>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności, HP

marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
W tym temacie proszę wpisywać swoje prośby i pytania dotyczące turnieju, zaobserwowane niezgodności oraz można ogólnie porozmawiać na temat turnieju.

Jednak przed zgłaszaniem problemów należy przeczytać regulamin!
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Będzie jakieś wrzucanie screenów ze strony gamedesire? Chodzi o potwierdzenie wyniku.
E: Nowa wersja snookera, czyli snooker 2004? Mam nadzieję, że nie.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Będzie jakieś wrzucanie screenów ze strony gamedesire? Chodzi o potwierdzenie wyniku.
Niee, normalne wpisanie wyniku przez jedną osobę z pary, wraz z małymi punktami. Dopiero w razie niezgodności, sprawa może być kierowana do mnie lub marcina.
E: Nowa wersja snookera, czyli snooker 2004? Mam nadzieję, że nie.
Oczywiście NOWA czyli nie 2004...
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Informuję, że prawdopodobnie będę w domu dopiero 9 lipca we wtorek. Z tego co czytałem turniej rozpoczyna się w niedzielę. Mam nadzieję, że dacie 3-4 dni na każdy mecz.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No właśnie... coś tutaj się dzieje? Będzie się działo? Bo jak nie to można usunąć cały dział...
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
WSZYSTKICH BARDZO PRZEPRASZAM WYJECHAŁEM ZA GRANICĘ I DOPIERO TERAZ WRÓCILEM I MAM CZAS NIE MIALEM DOSTĘPU DO INTERNETU NA DŁUŻEJ NIŻ 2 MINUTY WIEC NIE DAŁĘM RADY WSZYSTKIEGO OGARNĄĆ.


Dziś wyśle PW do wszystkich zapisanych czy zachcą grać dalej i w piątek wieczorem pojawi się rozpiska,
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Albo czegoś nie rozumiem, albo.. Czemu nie wszyscy zapisani są przydzieleni do grup?
marcinglg pytał się w tym tygodniu wszystkich, którzy się zapisali, czy mają ochotę jeszcze brać udział. Prawdopodobnie niektórzy zmienili zdanie.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Proszę o dopisanie mnie do którejś z grup - nigdzie nie pisałem, że zrezygnowałem, a że dzisiejsze popołudnie spędziłem za domem to inna sprawa. Także czekam, na dopisanie.
 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
CHętnie teraz z kimś mecz zagram z grupy B
Ew. jutro koło 2200
Wiecej PW.
P.S. Posty i tak się w HP nie naliczają
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Power30 chyba nie chce mieć nic wspólnego z grą. Nie rozegrał ani jednego spotkania, napisałem do niego gdy był online, to zniknął. Zostały 4 dni i nie będę później wysilał się, żeby zagrał.
 
Do góry Bottom