>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Litex Łowecz - Wisła Kraków 26.07.2011 (III Runda)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP

VS

Litex Łowecz - tym razem Bułgarski zespół staje na drodze mistrzowi Polski w drodze do elitarnej Ligi Mistrzów. Wisła , dość pewnie przeszła Skonto Rygę wygrywają obydwa mecze 0:1 i w Krakowie 2:0. Wiślacy zostawili mieszane uczucia ale liczy się awans. Teraz zadanie dużo trudniejsze ale są duże szanse na przejście Litexu , co ciekawe dość wysokie kursy są na Wisłę w pierwszym meczu. Kursy prezentują się tak.
Bukmacher bwin:

Warto dodać , że Wisła całkiem nie dawno grała sparing z Litexem --&gt; KLIK!
Zachęcam do dyskusji ;)
 
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Nie znam się za bardzo na piłce nożnej, mówiąc szczerze, jednak kibicuję Wiśle, więc coś od siebie mogę tu napisać.
W Wiśle ( jak co roku ) nadzieje są wielkie. W tym roku stoją na bardzo wysokim poziomie, a to z powodu dobrych transferów i trenera, który od objęcia drużyny cały czas wpaja im że LM jest ich najważniejszym celem.
Skład mamy dobry, prawie na każdego zawodnika jest zmiennik, może nie zawsze o podobnych możliwościach, ale na pewno na tyle zdolny, aby wytwarzać ciśnienie i rywalizację.
Ze SKonto nie było łatwo kolorowo i przyjemnie bo a) drużyna wciąż się zgrywa b) Skonto się zamurowało i to zarówno podczas 1 jak i 2 meczu. Z Litexem sprawa już zapewne będzie wyglądała zupełnie inaczej, mianowicie przewiduję dość otwartą grę.
Jeśli miałbym coś obstawiać tutaj to moim głównym typem byłoby over 2.5. Wisła wygląda świetnie w ataku - Genkov, Biton, Małecki, Iliev, Kirm ( z góry uprzedzając - tak wiem, że nie wszyscy z nich to napastnicy;] ) a przy mniej skupiającym się na obronie rywalu sądzę, że doświadczymy kilku bramek w tym meczu.
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Z Litexem będzie więcej miejsca dla Meliksona czy Ilieva, którzy świetnie dryblują - drużyna z Bułgarii nie będzie na pewno murować swojej bramki.
Dla Wisły to dobrze bo atak pozycyjny na tzw. &quot;autobus&quot; - średnio wychodzi, liczę tutaj na szybkie kontry, właśnie za sprawą Meliksona, Ilieva czy też Małeckiego. Jedno co mnie martwi to obrona. Palijic, Jaliens mnie totalnie nie przekonują. Chavez na plus, Lamey&#39;a jeszcze nie oceniam, ale na razie nieźle. Jeszcze trochę odnośnie taktyki - granie dwoma defensywnymi pomocnikami u siebie to nie jest dobry pomysł, brakuje właśnie tego jednego ofensywnego piłkarza do rozbijania szeregów obronnych skomasowanej obrony rywali. Przeciwko słabiutkiemu Skonto można było taki wariant przećwiczyć. Za to na wyjazdach uważam, że ta taktyka jest dobra, najlepszy byłby remis bramkowy, ale wygraną też nie pogardzę ???? Ogólnie jestem dobrej myśli.
 
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Maskaant ostatnio się wypowiadał, że kibice mogą być zaskoczeni kilkoma piłkarzami w pierwszej jedenastce na mecz z Litexem.
A no i Kirm może już grać, to ważna informacja, choć w sumie ma naprawdę tak czy tak godnego zmiennika.
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Sam jestem ciekaw postawy Wisły ponieważ dopiero zobaczymy potencjał Białej Gwiazdy. Po dwóch pierwszych meczach w Lidze Mistrzów uważam, że stać tę ekipę przynajmniej na dojście do czwartej rundy. Owszem mówić się głośno, aby wejsć do fazy grupowej. Ale spokojnie nie od razu Wawel zdudowano. Widać, że Wisła ma bardzo ciekawy skład a w dodatku znaleźli chyba wreszcie dobrego trenera, który widać, że bardzo dobrze poukładał ten zespół. A także co najważniejsze transfery są bardzo dobre i przekładają się na wyniki. Można mieć zarzuty do Wisły, że oba mecze wygrali skromnie. Jednak jak napisał jasmin_Bogow Skonto cały czas się broniło i niewątpliwie teraz będzie zupełnie inaczej ponieważ obie drużyny mają zamiar tutaj awansować do kolejnej rundy i nie zamierzają tutaj odpuścić już w pierwszym mecz. Trudno jest mi coś napisać o ekipei Litexa ponieważ nie widziałem ich żadnego meczu. Jednak jeżeli Wisła zaprezentuje się jak w ostatnim meczu powinna zapewnić sobie tutaj awans.
Ofensywa Wisły : Genkov, Biton, Małecki, Iliev, Kirm. Wszystko wskazuje, że właśnie Kirm może już zagrać. Przecież jeszcze jest Małecki, który to musi zagrać bardziej zespołowo ponieważ w meczu z Skonto bardzo dużo razy sam chciał oddać strzał. Również jest Sobol, który dobrze rozgrywa piłkę.
Największe chyba zastrzeżenia można mieć do defensywy ponieważ widac, że brakuje im tam jeszcze komunikacji. Jednak jeżeli będą grali skoncetorwani od początku stać jest ich na dobry wynik już od pierwszej minuty...
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Litex Łowicz nie jest super nie wiem jak silnym zespołem,wg mnie potęcjały obu zespołów są wyrównane jednak ważny jak dla mnie zawsze jest pierwszy mecz jesli Wisła strzeli bramkę na wyjezdzie to o rewanż w Krakowie powinnismy być spokojni,bramkowy remis pasuje jak ulał a jeszcze bardziej zwycięstwo.Warto jednak dodac że Bułgarzy na swojej ziemi nie są zbyt goscinni i napewno nie będzie to łatwa przeprawa.
Nie podniecałbym się też zbytnio meczami sparingowymi,ten mecz będzie już o stawke a to już jest zupełnie co innego.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Litex to bardzo solidna, budowana od 3 sezonów ekipa i moim skromnym zdaniem Wisła jak by tam zremisowała to będzie bardzo dobra pozycja wyjściowa do rewanżu, nawet 1-2 czy jakieś 0-1 nie było by takie złe choć wiadomo że gol na wyjeździe ma znaczenie kolosalne o czym się nie tak dawno Dundee przekonało. Remis jeszcze umie sobie wyobrazić ale wygraną Wisełki przy tak słabo dysponowanej defensywie absolutnie już nie. Litex to nie potentat ale bardzo solidna drużyna 2 klasy lepsza niż takie Skonto. Jak dla mnie, sucho na papierze 2-1 Litex.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Mówisz jak Małecki, Łowicz to moze byc Pelikan ta drużyna to Litex Łowecz.

Nie ma co patrzeć i opierać w dużej mierze oceny na sparingowej wygranej Wisły z Litexem 2-1. Oczywiście jest to jakiś materiał szkoleniowy , porównawczy dla trenerów ale Bułgarzy grali okrojonym składem a i tak długimi chwilami prowadzili grę i rozgrywali a Wisła grała z kontry.
To bardzo solidna drużyna , dobra technicznie lubiąca prowadzić grę. Ale paradoksalnie to może Wiśle pomóc szybciej sie rozkręcic. Typuje remis na wyjezdzie i wygrana u siebie ;)
 
rq7 9

rq7

Użytkownik
Wisła osłabiona w pierwszym meczu. Małecki nie zagra.Dobrze , że Kirm się wykurował.
&quot;Małecki od rewanżowego spotkania ze Skonto Ryga nie trenował z zespołem. Piłkarz skarży się na bóle mięśnia uda. Wydawało się, że pomocnik mimo wszystko zdąży się wykurować i weźmie udział w sobotnim treningu, tak się jednak nie stało.
Niestety, ból nie pozwolił piłkarzowi na udział w treningu i trener Robert Maaskant postanowił nie zabierać swojego czołowego piłkarza do Bułgarii. &quot;
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Wisła osłabiona w pierwszym meczu. Małecki nie zagra.Dobrze , że Kirm się wykurował.

&quot;Małecki od rewanżowego spotkania ze Skonto Ryga nie trenował z zespołem. Piłkarz skarży się na bóle mięśnia uda. Wydawało się, że pomocnik mimo wszystko zdąży się wykurować i weźmie udział w sobotnim treningu, tak się jednak nie stało.

Niestety, ból nie pozwolił piłkarzowi na udział w treningu i trener Robert Maaskant postanowił nie zabierać swojego czołowego piłkarza do Bułgarii. &quot;
Ja nie wiem do końca czy brak Małeckiego to osłabienie. Bądźmy szczerzy. Póki co pokazał dużo indywidualnych rajdów, w których i tak był cieniem Małeckiego z zeszłego sezonu, jak dla mnie za mało było u niego gry zespołowej, powolny, nie do końca panował nad piłką i zawsze szedł na przebój gdzie większość akcji kończyła się stratą. Nie zdziwię się jak w podstawowym składzie wybiegnie Nunez albo Boguski
 
nocoz21 2

nocoz21

Użytkownik
Ciekawy mecz. Wisła wydaję mi się dojrzała za Maaskanta, a takich ludzi jak Stan Valckx, nasza liga zwyczajnie potrzebuje. Dyrektor sportowy z prawdziwego zdarzenia. To dzięki nim Wisła poczyniła według mojej oceny mądre i wartościowe transfery, rywalizacje powinna wyjść jej na dobre i to już teraz, w kwalifikacjach LM. Mecz ze Skonto upewnił mnie że wszystko idzie w dobrym kierunku ( może nie pierwszy w Rydze, ale druga połowa meczu w Krakowie już na pewno ). Trochę obrona szwankuje i czasami podnosi ciśnienie gra Chaveza z Jaliensem ale to solidni środkowi, i powinno grać już bez zarzutów z Bułgarami. O ataki się nie martwię, bo Wisła ma do wyboru, do koloru w ofensywie, a widać już że zawodnicy dobrze się rozumieją z przodu więc akcje i gole powinny padać. Asem w rękawie trenera Maaskanta w tym dwumeczu może okazać się Dudu Biton. Zalętą jest też drugi z napastników, Bułgar - Cvetan Genkov.

Litex z tego co mi wiadomo przegrał tylko jeden mecz w poprzednim sezonie, ale mimo wszystko leży w zasięgu Wisły która na pewno coś ustrzeli i powinna wygrać. Oceniam że będzie 2 : 1 dla Mistrzów Polski.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Liteks Łowecz ... Przed kilkoma dniami rozmawiałem ze znajomymi Bułgarami i popytałem trochę o Liteks. Owi znajomi przytoczyli mi pewne słowa: &quot;inne państwa mają mafię a w Bułgarii to mafia ma państwo&quot; Kiedyś Wikileaks podało do wiadomości informacje, że Bułgarskimi klubami piłkarskimi rządzi mafia. Co prawda nie wszystkimi. Ale mowa była min. o Lewskim Sofia, CSKA Sofia Slavi Sofia, Lokomotiwie Sofia, Lokomotiwie Płowdiw oraz właśnie Liteksie Łowecz. Bodajże w 2008 roku porwano byłego prezesa Litesku, prawdopodobnie dla okupu. Właścicielem Liteksu jest jeden z najbogatszych Bułgarów - niejaki Grisza Gancew, który rządzi i dzieli już od 1996 roku. Za czasów Gancewa Liteks dopiero tak naprawdę zaczął przechodzić do historii bułgarskiej piłki. W tym czasie klub zdobył 4x Mistrzostwa kraju oraz 4x Krajowe Puchary. Drużyna zaczęła również pokazywać się w europejskich rozgrywkach. W drugiej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów w sezonie 1999/2000 Liteks spotkał się w Widzewem Łódź. Dwumecz ostatecznie wygrali Łodzianie, wygrywając w rzutach karnych. trochę o samym zespole.... Najbardziej doświadczonym piłkarzem w zespole jest napastnik Swetosław Todorow, 40-krotny reprezentant Bułgarii. 33-letni już gracz, z dużym ograniem (West Ham United, Portsmouth, Wigan, czy Charlton). Ciekawostką jest, że ów piłkarz wraz z defensywnym pomocnikiem i kapitanem zespołu Nebosja Jelenkoviciem zagrali przed kilkunastoma laty właśnie w meczu z Widzewem, pierwszy z nich nawet zdobył 3 gole. Obecnie w kadrze zespołu jest 5-ciu brazylijczyków: Vinicius (bramkarz), Wellington, Thiago Miracema, Celio Codo oraz Sandrinho, którzy stanowią o sile zespołu. Obrońcami Liteksu jest aż trzech młodych Francuzów: Alexandre Barthe - od trzech lat w Liteksie oraz nowo pozyskani ostatnio Bernard Itoua oraz Maxime Josse. W obronie jednak pewniejsze miejsce w składzie ma Džemal Berberović, reprezentant Bośni i Hercegowiny, 30-letni piłkarz z międzynarodowym ograniem (Leverkusen, Osnabruck czy Denizlispor). Jest również kilku młodych reprezentacyjnych obrońców: Petyr Zanew, Płamen Nikołow czy Nikołaj Bodurow. Jeśli chodzi o pomoc to oprócz wymienionych już Brazylijczyków Wellingtona oraz Sandrinho, na uwagę zasługują młody Urugwajczyk Robert Flores, pozyskany w tym roku z drugiej drużyny Villarrreal, z której był wypożyczony do River Plate z Argentyny oraz do rodzimego Nacionalu Montevideo. W pomocy jest również doświadczony Bułgar Christo Janew, który za 6 lat spędzonych w CSKA Sofia rozegrał prawie 150 spotkań i strzelił ponad 50 goli. Karierę kontynuował potem w Grenoble po czym wrócił do kraju, podpisując kontrakt z Liteksem. Myślę, że Liteks to drużyna do pokonania, ale będą bardzo niebezpieczni, szczególnie w meczu u siebie. Mimo, że u nas jest lato, to jednak w Bułgarii może być nieco cieplej, temperatura powyżej 30st. służy bardziej opalaniu się niż grze w piłkę. Litex swoje mecze rozgrywa na Stadionie Miejskim w Łoweczu, może pomieścić tylko 7 tys osób, ale nic dziwnego jeśli sam Łowecz ma ok 40 tys mieszkańców. Trochę takich suchych informacji na temat przeciwnika krakowskiej Wisły. Teraz czas na analizy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Ogarnij trochę słownik ortograficzny ????
Litex może bardziej doświadczony, bo jakoś co roku stawiając na początkowe fazy europejskich pucharów ta drużyna zawsze znajduje się w ofercie. Dużą stratą dla Wisły jest brak Patryka Małeckiego, który ma problemy z mięśniem uda.
Pewnie na murawie zastąpi go Kirm, ale ten chłopak przesz pewien czas nie trenował i nie wiadomo jak u niego z formą. Presja na awans jest ogromna i obawiam się czy Wiślacy ją udźwigną. Under 2.5 w pierwszym meczu bardzo prawdopodobny moim zdaniem.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Małecki miał problem z przejściem zawodników Skonto więc na dzień dzisiejszy wcale nie musi to oznaczać osłabienia, skoro ma tracić bezsensownie piłki zamiast je odgrywać (nie wspominając o słabych fragmentach) może się to okazać szczęściem w nieszczęściu.
Co do Kirma, to jeśli nie jest w pełni przygotowany to po co ma przeszkadzać na boisku? Może dojść do pewnych roszad i zmian na innych pozycjach.Co do presji, to nie ma niczego takiego ze strony Wisły.Wisła nie trafiła na drużynę ktora ze ściśniętym zadem gra antyfutbol, takie mecze są nudne, brzydkie i mało z nich wynika.
Przed meczem sporo się mówi ale tak naprawdę nikt nie ma klarownego obrazu obu zespołów.
Litexu prawie nikt na oczy nie widział, a Wisłę w dziwnie wyglądającym antyfutbolowym pojedynku
Obie drużyny są oceniane na podobnym poziomie, są na podobnym etapie przygotowań a o awansie mogą zadecydować szczegóły.
Na jakąś rzeczową dyskusję można liczyć dopiero po pierwszym meczu., więc nie ma się co czarować.
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Wisła Kraków jako mistrz przystępując do LM według mnie pierwszy raz bardziej wzmocniła skład niż osłabiła. Transfery do klubu może nie powalają nazwiskami ale wreszcie gracze mieli czas wkomponować sie w zespół. Ze Skonto spisali sie tak jak od nich oczekiwano-chociaż duzo osób liczyło na pogrom jednak już te czasy mijają i kopciuszków do bicia jest coraz mniej.
Obecny mecz będzie diametralnie inny od poprzedniego Litex zapewne nie będzie murował swojej bramki zaś wręcz odwrotnie będzie starał się u siebie wypracowac jak najwieksza zaliczke.
Trudno coś wybrać na ten mecz w miarę pewnego gdyż scenariuszów zakonczenia moze byc bardzo wiele. Zaś narazie oba zespoły w rodzimych ligach nie grają a sparingi niestety nie są najlepszym wyznacznikiem formy.
Najbardziej bym skłaniał sie ku underowi 2,5 nie sądze aby oba zespoły zastosowały hiperofensywe.1 mecz zapewne bedzie rozważny z obu stron i jak nie bedzie głupich błędów w obronie mysle ze under powinien siąść.
A co do standardowych typów to według mnie remis najbardziej prawdopodobnym zdarzeniem będzie.
Moje propozycje
under 2,5 @ 1,67
remis @ 3,3
1-1 @ 6,5

Osobiście to under biorę na te spotkanie a pozostałe typy to moje rokowania na to spotkanie.
 
homel 918

homel

Użytkownik
WG mnie over i przegrana Wisły 2-1. Ze zbytnim respektem podchodza do rywala Wiślacy, za bardzo ich szanują, skarci ich za to los i przegrają. W drugim spotkaniu beda musieli postawic wszystko na jedną karte i spokojne zwyciestwo 2,3-0.
Wyniku Litexu z Mogren nie ma co brac pod uwage, poniewaz ta druzyna prezentuje tragiczny poziom pilkarski.
Mecz sie w psychice rozegra, takze w I spotakniu porazka, w 2 fanatyczni kibicie, inne nastawienie i pokaza swoje prawdziwe um= spokojne zwyciestwo.
moim skormnym zdaniem
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Nie ma sensu zbytnio porównywać spotkania ze Skonto z tym wtorkowym. Gracze z Rygi totalnie zamurowali bramkę w obu spotkaniach, nie wykazali chęci awansu i strzelania bramek. Takie dwumecze trzeba w bólu przejść.
Mecz z Litexem to z pewnością wartościowy test dla naszej drużyny, pokazujący czy będziemy w stanie walczyć o fazę grupową. Mam nadzieję, że Wisła zagra we wtorek tak jak w spotkaniu z Lechią Gdańsk w rundzie rewanżowej. Wtedy zawodnicy z Krakowa pokazali niesamowitą dyscyplinę taktyczną, przyznam że dawno nie widziałem tak efektywnie grającej ekipy z Krakowa. Niby Lechia prowadziła grę, atakowała ale to Wisła punktowała, Melikson wiódł prym z przodu. We wtorek zapewne będzie podobnie, umiarkowanie się cofną i będą liczyć na szybkich zawodników z przodu.
Brak Małeckiego to chyba jednak duża strata. Od źle się czuje w meczu gdy na linii 16 metra stoi 7 zawodników, ale już w meczach gdy Wisła prowadzi atak z kontry sprawdza się bardzo dobrze. Znając jego umiejętności techniczne nie dziwię się, że w meczu ze Skonto wpadał na obrońców jak taran. On ma taki styl grania, bramkę strzelił w ten sam sposób wpadając na szybkości w pole karne. Po za tym w miarę upływu czasu powinien być mocniejszy fizycznie.
 
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Nie ma sensu zbytnio porównywać spotkania ze Skonto z tym wtorkowym. Gracze z Rygi totalnie zamurowali bramkę w obu spotkaniach, nie wykazali chęci awansu i strzelania bramek. Takie dwumecze trzeba w bólu przejść.
Mecz z Litexem to z pewnością wartościowy test dla naszej drużyny, pokazujący czy będziemy w stanie walczyć o fazę grupową. Mam nadzieję, że Wisła zagra we wtorek tak jak w spotkaniu z Lechią Gdańsk w rundzie rewanżowej. Wtedy zawodnicy z Krakowa pokazali niesamowitą dyscyplinę taktyczną, przyznam że dawno nie widziałem tak efektywnie grającej ekipy z Krakowa. Niby Lechia prowadziła grę, atakowała ale to Wisła punktowała, Melikson wiódł prym z przodu. We wtorek zapewne będzie podobnie, umiarkowanie się cofną i będą liczyć na szybkich zawodników z przodu.
Brak Małeckiego to chyba jednak duża strata. Od źle się czuje w meczu gdy na linii 16 metra stoi 7 zawodników, ale już w meczach gdy Wisła prowadzi atak z kontry sprawdza się bardzo dobrze. Znając jego umiejętności techniczne nie dziwię się, że w meczu ze Skonto wpadał na obrońców jak taran. On ma taki styl grania, bramkę strzelił w ten sam sposób wpadając na szybkości w pole karne. Po za tym w miarę upływu czasu powinien być mocniejszy fizycznie.
Mam tylko nadzieję, że Małecki się wykuruje na drugi emcz. On jest bardzo ciekawym zaowdnikiem. przez cały mecz można na Niego narzekać, że widac, iż nie ma kondycja, siły do biegania jest spowolniony,. Dodatkowo może być ogromnym egoistą na boisku...ale i tak tego gola strzeli.
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Dla mnie to Wisła wygra na wyjeździe 2:0 a u siebie w okolicach 3:1. Dlaczego?

A no dlatego że Litex nie będzie sie murował, a Wisła będzie mogła wykorzystać swoją największą broń jaką jest kontratak. Szybki Melikson czy Iliev powinni kilka razy wyłożyć piłkę Genkovowi i Wisła powinna tam wygrać. Sparing może pokazał trochę jak obie ekipy graja i tam Wisła była o niebo lepsza od Litexu jednak to był tylko sparing ale warto zwrócić uwagę na ten mecz. Moim zdaniem Maaskant zmieni ustawienie Wisły. W pomocy zagrają Melikson, Iliev, Sobol i Wilk a w ataku Genkov oraz defensywnie ustawiony Biton. Tak Wisła powinna wyjść i od razu rzucić się na Bułgarów. Dla mnie Wisła gra niezły futbol patrząc po tych dwóch meczach jakie zagrała. Wiadomo Skonto broniło się tak jak np. Bytovia Bytów w PP i wtedy Wisła też miała problemy i też powinna ich zjeść ale nie zjadłą bo murowali bramkę.

O samym Litexie mało wiem wygrana z Czarnogórcami mnie nie przekonuje bo to słabiutka liga. Liczę na te dwa zwycięstwo Wisły w meczach z Bułgarami. A i kibice Wisły nie zawiodą z tego co wiem ma być ich minimum 400 więc napewno wesprą swoich piłkarzy
 
W 1

wojtekfcb

Użytkownik
Bez Małeckiego Wisła może tylko zyskać, ostatnio Małecki był bez formy i bardziej przeszkadzał niż pomagał drużynie, może jak odpocznie to wróci do dobrej dyspozycji.
Widać że Maaskant uczy Wiślaków gry pozycyjnej a jako Holender wyznaje (zapewne) znaną zasadę, &quot;Im dłużej my jesteśmy przy piłce, tym mniej ma ją przeciwnik&quot; co daje mniej okazji bramkowych. Ze Skonto widzieliśmy świetną grę piłkę, dużo ludzi krytykuje Wisłę że strzeliła tylko 3 bramki, ale chyba nikt nie bierze pod uwagę tego że prawie cała drużyna Skonto się broniła, ustawili autobus i próbowali jak najniżej przegrać, a i sam trener w wywiadach tego nie ukrywał. Litex na pewno nie będzie się bronił a wtedy Wisła ma większe szanse na strzelanie bramek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom