>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III Liga - [Sezon 2011/2012]

Status
Zamknięty.
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Temat przeznaczony na dyskusje, informacje oraz analizy rozgrywek polskiej III ligi.
Podział na ligi wygląda następująco:

Po więcej statystyk zapraszam na 90minut.pl
Zapraszam do dyskusji
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
tc4t 13

tc4t

Użytkownik
Jeżeli mogę coś zasugerować jeżeli chodzi o III ligę , radzę zwrócić uwagę na klub z III ligi podl-war-maz ŁKS Łomża . W tamtym sezonie bezkonkurencyjny w IV lidze podlaskiej . Parę dni temu dobry mecz w pucharze z OKS Olsztyn . Po pierwszej połowie wygrywali 2:0 ,żeby w końcówce przegrać 3:2 . Nie mniej jednak z przeciwnikami z III ligi szczególnie u siebie powinno iść im już gładko a kursy powinny być zachęcające przynajmniej w pierwszych meczach .
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Jedna z Promocjii widnieje w Inowrocławiu :

Cuiavia-Chemik 1 2,4 9/10 juz 1,4 ssmiech na ssali ;] 5-1

Gracze z Cuiavi na swoim obiekcie bardzo silni na dodatek wzmocnieni przed rundą bardzo dobrymi zawodnikami takimi jak strzelec ponad 10 bramek w sezonie dla Swiecia Wozniak czy juniorzy typu Raszka ,Hulisz czy tez Jagielski ,Komorowski.Gracze z Chemika sporo sie oslabili i bedą walczyc w tym sezonie o utrzymanie wiekszosc doswiadczonych zawodnikow odeszlo i bedą grali teraz rocznikiem 90 i w gore.Polecam typ

Unia Swarzędz - Polonia 1912 Leszno 1 1,3 9/10 2-0

Z tego co mi wiadomo ekipa z Swarzędza raczej sie nie osslabila wiec typ mozna grac bedzie walczyla o wejscie do 2 ligii.Polonia Leszno w tym sezonie bedzie bazowala na graczach z juniorow wiec przyszlossci z nimi nie wiąze.Ponadto cudem sie utrzymali i mieli kapitalną koncowke sezonu

Dubel w sam raz wg mnie do wyciagniecia hajsiku ????


Lubuszanin Trzcianka - Wda Świecie 1 2,35 6/10 juz tylko 2,0 1-0

Na temat Trzcianki wiem malo ale patrzylem w sparingach preznetowali rowną forme a pod koniec tamtego sezonu bardzo dobrze grali.Lubuszanin raczej sie nie oslabil a Wda to zrobila stosunkowo mocno wg mojej oceny.Odeszlo naprawde sporo graczy w kazdej formacji i uwazam ze nie bedą tak silną druzyną jak buki ich cenią.

Ostatni mecz wg mnie do gry tej rundy czyli:

Sparta Brodnica-Lech Rypin 5/10 1,72 0-3
Lech Rypin to wg mnie glowny pretendent do wejscia do 2 ligii wzmocnil sie zawodnikami takimi jak Grube kiedys gral w Elanie i Bojas (mlody wychowanek Zawiszy),jeszcze paru doszlo.W Brodnicy patrząc po sparingach fatalnie dodatkowo nie ma klasowego napastnika ktory by konczyl akcje.To są derby regionu a derby sie rządzą swoimi prawami( w Okregowym pucharze Polski Lech wygral w Brodnicy az 4-1)Tu z typem jeszcze poczekal bym do soboty poniewaz ma spasc deszcz a Sparta zagra ustawieniem 4-5-1 wiec srodem pola moze byc zacisniony a o gole moze byc trudno
 
K 0

kalima88

Użytkownik
Witam. Polecam zagrać na beniaminka w 3 lidze Dolnośląsko-Lubuskiej na Prochowiczanke Prochowice w meczu z Ilanka Rzepin✅ 3:0. Zacznę od gości: zespół opuściło bodajże 12 zawodników z poprzdniego sezonu (powodem obcięcie dofinansowania przez głównego sponsora STEINPOL). Do zespołu dołączyło dużo młodych nie doświadczonych zawodników. Równiez zmienił się trener, ale trener nie gra na boisku. Prochowice beniaminek wygrał w tamtym sezonie silną 4 ligę dolnośląską. Zespół zgrany wg mnie powinien sobie spokojnie poradzić w meczu z młokosami z Rzepina.
Kursy jakie wystawił betsafe są bardzo ciekawe: wczoraj na Prochowiczankę był kurs 4.0 !! dziś juz spadł i wynosi 2.45 jednak i tak ten kurs trzeba pobrać. W porównaniu z Tobetem, gdzie wynosi 1.85 ( taki sam jak na starcie) wyglada smakowicie ????
Powodzonka
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
W sobote nastepna kolejka 3 ligii Kuj-pom-wielk

Victoria Koronowo - Polonia Środa Wielkopolska 2 1,67 7/10

Do Koronowa przyjezdza ekipa z Srody.W pierwszym meczu Victoria ulegla na wyjezdziie slabej ekipie z Kobylina.Koronowo to jedna z druzyn ktora bedziie walczyla o utrzymanie w 3lidze gra glownie junioramii z poprzedniego sezonu zostalo raptem 3-4 graczy .Poloniia w pierwszym meczu niie grala odpoczywala ale dla mnie to ekipa ktora bedzie walczyla o miejsce 4-7 w tabeli w pomocy rzadi Bekas brat trenera Mariusza.W sparingach bylo widac ze potrafią grac w pilke co udowodnili porażką tylko 1:2 z Omonią Nikozja.Wg mnie typ warty gry.

Gornik Konin-Cuaivia Inowroclaw x2 1,49 6/10 dla odwaznych 2 2,8 3,5/10

Gracze z Konina w pierwszej kolejce zremisowali w Dopiewie co troche mnie zdziwilo ale teraz przyjezdza doswiadczona ekipa z Inowroclawia.Widac ze w pomocy bedzie dzielil pilki Abbott bo potrafi to doskonale a w ataku bedzie strzelal albo Kretkowski(krol strzelcow 4 ligi 25 bramek) albo Wozniak(strzelil ich ponad 10 dla Swiecia) bo maja do tego smykałke.Cuiavia to mocna zgrana ekipa i z nimi bedzie sie trzeba liczyc w 3 lidze

Dubel Sroda+Cuiavia x2 wg mnie do gry. Wiadomo nie zawsze wszystko bedzie wchodzilo ale licze ze te ekipy poprawią stan naszych portfeli.

Sparta Brodnica-Sokół Kleczew under 2,5 gola 2,25 5/10
Do Brodnicy przyjezdza ekipa z Kleczewa ktora rozgromila w pierwszym spotkaniu Notecianke 5-1 choc do przerwy przegrywali 1:0 .Widac ze maja dobrze opracowane stale fragmenty gry i silną ekipe ale .....Sparta Brodnica przegrala 0-3 u siebie z jednym z pretendentow do awansu Lechem Rypin.Rypin niczym nie zachwycil a Sparta walczyla z calych swoich sil gdyby nie pierwsza bramka z 3m spalonego to moze inaczej by sie ulozyl ten mecz .Na dodatek Sparta znow zagra 5cioma pomocnikami wiec sądze ze srodek pola bedzie zacisniony i ciezko bedzie o bramki( w meczu z Rypinem tych sytuacjii bylo jak na lekarstwo 2-3).Na dodatek dodam ze Kleczew bedzie mial dlugą podroz do przejechania wiec moze sie to jakos odbic na zawodnikach z Sokoła.

Suchy typ:
Polonia Leszno-Piast Kobylin 1 4,75 0,5/10
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Skupiam się na III lidze podlasko-warmińsko-mazurskiej. Jako, że to inauguracyjna kolejka ze stawkami trzeba ostrożnie, bo nie do końca wiadomo na co stać poszczególne ekipy, ale w oko wpadły mi trzy mecze:

Olimpia 2004 Elbląg - Pogoń Łapy 1 2.55; 1X 1.43 @Tobet

Na boisku beniaminka w pierwszej kolejce gra się zawsze trudno. W tym głównie upatruje szans Olimpii 2004 Elbląg. W drużynie gra sporo doświadczonych piłkarzy Olimpii Elbląg (tej z I ligi), którzy grali w jej składzie w starej III i IV lidze. Z łap odszedł z kolei najbardziej doświadczony zawodnik - Dzidosław Żuberek. W zeszłym sezonie zajęli przeciętne 9. miejsce, a Olimpia wymiatała w czwartej. Kurs naprawdę warty grania, tym bardziej, że elblążanie zagrają u siebie.
Start Działdowo - Dąb Dąbrowa Białostocka 1 1.80 @Tobet
Start to może być dla mnie rewelacja rozgrywek. Już w zeszłym sezonie po przyjściu byłego szkoleniowca Jezioraka - Wojciecha Tarnowskiego na wiosnę grali najrówniej ze wszystkich ekip, ponosząc jak się nie mylę tylko jedną porażkę. Do zespołu dołączyło trzech piłkarzy z Iławy. Dwóch bardzo zdolnych juniorów: Dawid Zmora i Zbigniew Marchlewski oraz Mariusz Opałka, który jest wychowankiem Jezioraka, ale ostatnio grał bodajże we Wkrze Żuromin. Ponadto działdowianie mają wyrównany skład, który jest mieszanką doświadczenia z młodością. W zespole panuje dobra atmosfera, jest sponsor, więc teraz tylko wygrywać.
Granica Kętrzyn - Czarni Olecko 1 2.00; 1X 1.25 @Tobet
Czarni już zaczęli sypać się w zeszłym sezonie. Teraz jest niby lepiej, ale na ostatnie sparingi zebrali ledwie 13 piłkarzy, w tym dwóch bramkarzy. Granica z kolei zawsze była czwartą/piątą siłą na Warmii i Mazurach i ma spory potencjał. Rewelacyjnie spisywali się w IV lidze i jako beniaminek powinni sprawić sporo kłopotów piłkarzom z Olecka. Kurs również bardzo ciekawy.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
W małopolsko świętokrzyskiej widzę trzy typy
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz
Typ: Limanovia @1,70 ⛔ &lt;szok&gt;
Limanovia - klub w którym od kilku lat próbowano coś zbudować i zawsze coś stawało na drodze. Teraz wszystko idzie w dobrym kierunku, drużyna jest kompletna, jak na ten poziom rozgrywek ma bardzo dobrych zawodników oraz naprawdę niezłych zmienników. Kilka ciekawych nazwisk, Artur Prokop, Krzysztof Pyskaty, do tego kilku ciekawych młodych graczy, w tym mający epizody w czołowych krakowskich klubach Waksmundzki oraz wzmocnienia graczami m.in Przeboju Wolbrom, Kolejarza Stróże czy Termalici powinny stawiać Limanovię w gronie faworyta. Przed sezonem liczyłem, że na Limanovię będą dobre valuebety, ale po wyeliminowaniu Turbii oraz Rakowa Częstochowa i awansie do 1/32 PP niestety notowania klubu znacznie wzrosły na rynku bukmacherskim. Tak czy siak w tej lidze prym wiodą kluby z małopolski a kluby z woj. świętokrzyskiego będą skupiać się na walce o utrzymanie
Górnik Wieliczka - Przebój Wolbrom
Typ: Przebój Wolbrom @1,85 ✅
Górnik to jedna z dwóch moim zdaniem małopolskich ekip które będą musiały walczyć z drużynami ze świętokrzyskiego o utrzymanie (druga druzyna to osłabiony beniaminek - Lubań Maniowy, którego atutem może być własne boisko, jednak w IV lidze zdarzały im się falstarty więc pierwszą kolejkę i typ na nich ze słabym Granatem odpuszczam). Tak czy siak Wolbromianie to solidny ligowy średniak ogrywający słabe drużyny i Górnika powinni zjeść jako przystawkę, ich bilans transferowy można powiedzieć na 0, w drużynie pojawiło się kilku ciekawych piłkarzy.
Beskid Andrychów - Łysica Bodzentyn
Typ: Beskid Andrychów @2,25 ⛔
No cóż, kurs mnie zadziwił forma Beskidu wydaje się być niezła - w ostatnim sparingu ograli wyżej wspomniany zespół z Wolbromia i jak co roku powinni być solidnym średniakiem który każdemu potrafi napsuć krwi. Większych transferów brak, ale na Łysicę powinno starczyć. &quot;Typer&quot; na stronie Łysicy podaje X, ale myślę, że Beskid to jeszcze nie poziom dla nich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
3 liga opolsko- śląska.
TOR Dobrzeń Wielki - Start Bogdanowice 1 2.30 ✅
Start po bardzo udanym poprzednim sezonie bardzo się osłabił. W kadrze jest tylko 15 zawodników, z tego 2 napastników i 4 obrońców...Nie wiem co stanie się w przypadku wystąpienia kontuzji i kartek, a w poprzednim sezonie np. Kaliciak dosyć często wypadał z gry. W dłuższej perspektywie ta kadra na pewno nie wystarczy do utrzymania się i przewiduje spadek od 4 ligi. Sparingi również pokazały, że Start nie prezentuje się dobrze. Wypadli blado na tle m.in grającej w niższej lidze drużynie z Prudnika i przegrali 3-1. Przykro patrzeć jak ta drużyna, która była największym zaskoczeniem poprzedniej rundy posypała się.
TOR to nie jest jakaś bardzo mocna ekipa, jednak nie są nowicjuszem na tym poziomie rozgrywek. W tym momencie Bogdanowice posiadają w składzie dużo młodzików, którzy są tani w utrzymaniu i sądzę, że doświadczeniem TOR będzie bić na głowę Bogdanowice.
Jest to pierwsza kolejka i tak na prawdę ciężko przewidzieć czy wszystkie przedsezonowe ruchy kadrowe mają znaczący wpływ na grę drużyn, jednak ten typ wydaje mi się prawdopodobny.
Victoria Chróścice - BKS Stal Bielsko-Biala 2 1.45✅
Stal kolejny sezon z rzędu będzie jednym z faworytów do awansu. Przeciwnik utrzymał się w lidze tylko i wyłącznie dzięki rezygnacji z gry innych ekip. Do końca nie było wiadomo, gdzie tak na prawdę zagrają.
Siłą Stali jest stabilizacja. Nie pozbyli się kluczowych zawodników, a dodatkowo umiejętnie się wzmocnili, np. Mieszczakiem, który jest bardzo dobrym napastnikiem w regionie i może gwarantować ponad 10 bramek w sezonie.
Argumenty sportowe i organizacyjne przemawiają za drużyną z Bielska i nie widzę innego wyniku jak ich wygrana w tym spotkaniu.
Ogólnie w tym sezonie do spadku typuję tylko drużyny z Opolszczyzny i Victoria drugi sezon z rzędu może spaść niżej.
Przyszłość Rogów - Odra Opole 2 1.75⛔
W tym sezonie już &quot;Odra&quot; a nie &quot;Oderka&quot;. Goście bardzo głośno mówią o awansie, w zasadzie inny wynik nie wchodzi w grę. Czytałem wywiady z prezesem, z Rogowskim i z trenerem Kaniuką i wszyscy jasno twierdzą, że awans w tym roku jest możliwy. Odra rzeczywiście jest budowana już od jakiegoś czasu i ten rok powinien być przełomowy. Po raz trzeci wraca doświadczony Rogowski, który na pewno będzie wzmocnieniem.
Prezes zwraca uwagę, że bardzo ważne jest dobrze rozegrać rundę jesienną i pokazać miastu, że Odra liczy się w walce o awans. Miasto łoży duże pieniądze na utrzymanie klubu i kolejny sezon w 3 lidze nie jest mile widziany.
Sportowo Odra oczywiście jest w stanie ten awans uzyskać. W sparingach zaprezentowali się dobrze, nawet na tle drużyn z wyższych lig.
Rogów to beniaminek ale ekipa z potencjałem. Jestem w stanie stwierdzić, że mogą być największym zaskoczeniem rozgrywek. Jednak poziom Odry to w tym momencie dla wielu drużyn z ligi granica nie do osiągnięcia.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Polska - III Liga (opolsko-śląska)
TOR Dobrzeń Wielki-Start Galmet Bogdanowice
Typ: TOR Dobrzeń Wielki
Kurs: 2,30
tobet
Jutro zainaugurują rozgrywki trzecie ligi polskie. Ja wybrałem spotkanie z okręgu opolsko-śląskiego. TOR Dobrzeń Wielki podejmie na swoim obiekcie Galmet Bogdanowice. Ja upatrują tutaj faworyta w ekipie gospodarzy. Ekipa z Dobrzenia jest beniaminkiem III ligi. Dzięki dobrej grze na swoim obiekcie zdołał on wywalczyć awans. Ubiegło sezonowy domowy bilans to 11-3-1. U gości rozpadała się cała drużyna. W seniorskiej kadrze zostało jedenastu zawodników. Zmuszeni sa to gry młodzieżowcami. Odeszli Kozakiewicz, Rybak. Filar defensywy Bogdanki po rocznej grze w klubie zdecydował się na odejście do beniaminka III ligi Przyszłości Rogów. Z gry zrezygnował Artur Dudacy, Kontraktu nie przedłużyli Karabin, Dzierżenga. Gospodarzę liczą na sukces w tym pojedynku. A jak pokazują statystyki to beniaminkom często zdarza się wygrać na inauguracje sezonu. Mecz wkomponowany jest w festyn organizowany przez miasto. Zatem można się spodziewać licznej publiczności któraz zagrzeje zespół do zwycięstwa.
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
3 liga opolsko- śląska.
TOR Dobrzeń Wielki - Start Bogdanowice 1 2.30
Zgadzam się jak najbardziej z tym typem. Start był rewelacją poprzedniego sezonu a zwłaszcza rundy wiosennej ale po tamtej drużynie pozostało już wspomnienie. TOR po roku przerwy wrócił do III ligi i niebędą chcieli w tym sezonie się znowu z nią pożegnać. Powszechnie wiadomo, że to pomiędzy klubami z Opolszczyzny rozstrzygnie się prawdopodobnie kwestia spadku i jeśli w podopolskiej wiosce chcą się utrzymać drużyna musi wygrywać z innymi przedstawicielami tego regionu.
Victoria Chróścice - BKS Stal Bielsko-Biala 2 1.45
Victoria dopiero niedawno dowiedziała się że zagra w III lidze przez co kadra zespołu przygotowywana była pod IV ligę opolską i jeden z głównych faworytów do awansu nie powinien mieć problemów z zwycięstwem. Obawiam się, że Victoria może skończyc punktowo tak jak w poprzednich rozgrywkach Krasiejów.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
ŁKS ŁOMŻA - Motor Lubawa 1 -&gt; 1,62 w Tobet ✅✅✅ 3:0
W 1 meczu u siebie ŁKS będzie podejmował Motor Lubawa, który w poprzednim sezonie zajął ostatnie 12 bezpieczne miejsce przed spadkiem. Goście dzisiejszego pojedynku zdobyli 35 pkt w 30 meczach. ŁKS bez problemu poradził sobie w IV lidze pewnie w niej zwyciężając z bilansem 27-3-0. U siebie 15 zwycięstw wszystkie wygrane 3 bramki stracone zaledwie. Z zespołu odszedł jedynie Rafał Muczyński, jednak nie był on kluczowym graczem zespołu ŁKS ŁOMŻA, cel zarządu na ten sezon jest jasny awans jako beniaminek do II ligi wschodniej. Sądzę, że dzisiaj odniesiemy pewne zwycięstwo minimum 2:0. Mamy zgrany, doświadczony zespół zawodników którzy mają za sobą przeszłość pierwszoligową, trenera który spokojnie może nas wprowadzić do II ligi, i kibiców którzy zawsze wspierają swój klub ;) Sądzę, że Tobet wystawił za duży kurs na to spotkanie i jest to value z ich strony, tak samo jak zwycięzca III Ligi - ŁKS ŁOMŻA -&gt; 7,00. Pozdrawiam mecz o godz.17 na stadionie przy ulicy Zjazd ;)
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
:

Spotkanie: Strumyk Malawa - Podlasie Biała Podlaska
Typ:
Podlasie Biała Podlaska lub Remis ✅
Kurs:
1.23
Bukmacher:
Tobet
W dniu dzisiejszym zostanie rozegrane jedno spotkanie w III lidze podkapracko-lubelskiej. Na przeciwko siebie staną beniaminek Strumyk Malawa oraz jedenasta drużyna poprzedniego sezonu Podlasie Biała Podlaska. Według mnie za faworyta dzisiejszego spotkania można uznać gości, którzy podczas letniej przerwy wzmocnili się takimi zawodnikami jak Strockis Donatas, Marcin Zając, Grzegorz Budziński czy Robert Baczewski. Z klubu odeszli natomiast Karol Jakubowski, Zbigniew Stonio, Bartosz Więckowski i Wojciech Jarzynka. Jeśli chodzi o drużynę Strumyka Malawa to będzie to w większości ten sam Strumyk co wywalczył sobie awans do III ligi. Zmiany nastąpiły w ataku, bowiem siłą tej formacji powinni być Stanisław Pruś oraz Grzegorz Szymański, który ostatnio grał w Karpatach Krosno. Trener Marcin Wołowiec zapowiada, że będzie grał ofensywnie i nie będzie bał się atkować, ale to Podlasie powinno wyprowadzać groźniejsze ataki. Mimo, że za faworytów uważam gości to spodziewam się, że Strumyk nie odda punktów za darmo, tym bardziej, że jest to pierwsza kolejka i Strumyk Malawa rozegra to spotkanie na &quot;swoim&quot; boisku. Dlatego jeśli ktoś nie chce ryzykować można zagrać bardziej ostrożnie z X2 (jeśli dla kogoś będzie miało to sens, bo kurs nie za duży). Początek meczu dziś o godz. 16:00 w Łańcucie.​
 
G 33

green-black

Użytkownik
III Liga, Grupa Małopolsko-Świętokrzyska
Granat Skarżysko-Kamienna - Juventa Starachowice 2.05
Oba zespoły dobrze rozpoczęły sezon. Granat wygrał niemal pod słowacką granicą 3-1 z Lubaniem Maniowym, natomiast Juventa pokonała 4-2 osłabiony Orlicz Suchedniów. Inauguracja była więc udana, choć oba zespoły z nieco innej pozycji startowały do sezonu. Zespół ze Skarżyska to beniaminek, ale moim zdaniem stać go na walkę o czołowe lokaty. Dosyć rozsądnie budowany skład, regularnie uzupełniane słabsze ogniwa dają całkiem ciekawe zestawienie. Granat w sparingach pokonał m.in. GKS Nowiny 4-1, Orlicz 3-0 i Szydłowiankę oraz przegrał z KS Paradyż 0-2. Jedynym zawodnikiem niezdolnym do gry jest pomocnik Kołodziejczyk, jednak jego strata jest mniej odczuwalna bowiem kilka dni przed startem ligi zespół wzmocnili Mikołajek i Banaszek. Granat jest klubem pozbawionym kłopotów finansowych, zupełnie inaczej sytuacja wygląda w zespole gości. W przerwie między sezonami ze sponsorowania wycofał się główny sponsor i teraz klub wpadł w problemy finansowe. Z zespołu odeszło kilku podstawowych graczy, m.in. pomocnik Drej, stoper Pastuszka,napastnik Tobiszewski (odszedł do... Granatu) i kilku innych mniej znaczących graczy. W ich miejsce do kadry pierwszego zespołu włączono kilku juniorów i teraz w kadrze najbardziej doświadczeni zawodnicy to ledwie 24, 25-latkowie. Jest jeszcze gwiazda zespołu, dwukrotny król strzelców III ligi, Dariusz Anduła, ale on dopiero wraca do treningów po poważnej kontuzji i w Skarżysku na pewno nie zagra. W sparingach jego koledzy grali w kratkę potrafili wygrać z KS Warka 4-0, by przegrać 0-1 z Polonią Iłża. Granat gra u siebie i myślę, że przy dopingu swoich kibiców pokusi się o drugie zwycięstwo w sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Kolejna dawka typów na 3 ligę opolsko- śląską. Tym razem krótko.
Najbardziej pewny typ wg mnie to:
BKS Stal Bielsko-Biala - Polonia Łaziska Górne 1 1.65✅
O ekipie gospodarzy napisałem kilka słów w nawiązaniu do poprzedniej kolejki. Oczywiście są jednym z głównych faworytów ligi. Pierwsze spotkanie zgodnie z przewidywaniami wygrali. Mocna kadra, doświadczeni zawodnicy, brak osłabień. W ostatnim czasie są zawsze w czołówce tabeli.
Drużynę gości nazwałbym &quot;poprawną&quot;. Polonia wygrywa mecze, w których jest faworytem, traci punkty z silniejszymi. Są jak dla mnie typowym średniakiem tej ligi.
Drugi w kolejności prawdopodobieństwa typ w tej kolejce to wg mnie:
Victoria Chróścice - Przyszłość Rogów 2 1.70✅
Warto zwrócić uwagę na drużynę Rogowa. W pierwszym meczu z Odrą Opole typowałem przeciwko nim ale jednak miałem przeczucie, że może być ciężko Odrze i nie pomyliłem się. Rogów powinien wygrać spotkanie z potężniejszym przeciwnikiem z Opola. Wzmocnieni Woniakowskim w obronie, ponadto bardzo dobry Żbikowski w ataku. Są na prawdę ciekawą ekipą z małej miejscowości gdzie zawodnicy grają z wielkim sercem, zostawiają na boisku całe zdrowie. Jeśli miałbym wskazać największe objawienie tego sezonu to w tym momencie typuję właśnie Rogów.
Cóż o gospodarzach...Bieda, bieda i jeszcze raz bieda. Wątpię, że się utrzymają, problemem może być zdobycie 12-13 punktów. Ta ekipa od kilku tygodni żyła z myślą, że ten sezon spędzą w 4 lidze a tu nagle psikus i grają wyżej. Ten poziom jest ponad ich siły.
Ostatni typ:
Start Bogdanowice - Szczakowianka Jaworzno 2 2.20⛔
Konsekwentnie przeciwko Startowi, który tak się osłabił że przez moment zastanawiano się czy w ogóle wystartują w tym sezonie.
Kadra 15 zawodników w tym 4 obrońców, brak typowego napastnika. Strach myśleć co będzie jak sezon na dobre się rozpocznie.
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Radomiak Radom - Zawisza Rzgów 1 1,27
Obserwuję trzecią ligę Łódzko-Mazowiecką i Radomiak jest głównym kandydatem do awansu. Latem zmieniono trenera i poważnie wzmocniono skład. Mecz idealny do podwyższenia AKO na kuponie.
Jesli miałbym coś jeszcze polecić to ewentualnie mecz Mazur Karczew - Sokół Aleksandrów Łódzki 1 1,8. Gospodarze jest to mocna ekipa i myślę, że tak jak w tamtym sezonie będą chcieli zapewnić sobie utrzymanie po rundzie jesiennej, by wiosną nie patrzeć w dół tabeli i nie kalkulować.
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Victoria Chróścice - Przyszłość Rogów 2 1.70
Start Bogdanowice - Szczakowianka Jaworzno 2 2.20
Już poraz drugi muszę się z tobą zgodzić co do podanych typów. Jestem wręcz przekonany, że zarówno Start jak i Victoria będą jedynie dostarczycielami punktów i długo przed koncem rozgrywek będa pewne spadku do IV ligi. Krótko mówiąc te zespoły nie są kadrowo przygotowane do rywalizacji na tak wysokim poziomie.
Od siebie dodam jeszcze jeden ciekawy typ
Odra Opole - LZS Leśnica X @ 3,55
Małe derby Opolszczyzny powinny dostarczyć dużo emocji i napewno nie zabraknie walki na boisku. Odra chce nawiązać do swoich najlepszych lat i wrócić jak najszybciej przynajmniej do II ligi. Leśnica od momentu awansu do III ligi zawsze plasowała się w czołówce i zapewne chce powtórzyć ten wyczyn także w tym sezonie. Tak wiec oba zespoły mają o co walczyć i według mnie będą starały się grać jak najlepiej w obronie i o wyniku meczu może zdecydować jedna bramka. Ja liczę jednak na bramkowy remis, który niepowinien zmartwić żadnej ze stron.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
vs

Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard Szczeciński

Trzecia kolejka III ligi pomorsko-zachodniopomorskiej. Goście tego spotkania po dwóch kolejkach z dorobkiem trzech oczek zajmują dziesiątą lokatę. W ubiegłej kolejce przegrali z Rumią po bramce w 90&#39;. Natomiast w pierwszej kolejce pokonali drużynę z Tczewa aż 4:1. Gwiazdą tego spotkania był Robert Gajda, strzelec jednej z bramek. Warto jednak dodać, że Gryf Tczew to tegoroczny beniaminek ligi. W ekipie gości aspiracje są wysokie. Trener Błękitnych liczy na awans i każdy inny rezultat na koniec sezonu będzie dla niego wielkim rozczarowaniem. Jednak dzisiaj zmierzą się z Gryfem Wejherowo. Ekipa z małego Trójmiasta jest rewelacją sezonu jeśli chodzi o Puchar Polski. W pre-eliminacjach pokonali Olimpię Grudziądz, potem na ich przeszkodzie stanęła Zawisza Bydgoszcz. Drużyna Kubota poległa w rzutach karnych. Natomiast w środku tygodnia ekipa Grzegorza Nicińskiego wyeliminowała Sandecję Nowy Sącz i w 1/16 na stadion, który może pomieścić 989 osób przyjedzie zespół z Ekstraklasy. Jest to historyczny sukces Gryfu. Gospodarze dzisiejszego pojedynku w pierwszej kolejce pokonali Cartusię Kartuzy 4:0 przed własną publicznością, w drugim niestety musieli uznać wyższość swojego imiennika ze Słupska przegrywając 1:2. Z takim samym dorobkiem punktowym jak Błękitni zajmują dziewiątą lokatę. Po raz kolejny Niciński nie będzie mógł skorzystać z usług Bartosza Oleszczuka, który ma skręcony staw skokowy. Trener Wejherowa cały czas powtarza, że priorytetem jest liga i awans do II ligi.
Moi zawodnicy mieli ciężki start sezonu i ostatni środkowy pucharowy pojedynek z Sandecją Nowy Sącz. Teraz skupiamy się na najbliższym sobotnim pojedynku i jak zawsze zawalczymy o zwycięstwo – mówił Grzegorz Niciński, szkoleniowiec Gryfa.
Gospodarze swoją grę opiewają na Grzegorzu Gicewiczu, który w środę strzelił jedyną bramkę w spotkaniu z Sandecją. Szczerze mówiąc to kompletnie nie rozumiem kursów wystawionych na ten mecz przez bukmacherów. Uważam, że faworytami tego pojedynku są gracze z Wejherowa, którzy mają za sobą świetny start sezonu i 12 zawodnika w postaci wspaniałej publiczności, która zapewne znowu przyjdzie w komplecie na Wzgórze Wolności.
Moje propozycje:
Gryf Wejherowo wygra @ 3.40 Tobet✅✅✅
Gryf Wejherowo lub remis @ 1.76 Betsafe
✅✅✅
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
3LIGA KUJ-POM


Sokół Kleczew-Lech Rypin 2 2,25
Rypin drugi raz w tym roku jedzie do Kleczewa byli juz raz ok 2 tyg temu gdzie Sokół wygral 3:2 .Przebieg tego meczu to istne kto nie wygrywa 3:0 przegrywa 3:2.Lech prowdzil juz po 2 bramkach Grube (w Elanie do niedawna gral) spuchli od 60 min i dostali 3 bramki.Wg mojej oceny doswiadczony trener juz do tego nie doprowdzi w Rypin bedzie gral swoją piłke.Widzialem Graczy gosspodarzy i gosci i wg mojej oceny lepiej pilke klepal Rypin .Kleczew to druzyna drugich polow od 60min dopiero zaczynają grac w poprzednich meczach do przerwy przegrywali z Notecianka u sibie 0:1 (5:1) i ze Spartą Brodnica 1:0(1:2).Myssle ze Rypin wywiezie 3pkt po drobrym kursie 2,25 .

Poza tym mysle ze powinni powalczyc:Konin/5/10 ,Sparta x2 3/10,
4liga kuj-pom :LtP Lubanie(6,5/10) ,Legia Chełmża 3/10
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pilka nozna 3 liga lodzko mazowiecka 20.08.2011 17:00
KP Piaseczno- Bron Radom
typ; 1
3,1
betsafe
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej kolejki III ligi grupy lodzko mazowieckiej klub pilkarski piaseczno na wlasnym stadionie podejmie druga druzyne poprzedniego sezonu bron radom. Zupelnie nie rozumiem kursow wystawionych na to spotkanie. Obydwie druzyny przegraly swoje pierwsze spotkania. Bron u siebie z legionovia 0-2, natomiast piaseczno rowniez na wlasnym stadionie pechowo z hutnikiem warszawa 0-1, tracac bramke w 90 minucie gry. Druga druzyna poprzedniego sezonu- Bron Radom jest w tym sezonie duzo slabsza personalnie. Kadra zespolu liczy zaledwie 17 zawodnikow, natomiast czolowi zawodnicy zespolu z poprzedniego sezonu odeszli. Bron opiera sie teraz na bardzo mlodych zawodnikach i zespol powinien sie do konca sezonu bic o utrzymanie. Piaseczno w tej chwili jest dla mnie silniejsze kadrowo od radomskiej druzyny. Do zespolu dolaczylo kilku doswiadczonych zawodnikow, ogranych, ktorzy powinni byc motorem napedowym druzyny z piaseczno. W poprzednim sezonie mimo tego ze Bron byla lepsza druzyne ulegla w piasecznie 0-1. Dzis kiedy to gospodarze dysponuje lepsza kadra, sadze, ze wynik moze byc wyzszy. Jednakze trzy punkty powinny zostac w piasecznie.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Dziś gra III Liga śląsko- opolska więc podam kilka typów. O niektórych ekipach napisałem już w tym temacie wystarczająco więc radzę poczytać powyższe posty i tam będzie odp dlaczego gram i typuje tak a nie inaczej. Tobet wystawia już coraz niższe kursy na faworytów ale nic na to nie poradzimy.
Pierwszy typ standardowo przeciw Startowi Bogdanowice ????

Pniówek Pawłowice Śląskie
- Start Bogdanowice 1 1.85✅
Na szczęście jest to jedyne spotkanie gdzie bukmacher wystawił promocyjny kurs.
W weekend Start zdobył punkt ze Szczakowianką, ba nawet prowadził 2-0 ale goście prawie cały mecz grali w 10 po czerwonej kartce i do tego zdołali strzelić na małym boisku w Bogdanowicach dwie bramki. Jeden z goli dla Startu padł w kuriozalnej sytuacji gdy Kaliciak wyrzucił z autu piłkę wprost na bramkarza a ten sam ją wpakował do siatki. Ogólnie Bogdanowice nic ciekawego nie pokazują, co zresztą przewidywałem przed sezonem.
Kolejne typy to:
LZS Leśnica - Victoria Chróścice 1 1.30✅ 5-0
Leśnica to drużyna budowana od kilku sezonów i grająca już na tym poziomie przez pewien okres czasu. Chróścice ekipa dostarczająca punkty rywalom w tym sezonie.
Polonia Łaziska Górne - Rozwój Katowice 2 1.72⛔
Rozwój to jeden z faworytów do awansu i pokazuje to początek tego sezonu. W lidze i Pucharze Polski grają bardzo dobrze. Mecz z Polonią to praktycznie derby więc nie trzeba tutaj nikogo mobilizować.
TOR Dobrzeń Wielki - Odra Opole 2 1.60✅
Kolejne derby. Odra zaczęła wg mnie fatalnie ten sezon. W ostatniej kolejce mimo prowadzenia 2-0 u siebie z mocną Leśnicą tylko zremisowali mimo, że byli ekipą dużo lepszą od gości. Dziś liczą się tylko 3 punkty co podkreśla się bardzo głośno w Opolu. Bielsko Biała i Rozwój wygrywają mecze i zdobywają punkty, już teraz odskakując ekipie z Opola. Nie ulega wątpliwości, że TOR to nie ta półka co Odra. Argumenty czystko sportowe w dalszym ciągu są po stronie Odry i dziś powinni już spokojnie zdobyć 3 punkty.
Analizy są krótkie ale mecze, które wybrałem są bardzo dokładnie przemyślane. W celu dokładniejszych informacji o tych meczach można pisać na PW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom