>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Temat służy do zadawania pytań czy też wyjaśniania wszelkich niejasności.
Postaramy się na nie jak najszybciej odpowiedzieć.

Zanim zadacie pytanie zachęcam do dokładnego zapoznania się z Regulaminem konkursu !!!
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Nie wiem czy dobrze rozumuję, typy długoterminowe to będę te przyznane przez organizatorów, na koniec turnieju? Czy się mylę?
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
w celach jesności spytam. Czy mogę typować po kursie np. 1,3 dla podwyższenia sobie punktacji, ale one nie będą liczone do tych minimum 18 typów, czy takie typy są nie dozwolone?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
w celach jesności spytam. Czy mogę typować po kursie np. 1,3 dla podwyższenia sobie punktacji, ale one nie będą liczone do tych minimum 18 typów, czy takie typy są nie dozwolone?
Żeby znaleźć się w klasyfikacji końcowej należy podać przynajmniej 18 typów po minimalnym kursie 1.40.
Myślę, że to wszystko wyjaśnia.

Każdy typ po niższym kursie niż 1.40 będzie po prostu anulowany.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Drobna zmiana w REGULAMINIE !
Zmieniona została minimalnia ilość typów w konkursie.

6. Oprócz typów długoterminowych każdy uczestnik podaje typy na konkretne spotkania w ME. Aby być branym pod uwagę w klasyfikacji generalnej należy podać PRZYNAJMNIEJ 12 TYPÓW po minimalnym kursie 1.40 (nie trzeba typować każdego dnia).
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Wiem ze w regulaminie wyraznie jest napisane ze nie mozna grac DW, ale czy nie można by potraktowac DW 3-0 jako Handicapu -2,5 ?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Wiem ze w regulaminie wyraznie jest napisane ze nie mozna grac DW, ale czy nie można by potraktowac DW 3-0 jako Handicapu -2,5 ?
Myślę, że jest dobrze tak jak jest.
Może w kolejnym konkursie o tym się pomyśli. ;)

Musisz zadowolić się ofertą Unibet, gdzie na niektóre mecze jest wystawiany handicap -2.5.
 
walkatrwa 10

walkatrwa

Użytkownik
Redwitz źle podliczyłeś typ houston4 podliczyłeś mu 275 a powinien mieć o 100 punktów mniej, sorry, że piszę tutaj, ale pw działają od 10 postów. Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom