchenko 2 (Jiri Novotny)
18:59 1-2 Jiri Novotny 1 (Andrew Hutchinson, Roman Starchenko)
25:34 2-2 Denis Tolpeko 1 (Janne Jalasvaara, Sergey Konkov)
29:24 3-2 Janne Jalasvaara 3 (Marek Kvapil, Konstantin Gorovikov) PP
32:23 4-2 Sergey Soin 1 (Maxim Velikov, Sergey Konkov)
44:01 5-2 Janne Jalasvaara 4 (Leonid Komarov)
51:08 5-3 Fedor Polischuk 1
58:43 6-3 Sergey Konkov 1 (Konstantin Volkov)
Wykluczenia: 5x2-7x2
Strzały na bramkę: 27-32
Widzów:3000
SVS: Alexey Volkov 90,6% - Jeff Glass 81,5%
MOM: Janne Jalasvaara (3+1)

Neftekhimik Nizhnekamsk - Traktor Chelyabinsk 3:4SO (0:1, 2:1, 1:1 - 0:0, 0:1) 08:15 0-1 Maxim Yakutsenya 2 (Ray Giroux, Petri Kontiola) PP
30:24 1-1 Denis Arkhipov 1 (Alexey Simakov) PP
30:40 1-2 Deron Quint 1 (Andrey Konev)
38:37 2-2 Oleg Kvasha 1 (Nikolay Belov, Igor Polygalov)
40:56 2-3 Maxim Yakutsenya 3 (Ray Giroux, Alexander Ryazantsev) PP
51:21 3-3 Denis Arkhipov 2 (Alexey Simakov, Nikolay Belov) PP
Wykluczenia: 5x2-10x2
Strzały na bramkę: 38-19
Widzów:5500
SVS: Tuomas Tarkki 84,2% - Ilya Proskuryakov 92,1%

MOM: Maxim Yakutsenya (2+0)

Źródło - Eurohokej
 
I 0

inter.hockey

Użytkownik
Hi
I&#39;m kindly ask to stop steal reviews of KHL games form our web.
You can do it in your way from official website, not stealing work which have been done by Prsljen.
Adding some polish words below didn&#39;t make it yours as long as you didn&#39;t make headlines and list to goals in your way.

Thank You
internationalhockey.net
 
P 8

ptysio

Użytkownik
Hi
Do you really find it like something has been stolen from you? Come&#39; on!
And I want you to know, that if you are under 16, then you have our forgiveness...
Peace
Ptysio
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
HC Amur - Salavat Yulaev Ufa: gospodarze powyżej 1.5 (1.48 Bwin) ✅ 3:1
HC Amur - Salavat Yulaev Ufa: gospodarze powyżej 2.5 (2.45 Expekt)
✅

