>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, niejasności, propozycje - Champions League Expekt

madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Rozumiem że jak podam kupon akumulowany (kilka zdarzeń) to jak jedno zdarzenie nie wejdzie to caly kupon licze -100j?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Rozumiem że jak podam kupon akumulowany (kilka zdarzeń) to jak jedno zdarzenie nie wejdzie to caly kupon licze -100j?
Czy nie jest to logiczne?
Jak sobie wyobrażasz, że pozostałe byłyby liczone?
Nie odpowiadaj.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A proszę mi powiedzieć jeśli konto w Expeccie mam, natomiast jest ono zablokowane z powodu tego, iż odważyłem się kiedyś w Expeccie zwrócić uwagę, iż notorycznie podają błędne wyniki na live co w moim mniemaniu jest próbą oszustwa. Czy jest to uznawane przez Was jako posiadanie konta czy nie ? :]
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Sory , za banalne pytanie
Ale w ciągu tygodnia mam podać 5 typów/kuponów ??
W sensie w poniedziałek jeden , we wtorek drugi , w czwartek 3 , w sobote 4 i w niedziele 5 ??
Czy np. mogę dac dwa kupony w ten sam dzień
Czy poprostu nie ważne kiedy [do niedzieli do 16] , ale ma być 5
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy np. mogę dac dwa kupony w ten sam dzień Czy poprostu nie ważne kiedy [do niedzieli do 16] , ale ma być 5
1. Możesz
2. Nie ważne, dobrze napisałeś. Możesz podać np. 5 kuponów w niedziele. Najważniejsze, żeby podać nie mniej i nie więcej niż 5 kuponów w ciągu tygodnia (pon-niedziela)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
horus 129

horus

Użytkownik
Ech... człowiek tydzień nie ma dostępu do komputera i przepadają mu dwa konkursy. ????
Jeśli zwolni się jakieś miejsce to jestem chętny dołączyć. ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
Ech... człowiek tydzień nie ma dostępu do komputera i przepadają mu dwa konkursy. ????
Jeśli zwolni się jakieś miejsce to jestem chętny dołączyć. ????
Nie lepiej zapisać się w temacie ? (zwłaszcza, że zapisy są jeszcze aktualne)
Taka luźna sugestia.
 
horus 129

horus

Użytkownik
W trakcie pisania mojego posta było 129 uczestników (limit 128), stąd też taka, a nie inna moja wypowiedź wyżej, ale widzę, że trochę osób z konkursu wycofano, więc mogę się zapisać.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Czy nie jest to logiczne?
Jak sobie wyobrażasz, że pozostałe byłyby liczone?
a ja bym za aż tak oczywiste nie uznał bo w Waszym konkursie Uczta Piłkarska kupony AKO można rozliczyć na plus, nawet gdy wejdzie tylko jedno zdarzenie... niemniej wiemy juz że w tym konkursie AKO z jednym błędem jest stratą!
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
a ja bym za aż tak oczywiste nie uznał bo w Waszym konkursie Uczta Piłkarska kupony AKO można rozliczyć na plus, nawet gdy wejdzie tylko jedno zdarzenie... niemniej wiemy juz że w tym konkursie AKO z jednym błędem jest stratą!
Regulamin Ligi Mistrzów:
8. Pamiętajmy, że musimy podać 5 typów/kuponów , nie więcej i nie mniej. W przypadku podania mniejszej ilości kuponów/typów, pozostałe zostaną podliczone po -100j.
Regulamin Uczty:
14. Rywalizacja polega na podaniu 5 typów z kursem max 4,00 (wyższy kurs = 4.00). O zwycięstwie decyduje wyższe AKO.
AKO podajemy do drugiego miejsca po przecinku, zaokrąglając według zasad matematyki (jeżeli ktoś używa kalkulatora, można oczywiście użyć w celu wyliczenia AKO stronę bukmachera, tworząc kupon).
Dalsza dyskusja nie ma sensu.
Różnice widać gołym okiem a ta, nie dość że jest znacząca to jeszcze logiczna.

Przy okazji proszę - niech ten wpis będzie przypomnieniem aby sprawdzić wszystko w regulaminie przed zadaniem zbędnego pytania
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Proszę mnie wypisać, niestety nie będę miał dostępu przez najbliższe tygodnie, także nie ma sensu abym zajmował miejsce !!
 
Do góry Bottom