>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Propozycje i sugestie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie, jak sama nazwa wskazuje możecie pisać o propozycjach i sugestiach.
Każde wasze zdanie weżniemy pod uwagę i w określonym czasie rozważymy.

Mamy nadzieje, że konkurs wam się spodoba, z czasem go zoptymalizujemy tak, aby stał się stałym konkursem.

Pozdrawiamy
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Ja z drobną sugestią. Aczkolwiek to tylko luźny pomysł, możnaby go przemyśleć za X sezonów ligi ???? .
Można by pomniejszyć liczbę spadających drużyn o 1 i zamiast tego zrobić baraże pomiędzy ligami :&gt; Tak dla większych emocji.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Pomysł dobry, sam się zastanawiałem nad barażami. Zdecydowałem się jeszcze w I sezonie wstrzymać z tym. Jeśli wszystko pójdzie ok, większość podejdzie sumiennie do konkursu to w II lub III sezonie wprowadzimy kilka korekt, nowości jak właśnie baraż.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ja proponuję aby dołączyć możliwość typowania over/under na drużynę. Te zakłady przynajmniej przeze mnie są bardzo często wykorzystywane i moim zdaniem można by było z nich korzystać. W regulaminie nie ma mowy o ich używaniu ale też i o nieużywaniu więc nie wiem czy można dlatego taka sugestia ode mnie
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
Ja proponuję aby dołączyć możliwość typowania over/under na drużynę. Te zakłady przynajmniej przeze mnie są bardzo często wykorzystywane i moim zdaniem można by było z nich korzystać. W regulaminie nie ma mowy o ich używaniu ale też i o nieużywaniu więc nie wiem czy można dlatego taka sugestia ode mnie
też bardzo często stawiam takie zakłady i mam nadzieję (choć w regulaminie jest to niejasne), że będzie to możliwe. Rzuty rożne, kartki rozumiem, że to totalna loteria ale under/over na gole drużyny powinny być dostepnę. Czekamy na odpowiedź siły wyższej.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja proponuję aby dołączyć możliwość typowania over/under na drużynę. Te zakłady przynajmniej przeze mnie są bardzo często wykorzystywane i moim zdaniem można by było z nich korzystać. W regulaminie nie ma mowy o ich używaniu ale też i o nieużywaniu więc nie wiem czy można dlatego taka sugestia ode mnie
Zostało to dodane i można typować over/under na drużynę.
na jakiej podstawie dany uzytkownik jest przypisywany do danej ligi? pzdr
Obecnie na podstawie kolejności zapisów. Dochodzą mnie słuchy, że powinno być na podstawie losowania. Rozważam tą opcję.
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Obecnie na podstawie kolejności zapisów. Dochodzą mnie słuchy, że powinno być na podstawie losowania. Rozważam tą opcję.
Można też zrobić przydział ze względu na długość stazu na forum (data rejestracji), ale to by było trochę roboty.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Jest dużo kryteriów, zapisy, losowanie, staż na forum, liczba postów, punkty reputacji. Wszystkie mają swoje plusy i minusy, zawsze ktoś będzie poszkodowany, a ktoś &quot;do przodu&quot;.
 
G 35

gesio

Użytkownik
zdecydowanie popieram losowanie...
nie kazdy siedzi caly dzien na forum, niektorzy tu pracuja, co wyklucza ich z szybkiego zapisu
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
Kolejność zgłoszeń czy losowanie to raczej najbardziej niesprawiedliwe metody przyporządkowania według mnie. Tak samo jak wyliczenia aislinnka, zawsze ktoś będzie poszkodowany.
Czy komuś się śpieszy? Nie? to dobrze
Mianowicie moja propozycja jest taka, poczekać aż zgłosi się regulaminowa liczba uczestników. Dać dwa tygodnie każdemu na oddanie np 5 kuponów w tygodniu. Po dwóch tygodniach mamy wszystko jak na tacy kto w Ekstraklasie a kto niżej, oczywiście kryteria wg bilansu bądź najwyżej trafionego AKO. Co wy na to ?
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Moznaby utworzyc x lig rownorzednych tylko w 1 sezonie. Po zakonczeniu sezonu pierwsze x msc w grupach w kolejnym sezonie tworzylyby ekstraklase nastepne x miejsc 1 lige itd. Liczba lig i ilosc awansujacych do poszczegolnych klas rozgrywkowych po 1 sezonie oczywiscie uzalezniona od liczby uczestnikow ;)
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Mianowicie moja propozycja jest taka, poczekać aż zgłosi się regulaminowa liczba uczestników. Dać dwa tygodnie każdemu na oddanie np 5 kuponów w tygodniu. Po dwóch tygodniach mamy wszystko jak na tacy kto w Ekstraklasie a kto niżej, oczywiście kryteria wg bilansu bądź najwyżej trafionego AKO. Co wy na to ?
Myślę że to byłoby w miarę sprawiedliwe i ciekawe. Podpisuje się pod taką propozycją.
 
