>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Fantasy Ekstraklasa 2011/12

Status
Zamknięty.
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
jeśli pozwolicie to zajme się tą ligą ;)

Nazwa: ForumBukmacherskie
numer 230883753​


zapraszam forumowiczów do grania ;)

PS-chce znów obronić 1 miejsce ;) żeby nie było trudnosci polecam nazwe drużyny tak jak swój nick na forum ;) FC TRZESZCZYSZ zamieniam na Pawacki ;)
 
horus 129

horus

Użytkownik
Ja mam zamiar zdecydowanie lepiej wypaść niż w poprzedniej edycji. Nazwa mojej drużyny nie będzie pokrywać się z nickiem na forum, gdyż właśnie chwilę wcześniej niż zajrzałem do tego tematu zarejestrowałem się w Fantasy Lidze.
Strzeżcie się The O.C. B-stok nadchodzi. :razz:
 
horus 129

horus

Użytkownik
Można mieć tylko 1 konto (jeden email) zarejestrowany w grze. Na koncie można mieć 5 klubów, z czego tylko założenie pierwszego jest darmowe. Za kolejne się płaci.
 
horus 129

horus

Użytkownik
Dołączyłem do ligi FB. Zapraszam również innych do zabawy, bo na razie w naszej lidze jest tylko 6 zespołów. Przekonajmy się kto najlepiej zna się na potencjale i umiejętnościach zawodników w T-Mobile Ekstraklasie.
Przypominam, że kod, który umożliwia dołączenie do prywatnej ligi Forum Bukmacherskiego to: 230883753
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Także i w tym sezonie dołączyłem. Może uda się lepiej zaprezentować niż w ubiegłym sezonie. Nazwa drużyny taka sama: FC Real Zawada,
Proponuję abyście zrobili małą reklamę np poprzez dodanie linka do tematu do podpisu
 
Baqu 700,1K

Baqu

Forum VIP
Miło by było, aby każdy miał w nazwie drużyny z nick z forum, bo znowu, tak samo jak
w poprzednim sezonie będzie ciężko poznać kto jaką ma drużynę.

pozdr,
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Widzę, że prośba baqu została odrzucona :razz: Szkoda, bo szczerze mówiąc patrząc w tabelę w poprzedniej edycji nie wiedziałem w wielu przypadkach kto jest kto.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom