>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, niejasności - Uczta Piłkarska 2011

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie wiem jak tam moderatorzy potraktują niektórych userów , ale wypadałoby już zamknąć rejestrację.
każdy kolejny zapisany ponad limit jest na &quot;ławce rezerwowych&quot; tak więc jak będzie weryfikacja to będzie się dobierać z kolejności zapisów
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
każdy kolejny zapisany ponad limit jest na &quot;ławce rezerwowych&quot; tak więc jak będzie weryfikacja to będzie się dobierać z kolejności zapisów
Najlepiej powiększyć ten limit, szkoda nie skorzystać z tak dużego zainteresowania wg mnie. ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Najlepiej powiększyć ten limit, szkoda nie skorzystać z tak dużego zainteresowania wg mnie. ;)
spójrz na to z drugiej strony. Przy 128 osobach konkurs trwa około 3 miesięcy. Poszerzając listę trwałby z pół roku.

Uczta Piłkarska teraz to bardzo lubiany konkurs i mała wizytówka forum więc udział biorą zasłużeni mniej lub bardziej. Czyt - konkursowicze tu się nie pobawią.
 
mateo952 9

mateo952

Użytkownik
Nie rozómiem dlaczego zostałem wyrzucony z konkursu owszem moje posty to posty konkursowe lecz znalazłem kilka osób które także mają posty konkursowe nawet w mniejszych ilościach niż ja w regulaminie pisze ze aby brac udział w konkursie konto trzeba posiadac 2 tygodnie nie pisze nic o ilosci postów ..
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie rozómiem dlaczego zostałem wyrzucony z konkursu owszem moje posty to posty konkursowe lecz znalazłem kilka osób które także mają posty konkursowe nawet w mniejszych ilościach niż ja w regulaminie pisze ze aby brac udział w konkursie konto trzeba posiadac 2 tygodnie nie pisze nic o ilosci postów ..
Nie chodzi tylko o staż i ilość postów.
Ktoś na forum może być 3 tyognie a zrobi więcej dobrego niż ktoś kto jest 3 lata. Z tego co widzę , Ty od roku ograniczyłeś się tylko do udzielania w konkursach , więc zgodnie z regulaminem nie masz prawa aby wziąć udział w tym konkursie. Doczytaj dobrze regulamin
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
spokojnie, weryfikacja nie jest jeszcze zakończona. Kto się nie udziela w dziełach sportowych to na pewno zostanie usunięty.
 
chaze 18

chaze

Użytkownik
3 x wyrzucony (za co ??????? ) .......................
???????????????????????????????????????????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
31. Osoba, która się zapisze może zostać wykluczona/usunięta, gdy opiekun stwierdzi:
c) jest userem &quot;konkursowym&quot; i jego wkład ogranicza się tylko do uczestnictwach w nich, bez merytorycznego wkładu w innych działach sportowo-bukmacherskich.
U Ciebie występuje ten problem, przejrzałem Twoje posty to bodajże ani jeden nie był w dziale tematycznym.

Pozdrawiam.
 
chaze 18

chaze

Użytkownik
dla mnie bezsens zobacz moje posty mógłbym wszystkie kopiować do działów z piłki8 nożnej tylko po co ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
dla mnie bezsens zobacz moje posty mógłbym wszystkie kopiować do działów z piłki8 nożnej tylko po co ????
Zobaczyłem i nie mógłbyś ich kopiować do działu piłki nożnej ponieważ nie zauważyłem tam żadnych analiz do tych spotkań a o to głównie chodzi w działach tematycznych.

Konkurs ma limitowaną liczbę miejsc dlatego jest taka selekcja aby po części &#39;&#39;nagrodzić&#39;&#39; userów, którzy działają na rzecz forum.

Pozdrawiam.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
dla mnie bezsens zobacz moje posty mógłbym wszystkie kopiować do działów z piłki8 nożnej tylko po co ????
Tak masz rację nabiłbyś posty , czego moderacja nie lubi.
Czasami lepiej coś wkleić do działu , bo :
a) nie każdy przegląda Typy Dnia / inne konkursy
b) w dziale jest to lepiej widoczne aniżeli w konkursie/działach Kupony etc. , gdzie dziennie spora liczba userów umieszcza swoje posty
c) rozwija się w pewien sposób dyskusja nt. typu/spotkania
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
koneser 339

koneser

Użytkownik
zapisałem sie do konkursu i mnie ktos wywalił ????
dlaczego tu takie zasady dziwne ?
malo pisze ale jak ktos bredzi bez sesu i ma 1000 postów jest lepszy w czyms ?
troche nie fer.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
zapisałem sie do konkursu i mnie ktos wywalił ????
dlaczego tu takie zasady dziwne ?
malo pisze ale jak ktos bredzi bez sesu i ma 1000 postów jest lepszy w czyms ?
troche nie fer.
31 punkt regulaminu, podpunkt c.
&quot;Nie fer&quot; to by było gdybyś brał udział w tym konkursie. Twój wkład merytoryczny w forum jest znikomy by nie powiedzieć zerowy. W tym konkursie jest ograniczona liczba miejsc i pierwszeństwo mają Ci co się udzielają w działach tematycznych.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
W tym konkursie jest ograniczona liczba miejsc i pierwszeństwo mają Ci co się udzielają w działach tematycznych.
ok rozumiem i przyjmuję do wiadomości aczkolwiek spokojnie mógłbym Ci wskazać kilka osób NIC nie wnoszących do tego forum MERYTORYCZNIE, piszą sporo 3 po 3 bez ładu i składu i nabijają licznik ale czy to jest to czego tu oczekujecie ? skoro jednak ich pozostawiłeś widać taka jest tu linia obrana. kolesiostwo jak nic. pozdrawiam mimo wszystko i trudno, muszę się poprawić ;) może kiedyś będę mógł spróbować sił w tej elitarnej stawce :razz:
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
ok rozumiem i przyjmuję do wiadomości aczkolwiek spokojnie mógłbym Ci wskazać kilka osób NIC nie wnoszących do tego forum MERYTORYCZNIE, piszą sporo 3 po 3 bez ładu i składu i nabijają licznik ale czy to jest to czego tu oczekujecie ? skoro jednak ich pozostawiłeś widać taka jest tu linia obrana. kolesiostwo jak nic. pozdrawiam mimo wszystko i trudno, muszę się poprawić ;) może kiedyś będę mógł spróbować sił w tej elitarnej stawce :razz:
Pokaż tych userów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
koneser 339

koneser

Użytkownik
dla mnie temat zamknięty.
przyjąłem do wiadomości decyzje moda choć jest moim zdaniem kuriozalna.
jestem z rocznika gdzie donosicielstwo wywołuje odrazę to raz a dwa i tak była by to moja subiektywna ocena wywołująca bezsensowne i do niczego nie prowadzące dyskusje.
pozdrawiam.
 
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Witam.
Nie wiem, ale chyba zostałem wyrzucony i zapisałem się jeszcze raz, ponieważ udzielam się na forum i od 2 miesięcy prowadzę systematycznie swój dział z kuponami ze statystykami które robię bardzo dokładnie i systematycznie. Brałem udział w tamtej uczcie i ,dlatego trochę się dziwię szczególnie, że ostatnio bardzo często udzielam się też w działach sportowych i tematycznych.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
trochę się dziwię szczególnie, że ostatnio bardzo często udzielam się też w działach sportowych i tematycznych.
Często? 3 posty. Zostawię Ci to zgłoszenie, ale masz się bardziej i merytorycznie udzielać w działach sportowych (2 ostatnie posty masz usunięte).
 
Do góry Bottom