>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nowy PC Zakup?

izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Chce Kupic nowy komputer - pc. Zeby tam każda gra komputerowa chodziła? Co polecacie, moze byc ze na czesci - akcesoria komputerowe?
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Ja kupiłem przez Allegro od kolesia, który prowadzi swój sklep. Kompa kupiłem 3 lata temu, za 1700 PLN, taniej nigdzie nie znalazłem i przez 3 lata nie miałem żadnych problemów, dosłownie żadnych. Także nie mów, że na allegro nie można kupić dobrego sprzętu.
 
blads 187

blads

Użytkownik
Chce Kupic nowy komputer - pc. Zeby tam każda gra komputerowa chodziła? Co polecacie, moze byc ze na czesci - akcesoria komputerowe?
kup konsole lepiej. Taniej wyjdzie i nie będziesz musiał ciągle dokładać w podzespoły. Ja wyszedłem z takiego założenia już 5 lat temu i jestem zadowolony, laptop do internetu, konsola do grania
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Z allegro zestawów nie bierz. Wszystko fajnie wygląda terabajty razy gigabajty itepe itede. Ale jak się wczytasz w opis to:
RAM - noł nejm
Grafika - wolne 128bitówki ddr2 promowane megabajtami
Obudowa - z wyglądu może i ładna ale obiegu powietrza pewnie zero
No i te świetne zasilacze. Co strzelają jak chcą i kiedy chcą. Zasilacz to jest kręgosłup komputera i warto dać 150zł i mięć pewność ,że nie wybuchnie.
Mi jak wybuchł zasilacz kiedyś to nawet firanki musiałem wywalić bo się przepaliły ????
Polecam sklepy komputerowe. Poproś kogoś aby Ci wybrał podzespoły , na miejscu Ci złożą i wyślą.
Ale jak myślisz o graniu to chyba konsola będzie lepsza inwestycją
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Z allegro zestawów nie bierz. Wszystko fajnie wygląda terabajty razy gigabajty itepe itede. Ale jak się wczytasz w opis to:
RAM - noł nejm
Grafika - wolne 128bitówki ddr2 promowane megabajtami
Obudowa - z wyglądu może i ładna ale obiegu powietrza pewnie zero
No i te świetne zasilacze. Co strzelają jak chcą i kiedy chcą. Zasilacz to jest kręgosłup komputera i warto dać 150zł i mięć pewność ,że nie wybuchnie.
Mi jak wybuchł zasilacz kiedyś to nawet firanki musiałem wywalić bo się przepaliły ????
Polecam sklepy komputerowe. Poproś kogoś aby Ci wybrał podzespoły , na miejscu Ci złożą i wyślą.
Ale jak myślisz o graniu to chyba konsola będzie lepsza inwestycją
Wystarczy wejść i poszukać sprzedawców którzy mają swój sklep, to nie jest trudne, ja kupiłem świetny komputer, co prawda sam podzespoły wybierałem, ale za markowe części dałem mało jak na cały sprzęt i od 3 lat nie miałem nawet spięć.
 
Do góry Bottom