>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher William Hill - opinie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
S 9

sebek2301

Użytkownik
Bardzo duży ✅ za chat w jezyku polskim,rownież kontakt drogą mailową, sprawna obsluga, przyzwoite kursy
Mały minus za to, że na mniej popularne dyscypliny typu pilka reczna np. LM typy pojawiają się dopiero w dniu meczu.
I z mojej strony ⛔ za wyplate, wplacilem kartą kredytową ,a juz wyplacic na nią nie mogłem ( wg pani z chatu, na moja karte nie mozna wyplacac, a z innych bukmacherów BaH, Betfair, expekt itd. normalnie mozna) i musialem wyplacac przelewem zagranicznym, czekac 5 dni roboczych i prowizja za wyplate 11zł.
Ogólnie bardzo polecam bukmachera ✅✅✅
 
nowaq69 21

nowaq69

Użytkownik
Z weryfikacją nie było problemu wysłałem skan prawa jazdy po godzinie konto było zweryfikowane, co do MB zleciłem wypłatę w piątek wieczorem do tej pory czekam na pieniądze
 
klimo 15

klimo

Użytkownik
Witam, chciałem się zapytać, czy na william hill mogę założyć konto, mimo, że już mój brat ma tam konto (ten sam adres zamieszkania). Nic nie znalazłem o tym w regulaminie?
pozdrawiam i dzięki za Odp.
 
M 0

milosz01

Użytkownik
Najgorszy bukmacher jaki może tylko być. Nie polecam.
Skan prawa jazdy im nie starczył.
Żeby wypłacić chcą skan dowodu, rachunek/wyciąg potwierdzony notarialnie i co najlepsze mam im to wysłać poczta na Gibraltar.

Biorąc pod uwagę kwotę jaką mam tam do wypłacenia pozostaje mi jedynie zrezygnować z grania w tym dziadostwie. Szkoda czasu i kosztów jakie muszę poświęcic, żeby wypłacić 80£.

W mojej ocenie ta firma to największe dziadostwo, a już stawianie takich wymagań wobec wyżej wymienionej kwoty to jawne okradanie klienta.
Inne firmy takie kwoty wypłacały mi w kilka godzin, żądając co najwyżej skanu jednego dokumentu.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Miałem/mam trochę styczności z tym bukmacherem więc dodam coś od siebie.
Może na razie od strony wizualnej.
Kwestia gustów itp ale mi się układ strony spodobał. Dość przejrzyście wszystko , strona działa płynnie to na ✅
Sama oferta średnia. Na piłkę nożną , na popularne ligi jest cała masa przeróżnych rodzajów zakładów. Jeśli szukać coś z egzotyków - pojawiają się problemy.
Piłka tam dominuje , kiedyś szukałem chyba czegoś z LM z ręcznej - nie znalazłem.
Na duży ✅ zasługuje support. Szybkie odpowiedzi drogą e-mail , czat też dobrze ogarnięty więc to się może podobać. Weryfikacja konta trwała około godziny. Standardowo dowód wystarczył.
Szkoda , że nie ma PL waluty , zawsze grałem w złotówkach i ciężko było przestawić się na €.
Póki z pomocą pana z czatu zleciłem wypłatę. Miałem problem z wpisanie danych bankowych , okazało się , ze nie można używać Polskich znaków typu ą, ć, ę, ó itp.
Póki co zleciłem wypłatę , mam nadzieję , że żadnych dokumentów potwierdzanych notarialnie nie będa chcieć.
 
D 3

di-natalie

Użytkownik
Najgorszy bukmacher jaki może tylko być. Nie polecam.
Skan prawa jazdy im nie starczył.
Żeby wypłacić chcą skan dowodu, rachunek/wyciąg potwierdzony notarialnie i co najlepsze mam im to wysłać poczta na Gibraltar.

Biorąc pod uwagę kwotę jaką mam tam do wypłacenia pozostaje mi jedynie zrezygnować z grania w tym dziadostwie. Szkoda czasu i kosztów jakie muszę poświęcic, żeby wypłacić 80£.

W mojej ocenie ta firma to największe dziadostwo, a już stawianie takich wymagań wobec wyżej wymienionej kwoty to jawne okradanie klienta.
Inne firmy takie kwoty wypłacały mi w kilka godzin, żądając co najwyżej skanu jednego dokumentu.
przeszedlem na williama z bet clica i jedna i druga firma jakos mnie nie zaskoczyla na minus. nie powiem o nich zlego slowa.Co do bet clic wystarczyl im moj paszport i nie bylo zadnego problemu z wyplatami.A co do williama ,przy wyplacie nawet sie o nic nie spytali.poprostu wyplacam i tyle. Owszem mieszkam w anglii moze stad ta roznica. co prawda przeszedlem na stacjonarny,dzis byl moj debiut i jutro ide odebrac 360 funcikow.pozdrawiam
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wypłata zlecona w czwartek wieczorem. Dziś rano zaksięgowana na koncie bankowym ;) żadnych dokumentów nie trzeba było , Euro stoi po 4.50 , mi policzyli po 4.35 ale to szczegół już.
Ja z czystym sumieniem mogę polecić tego bukmachera ✅
 
M 0

milosz01

Użytkownik
Dodam jeszcze tylko, że możecie sobie odpuścić livechat. Dwa dni próbowałem zanim złapałem kolesia. A Pan Grzegorz jest przezabawny.

&quot;Grzegorz: Ja sie moge z Panem zgodzic w kazdej kwestii, bez wyjatku. Prosze zrozumiec, ze polecenia przyszlo z Dzialu Finansowego, ktory decyduje o wyplatach.&quot;

Czyli nie ma sensu go o cokolwiek pytać, szkoda czasu.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dodam jeszcze tylko, że możecie sobie odpuścić livechat. Dwa dni próbowałem zanim złapałem kolesia. A Pan Grzegorz jest przezabawny.
Nie wiem co miałeś nie tak , ale ja z Chatem łączyłem się ze 4-5 razy. Raz czekałem z 10 minut , a tak to nie więcej niż 1-2min.
Rozmawiałem z tym samym panem zapewne , i 5 razy szybko rozwiał moje wątpliwości ;)
 
D 16

djorkaef

Użytkownik
Jak zagrać za ten darmowy zakład. Wybieram mecz na dole mam do wyboru darmowy zakład, wybieram go wciskam postaw zakład i pojawia się komunikat podaj stawkę dla swojego zakładu, czy jeszcze muszę wpisać stawkę 25E NIE WYSTARCZY ZE NA DOLE WYBRAŁEM DARMOWY ZAKŁAD 25E:pL25
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jak zagrać za ten darmowy zakład. Wybieram mecz na dole mam do wyboru darmowy zakład, wybieram go wciskam postaw zakład i pojawia się komunikat podaj stawkę dla swojego zakładu, czy jeszcze muszę wpisać stawkę 25E NIE WYSTARCZY ZE NA DOLE WYBRAŁEM DARMOWY ZAKŁAD 25E:pL25
dokładnie tak trzeba zrobić , musisz wpisać stawke. tylko nie dziel tego na pół czy coś w tym stylu. Ja miałem 70€ freebeta , pierwszy zakład postawiłem za 40 czy 50€ i reszta przepadła. Masz 25free to wpisz całość.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
zrobiłem tak i mi odjęło stawkę 25 euro z konta czy jak zakład mi nie wejdzie to
wrócą mi 25 euro?
ale z konta na którym miałeś pieniądze , czy z tego freebeta ?

ale tak czy siak jak zakład nie wejdzie to nic nie zwrócą.
 
D 16

djorkaef

Użytkownik
Zaznaczyłem na dole miałem do wyboru 2 opcje:

Wybierz swój darmowy zakład
E25:pL25

wybrałem to drugie i jak chciałem postawic zakład to pojawiał się komunikat o przymusie wprowadzenia stawki wiec ja wprowadziłem i pieniądze pobrało z konta głównego. Był to mec CP-Birmingham który jeszcze trwa. Czy w na moim koncie w moich zakładach powinno byc gdzies zaznaczone ze to jest darmowy zakład
 
M 18

marian123415

Użytkownik
Ja mam pytanie.
Wpłaciłem 10 euro. Postawiłem to 10 euro odrazu( zdaje sie ze nie zaznaczając freebeta) i myślełem ze ten darmowy zakład działa na zasadzie cashbacka czyli zwrotu.
Zakład ten nie wszedł. I teraz pytanie.
Gdy nie mam juz kasy na koncie a mam darmowy zakład moge go zrealizować?
 
Do góry Bottom