>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skarga do IBAS - czy jest szansa ?

favago 69

favago

Użytkownik
Hehehhe, moje gratulacje! Na przyszlosc nie graj juz za oszczednosci zycia ;)
No i dzieki za uscislenie regulaminu ????
 
K 1

king84

Użytkownik
No... z tymi oszczędnościami trochę mnie poniosło... mogłem równo popłynąć.
To była dobra lekcja życia, obym na przyszłość wyciągnął z niej odpowiednie wnioski
 
S 0

sufler12

Użytkownik
Witam!
Również zastanawiam się czy nie wnieść skargi do IBAS. Moja sytuacja wygląda trochę inaczej. Postawiłem 1000zł, że drużyna A wygra z drużyną B. Zakład zawarłem 12 września a mecz odbył się 15 września. Dostałem zwrot stawki mimo, że moja drużyna wygrała. Powodem zwrotu było to, że drużyny były zamienione miejscami tzn zamiast barca vs real bylo real vs barca . Oraz mecz został przełożony z 10 września i nie został wznowiony w ciągu 36 godzin. Na moje pytanie jak moglem obstawic mecz, ktory mial odbyc sie 2 dni przed utworzeniem kuponu, dostałem odpowiedz, ze to bład systemu. Straciłem przez to 800zł czy skarga do IBAS coś da?
 
K 1

king84

Użytkownik
Witam!
Również zastanawiam się czy nie wnieść skargi do IBAS. Moja sytuacja wygląda trochę inaczej. Postawiłem 1000zł, że drużyna A wygra z drużyną B. Zakład zawarłem 12 września a mecz odbył się 15 września. Dostałem zwrot stawki mimo, że moja drużyna wygrała. Powodem zwrotu było to, że drużyny były zamienione miejscami tzn zamiast barca vs real bylo real vs barca . Oraz mecz został przełożony z 10 września i nie został wznowiony w ciągu 36 godzin. Na moje pytanie jak moglem obstawic mecz, ktory mial odbyc sie 2 dni przed utworzeniem kuponu, dostałem odpowiedz, ze to bład systemu. Straciłem przez to 800zł czy skarga do IBAS coś da?
Jeśli w zasadach rozliczania jest zapis (na 99% jest), że zakłady będą anulowane jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone i nie rozpocznie się w ciągu x godzin od planowanego rozpoczęcia... to moim zdaniem nie masz szans. Sprawdź regulamin - to podstawa do rozstrzygania wszelkich sporów . Pozdr
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
A co sadzicie o takiej sytuacji zagralem mecz zwykly co podkresle w sportingbecie....Oczywiscie wyszedl mi surbet z bet365....I przegralem na sportingbecie zglosilem reklamacje ze zaklad zawarlem po czasie i odrzucili mi reklamacje........???A sprawa chodzi o jakies 500zl......
 
cala 37

cala

Użytkownik
A co sadzicie o takiej sytuacji zagralem mecz zwykly co podkresle w sportingbecie....Oczywiscie wyszedl mi surbet z bet365....I przegralem na sportingbecie zglosilem reklamacje ze zaklad zawarlem po czasie i odrzucili mi reklamacje........???A sprawa chodzi o jakies 500zl......
Po pierwsze zagranie po rozpoczeciu meczu moze byc brane jako proba oszustwa ,po drugie : jakby ci wszedl ten mecz tez bys zglaszal reklamacje?
 
S 0

sufler12

Użytkownik
W regulaminie jest napisane, że za mecz, który został przesunięty zwracana jest stawka, ale mecz który obstwilem 12 wrzesnia miał odbyć się 9 września. Obstawiając go myślałem, że obstawiam mecz, który odbędzie się 15 września (błąd, że nie spojrzałem na datę. Zakład, który obstawiłem był otwarty jeszcze do 17 września. Support napisał mi, że to błąd systemu, ale pierwszy raz spotykam się z takim czymś, żebym mógł obstawić zakład 3 dni po jego planowanym rozpoczęciu
 
R 0

radzo88

Użytkownik
Witam
Mam podobny problem co KING84 ale z innym bukmacherem. Mecz był z 3 możliwymi wynikami. Według definicji Tie to remis a drawn - to porzucenie meczu. Obstawiłem wynik zwycięstwo i jednej i przeciwnej drużyny a mecz został przerwany ze względu na deszcz - więc skoro zakład przewidywał tylko remis to zakłady powinne być nieważne. Nadmienię tylko że początkowo mecz został rozliczony jako zwycięski dla jednej ze stron.Wygrana została przelana na konto użytkownika, tego samego dnia poprosiłem o wypłatę - nawet dostałem potwierdzenie rozpoczęcia procedury wysyłki wygranej. Natomiast dzisiaj zmienili wynik na &quot;remis&quot; i ściągnęli część wygranej z konta więc i przelew pewno anulują. Dopiero zacząłem swoją batalię więc jeżeli KING84 jest jeszcze aktywny albo ktoś z was ma wiedzę/podobne doświadczenia to proszę o rady.
Mam też link gdzie jest zaznaczony wynik spotkania oraz opis spotkania na żywo.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Witam

Mam podobny problem co KING84 ale z innym bukmacherem. Mecz był z 3 możliwymi wynikami. Według definicji Tie to remis a drawn - to porzucenie meczu. Obstawiłem wynik zwycięstwo i jednej i przeciwnej drużyny a mecz został przerwany ze względu na deszcz - więc skoro zakład przewidywał tylko remis to zakłady powinne być nieważne. Nadmienię tylko że początkowo mecz został rozliczony jako zwycięski dla jednej ze stron.Wygrana została przelana na konto użytkownika, tego samego dnia poprosiłem o wypłatę - nawet dostałem potwierdzenie rozpoczęcia procedury wysyłki wygranej. Natomiast dzisiaj zmienili wynik na &quot;remis&quot; i ściągnęli część wygranej z konta więc i przelew pewno anulują. Dopiero zacząłem swoją batalię więc jeżeli KING84 jest jeszcze aktywny albo ktoś z was ma wiedzę/podobne doświadczenia to proszę o rady.
Mam też link gdzie jest zaznaczony wynik spotkania oraz opis spotkania na żywo.
Napisz o jakiego bukach chodzi. Co to znaczy wysyłka wygranej czyżby do domu mieli ci kasę wysłać. Niektóre buki jak wysyłają jakieś info odnośnie wypłaty bardzo często oznacza to że już zrealizowali wypłatę i nie da się tego cofnąć. Powiedz czy środki które na koncie miałeś jak zleciłeś wypłatę zniknęły czy ciągle wysiały u tego buka?
 
Do góry Bottom