>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przedpłata

ogoras 272

ogoras

Użytkownik
&quot;Proces płatności przeprowadzany przy pomocy systemu Przelewy24 został nieprawidłowo zakończony i zamówienie nie zostanie zrealizowane. Przyczyną jest różnica pomiędzy wpłaconą, a wymaganą kwotą transakcji.

Z dokonanej wpłaty została utworzona w serwisie przedpłata:

blabla

Ta przedpłata oczekuje na wykorzystanie.
Prosimy powtórzyć zakup na stronie sprzedawcy(sklepu), a po przejściu na stronę płatności użyć opcji &#39;Użyj przedpłaty&#39; i podać tam numer tej transakcji i jej hasło.

Jeżeli w ciągu 30 dni od daty utworzenia przedpłata nie zostanie wykorzystana, kwota zostanie zwrócona na konto wpłacającego, z potrąceniem opłaty serwisowej (2,00 PLN).&quot;

Prosiłbym o wytłumaczenie jak krowie na rowie, krok po kroku jak mam to zrobić bo zwyczajnie nie mogę tego znaleźć. Kaska miała być przelana na Unibeta.

Proszę też bez żadnych ataków w stylu &quot;przeglądaj forum, używaj opcji szukaj blabla&quot;, próbowałem, zdecydowałem się założyć temat aby dostać konkretną odpowiedź.;)
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
żle zrobiłeś po prostu przelew poprzez Przelewy24.
Napisz do nich niech Tobie zwrócą całą kwotę po potrąceniu 2 zł i dopiero zrób prawidłowy przelew. Nawet różnica np. o 10 groszy może zrobić przedpłatę.
 
ogoras 272

ogoras

Użytkownik
To, że źle zrobiłem przelew to wiem, nie wiem dlaczego (sugerują że źle podana kwota, no ale nevermind). Od razu prosić o zwrot tej kaski na konto czy coś jednak da się zrobić?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
jak dla mnie jest takie wyjście: pisać do nich , podać dane które były do przelewu , kwota zostanie zwrócona na konto i ponownie zrobić poprawny przelew. Najwyżej będzie strata 2 zł ale to jest szybki sposób na wykonanie prawidłowego przelewu.
Tak to zawsze robiłem.
Może byc taka metoda że dopłaca się różnicę w przedpłacie ale niestety ja nie wiem jak to się robi więc w tym nie dam dobrej rady.
 
tjb713 6

tjb713

Użytkownik
jak wchodzisz w te przelewy24 i wybierasz bank.. np mbank czy ipko czy inne, na samym dole na tej liscie masz UZYJ PRZEDPLATY
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom