>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Mam jedno pytanko. Czy do momentu rozpoczęcia turnieju będzie można zmienić coś w typach długoterminowych w przypadku, gdyby któryś z zawodników, których obstawie doznał np. kontuzji i nie wystąpi w Eurobaskecie?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Mam jedno pytanko. Czy do momentu rozpoczęcia turnieju będzie można zmienić coś w typach długoterminowych w przypadku, gdyby któryś z zawodników, których obstawie doznał np. kontuzji i nie wystąpi w Eurobaskecie?


Nie, typujemy raz i koniec, także radzę poczekać na oficjalne kadry zespołów.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Typy mogą być AKO czy tylko single?
4. Podczas trwania każdego etapu użytkownicy mogą podać odpowiednią ilość typów na odbywające się w tym czasie spotkania. Podczas trwania dwóch pierwszych etapów można podać od 6 do 9 typów. Podczas trzeciego etapu 5-8 typów, a podczas ostatniego 5-7 typów.
Typów, nie kuponów.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
A czy gdzieś jest napisane coś o jakichkolwiek ograniczeniach na te 2 typy na mecz:?:

Nie, więc dawajcie co chcecie, byle nie więcej niż 2 na mecz.
 
Z 582K
Prosze o poprawienie typu
2 typ

Serbia : Włochyl, 31/08/2011
typ under 145,5//bez dogrywki
kurs 1,85
Ma byc
Czarnogora -Macedonia31/08/2011
typ under 145,5//bez dogrywki
kurs 1,85
Zgory dziekuje
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Przypominam, że dziś do 15 można jeszcze podać typy długoterminowe jak ktoś nie podał, to zawsze szansa na dodatkowe punkty.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Nie ma poprawiania typów i koniec. Jest napisane, że typy podane nie mogą być zmieniane i już. Macie taką magiczną opcję podgląd wiadomości i możecie z niej korzystać. Jak zacznę poprawiać to potem nie będę miał spokoju przez cały konkurs, już to przerabiałem i mi wystarczy. Dlatego żadnego poprawiania i już. Nie jesteście małymi dziećmi, żeby nie umieć poprawnie skopiować ze strony buka tego co chcecie typować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom