>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Konta i ich zamknięcie + parę pytań.

miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Witajcie!

No więc tak. Jak zapewne wielu z was i ja zaczynałem przygodę z bukmacherstwem od brzdąca czyli jakaś 1 gimnazjum, chodziło się wtedy do Toto-Mix&#39;a i puszczało taśmy z niewyobrażalnymi kursami, za 2zł.
Potem na http://forum.bukmacherskie.com był konkurs Liga Typerów, w której to sponsorem był bukmacher Expekt i wtedy założyłem konto na Expektcie na mamę, by móc brać udział w konkursie, potem zaczęły się pierwsze wpłaty i gra na &quot;Koncie mamy&quot; w Expekt. Z biegiem lat otwierałem sobie kolejne konta, by móc wybrać najlepszego buka, najlepszą ofertę itd. więc założyłem konto na Bet365, Sportingbet, Betfair, Betsson, Betsafe i Bet-at-home, a także na roomach pokerowych, oczywiście wszystko było na mamę, gdyż do pełnoletności mi trochę brakowało. Następnie założyłem konto na Moneybookers, by móc szybko wpłacać i wypłacać pieniądze, z bukmachera. W każdym buku, a także na MB , dane były na mame, tylko email na mnie, żebym ja dostawał informacje, o promocjach, bonusach, darmowych spinach itd.

Teraz jak każdy z nas przekroczyłem, 18 lat ( paręnaście dni temu ), więc postanowiłem, że dobrze było by założyć MB i konta na bukach na swoją osobę, a konta &quot;mojej mamy&quot;, zablokować by po 6 latach (Według regulaminu wielu buków) zostały usunięte z systemu.

I teraz parę pytań.

1. Czy mogę zamknąć konta na wszystkich bukach, które wymieniłem, a także na poker roomach, typu Poker*, PartyPoker, EverestPoker, NoblePoker, CelebPoker a także, konto na MoneyBookers?

2. Czy w którychś z wymienionych buków, poker roomów czy też Moneybookers, mogę po prostu zmienić dane osobowe, z mamy na moje?

3. Czy pomimo tego, że mam konta już na mamę, mogę założyć konta na siebie? ( Wiem, że bonusy, promocje, darmowe spiny, będą przypadać, tylko na 1 konto na danym domostwie, ale nie na tym mi najbardziej zależy )

4. Czy mogę jakoś zrobić, by zmienić email na kontach założonych na moją mamę, by móc użyć mojego do otworzenia moich kont?



Nie szukam tutaj napinek, pytam się poważnie. Posty typu: &quot; Trzeba było nie grać, tylko się uczyć do 18 roku &quot; też są zbędę. Bo każdy z was grał pewnie przed 18. A jak wiemy nałóg, to nałóg.

Liczę na pomoc, pozdrawiam!
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
w wiekszosci buków mozesz tylko zablokowac konto, tak samo na MB
po prostu załoz nowe konto na siebie a na tamte sie nie loguj, jesli chcesz sie upewnic to spytaj na liveczacie w kazdej firmie, ale na 99% mozesz zalozyc konto na siebie bez brania bonusów

ad4) nie lepiej Ci załozyc nowego maila niz manualnie zmieniac w kazdej firmie? nowego maila od razu uzyjesz do załozenia MB
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ted 9,5K

ted

Forum VIP
W przypadku MB można zmienić email?
nie , mozna jedynie dodać nowy ale głowny pozostanie ten sam
dlatego ci napisałem załoz nowego emaila, na ktorego bedziesz miał nowe konta na MB i na bukach zamiast kombinowac
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
W przypadku MB można zmienić email?
tak mozna dodac kilka maili i ustawic ktorys jako glowny
nie , mozna jedynie dodać nowy ale głowny pozostanie ten sam
dlatego ci napisałem załoz nowego emaila, na ktorego bedziesz miał nowe konta na MB i na bukach zamiast kombinowac
A wlasnie ze mozna ustawic glowny maila taki jaki sie chce
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ted 9,5K

ted

Forum VIP
jak tak piszesz to Ok nie sprawdzałem tego dokladnie, ale co mu z tego , musi założyć nowe konto na swoje dane
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Miałem podobnie, a robiłem tak:
- zamykałem konto
- otwierałem nowe na siebie
- wysyłałem od razu maila ze skanami i prośbą o weryfikacje i nie było problemu
- a później przed wpłatą można zapytać czy mogą Ci zaoferować w tej chwili jakiś deposit bonus
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 19

adildz

Użytkownik
Mam ten sam problem. Zakładało się kiedyś konta na tatę i się grało, a teraz nawet nie pamiętam gdzie grałem, gdzie nie i gdzie mogę teraz bez problemu startować ;/
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Mam ten sam problem. Zakładało się kiedyś konta na tatę i się grało, a teraz nawet nie pamiętam gdzie grałem, gdzie nie i gdzie mogę teraz bez problemu startować ;/
wbijasz na pocztę na e-maila , i przeszukjesz mejle , od jakich buków dostawałeś , jakieś info o promocjach itp. Wtedy wiesz , że tam masz konto. No chyba , ze pocztę kasujesz to wtedy problem. Poczty co raz powiększają pojemność, więc warto z tego korzystać. Ja mam z 5000mejli , i czasem zaglądam do tych z 2006 nawet bo jak trzeba się zalogować gdzieś do buka a się danych nie pamięta ;)

Ale najlepiej sprawdzać indywidualnie , i gadać z czatem u buka , żeby później niespodzianek nie było.
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Najłatwiej jest konta zamrażać. Wystarczy o tym napisać do obsługi. Sam korzystałem z tej opcji na Betsson, kiedy musiałem przewalutować swoje konto. Prosta sprawa.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Myślę, że nie powinieneś się niczego obawiać, tamte konta zwyczajnie zamknij, załóż nowe na siebie i jeżeli nie będziesz brał żadnych bonusów to wszystko będzie w porządku, mb też drugie załóż, nowy e-mail. Po prostu rób tak, jakbyś dopiero teraz zaczynał grać. Nie kombinuj w ten sposób, że tamtych kont nie zamykasz, a otwierasz nowe, bo nic dobrego z tego nie wyniknie, trochę podejrzanie może to wyglądać dla bukmacherów, że są aktywne dwa konta założone na ten sam adres, a w dodatku jedno z nich należy do kobiety, która może mieć pełnoletnie dzieci, a drugie do chłopaka świeżo po osiemnastce.
 
F 1

familyguy

Użytkownik
ale z drugiej strony moglbys zostawic te konta mamy otwarte, przydalyby Ci sie jezeli bedziesz gral na bukach takich jak bwin, stanjames, bet365. Bo potrafia zlimitowac lub zamknac Ci konto jesli masz za duzo wygranych lub jesli wykorzystujesz ich najatrakcyjniejsze ceny lub bledy w cenach (arbitrage).
 
Do góry Bottom