duo 303

duo

Użytkownik
Moznaby utworzyc x lig rownorzednych tylko w 1 sezonie. Po zakonczeniu sezonu pierwsze x msc w grupach w kolejnym sezonie tworzylyby ekstraklase nastepne x miejsc 1 lige itd. Liczba lig i ilosc awansujacych do poszczegolnych klas rozgrywkowych po 1 sezonie oczywiscie uzalezniona od liczby uczestnikow ;)
Ta propozycja wydaje mi się całkiem sprawiedliwa
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Propozycja &quot;zioloziolo&quot; wydaje się być bardzo interesująca, równorzędne ligi to długa gra, jeden sezon jesteśmy wówczas spóźnieni, a tak to trzeba spiąć tyłki np. na 2 kolejki, każdy poda wówczas po 4 typy, z 8 typów robimy trafione AKO, szybka tabela (jeżeli będzie faktycznie jakiś podobny, szybki sposób, to chętnie pomogę w podliczaniu) i mamy podział na ligi.
Czekamy na wypowiedź Marcina.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Poczekam jeszcze na opinie innych.
Propozycja koczka jest fajna pod względem, że nie jest dużo roboty. Robimy 6 lig równorzędnych po 12 drużyn (czyli zapisy do 72 osób). Po zakonczeniu sezonu drużyny z 1-2 miejsca (ekstraklasa), 3-4 (I liga) itd.
Tak jak ktoś napisał, jest to dłuższa droga, ale znów mniej roboty (podliczanie i robienie tabeli).
Propozycja zioloziola jest ok, bo krótsza, po około 2 tygodniach mamy już podział konkretny na ligi. Więcej jest podliczania i przy robieniu tabeli, ale tylko w okresie kwalifikacji. Jeśli ktoś pomoże to możemy tak zrobić.
W ligach proponuję, aby jedna z drużyn podliczała mecz i podała go w temacie. Ja mam program do robienia tabeli piłkarskiej, wpisuje wynik w 5min tabela gotowa.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
To ja wtrącę swoje 3 grosze:
1. Propozycja zioloziolo: za dużo czasu, roboty i dochodzi do tego utrata kolejek.
2. Propozycja Tomek18: propozycja ze stażem i innymi &quot;osiągami&quot; forumowymi. Pomysł niezły, ale tracą na tym ludzie, którzy nie skrobią non stop, a są dobrzy w typowaniu.
3. Koczek11: taki system będzie najlepszy i sprawiedliwy, jestem za tą opcją &lt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bolo1991 0

bolo1991

Użytkownik
Według mnie propozycja koczka jest najlepsza pod każdym względem . Każdy będzie miał tą samą szanse na zdobycie punktów. Trochę straci się czasu ale co to za problem nie pali się , a jak mówie każdy będzie się mógł wykazać . Pozdrawiam
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Zostało to dodane i można typować over/under na drużynę.

Obecnie na podstawie kolejności zapisów. Dochodzą mnie słuchy, że powinno być na podstawie losowania. Rozważam tą opcję.
a moze zrobic by eliminacje, jedno czy dwudniowe? Czy nagrody będą zalezec od tego w ktorej lidze sie wystepuje, jesli tak to eliminacje bylby sluszna opcja ;)
 
Do góry Bottom