>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Błąd wpłaty przez Przelewy24! - brak kasy!

milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Około 30 minut temu postanowiłem doładować trochę swoje konto gracza na B-A-H poprzez Przelewy24 i dalej z mBanku spory przelew jak na mnie. Wszystko jak zawsze wypełniłem, przelew potwierdzony, na stronie Przelewy24 komunikat po wpłacie &quot;Transakcja zakończona poprawnie. Wynik transakcji zostanie wysłany do sklepu.
...
W ciągu 10 sek nastąpi przekierowanie itd...&quot;
I przekierowanie nastąpiło, następnie przeładowanie powrotne na stronę Bet-At-Home i Unfortunately your deposit has not been authorised!
I oczywiście kasę z konta pobrało od razu po wypełnieniu przelewu przez system Przelewy24 a kasy teraz na konto także nie przywróciło a konto B-A-H nie zostało doładowane!
Co dalej z tym zrobić? Jak to mój depozyt nie został dopuszczony? Jak mam to rozumieć? Kasa wróci na moje konto w mbanku czy &#39;przepadła&#39;? :-(
Proszę o pomoc. Czy może ktoś słyszał o takim przypadku?
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
wyloguj sie i zaloguj.
Jesli dalej masz 0 napisz na Live Chat&#39;cie.
Mialem kiedys cos takiego w betsafe, podalem nr transakcji, koles cos sprawdzil i pieniadze dopisali mi recznie ;)
 
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Teraz po blisko godzinie dopisali do mojego konta wpłaconą kwotę... Wcześniej też przelogowałem się kilka razy ale najwidoczniej jakąś zawieszkę mieli chyba. Uff lekko strachu mi napędzili ale już jest OK.
@up^ dzięki za odpowiedź ;)
 
Do góry Bottom