>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rumunia (Divizia A) - 2011/2012

Status
Zamknięty.
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik

TABELA SEZONU 2010/2011


Pierwsza kolejka nowego sezonu prawie za nami. Dziś zostaną rozegrane trzy ostatnie mecze inaugurującej rundy.
X

Petrolul Ploiesti - Otelul Galati TYP: 2 (1,75)
2:1 ⛔

Tegoroczny beniaminek Petrolul rozpocznie sezon od meczu z Mistrzem kraju Otelulem Galati. Zaciekawił mnie ten mecz ponieważ kurs na mistrza dość dobry - 1,75. Otelul nie walczy aktualnie w kwalifikacjach europejskich pucharów, bo ma zapewnioną grę w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Mecz nie będzie rozgrywany w Ploiseti, ponieważ nowy stadion dla drużyny jest w trakcie budowy i będzie gotowy za miesiąc. Mecz odbędzie się w Buzau, a z tego co zauważyłem do Buzau z Ploiesti i z Galati jest mniej taka sama odległość, a więc oba kluby będą miały do przebycia podobną odległość. W drużynie z Galati w dzisiejszym meczu zabraknie defensywnego pomocnika Giurgiu. Poza nim wszyscy kluczowi zawodnicy którzy w poprzednim sezonie wywalczyli mistrzostwo wystąpią. Plusem zespołu powinno byc zgranie. Natomiast do drużyny beniaminka przybyło kilku nowych graczy, którzy mają być wzmocnieniem zespołu. Jednak nie mam przekonania że już od pierwszego meczu nowi piłkarze zgrają się z resztą drużyny, dlatego myślę że Otelul powinien ten mecz wygrać.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
15 Aug 2011, 19:30 FC Brasov - Sp. Studentesc | Brasov | 1.73 | Pinnacle ✅

najlepszy kurs jest w Interwetten, ale gdzienigdzie i 1.8 znajdziecie.

Brasov dla mnie znacznie lepszy, zmienili trenera co zawsze daje kopa zawodnikom, którzy
mówią o ogromnej motywacji w tym spotkaniu i chęci dobrej prezentacji na własnym boisku.
Goście natomiast sezon temu powinni spaść, uratowali sie tylko dlatego, ze zdegradowane zostały
dwa inne kluby ze względu na finanse, w tym sezonie wyniki zdecydowanie lepsze niż gra.

polecam świetny opis tego spotkania

http://www.sport365.ro/Avancronica_me****ui_FC_Bra__ov___Sportul_Studen__esc_Bucure__ti-n142394.html

prawdopodobne składy gospodarzy &amp; gości:
Felgueiras - Bruno Madeira, Majerník, Cr.Munteanu, Cr.Ionescu - S.Páez, M.Cristescu, Toloza, Chipciu - Distefano, Hadnagy
Ormenişan - Farmache, Patriche, D.Lung, Maxim - Cr.Irimia, Ghinga, A.Lungu, Ferfelea - T.Bălan, Curelea; Antrenor
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 205

tomz

Użytkownik
Ma ktoś jakieś info czy Dynamo Bukareszt odpuszcza mecz ligowy z Sportul Stud. na rzecz meczu w lidze w europy?
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
Ma ktoś jakieś info czy Dynamo Bukareszt odpuszcza mecz ligowy z Sportul Stud. na rzecz meczu w lidze w europy?
wydaje się oczywistym, że trener może dać odpocząć głównym zawodnikom drużyny, ale przy na prawdę słabym zespole gospodarzy ( widzialem ich ostatnie spotkanie ) to może wystarczyć. Najepiej jak wejdziesz na stronę Dynama B. i sobie poczytasz, tam zapewne bedziesz miał wypowiedzi trenera i zawodników.

pozdr,
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, Liga I
Spotkanie: Dacia Mioveni (+1.0) - Gaz Metan Medias
Wynik: 4:2
Typ: 2
Kurs: 4.75
Bukmacher:
Expekt

Analiza: Dacia Mioveni to beniaminek Rumuńskiej Ekstraklasy który płaci frycowe, pierwsze cztery mecze i cztery porażki, drużyna z Mioveni w tym sezonie w lidze rumuńskiej nie strzeliła jeszcze gola. Gaz Metan każdy fanatyk co śledzi Europejskie Puchary znazyl poznać, zaskakująco wyeliminowali Niemieckie Mainz lecz w następnej rundzie musieli uznać wyższość Austrii Wiedeń. Gaz Metan po czterech kolejkach ma 6 pkt, początek sezonu w ich wykonaniu nie był zbyt udany, lecz teraz zaczęli wygrywać... Dziwi mnie duży kurs na sam mecz bez handicapu co lepsze kurs cały czas rośnie, czyli trzeba korzystać ???? Widze tu pewna wygrana gości.

Dodatkowo :
Dacia Mioveni - Gaz Metan Medias 2 2.30
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Rapid Bukareszt - Dacia Mioveni | Typ: 1 - 1,20 Bet365
Wynik: 4:0 ✅

Wszystko jednostronnie wskazuje tu na gospodarzy. Beniaminek nie ma piłkarskich atutów, którymi mógłby nawiązać walkę z Rapidem. Stołeczni potrzebują mocno punktów, na chwilę obecną są na trzecim miejscu. Forma jest bardzo dobra. Już w przyszłym tygodniu mecz Ligi Europejskiej z Legią, jednak oczywiście nie będzie tu mowy o oszczędzaniu się, bo to spotkanie dopiero za tydzień. Takie mecze zespół formatu Rapidu, chcąc walczyć o mistrzostwo, musi po prostu wygrywać. Dacia Mioveni nie prezentuje w sumie nic, 4 mecze na wyjeździe to bilans 0-1-3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Rumunia 1 liga
FC Vaslui - Steaua Bukareszt
Wynik: 0:0 ⛔
Typ: FC Vaslui
Kurs: 2,20

bet365
Z niedzielnych meczy wybrałem pojedynek Ligi rumuńskiej pomiędzy FC Vaslui a Steaua Bukareszt. Ja większe szanse zwycięstwa daje ekipie gospodarzy. Zajmują oni obecnie piąte miejsce w tabeli z dorobkiem szesnastu punktów. Na swoim obiekcie wygrali dwa spotkania z liderującym Dinamo Bukareszt trzy do jednego i z Vointa Sibiu dwa do zera. Roznieśli także w pucharze Vointa Livezile osiem do zera. Zatem trzy ostatnie pojedynki to trzy zwycięstwa i bilans bramek trzynaście do jednego. Ponadto jeszcze zremisowali u siebie z FC Petrolul zero do zera i ulegli Ceahlaul jeden do dwóch. Goście z Ploesti dwa gole strzelili w ostatnich dziesięciu minutach spotkania. Goście z Bukaresztu w tym sezonie jeszcze nie wygrali wyjazdowego spotkania. Zremisowali ze słabymi Sportulem Studentesc zero do zera i Vointa Sibiu jeden do jednego i przegrali trzy do zera z Gaz Metan Medias oraz z Astra Ploiesti jeden do dwóch. Jak podają Rumuńskie portale Steaua Bukareszt wystąpi w tym meczu poważnie osłabiona. Niezagra jeden z najlepszych jej strzelców Mihai Costea. Z podstawowych graczy zabraknie także doświadczonego Bułgarskiego stopera Valentina Ilieva, niezagra podstawowy golkiper Ciprian Tatarusanu, bardzo dobry zawodnik środka pola Cristian Tanase, doświadczony George galamas. Ponadto w kadrze nie będzie: Matei, Popa, Gardosa, Raduta i Emeghara. Wielce prawdopodobne jest że w dzisiejszym pojedynku zagra kilku graczy z młodzieżowej kadry zespołu. ja liczę na trzy punkty na rzecz Vaslui.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Ceahlaul - Dinamo Bucuresti

Mecz pomiędzy beniaminkiem ligi, który radzi sobie całkiem nieźle a obecnym liderem Dynamem Bukareszt. Dynamo jak większość z nas wie, już nie gra w europejskich pucharach. Tak więc może się całkowicie poświecić grze na krajowych boiskach. Różnica klas pomiędzy obiema ekipa dosyć znaczna. Myślę, że limit szczęścia dla drużyny gospodarzy powinien się już skończyć i zespół powinien walczyć o miejsca w strefie spadkowej. Dzisiaj za pewne skupią się tylko i wyłącznie na defensywnie. Jednak Dynamo obecnie jest w dobrej dyspozycji i nie powinno mieć problemów z beniaminkiem.

Typ: 2 [0:5] ✅
Kurs: 1.60
Typ: 2 (-1)
[0:5] ✅
Kurs: 2.75
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Vaslui - Targu Mures
Typ:
1 Kurs: 1.35
Vaslui ostatnio w lidze remis i porażka, w tygodniu 4:1 wygrali z drugoligowcem w pucharze, pół składu to zmiennicy jak sprawdziłem, więc sugeruje że oszczędzał swoich graczy. Podejmują słabe Targu Mures, które parę sezonów temu grało w III lidze, teraz w tabeli pod końcem no i o dziwo zamiast skupiać się na lidze, w pucharze zagrali podstawowym składem... zagrali wszyscy co wystąpili we wszystkich spotkaniach w lidze wiec mogą być lekko podmeczeni. Dla mnie pewna 1
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

CFR chcę bardzo wrócić na europejskie salony, ale muszą się znaleźć na pudle na koniec sezonu. Na razie idzie całkiem nieźle. Obecnie 3 lokata z szansą na zajęcie 2 miejsca. Cluj już się pożegnało z Pucharem Rumunii, tak więc pozostaje tylko i wyłącznie liga. Od 7 spotkań Cluj jest niepokonane. Brasov przed kilkoma dnami grało w Pucharze i odpadło dopiero po serii rzutów karnych. Tak więc piłkarze na pewno odczują ten 120 minutowy pojedynek. Cluj jak już wspominałem odpadł z rozgrywek pucharowych, tak więc spokojnie się przygotowywali do ligi. Dodatkowo w drużynie dzisiejszych gospodarzy zabraknie trzech pomocników. Distefano (7/1), Madeira (11/0) oraz Toloza (8/0) nie wystąpią dzisiaj. Wszyscy trzej gracze to kluczowi piłkarze drużyny Brasov. Od momentu gdy zabrakło już Distefano - od 4 spotkań drużyna zanotowała 2 porażki 2 remisy w tym porażkę z ostatnim zespołem ligi. Cluj ma obecnie jeden z lepszych ataków w lidze [Sougou i Weldon są w formie, mają na końcie po 5 bramek]. Dzisiaj liczę na bramki ze strony gości. Tak ze statystyk to Cluj w 7/11 meczach ligowych strzelał min. 2 gole.

Typ: Cluj over 1.5 gola [1:2] ✅
Kurs: 2.15

 
Otrzymane punkty reputacji: +11
death89 84

death89

Użytkownik
widział ktos u któregoś z bukmacherów overy kartkowe na jutrzejsze derby Bukaresztu? przejrzałem ostatatnie spotkania H2H i w każdym było conajmniej 5 kartek, zdarzyło się nawet 9..
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Politehnica Timisoara - Gaz Metan Medias
Moim zdaniem ciekawy typ na dzień dzisiejszy.
A mianowicie:
-Timisoara w poprzednim sezonie zajęła drugie miejsce 1 lidze Rumuńskiej, ale została zdegradowana za długi finansowe
-Z racji, że klub został zdegradowanym, to Gaz Metan wziął udział w rundzie kwalifikacyjnej LE z racji.
-Obecnie Timisoara gra w II lidze i idzie im całkiem nieźle, są wiceliderem (tyle samo pkt. co lider) i mają 10 pkt przewagi nad kolejnymi zespołami - (2 mca premiowane awansem)
-W klubie sytuacja jest diametralnie inna niżeli rok temu.
-Klub widać, że nie zamierza odpuszczać pucharu krajowego, co pokazał w meczu z Seauą - 27.10.2011 (wygrana przed własną publicznością 2:0)
-W lidze idzie im bardzo dobrze, więc jest szansa by skupić się na pucharze, a akurat może uda się dotrzeć do finału.
-Jeśli chodzi o przeciwników, to Gaz Metan w tym sezonie wystąpił w LE, ale kompletnie nie potrafił tego pogodzić z występami na krajowych boiskach - obecnie dopiero 13 lokata i prawdopodobnie zespół będzie walczył o utrzymanie.
-Gaz Metan na wyjazdach w lidze bardzo słabo (1-1-6)

Typ: 1 [0:1] ⛔
Kurs: 2.15
Typ: Timisoara awans
Kurs: 1.65


Bwin
 
psm 921

psm

Użytkownik
VS

Cz 2012-03-22 18:00
Rapid Bucharest - FC Ceahlaul Piatra Neamt
typy;
under 2,5 1,80 (6/10)
DW 2-0 5,50 (1/10)
expekt

Wzialem sobie na tapete dzis to spotkanie.Rapid to drużyna walcząca o Europejskie puchary,Ceahlaul zas z obecna forma aby patrzec jak bedzie bronila sie przed spadkiem,bo do strefy spadkowej tylko 3 pkt i dzisiejszy mecz.Goscie nie wygrali od 7 spotkan,przegrywajac w tym czasie 3 mecze.Rapid tez nie jest w jakiejs wysmienitej formie,podobnie jak Ceahlaul przegral 3 spotkania w 7 ostatnich,jednak trzykrotnie tez zwyciezal,z czego 2 razy na wlasnym boisku i za kazdym razem 2-0.Jesli chodzi o typ na under to Rapid na wlasnym stadionie 60% underow 2,5,traci tylko 0,8 br/mecz za to moze sie pochwalic najlepszym atakiem u siebie.Do tego Pilkarze Rapidu pozostaja wciaz niepokonani na wlasnym terenie z bilansem 7-3-0 i bramki 24-8.Goscie o dziwo lepiej graja na wyjazdach,ich bilans to 3-5-3 i gole 10-11. 64% spotkan Ceahlaul po za wlasnym boiskiem konczylo sie underem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom