>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Firmy odzieżowe

lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Jakie waszym zdaniem są najlepsze firmy ubierające ludzi? Ktoś może ma ulubioną markę? Chodzi mi też o wytrwałość odzieży oraz o krój ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jak zakładasz temat to zacznij od siebie
Ulubiona marka Fred Perry, jak czegoś szukam to od niej zaczynam
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Nike(tylko buty), Levi&#39;s, Lee, Tommy Hilfiger, Ben Sherman. To jeśli chodzi o firmy ???? Klasyczny ubiór na codzień to najki + proste klasyczne jeansy + polóweczka.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Najacze muszą być, Nike 6.0 Zoom Mogan Mid 2 Soft Grey 2011, kozak ???? A poza tym to River Island jest mega, H&amp;M, Pull &amp; Bear, mam też krótkie spodnie od Cipo &amp; Baxx - miażdżą :]
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Jeżeli chodzi o odzież to zdecydowanie Abercrombie &amp; Fitch, Hollister - jest to w zasadzie jedna korporacja, rewelacyjne t-shirty, polówki i bluzy, choć niestety dość drogie... Tommy Hilfiger, Ralph Lauren - polówki. Dżinsy od Lee, ale tutaj wchodzą w grę różne marki, ważne żeby były wygodne i fajnie dopasowane. Buty to typowo sportowe marki jak Adidas, Nike. Nie uznaję odzieży tych firm, no chyba, że jest to jakiś t-shirt czy koszulka Arsenalu :p
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
ja ubieram się w nike,adidas,diil,prosto,mass,b3 no i projekty znanych wykonawców z podziemia oraz koszulki Legii ???? zapomniałbym o ciuszkach z kolorkiem rasta ????
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Kanonier0392 - gdzie kupujesz ubrania Abercrombie &amp; Fitch ?
Parę koszulek i bluzę kupiłem z oficjalnej stronki, ale niestety cena przesyłki przeraża, więc pojedynczo nie ma co kupować. Tak to szukam na allegro, niektórym sprzedawcom można zaufać, choć oczywiście podróbek tam nie brakuje...
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
a ile przesyłka, bo nie chce mi się szukać ? ;]
a co do podróbek, to polecam portal allekicz.pl, można podpytać ekspertów o wiarygodność sprzedawców ;)
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Kiedyś bardziej na szeroko, to Stoprocent, Mass, PLNY. W sumie bluzy i koszulki z PLNY mogę pochwalić za materiał, bo spoko się trzymają. Od dłuższego czasu już w sumie, to raczej lubię firmę Rocawear, nie jest bardzo szeroka, taka luźna i fajne ciuchy produkują. A na codzień to lubię koszulę, Zara, Pierre Cardin. No i polóweczki Ralph Lauren mega. A butki to Nike Air Force One, i Bruno Banani.
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Jest kilka rewelacyjnych firm w moich oczach. Troche juz odeszlem od Hollistera i A&amp;F, bo strasznie popularne sie staje, ale teraz uwielbiam Ralph Lauren, Levi&#39;s, Zara, River Island, Topman, Diesel. A poza tym bluzy Jack Wills i American Apparel to juz klasa nie do pobicia. ????
 
Do góry Bottom