>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.08.2011 (piątek)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 12 sierpnia



Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych ????

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
arkajol 38

arkajol

Użytkownik
vs.



T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Typ: Drużyna gospodarzy wygrywa i utrzymuje czyste konto: NIE
Kurs: 1,56
Bukmacher: Betsson

Analiza:
Już jutro inauguracja sezonu 2011/12 na Pepsi Arenie po odwołanym spotkaniu z Zagłębie Lubin, szanse sprawdzenie formy Legii na własnym obiekcie dostanie czternastokrotny mistrz Polski Górnik Zabrze. Zdecydowanym faworytem spotkania są gospodarze, którzy mierzą w zdobycie mistrzostwa Polski natomiast Górnik będzie dążył do uzyskania bezpiecznej pozycji w lidze z powodów finansowych w lecie klub musiało opuścić kilku czołowych zawodników, a zastąpić maja ich głównie młodzi zawodnicy.​

Legia: tak jak wcześniej wspomniałem mecz z Zagłębiem się nie odbył i Legioniści dotychczas w ekstraklasie rozegrali tylko jedno spotkanie i było to wyjazdowe spotkanie z Cracovią zakończone zwycięstwem Legii 3-1 w, którym to nie było z obu stron zbyt wiele dobrej gry był to raczej mecz w którym było wiele przypadkowości i błędów indywidualnych. Mecz wygrała Legia po szybkim zdobyciu dwóch bramek Manu i bardzo kiepskiej grze defensywy Krakowian, którzy to pierwsze dwie bramki sprowokowali.
Zawodnicy niedostępni na mecz z Górnikiem: M.Kucharczyk (występ niepewny) i M.Hubnik (kontuzja)

Górnik: obecnie zajmuje dziewiątej pozycje w lidze z dwoma punktami, remisując kolejno ze Śląskiem Wrocław i Widzewem Łódź. W obu tych spotkaniach Zabrzanie zaprezentowali się dobrze zwłaszcza w pierwszej połowie z faworyzowanym Śląskiem, gdzie dobre zawody grał Olkowski i Milk druga połowo to popisy bramkarskie Skorupskiego, który uchronił swój zespół od porażki. Druga kolejka i mecz z Widzewem o ile w pierwszej połowie mecz był wyrównany to w drugiej połowie po objęciu prowadzenie przez Górnik do ataku rzucili się Łodzianie i ogółem wypadli lepiej od Zabrzan chociaż bramka zdobyli w dość wątpliwym karnym.
Zawodnicy niedostępni na mecz z Legia: M.Przybylski (sprawy rodzinne), D.Gołębiewski i M.Magiera (obaj kontuzjowani)

Spotkania bezpośrednie rozgrywane w Warszawie to w ostatnich pięciu meczach, 3 zwycięstwa Legii i 2 remisy. W ostatni sezonie Górnik był bliski zwycięstw do 88min. prowadził 0-1 lecz nie udało się dotrwać do końca i w rezultacie przegrali 2-1.


Ostatnie 5 spotkań pomiędzy oboma zespołami z Legią w roli gospodarza:
31/10/10 Legia 2-1 Górnik
20/03/09 Legia 0-0 Górnik
08/12/07 Legia 2-0 Górnik
26/08/06 Legia 3-2 Górnik
18/11/05 Legia 3-2 Górnik


Podsumowując: Górnikowi bez wątpienia będzie bardzo ciężko pokonać Legionistów na ich boisku ostatnie mecze przy Łazienkowskiej nie napawają optymizmem.Natomiast ja w Górniku najbardziej będę liczył na ambicje młodych zawodników i chęć pokazania się z jednym z kandydatów do wygrania całych rozgrywek. Legia w zeszłym sezonie miała najwięcej problemów z presja , a w pierwszym mecz na własnym obiekcie kibice oczekują zwycięstwa i to kilku bramkowego. W dodatku na zgrupowaniu reprezentacji w tygodniu byli
J.Wawrzyniak, J.Rzeźniczak i M.Rybus, także ci zawodnicy nie mieli za dużo czasu na przygotowania do meczu z Górnikiem. Forma jest dla mnie porównująca Legia wygrała ze słabą defensywa Cracovi, a Górnik zremisował z będącymi w dobrych formach drużynami Sląska i Widzewa.


✅ 56
 
G 4

grabuss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Legia Warszawa - Górnik Zabrze
TYP: 1
Kurs: 1.45
Betsson


Już dzisiaj o 20.30 Legia Warszawa zainauguruje rozgrywki T-mobile Ekstraklasy na swoim stadionie Pepsi Arena. Gospodarze przystąpią do tego meczu prawdopodobnie bez Michala Hubnika oraz Michała Kucharczyka, wątpliwy jest też występ Jakuba Wawrzyniaka, który w środę grał z orłem na piersi w meczu z Gruzją. Górnik natomiast pojechał do Warszawy bez Mariusza Magiery, Daniela Gołębiewskiego oraz Mariusza Przybylskiego. Zamiast tych zawodników Adam Nawałka zdecydował się powołać Kamila Szymurę i Izraelczyka Idana Shrikiego. Legia w przeciągu tygodnia rozegrała sparing z czwartoligową Pilicą Białobrzegi. Legioniści wygrali 5:0 po dwóch bramkach Michała Żyro oraz golach Moshe Ohayona, Danijela Ljuboji i Janusza Gola. W tabeli Legia jest 8 ale ma tylko jeden mecz rozegrany, w ostatniej kolejce po bardzo dobrej grze wygrali z Cracovią 3:1. Górnik jest 9, dwa mecze dwa remisy z Śląskiem Wrocław i Widzewem Łódź. Zespół ze Śląska jak na razie nie imponuje mi niczym szczególnym a wiedząc że dla piłkarzy Legi jest to debiut w pewnym sensie na Pepsi Arena liczę na zwycięstwo gospodarzy.


✅ 45
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Tenis
Schiavone - Safarowa
1
1.61
Pinnacle Sports
Analiza :
Choć nie przepadam za Włoszkom Schiavone to jednak myśle że warto na nią obstawić . W ostatni turniej grała już jakiś czas temu ale moim zdaniem jest to dużo lepsza zawodniczka od Safarowej . Oto ostatnie mecze obu zawodniczek :
Włoszka :
10/08/2011 Schiavone, Francesca vs. Makarova, Ekaterina 2:0 6:1 6:3
24/06/2011 Schiavone, Francesca vs. Paszek, Tamira 1:2 6:3 4:6 9:11
23/06/2011 Schiavone, Francesca vs. Zahlavova Strycova 2:0 7:5 6:3
20/06/2011 R128 Schiavone, Francesca vs. Dokic, Jelena 2:1 6:4 1:6 6:3

Czeszka :
10/08/2011 Safarova, Lucie vs. Halep, Simona 2:0 6:2 6:4 0
8/08/2011 Safarova, Lucie vs. Hercog, Polona 2:1 6:3 4:6 6:3
04/07/2011 Safarova, Lucie vs. Dolonts, Vesna 0:2 3:6 4:6
23/06/2011 Safarova, Lucie vs. Zakopalova, Klara 1:2 0:6 7:6 4:6

Myśle że po takiej długiej przerwie Włoszka powróci w świetnym stylu , nawet już to udowodniła w ostatnim meczu wygrywając go gładko . Safarowa natomiast była bliska odpadnięcia już w pierwszym meczu. Jej ostatni turniej zakończył się po 1 spotkaniu i wydaje mi się że wyczerpała już limit wygranych meczy w tym turnieju. ????
Teraz statystyki, Włoszka zajmuje 8 miejsce w rankingu natomiast Czeszka jest 32 myśle że te miejsca oddają różnice między zawodniczkami. Bilans wygranych jest kożysny dla Schiavone 3-2 i mam nadzieje że dziś go powiększy . Niepokoi mnie to że Safarowa wygrała dwa mecze na twardej nawierzchnia ale wydaje mi się że to się zmieni po meczu. Polecam !;)



⛔100
 
P 38

pitbulek

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Austriacka 2 liga
Spotkanie : TSV Hartberg - WAC/St.Andrä
Typ: WAC/St.Andrä (-1)
Kurs: 2,9
Bukmacher: bet-at-home

Analiza:
W piątek o 18.30 zostanie rozegrana 7 kolejka 2 ligi austriackiej. Gospodarze zapowiadają się na outsidera rozgrywek. Pierwsze 6 kolejek bez chociazby punktu.Bilans bramkowy 5-18. To co przytoczyłem raczej nie daje większych szans po takim falstarcie zespołowi TSV Hartberg. Goście natomiast to zespół będący na fali. Na 6 meczy - 5 zwycięstw i jeden remis. Bilans bramkowy 16-8. Zupełnie zasłużenie ten zespół przewodzi w tej klasie rozgrywkowej. Podkreśle jeszcze fakt że gospodarze póki co na 6 meczy w których zresztą przegrali aż w 4 przegrywali więcej niż 1 bramką. Uważam że padnie wynik 1:4 dla St Andria. Powodzenia.


⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, T-mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław
Typ: X
Kurs: 3,15
Bukmacher: Betclic

Analiza:
Witam jutro dojdzie do pierwszego meczu 3 kolejki pomiędzy Chorzowskim Ruchem a Śląskiem Wrocław.W tym meczu widzę bramkowi X.Decyzję tą ułatwia mi kilka faktów :
- Śląsk za tydzień gra pierwszy mecz z Rapidem w ramach eliminacji LE.
- Ruch ostatni swój mecz grał w poniedziałek czyli de facto 3 dni temu oprócz jutra
Myślę,że ten mecz będzie od strony Śląska rozgrywany z myślą nie stracić przede wszystkim bramki z kolei Ruch nie wydaje mi się,aby jakoś mądrze mógł rozpracować defensywę Śląska.Aczkolwiek jak to w poprzednich meczach bywało z błędami sędziów wszystko jest możliwe.

⛔100
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Austria: Erste Liga
Spotkanie: Hartberg - Andra
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: Expekt

Analiza:

Spotkanie w ramach 7 kolejki rozgrywek w Austrii, spotkają się ostatnia z pierwszą drużyną tabeli.

Ten kurs to prezent jakich mało i ja łapię go już teraz, ale do rzeczy.

Gospodarze - Hartberg. 6 meczy, 6 porażek, bilans bramek 5-18. U siebie przegrali 3 razy z Altach 0-4, z Grodig 2-4 i A.Lustenau.

Goście - Andra. Lider tabeli. Wygrał 5 spotkań i 1 zremisował u siebie z wiceliderem tabeli - A. Lustenau, a tak to wszystkie mecze do przodu.
Na wyjeździe strzelili 9 bramek przy stracie 3.

Dosyć dobrze, wygląda też opcja powyżej 2.5 goli bo płacą za to w granicach 1.50.

Żałuje tylko,że nie zajrzałem wcześniej w tą ofertę bo przeglądając ile jaki bukmacher płaci za zywcięstwo Andry to zobaczyłem,że w pewnym momencie bet365 dawało aż 2.88 a teraz kurs spadł do granic 1.70.

Dodatkowo swój wybór popieram faktem,że drugie w tabeli A. Lustenau podejmować będzie u siebie LASK Linz, czyli 4 ekipę tabeli. Patrząc na powyższe swoje pieniądze powierzam obecnemu liderowi, który uważam,że wygra i będzie liczył na podtknięcie się A. Lustenau.

Powodzonka!


⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Dyscyplina: ROGERS CUP R16 TENNIS
Spotkanie: R. Federer - J-W. Tsonga
Typ: J-W. Tsonga
Kurs: 3.140
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Kurs 3 na Tsongę zawsze zagram. Tym bardziej z Federerem z którym Francuz w przeszłości już nie raz wygrywał. Tsonga świetnie serwuje, jest bardzo trudno przełamać jego podanie. Federer jak to on ma momenty rozluźnienia, a z Francuzem nie można sobie na takowe pozwolić. Za oceanem publiczność uwielbia takich zawodników jak Tsonga i po kilu spektakularnych piłkach wszyscy będą dopingować Francuza co jest dla niego bardzo ważne. Mam wrażenie, że najlepsi w turze nie są jeszcze przygotowani na 100% i tu pojawia się okazja na niespodzianki których do tej pory było kilka ale za to jakich. Nie przesądzam, że dzisiaj z turnieju wyleci Szwajcar, ale Tsonga jest dla niego niewygodnym rywalem i na pewno sprawi mu duże problemy.


✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
biscan 153

biscan

Użytkownik


SC Bastia vs Le Mans



Dyscyplina:
Piłka Nożna ⚽, Ligue2

Spotkanie: Bastia vs Le Mans
Typ: Bastia
Kurs: 1,91
Bukmacher:


Trzecia kolejka zaplecza francuskiej ekstraklasy. Bastia to drużyna mierząca w promocję w tym sezonie, która grająca rewelacyjnie na własnym boisku - są nie pokonani od 23 meczy w których stracili zaledwie 9 bramek. Nowy sezon zaczęli dobrze równie z oczekiwaniami, zdobywając 6 oczek po dwóch gładkich zwycięstwach; 3-1 z Istres oraz 2-0 z Nantes.

Z kolei Nantes zaczęło nie za ciekawie; dwie porażki ligowe przeciwko Arles 1-0 oraz Tours 1-0. We wtorek grali dodatkowy mecz w Pucharze Francji, gdzie udało im się pokonać Istres 2-0. Po zaledwie dwóch dniach odpoczynku grają kolejny wyjazdowy mecz. Mecze wyjazdowe grają w kratkę, ponieważ na ostatnie 11 meczy wygrali trzy, zremisowali dwa i przegrali resztę.

Piłkarze Bastii wiedzą, że aby wygrać Ligue2 w tym sezonie nie mogą tracić punktów przed własną publicznością, które i tak żadko gubią. Będą czuli się świeżo i będą wypoczęci po całym tygodniu przerwy w przeciwieństwie do Le Mans. Bastia jest lepszą drużyną grającą znakomicie na własnym boisku i nie wyobrażam sobie, aby tutaj oddali cokolwiek słabiutkiemu Le Mans.

__________________



Jeżeli spodobała się moja analiza, kliknij
. ????


✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
smietanka 52

smietanka

Użytkownik
Data: 12.08.2011
Dyscyplina: Piłka Nożna - Białoruś, Premier League
Spotkanie: FC Mińsk - BATE Borisov
Typ: 2
Kurs: 1,65
Bukmacher: Sportingbet
Godzina rozpoczęcia: 18:00

Lider białoruskiej pierwszej ligi BATE Borisov w meczu 21 kolejki jedzie do Mińska na spotkanie z 10, a więc trzecią od końca drużyną FC Mińsk. Obie ekipy dzieli wielka różnica miejsc w tabeli ale także ogromna przepaść punktowa. BATE ma zdobyte 47 punktów, zaś gospodarze tego meczu o 26 mniej.

Gracze z Mińska do tej pory wygrali zaledwie 5 meczy, 6 krotnie remisowali oraz przegrali 9 meczy. Ich bilans bramkowy to 23:28. Ostatnie 5 spotkań ligowych to 4 porażki oraz jedna wygrana. U siebie rozegrali do tej pory wygrywając zaledwie 2 razy, tyle samo zanotowali remisów oraz przegrali aż 6 spotkań. Strzelili 10 bramek, a sami dali się pokonać 16 krotnie. W 6 ostatnich domowych meczach wygrali raz, jeden raz zremisowali oraz przegrali 4 starcia.

BATE jest liderem bardzo zasłużenie. Na 20 rozegrane spotkania wygrali 14 razy,5 krotnie remisowali oraz ponieśli tylko jedną porażkę. Strzelili 36 goli oraz stracili zaledwie 8. Ostatnie 4 mecze z ich udziałem to same zwycięstwa bez straty bramki. Na wyjeździe piłkarze BATE wygrali 7 spotkań, 2 krotnie zdobywali 1pkt oraz przegrali jedno spotkanie. Ich bilans bramkowy na wyjeździe to 17:3. Ostatnie 5 wyjazdów BATE to 4 wygrane do zera i jedna porażka. Gracze gości w 8 na ostatnie 9 meczy poza własnym stadionem zachowali czyste konto.

Różnica klasy. umiejętności i formy obu drużyn jest bardzo widoczna. BATE to pewny kandydat do tytułu zaś gospodarze tego meczu pewnie do końca sezonu będą walczyć o nic więcej tylko o utrzymanie. Kurs na ten typ jest dość wysoki patrząc na


⛔100
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Rosja, 2. Liga Spotkanie: Chernomorets - Ural Ekaterinburg
Typ:
2
Kurs: 2,25
Bukmacher: BetClic Analiza: Jutro o godzinie 17.30 dojdzie do pojedynku drugiej ligi rosyjskiej Chernomorets - Ural Ekaterinburg. Stawiam w tym meczu na zwycięstwo gości.

Na początek statystyki ligowe: gospodarze zajmują aktualnie 14 pozycję w tabeli z dorobkiem 21 punktów. Ural jest 4 mając punktów 35.

Forma obu zespołów może wydawać się podobna. Jednak goście nie przegrali pojedynku w lidze od 9 kolejek, a ostatnie dwa 2 mecze wygrali czyli prezentują się cały czas świetnie. Chernomorets natomiast w ostatnich 3 kolejkach 2 razy przegrał i raz wygrał (wygrali z 18 zespołem ligi u siebie). Tak więc forma przemawia za gośćmi.

I jeszcze statystyka H2H. Chernomorets w ostatnich 5 meczach z Uralem ugrał tylko 1 punkt! To wybitnie pokazuje że jutro faworytem będzie Ural. Dokładając do tego wspaniałą formę gości przewiduję dosyć łatwe ich zwycięstwo.



⛔100
 
M 10

meec

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna I Division Denmark
Spotkanie : Randers - Vejle
Typ : over 3.5
Kurs : 2.60
Bukmacher : Bet365

Analiza : Jutro o godzinie 18:00 Randers na własnym stadionie zainauguruje pierwsze spotkanie w I dywizji ligi duńskiej pomiędzy wspomnianymi gospodarzami i zespołem Vejle. Randers to zespół, który spadł z najwyższej ligi rozgrywkowej w Danii natomiast goście to solidna ekipa, która zajęła w poprzednim sezonie 3 lokatę. Jednak nie udało im się uzyskać awansu do Superligaen. Wracając do argumentacji mojego typu chcę zwrócić uwagę przede wszystkim na to, że w Danii ogólnie pada dużo goli i over 2.5 czy 3.5 nie jest rzadkością. Gospodarze są zespołem, który zazwyczaj gra ofensywnie tym bardziej że jeśli Randers chcę wrócić do Superligaen musi cały czas atakować i wygrywać swoje mecze na własnym terenie. Jeśli chodzi o gości. Duże ambicje na pewno na awans, ale trudna droga przed nimi. Już jutro trudne zadanie bo rywal bardzo wymagający. Obie ekipy stawiają na ofensywę więc na pewno zobaczymy bramki. Według mnie over 3.5 może mieć duże powodzenie w tym meczu i tak właśnie obstawiam.

Ostatnie wyniki obu ekip :

Randers FC - Vejle BK 3:2
Vejle BK - Randers FC 1:1
Randers FC - Vejle BK 1:1
Randers FC - Vejle BK 2:1
Randers FC - Vejle BK 3:2

Bramki na pewno będą i mam nadzieję że over 3.5 wejdzie.


✅ 160
 
swoorek 85

swoorek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ⚽ , Czechy 1 liga

Spotkanie: FC Viktoria Plzen - FK Teplice
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet-at-home

FC Viktoria Plzen vs FK Teplice


vs.

Analiza :
Na dzisiejszy wczesny wieczór wybrałem ciekawe spotkanie Viktoria Plzen vs Teplice .Typując to spotkanie posunąłem się trochę dalej , a mianowicie zamiast wybrania samego faworyta spotkania , którym oczywiście jest Viktoria , wytypowałem wynik goli . Myślę że to rozsądnę zainwestowanie pięniędzy .
Poniżej przedstawione under/over 2.5 z meczy w tym i poprzednim sezonie obydwu drużyn .


Tak jak widać , w tym sezonie rozegrano jedynie cztery mecze u obydwu drużyn , wszystkie over 2.5 . W poprzedzającym sezonie w 30 spotkaniach Viktorii 21 ( 70 % ) z nich zakończyło się over 2.5 , a jedyne 9 ( 30 % ) underem . W Teplicy bardzo wyrównanie , 16 over , 14 under .

Sądzę , że padną 3-4 bramki . ;) , polecam typ i życzę powodzenia !

więcej o spotkaniu -- &gt; klik

__________________
Typy Dnia : ✅ ✅ ✅ ⛔ ⛔ ✅ ⛔ ⛔ ✅ ⛔
-11


⛔100
 
realista7 6

realista7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, T-mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław
Typ: X/X 1połowa/koniec.
Kurs: 4.40
Bukmacher: Bwin
Godz. rozpoczęcia: 18:00
Analiza:
Jutro o godz. 18:00 wybiegną na boisko jedenastki Waldemara Fornalika i Oresta Lenczyka, czyli Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław.Obie ekipy mają po cztery punkty w ligowej tabeli.Śląsk Wrocław gra pierwszy mecz w tym sezonie w Ekstraklasie na wyjeździe.Pierwsze dwa grali u siebie w pierwszej kolejce zremisowali z Górnikiem Zabrze 1:1, a w drugiej rozgromili cienki ŁKS 4:0.Ruch Chorzów rozgrywki zaczęli całkiem dobrze, wygrali z GKS-em Bełchatów 2:1 a w drugiej kolejce wywieźli pkt. z Kielc - w tym meczu też trafiłem ten typ X/X 1połowa/koniec w buku ???? .
Śląsk Wrocław za tydzień gra pierwszy mecz z Rapidem w kalifikacjach LE i pkt. w Chorzowie to będzie dobry wynik dla ekipy z Wrocławia.
Lekkim faworytem buków tego meczu jest wicemistrz Polski, ale ja uważam że jest to typowy mecz na remis i remis do przerwy, kurs wysoki bardzo kusi i zaryzykuje.
Jeżeli skorzystałeś z typku kliknij &#39;&#39;dzięki&#39;&#39;.


⛔100
 
reevers 3

reevers

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, T-mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Legia Warszawa-Górnik Zabrze
Typ:Liczba goli w 1-ej połowie-powyzej 1.5
Kurs: 2.85
Bukmacher: expekt

Analiza:

W piątek 12 sierpnia w ramach 3. kolejki ekstraklasy Legia Warszawa na swoim obiekcie podejmie Górnika Zabrze.Dziś starcia Legii z Górnikiem nie elektryzują fanów futbolu tak bardzo jak dawniej. Nie zmienia to jednak faktu, że piątkowy wieczór w Warszawie zapowiada się niezwykle interesująco.
Legioniści w ostatniej ligowej kolejce pokonali Cracovię 3:1 po dwóch bramkach Manu i jednym trafieniu Miroslava Radovicia. Starcie z Górnikiem Zabrze będzie pierwszym meczem warszawskiego zespołu w T-Mobile Ekstraklasie na Pepsi Arenie. Spotkanie pierwszej kolejki z Zagłębiem Lubin nie doszło do skutku z powodu zbyt obfitych opadów deszczu. We wtorek podopieczni Macieja Skorży zmierzyli się w sparingu z czwartoligową Pilicą Białobrzegi. Stołeczny zespół wygrał 5-0 po dwóch bramkach Michała Żyro oraz golach Moshe Ohayona, Danijela Ljuboji i Janusza Gola.W ostatnim sezonie w meczach z zabrzańską ekipą legioniści zdobyli cztery punkty. W jesiennym starciu przy Łazienkowskiej udało im się wygrać 2:1 w dramatycznych okolicznościach, dzięki bramkom Miroslava Radovicia z 88. i Bruno Mezengi z 90. minuty. Wiosną na wyjeździe po meczu w lepszych humorach pozostawali gracze Górnika. Mimo że legioniści prowadzili po golu Jakuba Wawrzyniaka, w czasie doliczonym do drugiej połowy Wojciecha Skabę pokonał Daniel Sikorski i uratował punkt gospodarzom.W tym meczu stawiam ze w pierwszej polowie padną przynajmniej 2 bramki.Mecz rozpocznie się o godzinie 20.30.


⛔100
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dyscyplina: Football australijski
Spotkanie: St. Kilda - Collingwood
Typ:Collingwood - 36,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dziś w nocy albo jak kto woli jutro wczesnym rankiem rozpoczynamy 21 rundę ligi futbolu australijskiego, rozpoczynamy od mocnego uderzenia..Spotkanie lidera z szóstą drużyną..
Rzecz jasna w przypadku meczy Collingwood pytanie nie brzmi kto wygra tylko jaką róznicą punktów wygra lider..Dzisiaj jestem szczerze zaskoczony faktem, ze bukmacherzy ustawili linie tak nisko,,I skwapliwie z tego korzystam.
St. Kilda mimo tego, ze nie jest ligowym outsiderem nie bedzie w stanie dotrzymać kroku przeciwnikowi i zapewne przegraja jak większość innych zespołów różnicą co najmniej 50 punktów..
Co ciekawe przeglądając historię druzyny Collingwood wpada w oko fakt, że mecze w których zdobyli najwięcej punktów, bo aż 207 (1980) i 211 (1979) to były właśnie spotkania z St. Kilda..
Różnica zwycięstw w ostatnich 10 meczach ligowych Collingwood..
Port Adelaide - 138 pkt
Essendon - 74 pkt
Gold Coast - 54 pkt
Carlton - 19 pkt
North Melbourne - 117 pkt
Hawthorn - 41 pkt
Sydney - 6 pkt
Melbourne - 88 pkt
St Kilda - 57 pkt
West Coast - 52 pkt

O ile wygrana z Carltonem &quot;zaledwie&quot; 19 punktami była jak najbardziej do przewidzenia o tyle druga &quot;wpadka&quot; z Sydney była dla mnie spora sensacją..Dziś nic takiego nie powinno mieć miejsca..Co najmniej 50 pkt. :]
Gwoli formalnosci podam tylko że w tym sezonie Collindwood wygrał 17 spotkań i jedno przegrał..Ta przegrana to 3pkt z vice liderem i gównym rywalem w walce o puchar ligi Geelongiem..
Fakt, który sprawia że Collingwood jest liderem to kompletność zespołu..Najlepszy atak i najlepsza obrona..Nie grają na hurra..Mało tracą i wiele zdobywają..A to cieszy przy zagrywaniu handi :grin:

Geelong i Collingwood w tej lidze to coś jak Fc Barcelona i Real Madyt w lidze hiszpańskiej.. Celtic i Glagow Rangers w lidze szkockiej..
Typ biorę z zamknietymi ślepiami..
Jakby co...to &quot;dzięki&quot; ;)



⛔100
 
kadwa 53

kadwa

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Montreal
Spotkanie: Fish M. - Gulbis E.
Typ: Fish wygra 2-1
Kurs: 4,10
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Ostatnie podejście do dokładnych wyników, bo naprawdę jak nie to, tu już nic. Co tu dużo pisać, Fish 2 tygodnie temu przegrał z Gulbisem podczas finału turnieju w Los Angeles, po zaciętym meczu 1-2. Obaj prezentowali się tam świetnie, a teraz licze po prostu na udany rewanż. Fish ostatnio jest w formie, wygrał jeszcze ostatnio turniej w Atlancie, w końcu jest 8 rakietą na świecie. Gulbis zajmuje obecnie 55 miejsce w rankingu, ale też tak się składa, że forma mu sprzyja i nie ma co się sugerować w tym wypadku pozycją w rankingu. Wydaje mi się, że na pewno dzisiaj zobaczymy zacięte 3 sety. Myślę, że Fish będzie chciał to koniecznie wygrać, żeby sprawdzić się tak naprawdę przed US Open. W Montrealu pokonał już gładko Lopeza. Myślę, że Gulbis powinien spokojnie urwać tego jednego seta, bo jest wypoczęty, wczoraj dużo nie pograł, Llorda skreczował. Początek spotkania o północy.

✅ 310
(kadwa wyjaśniał na PW , że mecz może być rozegrany +- 10 min wcześniej od planowego rozpoczęcia meczu czyli 0.00. Typ uznajemy , bo informował przed meczem) . Konrad
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukasz432 0

lukasz432

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Fortuna Sittard- AGOVV Apeldoorn
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 1.53
Bukmacher: bwin
Analiza:

Po dwóch kolejnych trafionych analizach przyszedł czas na weekend i na moje ulubione typy czyli overy i undery. na dzisiejszy dzien proponuje typ z ligi holenderskiej a mianowicie spotkanie Fortuny ze AGOVV&#39;em...Oto wyniki kilku ostatnich spotkań H2H:

14/01/2011 2:1
13/08/2010 3:1
18/12/2009 0:1
04/09/2009 2:2
itd itd....
Wniosek nasuwa się tylko jeden: powyżej 2,5 gola po bardzo dobrym kursie(jak narazie).Pozatym ligi holenderskie zaliczam do bardzo bramkodajnych lig, w 60% spotkań zaplecza ligi holenderskiej pada ponad 2 bramki.
pozdrawiam
povodzenia ????




✅ 53
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Spotkanie : TPS - Rovaniemi PS
Typ : Time of 1st goal (28 min) 00:00-27:59
Kurs : 1,60
Bukmacher : Tobet

Gospodarze muszą wziąć się w garść, bowiem stopniowo oddalają się od pucharów. Sporym mankamentem jest niemoc w ataku, a najlepszym momentem do przełamania złej passy jest mecz z Rovaniemi, drużyną, która każdą kolejną porażką wbija sobie gwóźdź do trumny. Oba teamy zmotywowane. Jeśli gospodarze nie zaczną szybko strzelać, to zrobią to zdesperowani goście. Tak więc możemy się spodziewać gola już przed 28 minutą gry. Osobiście liczę na odblokowanie się Aaritalo, oby miało to miejsce już w nadchodzącym meczu.

__________

jeśli udało mi się pomóc, w prawym dolnym rogu czai się taki mały napis &quot;dzięki&quot;. Nie wahaj się - kliknij.

⛔100
 
komar77 18

komar77

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Montreal
Spotkanie: Gasquet- Almagro
Typ: Gasquet wygra 2-1
Kurs: 3,95
Bukmacher: Betsson

Analiza:

Jutro o godzinie 1.35 spotkają się dwaj równorzędni gracze. Naprzeciw siebie staną 25 letni Richard Gasquet 13 w rankingu ATP, a po drugiej stronie Nicolas Almagro 26 letni hiszpan 10 w rankingu.
Panowie grali dotychczas ze sobą 2 razy i 2 razy na ziemi wygrywał hiszpan.
Jutro faworytem bukmacherów jest francuz, ale sądze że łatwo mu nie będzie.
Hiszpan to solidny zawodnik świetny na ziemi lecz troche słabszy na nawierzchni twardej. W pierwszej rundzie Almagro pokonał łatwo ukraińca Stakhovskiego 6-2,7-6, zaś francuz przeszedł juz 2 rundy pokonując Mayera i Belucciego łatwo 2-0.
Panowie grają bardzo agresywnie i popełniają mało błędów, stawiają na mocny serwis i silne wymiany.

Uważam że wygra to spotkanie francuz , lecz będzie to ciężka przeprawa i hiszpan zdoła ugrać seta.
Polecam typ w meczu na Gasqueta oraz dla odwaznych zaryzykowac 2:1 dokładny wynik.:cool:


⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom