>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności, skargi i zażalenia

aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Czy jako gospodarz mogę typować tylko mecze o minimalnym kursie 1,40, a będąc gościem 1,50? Nie jest to doprecyzowane w regulaminie, zostało uwzględnione tylko w przyznawanych bramkach za typowany kurs, wiem, że rzadko kiedy typujemy zdarzenia o tak niskich kursach, ale warto to doprecyzować.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Myślałem, że to dosyć logiczne. Jest napisane jak liczymy bramki to nie można podać mniejszych kursów jak 1.40 (gospodarze) i 1.50 (goście).
Za naruszenie regulaminu są kary dosyć surowe, więc warto min. 2 razy przeczytać regulamin.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Czy mogę wziąć jeszcze udział w kokursie? W jakiej byłbym drużynie?
Jak byś przeczytał regulamin to byś wiedział ;) Drużyną jesteś ty, ty ją zapisujesz. Z tego co wiem to zostało mało miejsc bo zmieniony będzie troszkę tryb rozgrywek.
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Chciałem sie zapytać, bo już nie wiem na czym staneło. Czy teraz jest sezon &quot;rozgrzewkowy&quot;, po którym będzie przydzielenie do lig. Czy może 2 tygodnie podawania typów i dopiero wtedy jest przydział do lig?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak, teraz będzie sezon rozgrzewkowy. 6 równorzędnych lig. Po tym okresie wyklaruje nam sie sprawa: kto jest mocny, komu sie konkurs nie spodobał/znudził i w II sezonie konkurs będzie cieszył się wysokim poziomem w wyższych ligach (przynajmniej mam taką nadzieje)
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Cytuję Marcina:
&quot;Koniec zapisów.
Nowe rozpoczną się za około 1,5 miesiąca (pod koniec I sezonu, a przed rozpoczęciem II)

Startujemy już w piątek (kolejka sobota-niedziela)
Ligi pojawią się jutro. &quot;
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zastanawiam się nad tym, na razie bawię się z terminarzem... Wydaje mi się, że lepiej jak będzie temat na każdą kolejkę i na każdą ligę osobo, a na koniec tematu każdy będzie cytował lub tylko wpisywał wyniki spotkań. Ja później w przyklejonych tematach będę aktualizował wyniki w terminarzu + tabele.
btw: ktoś chce pomoc? ;p
 
navent 83

navent

Użytkownik
btw: ktoś chce pomoc? ;p
Ja mogę w czymś pomóc np. w podliczaniu spotkań, aktualizowaniu wyników w terminarzu lub w innych zadaniach. Mam trochę wolnego czasu, więc z przyjemnością pomogę przy organizacji forumowej ligi.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
- handicap (tylko główny)
Tzn ?? Jak to rozumiec ?? Tylko -1 np ?? Często bukmcher ma parę propozycji handicapów o roznym kursie i nie mowie tu o azjanach, bo wiem, ze ich grać nie mozna. Ale np w bet 365 jest opcja -1 -2 -3 itd...
 
duo 303

duo

Użytkownik
6. Typy oraz kursy bierzemy z oferty bukmachera
- Expekt
- Betclic
- Bwin
- Bet-at-home
- Sportingbet
- Unibet
- Betsson
- Tobet
- Bet365

Spotkania jak i kursy bierzemy z oferty bukmachera:
- Expekt
- Betclic
- Bwin
- Bet-at-home
- Sportingbet
- Unibet
- Betsson
- Tobet

Czy to jakaś różnica czy poprostu przeoczenie że raz jest bet365, a raz nie?
 
duo 303

duo

Użytkownik
I ostatnie pytanko. Niemożna grać azjanów ale patrząc na inne &quot;zakazane&quot; typy wnioskuje, że jest to spowodowane możliwością zwrotu. Tak więc czy mógłbym zagrać np Arsenal -1.5 z bet365?
 
Do góry Bottom