>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto zostanie królem strzelców T-Mobile Ekstraklasy w sezonie 2011/2012?

Status
Zamknięty.
horus 129

horus

Użytkownik
Liga rusza już za niespełna godzinę, a takiego tematu jeszcze nie ma, tak więc go tworzę.
Kto Waszym zdaniem ma największe szansę na koronę króla strzelców? Zapraszam do wyrażania swoich opinii.
Kursy u bukmachera Unibet przedstawiają się następująco.
Moderatorów proszę o utworzenie odpowiedniej ankiety.
http://imageshack.us
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
Ja mam trzech swoich kandydatów.
Genkov, Ljuboja , Voskamp
Pierwszy jak na razie jest podstawowym graczem Wisły i raczej jeśli ominą go kontuzje to jeszcze długo nim będzie.Pokaz swoich możliwości pokazał w ostatniej rundzie gdzie zdobył kilka bardzo ważnych bramek dla Legii.
Drugi będzie podstawowym napastnikiem w Legii.Nie ma dobrego ostatniego sezonu jednak w naszej lidze będzie wyróżniającą się postacią.Sądząc po wczorajszym meczu z Gaziantep może być kluczową postacią Warszawskiego zespołu.Dobra współpraca z rodakiem Radovicem powinna zaowocować bramkami.
Trzeci typowo na wyczucie.Jak na razie wchodzi z ławki.W ostatnim sezonie 29 goli w drugiej lidze Holenderskiej.Myślę że połowa tego dorobku czyli 14-15 powinna wystarczyć do wygrania korony króla strzelców w naszej lidze.kwestia tego czy u nas też będzie taki skuteczny.Kurs zachęca.
 
R 0

robert.gs

Użytkownik
Dla mnie takie granie kto bedzie królem strzelców jest zdecydowanie loterią, ktoś może zdobyć 2 bramki w jednym meczu by później 5 kolejek asystować przy bramkach i oddalać się w Ekstrak(l)asie. Nie dam złamanego grosza na takie zdarzenia.
 
rq7 9

rq7

Użytkownik
Mam nadzieje , że królem będzie zostac troche trudniej niż w minionym sezonie . Marzy mi się granica 20 bramek. Pierwszy mecz obiecująco Łks - Lech 0-5 w tym 3 bramki Rudnevsa. Patrząc na statystyki Voskampa czy CV Luboji to wygląda to imponująco. Życzę sobie i innym dużej ilości bramek ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Podzielam zdanie RQ7. Fajnie byłoby, gdyby wyrósł taki typowy snajper: przynajmniej 20 goli w sezonie. Na razie takiego piłkarza nie widzę, owszem Rudnevs ustrzelił hattricka, ale często przeplata dobre mecze ze słabymi, w których nie trafia. Można zamrozić kasę i pograć na Genkowa i Rudnevsa. Kursy ciekawe ????
 
zonovsky 54

zonovsky

Użytkownik
Rudnevs w poprzednim sezonie grał w kratkę. W meczu otwierającym rozgrywki ligowe pokazał snajperskiego nosa. Myślę, że to właśnie on zdobędzie koronę.
 
maui 83

maui

Użytkownik
Według mnie znowu Franek zdobędzie koronę. Jest on głównym żądłem Jagi, ma nosa do akcji podbramkowych i jeśli tylko partnerzy będą dobrze dogrywać to jestem spokojny o jego strzeleckie poczynania. Oczywiście wszystko przy założeniu, że Jaga będzie walczyła w górnej połowie tabeli.
A co do tych 20 goli w sezonie to raczej bym na to nie liczył... pożyjemy, zobaczymy. ????
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Myślę, że należy przystopować z tym hurraoptymizmem w stosunku do Rudnevsa. Niech zagra 4-5 równych spotkań i wtedy faktycznie będzie można powiedzieć , że ma formą na króla strzelców. Jak na razie to mógł być tylko jednorazowy wystrzał. Patrząc z perspektywy poprzedniego sezonu niektórzy piłkarze potrzebuję trochę więcej czasu aby złapać formę patrz Genkov.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Myślę, że należy przystopować z tym hurraoptymizmem w stosunku do Rudnevsa. Niech zagra 4-5 równych spotkań i wtedy faktycznie będzie można powiedzieć , że ma formą na króla strzelców. Jak na razie to mógł być tylko jednorazowy wystrzał. Patrząc z perspektywy poprzedniego sezonu niektórzy piłkarze potrzebuję trochę więcej czasu aby złapać formę patrz Genkov.
apropo Genkova to uważam, że Wisła będzie musiała poszukać sobie kogoś na jego miejsce. Nie odmawiam mu umiejętności, ale narazie pomijając kawałek ligi nie ma z niego żadnego pożytku. Ja rozumiem, że zawodnik może być nie w formie, mieć pecha, ale Genkov człapie po boju i liczy że piłka mu spadnie na głowę. Jak już spada, to strąca ją obok bramki albo w ręce bramkarza. Uważam, że potrzebny jest snajper z prawdziwego zdarzenia. Zupełnie nie rozważam go jako potencjalnego króla strzelców.

Na miejscu Genkova widziałbym Voskampa albo Traore. Nie wątpie, że są oni potrzebni swoim obecnym zespołom, ale nie sądze aby w Śląsku czy w Lechii któryś z nich mógł zostać królem strzelców. Traore, grający w zespole ofensywnym jeeeeszszcze może tak, ale Voskamp w zespole preferującym uważną defensywną, pozycyjną grę raczej nie. Natomiast w Wiśle grającej bardzo uniwersalną piłkę mieliby moim zdaniem spore szanse.

Myślę też, że dużą szansę na powtórzenie sukcesu ma Frankowski. Jaga wg mnie znów powalczy o puchary, bo pomijając żenującą wręcz skuteczność gra całkiem sympatyczną piłkę. W tej sympatycznej piłce widzę liczne okazje dla Franka.

Niewątpliwie Rudnev ma też dużą szansę. Fakt, że gra nierówno, ale mimo to uważam, że co najmniej 10 przyzwoitych spotkań zagra, a to kto wie czy nie wystarczy.

Diaz to obecnie nawet do pustej bramki by nie trafił, więc jemu daje maks 10 goli, ale to chyba dużo za dużo.

Reszta kandydatów poza moimi rozważaniami
 
kipikwb 1

kipikwb

Użytkownik
Genkow lub Mały
Uważam, że królem strzelców ekstraklasy zostanie Genkow lub Małecki grający w Wiśle Kraków. Dlaczego Genkow? Genkow to świetny napastnik, który potrzebuję czasu na odblokowanie się, lecz myślę, że nadejdzie ten moment (...) i Cwetan pokaże swoją strzelecką dyspocyzję i też dlaczego on powinien grać w najlepszym Polskim klubie w pierwszej jedynastce. Co do Małeckiego, to uważam tyle, że potrafi stwarzać szansę w polu karnym, lecz w `dużym stopniu` nie umie ich wykorzystać, chodzi mi tutaj o strzelenie bramki, bo asystować chłopak potrafi ale... przełamie się i skutecznością będzie zadziwiał.
To jest oczywiście moja myśl.
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Po rozegraniu 4 spotkań, głównym kandydatem stał się zdecydowanie Rudnevs, ciężko byłoby nawet temu zaprzeczyć. Rudnevs oraz Stilic są póki co motorami lecha i jeśli utrzymają taka forme a także cały zespoł to może cięzko być ich zatrzymać a Rudnevs zdecydowanie wyprzedzi konkurencje. W ciągu 4 kolejek strzelił 8 bramek czyli tylko 6 mniej niż przez cały sezon 2011/2012 Frankowski . Ostatnio granice 20 bramek pokonał chyba Brożek z 4/5 sezonów temu i wg mnie Rudnevs w tym sezonie również tego dokona. O 2 miejsce mam kilku kandydatów są nimi wiecznie młody Frankowski, Voskamp (jeśli będzie dostawał jeszcze więcej minut) i któryś z napastników wisły ( ciężko mi powiedzieć który, bo nei wiadomo kto będzie rozgrywał większość meczów w ekstraklasie, ale obydwaj w szczytowej formie są w stanie włączyć się do walki o koronę)
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Zauważ tylko że odejdzie jeszcze w tym okienku albo w zimowym ... więc raczej nie ma szans na króla strzelców . Nie wiadomo co ze Stiliciem no i jakby nie patrzec nie mieli jeszcze godnego rywala .
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Rudnevs nigdzie nie odejdzie, dopiero pewnie w następnym letnim okienku (lub w zimowym jeśli na prawdę zaoferują duże pieniądze, za 2 mln go nie puszczą na pewno). Prędzej Stilic ale póki co mu się nie śpieszy. Co do godnego rywala to żadna drużyna mierząca o mistrzostwo takiego nie miała, więc tutaj nei widze powiązania.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Zdaje mi się, że Stilić jak już kiedyś chciał odejść z Lecha gdzies na zachód i przestał grać już na swoim przyzwoitym poziomie, znów gra &quot;swoje&quot;, lecz jeśli Lech myśli o mistrzostwie Polski na pewno go nie puści, tak samo jak Rudneva. Jak narazie mój faworyt czyli Litwin reprezentujący barwy Zagłębia Lubin Sernas nie pokazuje nic. Może jakby grał w lepszym klubie...
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Zdaje mi się, że Stilić jak już kiedyś chciał odejść z Lecha gdzies na zachód i przestał grać już na swoim przyzwoitym poziomie, znów gra &quot;swoje&quot;, lecz jeśli Lech myśli o mistrzostwie Polski na pewno go nie puści, tak samo jak Rudneva. Jak narazie mój faworyt czyli Litwin reprezentujący barwy Zagłębia Lubin Sernas nie pokazuje nic. Może jakby grał w lepszym klubie...
Mam takie wrażenie, że samemu Stilicowi już tak się nie spieszy z transferem jak kiedyś. Dostał pozwolenie ale nadal w lechu gra. Na dodatek bardzo dobrze się prezentuje. Zobaczymy.

Co do Rudnevsa czytałem ostatnio, że wykluczył transfer póki co. Powiedział, że nie idzie do żadnej Mallorci. Zresztą on sam wie, że jeśli będzie nadal tak grał to dostać może po tym sezonie dużo lepszą oferte.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Z pewnością można powiedzieć, że zaliczka Rudneva jest bardzo imponująca. Jednak należy również zauważyć, że większość bramek zdobywa z tzw. &quot;dobitek&quot;. Rzeczywiście piłka go szuka, co pokazało chociażby ostatnie spotkanie. Nie mam na celu zaniżenie umiejętności zawodnika Lecha, bo ten ma je ogromne, jednak chodzi mi o to jedynie, że nie jestem do końca przekonany, żeby w każdym meczu strzelał po 2/3 bramki. Uważam, iż &quot;era Rudneva&quot; wkrótce się skończy, jednak mimo wszystko głosowałem na niego jako na króla strzelców, bo zdobył już taką zaliczkę, że nawet 1 bramka na 2/3 mecze z pewnością doprowadzi go do sięgnięcia po tytuł Króla Strzelców.
 
777 28

777

Użytkownik
Wg mnie Frankowski. Rudnevs mógłby zdobyć korone króla strzelców jednakże jesli nadal utrzyma taką forme to zima na bank zostanie sprzedany na zachód. Zresztą juz teraz jest mowa o kontaktach z Mallorcą. Do tego skłonność właściciela Lecha do robienia interesów i szukania zysku wszędzie gdzie się tylko da przemawiają za tym że jak się pojawi fajna oferta to już zimą Rudnevsa w Lechu nie będzie ???? Juz nie raz tą skłonność do szukania zysku Boss poznanskiej druzyny pokazał.
Wobec bardzo prawdopodobengo scenariusza który opisałem to wydaje się że frankowski znowu uciuła odpowiednią liczbę goli aby po raz kolejny założyć korone ????
W gronie faworytów można też postawić Ljuboję i Bitona a i Melikson coś w dalszej częsci sezonu może nastukać. No i też Keżman jesli byłby w tej Polonii to by naszą ligę nakrył czapką. Swoje lata juz ma ale forma się go ima. Techniki i instynktu sie nie zapomina. Do tego niezły drybler ???? No ale to w kwestii przypuszczen narazie tylko zostaje ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Wg mnie Frankowski. Rudnevs mógłby zdobyć korone króla strzelców jednakże jesli nadal utrzyma taką forme to zima na bank zostanie sprzedany na zachód. Zresztą juz teraz jest mowa o kontaktach z Mallorcą. Do tego skłonność właściciela Lecha do robienia interesów i szukania zysku wszędzie gdzie się tylko da przemawiają za tym że jak się pojawi fajna oferta to już zimą Rudnevsa w Lechu nie będzie ???? Juz nie raz tą skłonność do szukania zysku Boss poznanskiej druzyny pokazał.
Wobec bardzo prawdopodobengo scenariusza który opisałem to wydaje się że frankowski znowu uciuła odpowiednią liczbę goli aby po raz kolejny założyć korone ????
W gronie faworytów można też postawić Ljuboję i Bitona a i Melikson coś w dalszej częsci sezonu może nastukać. No i też Keżman jesli byłby w tej Polonii to by naszą ligę nakrył czapką. Swoje lata juz ma ale forma się go ima. Techniki i instynktu sie nie zapomina. Do tego niezły drybler ???? No ale to w kwestii przypuszczen narazie tylko zostaje ????

W pełni popieram.
Mimo, że Rednevs/Rudnev/Rudniew jest &quot;nieco bliżej tytułu&quot; to ja większe szanse daję Frankowskiemu.
Trener czy nie trener... do reprezentacji pewnie chciałby wrócić. Jeśli utrzyma TAKĄ formę przez cały sezon to chyba tylko głupiec by go nie powołał. Strzela, wypracowuje, asystuje...
Franek jest jak wino co udowodnił w zeszłym sezonie. Teraz ma okazję pokazać, że młodzi napastnicy nie dorastają mu do pięt.

Co do dalszej części - Ljuboja i Biton to rzeczywiście będą groźni rywale.
Wiele jednak zależy od tego, czy Legia zagra w pucharach.
Wisła zagra na pewno więc i sam Biton będzie tam częściej wykorzystywany. Serb będzie miał łatwiej...

Sprowadzenie Keżmana to byłby przełom. Pisałem już o tym w &quot;Newsach&quot;.
Myślę jednak, że w Polonii dostałby zadania podobne do tych w Hongkongu gdzie często cofał się po piłki i pomagał w tworzeniu akcji (tak to przynajmniej wygląda na YT :razz ???? .
Do prowadzących traci już parę bramek więc nawet jeśli zagra w naszej lidze to tytułu nie zdobędzie choć pewnie spróbuje o niego powalczyć.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Rudnew to niesamowity napastnik,człowiekowi,który wyszukał go na Węgrzech,należy się Willa z Basenem i niezły % od kolejnego transferu,który prędzej czy później nastąpi,za mniej niż 7,8 mln Ojro bym go nie puścił,a chętny się znajdzie,jego cena trochę spadła,ale jeszcze podskoczy,jeśli Lech wejdzie do pucharów,już podczas spotkania z Juve dało się zauważyć,że ten chłopak robi różnicę,nie potrzebuje wiele sytuacji,żeby strzelić bramkę,zdecydowany król strzelców naszej ligi w tym roku,jeśli nie przytrafi mu się kontuzja i rozegra cały sezon,to obstawiam,że zakończy na 25 bramkach,przydałby się Wiśle w LM,fajny chłopak i piłkarz;)
Z postami nade mną się nie zgodzę,prezes Lecha nie jest aż tak głupi,żeby sprzedać złoto w cenie srebra.....2,3 mln Ojro to kwota śmieszna,uwierzcie,że kiedy Rudnew strzelał w LE,to do klubu przychodziły dużo większe oferty,które były odrzucane,teraz zrobią to tym bardziej,a jemu w Poznaniu dobrze,chłopak jest cierpliwy i się nie podpala,Lech na kryzys finansowy na pewno nie narzeka,dodatkowo kilka dni temu wpłynęły na konto kolejne 3mln ojro za poprzedni sezon w Europie,więc nie będzie im się palić,żeby na siłę go opchnąć,chcą odzyskać mistrza,co im się nie uda,ale jeszcze tego nie wiedzą,więc niech walczą i zatrzymają go na puchary;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom