>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher William Hill - Wpłaty i wypłaty

K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Czy ten czas podany w opcjach wypłaty na konto MB to czas rzeczywisty?
Jak ktoś z Was wypłacał w niedalekiej przeszłości na Moneybookers to będę bardzo wdzięczny za info ile czasu zajęło im wysłanie pieniędzy?
 
ksz034 23

ksz034

Użytkownik
Dalej można wpłacać do nich pieniądze z paypala? Gdy klikam na wpłata to nie widzę tam takiej możliwości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Może się ktoś orientuje czy jeżeli wpłacę przez paysafecard to otrzymam bonus w postaci darmowego zakładu??
e: do usunięcia (kwalifikuje się)
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Tak, rozmawiałem jakoś półtora tygodnia temu i pozytywną odpowiedź dostałem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
z tego co przeczytałem w starym temacie zbiorczym na wypłaty troche się czeka,
nie wie ktoś jak to obecnie wygląda z wypłatą na kartę debetową?
 
D 3

di-natalie

Użytkownik
mam prosbe do osob ktore graja na williamie i wyplacaly jednorazowo wiecj niz 500 funtow. Czy mieliscie jakies problemy z wyplata i wiadomosci odnosnie jakiegos depozytu.niestety nie zdarzylem doczytac komunikatu ktory dostalem przy zatwierdzeniu wyplaty,ladowarka mi padla a jechalem na laptopie bez baterii. a tego komunikatu odzyskac nie moge.Jesli sa tu osoby ktore graja u williama i moga mi podac jaka kolwiek informacje byl bym mocno wdzieczny.pozdro
 
masakrowicz 0

masakrowicz

Użytkownik
Ugrałem u Williama ponad stówke wypłacilem 100 funtów na konto pól dnia było na koncie, ale nie dostępne wieczorem sprawdzam jest zaksięgowana na koncie tylko stówa która opusciła konto nie ma zaksięgowania ze była w ogole na koncie tak samo 10 funtów z których startowałem nie jest zaksięgowane ze wychodzilo z mojego konta cos mi tutaj nie pasuje i nie czaje w ogole tego ktos mial podobną sytuacje ?
&quot;30 Apr 12WHO INTERNET CD 9822 DEB
100.00&quot;
 
D 3

di-natalie

Użytkownik
No i wygrana przelana po dwoch dniach czekania. Poprostu nie sprawdzilem ze max.mozna wyplacic kazdego dnia 250 funtow. Wiec informacji ,ktorej nie zdarzylem przeczytac,najprawdopodobniej wlasnie dotyczyla maksymalnej wyplaty jednorazowo,choc przelali mi odrazu cala kwote czyli ponad 250 funtow.Naprawde nie moge powiedziec nic zlego na tego buka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
holdenvxr8 24

holdenvxr8

Użytkownik
Jak długo czekaliście na wypłaty na Moneybookers? Ja zleciłem 2 maja o 10 i pieniędzy jeszcze nie mam piszę do supportu a oni mi piszą że jeżeli nie dostanę do 4 dni roboczych to żebym się do nich zgłosił, spotkało was kiedyś coś takiego?
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
toc Ci wyplaca sie nie stresuj chyba ze cos kombinowales .... ja wplacam tam karta pieniadze spowrotem na koncie na drugi dzien z tym ze mam konto w angielskim banku ...
 
holdenvxr8 24

holdenvxr8

Użytkownik
toc Ci wyplaca sie nie stresuj chyba ze cos kombinowales .... ja wplacam tam karta pieniadze spowrotem na koncie na drugi dzien z tym ze mam konto w angielskim banku ...
To jest moja pierwsza wypłata, w poniedziałek wpłaciłem kase wygrałem, wykorzystałem freebeta i przegrałem, może to być jakiś powód?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Chyba mają problemy techniczne. Ja zleciłem wypłatę na mb w niedziele rano i do tej pory brak kasy ...
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Powiedzcie proszę czy w Williamie,aby wypłacić na MB trzeba najpierw wpłacić przez MB tak jak w każdym buku?
Słyszałem wersję,że aby wypłacić na MB trzeba pierwsza w historii konta wypłatę dokonać na konto bankowe.
Mam nadzieję,że jest to bzdura.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Guzik prawda.Wpłaciłem przez MB,wygrałem,chcę wypłacić i wskakuje mi okno z zarejestrowanym kontem bankowym.
Konto mam zweryfikowane,wysłałem nawet screen konta MB.
Zagrałem tu 1 i ostatni raz.W każdym buku jest dostepna metoda wypłaty zgodna z metodą ostatniego depozytu.
Dostanę kasę to zamykam konto.Żenada ten WH.
 
Do góry Bottom