Nie wiem czy idę dobrą drogą, ale zaryzykuję. O Salavacie już w dziale pisaliśmy, dobry atak, ale słaba obrona. Dzisiejszy mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 2:5 i był to pierwszy mecz w tym sezonie, w którym UFA nie straciła minimum 3 goli. Na pierwszy rzut oka walka mistrza z ligowym słabeuszem, ale trzeba pamiętać o specyfice własnego terenu ekipy gospodarzy. Na wyjazdach mało wygrywają, ale u siebie idzie im zawsze dużo lepiej. Dzisiaj to udowodnili, bo mimo niekorzystnego wyniku to oni przeważali. Wystarczy zobaczyć na ilość oddanych strzałów, bo tych Amur oddał dzisiaj dwa razy więcej - 42:21. Jutro liczę na lepszą skuteczność gospodarzy. W końcu zazwyczaj dwa mecze dzień po dniu pomiędzy tymi samymi ekipami kończą się zupełnie innymi rezultatami. Salavat ma problemy w obronie i według mnie linię 2.5 po takim kursie można spróbować zagrać.
Metallurg Novokuznetsk - Ak Bars Kazan 2 (1.65 Expekt) ⛔ 4:3
Typ przeciwko gospodarzom. Najgorsza ekipa poprzednich dwóch sezonów zaczęła sezon zaskakująco dobrze. Po 4 kolejkach mają na swoim koncie 7 punktów i według mnie to zdecydowanie za dużo. Jednak trzeba zwrócić uwagę na rywali, bo tych nie mieli najmocniejszych... Amur, Traktor i Avtomobilist to drużyny z niskiej półki, z którymi jakoś tam jeszcze mogli powalczyć. Jutro pierwszy mecz z kimś mocnym i ich dobry bilans punktowy powinien się skończyć. Bars, jak zagra na swoim poziomie, może ich zniszczyć. Do tej pory przegrali tylko z mistrzem kraju, a pozostałe 3 mecze wygrali. Wygrali wyjazd z Magni, a mają sobie nie poradzić ze słabiutkim Metallurgiem?
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Torpedo - Avtomobilist 1 (1.50 Unibet) ✅ 5:1
Na szybko, bo zaraz mecz. Tyle się nachwalono Torpedo po pierwszych 3 meczach, miało być dobrze, 3 zwycięstwa, dobre zmiany w zespole, a nagle wszystko się rozsypało. O ile porażkę z Severstalem potrafię zrozumieć to dwóch kolejnych porażek już nie. Z Vitiazem przegrali frajersko. 43:17 w strzałach, a goście grają z kontry i wygrywają. Później wyrównany mecz z Barysem i minimalna porażka po jedynym golu w PP 5:4. Teraz 3 mecz u siebie w tym sezonie i nie mogą sobie pozwolić na kolejną porażkę. Ich kibice też chcieliby zobaczyć zwycięstwo i w końcu muszą się przełamać na własnym terenie. Avtomobilist nie jest trudnym przeciwnikiem. Ich ostatnie wyniki i tak są dobre na ich styl gry. Minimalna przegrana z Kazaniem i z Dynamo Moskwa. Bardzo mało strzelają bramek i podobnie jest z oddanymi strzałami. W ostatnich dwóch meczach oddali w sumie 37 strzałów, czyli mniej niż Torpedo strzela w jednym meczu z Vitiazem. Mają napięty terminarz, ciągle wyjazdy co 2 dni i mogą mieć już dość. Torpedo powinno to wykorzystać i wygrać ten mecz.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Dużo szczęścia przy typie na Torpedo. Gospodarze przez dwie tercje grali beznadziejnie i po 40 minutach było 0:1... W trzeciej tercji hokeiści Avto zaczęli łapać kary i Torpedo to wykorzystało. Oddali więcej strzałów niż w sumie w dwóch poprzednich tercjach. Wynik na pewno nie jest sprawiedliwy i mimo wygranej 5:1 gra Torpedo mnie zawiodła.

Nowokuznieck - Salavat Ufa 2 (1.60 Bwin) ✅ 2:6
Nowokuznieck - Salavat Ufa ML 2 (1.37 Bwin)
✅

Argumenty te same co ostatnio. Gospodarze mają wyjątkowo dobry bilans w tym sezonie i wątpię, żeby to była długoterminowa poprawa gry, a jedynie chwilowy przebłysk. W końcu są jedną z najgorszych drużyn w lidze. W sobotę Bars ich zlekceważył i znowu zdobyli komplet punktów. Jednak ile mogą tak wygrywać? Według mnie są za słabi i pora wrócić na swoje miejsce w szeregu. Nie wierzę, żeby Metallurg w ciągu trzech dni pokonał dwie najlepsze ekipy w Rosji. Tym bardziej, że Salavat też ostatnio dużo punktów traci i przydałoby im się wygrać.
Dinamo Riga - Lev Poprad: goście powyżej 1.5 (1.50 Bwin) ✅
Dinamo Riga - Lev Poprad (+2.5) 2 (1.35 Bwin)
✅

Patrząc na wyniki Popradu można odnieść wrażenie, że będą w tym sezonie dostarczycielami punktów. Do tej pory wszystkie 5 spotkań przegrali i tylko raz udało im się doprowadzić do dogrywki. Jednak oglądałem ich kilka razy i według mnie nie są najsłabszą ekipą w lidze. Na pewno w końcu zaczną zdobywać punkty, bo nie grają aż tak źle. Wiadomo, że to nowy zespół w lidze i początek nie wychodzi im najlepiej, ale czekam na przełamanie. Z Yugrą grali dobrze, z Petersburgiem długo walczyli i wynik trochę za wysoki według mnie. Z Atlantem dobry mecz, 3 bramki strzelone na wyjeździe i doprowadzili do dogrywki. Ostatniego meczu z CSKA nie widziałem, ale przegrali tylko jedną bramką, więc wynik całkiem niezły. Myślę, że niedługo zdobędą jakieś punkty i z Rygą raczej mogą powalczyć. Ryga wygrała dopiero jeden mecz w tym sezonie i nie są w jakiejś najlepszej formie. Ostatni mecz to katastrofa. Remis u siebie z Minskiem. Tylko 17 strzałów, a oba gole strzelone w PP 5:4. Jeżeli jutro tak zagrają to Lev ma szanse na pierwsze punkty w tym roku. A nawet jeśli gospodarze zagrają lepiej to Lev powinien strzelić przynajmniej dwie bramki i nie przegrać wysoko.
Amur - Neftekhimik 1X (1.55 Bet365) ✅ 3:1
Amur - Neftekhimik ML 1 (1.85 Unibet) ✅

Tutaj mam największe wątpliwości, ale może się uda. Obie ekipy udało mi się już zobaczyć w akcji i lepsze wrażenie zrobił na mnie Amur. Tym bardziej, że grają na swoim terenie, gdzie potrafią zagrać na świetnym poziomie. Udowodnili to w weekend grając dwa dobre mecze przeciwko mistrzowi kraju i jeden udało im się wygrać. Neftekhimik słabo zaczął sezon. Przegrali już z takimi ekipami, jak Traktor czy Avtomobilist, więc Amur na pewno ma szanse... Ostatnio zaliczyli pierwsze zwycięstwo 4:1 nad Sibirem, ale wynik nie mówi wszystkiego... Przeciwnik nie był w jakiejś super formie, a Neftekhimik dwie bramki zdobył grając w przewadze i 4 gol padł już w ostatnich sekundach na pustą bramkę. Dla mnie ich gra szału nie robi, dlatego w Chabarowsku liczę na Amur, który przed własną publicznością pokonuje mocniejsze drużyny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Póki co oglądam nie zbyt dużo, a praktycznie wcale ale jakieś zdanie już o ekipach mam, po tym co czytam sobie, patrzę na staty i wyniki więc też trochę zacznę pisać i typować w dziale KHL.
Co do Salvatu zgadzam się w całej rozciągłości. Mistrzowi nie wypada grać tak słabo, jak na początku i limit porażek został wykorzystany dość szybko, bo jeśli dalej będzie tak źle, to może ich czekać ciężki sezon. Chyba jednak odejście Thoresena zrobiło swoje, po mimo tego, że zapewniano, że jego brak nie będzie widoczny. Co z tego, że Radulov i Grigorenko są na czele klasyfikacji punktujących, skoro po nich jest spora przerwa. Dalej nie najlepiej funkcjonuję obrona i to jest główny klucz do sukcesu. Widziałem sobotni mecz z Amurem, tzn. kawałek i te kontry Amura biły po oczach strasznie ale dobra postawa bramkarza jakoś to zrekompensowała. Typ popieram, bo i sam go zagram, gdyż zgadzam się z twierdzeniem, że Metallurg za dużo punktów narobił z początku, a tak po prawdzie pokonali jedynie Bars Kazań, bo reszta to przeciętne ekipy, by nie powiedzieć, że słabe.
Metallurg Magnitogorsk-Spartak Moskwa 1 @ 1,50 Sportingbet✅4:2
Ja tam na jutro bym wziął sobie jeszcze Metallurg Magnitogorsk. Po takim laniu jakie dostali w sobotę z Severstalem nie wypada teraz dostać kolejną porażkę u siebie z rywalem co by nie mówić słabszym. Widziałem pierwszą tercję meczu Omsk-Spartak i gospodarze byli wtedy lepsi ale mecz wygrali minimalnie 4:3. Metallurg personalnie o wiele lepszy i chyba kolejny taki słaby mecz im się nie zdarzy więc typ na ich zwycięstwo nie jest zły i do dubla będzie moim zdaniem idealny.
Również muszę się zgodzić, co do Słowaków. Mają jeden z bliższych wyjazdów ligowych z takim Dinamem, które jest kompletnie nie obliczalne. Nie lubię stawiać na nich, ani przeciwko nim, bo w poprzednim sezonie byli po prostu nie do przewidzenia. Jednak chyba pogromu nie zrobią u siebie z Lvem, który z meczu na mecz co raz lepiej i może to czas na pierwszą wygraną? Kto wie, ja tam im kibicuję, bo szkoda by było, gdyby byli takim outsiderem całej ligi.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Wczorajsze typowanie wyszło idealnie ;)

Amur pokazał, że na własnym terenie jest groźny, chociaż to Neftekhimik udowodnił, że jest zupełnie bez formy. Ciągle łapali kary (co wykorzystali gospodarze strzelając 2 gole w PP 5:4), a gdyby nie Tarkki w bramce gości to wynik byłby dużo wyższy.

Salavat wysłał Nowokuznieck tam gdzie ich miejsce i wreszcie odpowiedni wynik dla ekipy Metallurga. Chociaż trzeba przyznać, że to pierwsza tercja ustawiła losy meczu, kiedy gospodarze zupełnie sobie nie radzili i zaczęli łapać kary. O ile dobrze pamiętam to w pierwszej tercji Nowokuznieck grał trójką zawodników dwukrotnie, co wykorzystała UFA.

Wynik meczu Riga - Lev idealnie odzwierciedla siłę ofensywną obu ekip... Obie drużyny zagrały fatalnie w ataku i cud, że Lev wbił jakoś te dwie bramki. Ogólnie byli lepsi, chociaż w ofensywie nie mają za bardzo pomysłów. Cieszę się, że wreszcie się przełamali i pierwsze zwycięstwo mają już za sobą.


Dzisiejszy dzień w KHL wolę odpuścić. Po tym co widziałem ze strony Torpedo w meczu z Avto na pewno dzisiaj im nie zaufam. Wysoka wygrana była dużym przypadkiem i dzisiaj Traktor pewnie się tak nie da. Na Atlant kurs zdecydowanie za niski, bo to już zupełnie nie ta sama drużyna, która niedawno grała w finale play-off... Tracą punkty ze słabeuszami, więc Avto też jakoś tam może powalczyć.

Wiele osób pewnie dzisiaj będzie grało Petersburg, bo na papierze wyglądają na mocnego pewniaka. Ja jednak trzymam się od tego meczu z daleka. Petersburg wyniki ma aż zbyt ładne, jak na to co grają. W sumie w czterech meczach zdobyli komplet punktów i bramki 14:4! Jeszcze w żadnym meczu nie stracili nawet dwóch bramek! Według mnie ta seria się skończy dzisiaj lub w następnych meczach. Oni nie są aż tacy mocni i nie będą ciągle wszystkim ładować. Inna sprawa, że terminarz mają wyjątkowy łatwy i poważniejszych przeciwników nie widać. Na papierze wygląda na win SKA, ale na pewno nie będą z wszystkimi tak wysoko wygrywać i pewnie zawiodą w najmniej oczekiwanym momencie.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jutro kolejne 3 mecze w KHL. Dzisiaj mieliśmy do czynienia z pierwszą stratą punktów przez SKA i tego należało się spodziewać, bo w hokeju taka seria wygranych zazwyczaj długo się nie utrzymuję i w sumie dobrze, że teraz przerwali, bo od nowa można na nich grać. Co do jutrzejszych spotkań to mam dwie propozycje:

Amur Khabarovsk(+1,5)-Bars Kazań 1 @ 1,727 Sportingbet✅4:0
Over 5,5 @ 1,909
⛔
Amur bardzo dobrze zaczął ten sezon trzeba przyznać. U siebie już dwie wygrane i to jedna z Ufą tracą przy tym jedynie jednego gola, co przeciwko takiej ofensywie jest sporym osiągnięciem. Póki co na swoim koncie mają 12 punktów podobnie jak ich jutrzejszy rywal Bars Kazań. Z tym, że trzeba przyznać, że drużyna z Tatarstanu miała trochę trudniejszych rywali. Poza Ufą grali chociażby z Magnitogorskiem i wygrali to spotkanie, a grali w hali Metallurga. Na wyjazdach póki co ich mecze są bardzo wyrównane, bo każde spotkanie, poza meczem z Magnitkami kończyło się jednobramkowym zwycięstwem Barsu bądź też drugiej drużyny. Przy dobrej postawie Amura z początku sezonu również przewiduję wyrównane spotkanie jutrzejszego ranka naszego czasu więc taki dodatni handi na gospodarzy jest chyba tutaj na miejscu. Również obie ekipy lubią sobie postrzelać i też nie mało tracą więc czemu by nie over?
Dinamo Riga-Dynamo Moskwa 2 ML @ 1,80 Sportingbet✅1:4
Under 5,5 @ 1,727
✅
Drugi mecz jaki wybrałem to z kolei spotkanie imienników z Moskwy i Rygi czyli mecz dwóch dynamowskich ekip. Póki co lepiej radzą sobie zawodnicy ze stolicy Rosji, bo po 6 spotkaniach mają 12 punktów. Głównie punkty zbierają u siebie ale też trzeba patrzeć, że póki co rywali nie mieli najmocniejszych. Z drugiej strony Dinamo Riga, które fatalnie zaczęło sezon i po 5 meczach na ich koncie jedynie 4 punkty i 12 goli. Jako ciekawostkę podam, że spośród 12 goli aż przy 8 udział miał Mikelis Redlihs. Więc jeśli on nie zagra na dobrym poziomie to na dobrą sprawę ciężko będzie myśleć gospodarzom o jakichkolwiek punktach. Póki co obie ekipy dużo lepiej spisują się w defensywie niż w ataku. Dynamo Moskwa ma 7 defensywę ligi, natomiast Łotysze są pod tym względem na miejscu 16 więc też nie jest tak różowo. W ostatnim meczu z Levem Poprad gracze z Rygi podobno zaprezentowali się katastrofalnie i przez to zabrakło jakiejkolwiek bramki, a to już spora kompromitacja z takim rywalem i to u siebie. Dlatego ja wybieram typy na małą ilość bramek oraz zwycięstwo ostatecznie gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom