>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu

kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
W tym temacie proszę wpisywać wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu.
Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości.

Zanim jednak zgłosisz problem, przeczytaj regulamin :!:
==============

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem forum.bukmacherskie.com oraz posiadać konto gracza w William Hill
Jeżeli nie masz konta w William Hill, a chcesz wziąć udział w konkursie załóż je teraz jak najszybciej z tego linku

 
hama 11

hama

Użytkownik
freebet to znaczy, że wygywamy nie kase tylko możliwośc postawienia za jakas kwote tak.
Typu nagroda za 100pln to stawiamy to na mecz z kursem 1,65 to po wygraniu mamy 65pln do przodu tak bez tego 100pln czy jak to jest?
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Ja mam takie małe pytanie , w hicie kolejki typujemy tylko 1x2, czy można wybrać co się chce z oferty? Bo o tym nie jest napisane. A nie zbyt mi się widzi próba trafienia 1x2 ???? )
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Ja mam takie małe pytanie , w hicie kolejki typujemy tylko 1x2, czy można wybrać co się chce z oferty? Bo o tym nie jest napisane. A nie zbyt mi się widzi próba trafienia 1x2 ???? )
Można wybierać wszystko, co znajduje się w ofercie William Hill.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Przypominam o tym punkcie regulaminu :!:
19. Jedno zdarzenie na jeden mecz.
Jeśli ktoś dotychczas podał więcej niż jeden typ, to można podać zastępcze. Ale od tej pory za więcej niż jedno zdarzenie na ten sam mecz kolejka niezaliczona i ⛔50.
Pierwszy i ostatni raz daję Wam szansę na poprawę.
;-)
 
bezcenny 772

bezcenny

Użytkownik
Niektórzy gracze zawyżają kursy zakładów.
Proszę nie podawać kursów z wczoraj jeśli ktoś dzisiaj dopiero podaje typy.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Niektórzy gracze zawyżają kursy zakładów.
Proszę nie podawać kursów z wczoraj jeśli ktoś dzisiaj dopiero podaje typy.
to jest efekt kopiowania typów bez zaglądania w aktualne kursy , niektórym nawet nie chce się spojrzeć w ofertę. zapisują się do konkursu i na pałe lecą. Weź jak możesz na PW podeślij kto po zawyżał kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Witam mam pytanie.
Jeśłi chodzi o hit kolejki to maxymalnie można zdobyć 800 pkt ? Bo jesli ktos ma kurs powyżej 5 zł to rozumiem że najpierw zredukowany jest do 5 a pożniej mnożony przez 2 ?
Z góry dziękuje za odpowiedź.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Witam mam pytanie.

Jeśłi chodzi o hit kolejki to maxymalnie można zdobyć 800 pkt ? Bo jesli ktos ma kurs powyżej 5 zł to rozumiem że najpierw zredukowany jest do 5 a pożniej mnożony przez 2 ?

Z góry dziękuje za odpowiedź.
dobrze rozumiesz ;)
tak więc Hit Kolejki może dużo dać :cool:
 
Do góry Bottom