>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II Liga - Grupa Zachodnia [Sezon 2011/2012]

Status
Zamknięty.
B 94

bart7890

Użytkownik
II Liga - Grupa Zachodnia [Sezon 2011/2012]

MKS Kluczbork (spadkowicz)


Czarni Żagań


Bałtyk Gdynia


Nielba Wągrowiec


Zagłębie Sosnowiec


Chojniczanka Chojnice


Jarota Jarocin


Miedź Legnica


Górnik Wałbrzych


GKS Tychy


Raków Częstochowa


Elana Toruń


Ruch Zdzieszowice


Tur Turek


Energetyk ROW Rybnik (beniaminek)


Calisia Kalisz (beniaminek)



Chrobry Głogów
(beniaminek)


Bytovia Bytów (beniaminek)


Mapa II ligi zachodniej:
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
tbm 642

tbm

Forum VIP
GKS Tychy - kandydat do awansu. Obecnie stadion w budowie, więc swoje mecze w roli gospodarza będą rozgrywali w Jaworznie. Tak będzie właśnie dzisiaj. Nowy trener Mandrysz ma poprowadzic zespół do awansu na zaplecze Ekstraklasy. Pomoc w tym ma m.in nowy nabytek Marcin Folc. Wałbrzych przed rokiem solidnie spisal się w roli beniaminka, teraz jednak drużyna nie wygląda najmocniej i na nic poza środek tabeli raczej ekipy z miasta Wałbrzycha raczej nie stać. GKS jeśli myśli o awansie to takich spotkań przegrywać nie powinien.

Ruch Zdzieszowice solidnie budowana drużyna, która może sporo namieszać w rozgrywkach II ligi. Co prawda nie mówię tutaj o awansie, ale punkty najlepszym może śmialo urywać, czego potwierdzeniem pokonanie Chojniczanki w Pucharze Polski. Rywalem Nielba Wągrowiec, ktora znow z problemami przystepuje do kolejnego sezonu. Nielba utracila skutecznego napastnika Leśniewskiego, ktorego będzie trudno zastąpić. Uważam, że dobrze zorganizowane Zdzieszowice inauguracji nie przegrają.
GKS Tychy - Górnik Wałbrzych @ 1x - 1,33 Unibet ✅
Ruch Zdzieszowice - Nielba Wągrowiec @ 1x - 1,38 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 8

benalio

Użytkownik
Górnik zagra bez 8 graczy ktorzy graja na akademickich mistrzowstwach Europy dlatego warto zagrac na czyste 1
w pp Górnik odpadł z rezerwami rozwoju katowice (a klasa )
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Myślę, że takie podsumowanie zapoczątkowane przez Adriana1905 to bardzo dobra inicjatywa i warto ją kontynuować również &quot;na zachodzie&quot;.
Kolejka 1


Wyniki

MKS Kluczbork - Czarni Żagań
w pierwotnym terminie (23 lipca, 17:00) odwołany z powodu możliwości gry MKS-u w I lidze
Tur Turek 0-0 Bałtyk Gdynia
Ruch Zdzieszowice 4-1 Nielba Wągrowiec
Elana Toruń 2-1 Zagłębie Sosnowiec
Energetyk ROW Rybnik 1-4 Chojniczanka Chojnice
Calisia Kalisz 1-2 Jarota Jarocin
Chrobry Głogów 1-1 Miedź Legnica
Raków Częstochowa 2-0 Bytovia Bytów
GKS Tychy 1-0 Górnik Wałbrzych

Tabela



Strzelcy
2 gole - Damian Sędziak (Elana Toruń),
Marcin Trojanowski (Chojniczanka Chojnice),
1 gol - 16 zawodników​
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Chojniczanka Chojnice - Calisia Kalisz 1 2.25 Tobet✅
Przeglądałem zestaw par na tę kolejkę 2 Ligii Zachodniej i po małych przemyśleniach zdecydowałem się wybrać to spotkanie. Wydaje mi się, że kurs 2.25 na Chojniczankę jest zawyżony. Na Tobecie nie zrobiła kompletnie wrażenia ubiegłotygodniowa wygrana z ROW-em Rybnik 4-1. Chojniczanka to solidna, poukładana drużyna drugoligowa, która na własnym boisku jest bardzo mocna. Wzmocnili się w ataku i już pierwszy mecz pokazał, że to czego brakowało w poprzednim sezonie, w tym powinno funkcjonować dobrze.
Chojniczanka już w meczu pucharowym z Ruchem Zdzieszowice pokazała dobrą piłkę, dwa razy w tym spotkaniu prowadzili ale jednak nie udało się wygrać. Dodam, że Ruch to na prawdę silna ekipa.
O grze drużyny gości ciężko mi cokolwiek powiedzieć, po za tym że przegrali pierwsze spotkanie u siebie 2-1 z Jarotą Jarocin. Swój typ opieram głównie na znajomości gry gospodarzy i świadomości, że od początku sezonu są w formie, która pozwala im myśleć o wysokim miejscu w tabeli. Kurs wystawiony przez bukmachera tylko zachęca do postawienia tego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Popieram typ na Chojniczankę.

Od siebie mogę jeszcze dodać inną propozycję:

Nielba Wągrowiec - Elana Toruń 1:2✅

2-2,70 (dla odważnych)✅:cool:
X2-1,44 (do dubla) ✅

Elana według władz klubu przed sezonem się wzmocniła na tyle że liczą na miejsce w pierwszej 5.Jak to będzie okaże się w trakcie sezonu jednak już dziś kibice są zapewniani że pieniędzy na wypłaty dla zawodników napewno nie braknie co dobrze rokuje. Z zawodników którzy przyszli w wakacje napewno podobać się może gra Damiana Sędziaka(2 bramki w meczu z Zagłębiem Sosnowiec) oraz Tomasz Grudzień ( 2 bramki z PP z Turkiem).Jeden jak i drugi to pomocnicy. W pierwszym swoim meczu Elana w Torunia ograła Zagłebie Sosnowiec bez większych problemów kontrolując przebieg meczu.Co do gospodarzy czyli klubu z Wągrowca nie wiem jak wyglądało ich pierwsze spotkanie jednak po wyniku nie widać aby zagrali chociaż przyzwoicie porażka 4:1 z Ruchem Zdzieszowice. Jak dla mnie warto sprobować zagrać na Elane!
 
R 0

robert.gs

Użytkownik
Chojniczanka Chojnice - Calisia Kalisz 1 2.25 Tobet
Dodam, że Ruch to na prawdę silna ekipa.
O grze drużyny gości ciężko mi cokolwiek powiedzieć, po za tym że przegrali pierwsze spotkanie u siebie 2-1 z Jarotą Jarocin.
Ruch silną ekipą w tym sezonie? ???? Drużyna gości to na pewno zgranie,dobry grający trener , tam nie będzie grać byle kto,słabi psychicznie odpadają. Nie twierdze, że Chojnice nie wygrają bo mają szanse dość znaczne.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Po pierwsze wnioskuje po tym jak się prezentują na boisku.
Wiem, że odeszły dwie ważne postacie tej ekipy, czyli Giesa i Nowosielski ale mimo to trzon drużyny został zachowany. Pozyskali m.in Bachora i Bukowca, którzy na prawdę nie są osłabieniem tej ekipy, trener Polak zna się na swoim fachu jak mało kto na Opolszczyźnie i szrotu nie ściąga. Ruch w zeszłym sezonie jako beniaminek zagrał bardzo poprawny sezon, w tym bazując na zdobytym doświadczeniu powinni osiągnąć jeszcze lepszy wynik. Może zrozumiałeś moje słowa zbyt dosłownie, nie chce tutaj wyrokować żadnych awansów. Po prostu są silną, uporządkowaną drużyną.
 
R 0

robert.gs

Użytkownik
Bukowiec już gral w poprzednim sezonie. Jeszcze brakuje Jakubczaka,Rogowskiego, Mika byl rezerwowym to nie uznaje. Udało sie zatrzymać Przemka Belle bo to co zrobił Piast to śmiech, gdyby nie zła sytuacja finansowa Zdzichów to namieszali by w pierwszej części tabeli. Ciesze sie że wciąż w Ruchu jest Feć, który ma umiejętności lepsze niż niejeden w Ekstrak(l)asie ale w tym sezonie nie wróżę im tego co w poprzednim sezonie. Srodek będzie odpowiedni, są zdecydowanie lepsze,stabilniejsze drużyny niż oni, nie uratują tego miejsca co w tamtym sezonie. Szkoda.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Odnośnie Fecia to prawda, bramkarz jak wiadomo to podstawa sukcesu, a on w każdym klubie gdzie grał pokazywał klasę. Nie jestem aż tak negatywnie nastawiony do ich przyszłej pozycji w tabeli i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Zresztą w sparingach także pokazali się z dobrej strony. W tej kolejce grają z Bałtykiem, który ma ambitniejsze plany niż Ruch i finansowo na pewno stoją lepiej. Myślę, że ten mecz będzie już po części odpowiedzią na jakim etapie jest drużyna ze Zdzieszowic. W kontekście bukmacherskim nie ruszałbym tego spotkania.
 
R 0

robert.gs

Użytkownik
Kiedyś jak sie wygłupiałem z Feciem ( za czasów Odry) to już było widać że to bramkarz , który Ekstraklase zdobędzie i tam dość długo będzie, pomyliłem się może dlatego ze stron opolskich nie chciał za bardzo opuszczać. Ja myślę , że mecz w Gdyni nie będzie odpowiedzią gdyż oni także tworzą drużyne z planami przyszłościowymi. Poczekam jeszcze na info z Gdyni.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Po wczorajszym meczu MKS-u Kluczbork można stwierdzić (mimo, że to dopiero 1! kolejka), że Kluczbork będzie się bił o utrzymanie a nie jak pisałem o miejsca 3-7. Z dwoma napastnikami w składzie w skład czego wchodzi beznadziejny Półchłopek i tak samo beznadziejny Tuszyński, nie ma szansy chyba nawet na środek tabeli. Oglądam bardzo dużo meczy i na żywo na stadionach i przed TV, ale tak słabego spotkania (w szczególności ze strony MKS-u) bardzo dawno nie widziałem. Brak jakiegokolwiek pomysły na grę, na rozegranie piłki, wszystko dzieje się o wiele za wolno, brak dokładności i przede wszystkim - zero zgrania. Gratulacje dla Tura za zwycięstwo, widać, że grają tam praktycznie sami młodzi chłopcy, którzy na prawdę są bardzo ambitni i zależy im na pokazaniu się. Z bardzo fajnej strony pokazał się też Tomek Kazimierowicz, były gracz MKS-u, z którym zarząd nie chciał przedłużyć kontraktu, co jest niezrozumiałe. Jedyny jasny punkt naszej ekipy to Maciek Wilusz. Na prawdę widać, że ten gracz to nie kopacz podwórkowy, tylko zawodnik z jakąś przeszłością. Następne informacje o MKS-ie po kolejnych meczach. Pozdrawiam z Kluczborka.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Kolejka 2

Wyniki

Czarni Żagań - Górnik Wałbrzych 10 sierpnia, 17:30
Bytovia Bytów 0-4 GKS Tychy
Miedź Legnica 2-1 Raków Częstochowa
Jarota Jarocin 1-0 Chrobry Głogów
Chojniczanka Chojnice 2-1 Calisia Kalisz
Zagłębie Sosnowiec 4-0 Energetyk ROW Rybnik
Nielba Wągrowiec 1-2 Elana Toruń
Bałtyk Gdynia 2-2 Ruch Zdzieszowice
MKS Kluczbork 0-2 Tur Turek​

Tabela





Strzelcy

3 gole - Damian Sędziak (Elana Toruń),
2 gole - Marcin Folc (GKS Tychy), Rafał Jankowski (Zagłębie Sosnowiec), Szymon Kaźmierowski (Chojniczanka Chojnice), Krystian Pieczara (Chojniczanka Chojnice), Marcin Trojanowski (Chojniczanka Chojnice),​
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
GKS Tychy - Miedz Legnica Typ:1x kurs:1,40⛔
W sobotę o godz. 16.00 w Jaworznie GKS Tychy zmierzy sie Miedź Legnica w 3 kolejce drugiej ligi polskiej grupy zachodniej.Gksa bardzo dobrze rozpoczęła obecny sezon od dwóch dośc pewnych zwycięstw.podopieczni Piotra Mandrysza w 1 kolejce pokonali w Jaworznie Górnika Wałbrzych 1:0 po bramce Bartłomieja Babiarza. W ostatnią sobotę udali się w podróż do Bytowa,by pewnie pokonać tamtejszą Bytovią 4:0. Dwie bramki zdobył wówczas Marcin Folc, który swoje trzecie trafienie w tyskich barwach dołożył z Elaną Toruń, a po jednej dorzucili Marcin Sobczak i Krzysztof Bizacki.W połowie tygodnia obie drużyny rozegrały swoje mecze w Pucharze Polski. Tyszanie ulegli Elanie Toruń 1:3, natomiast legniczanie również nie dali rady innemu ligowemu rywalowi, Chrobremu Głogów, przegrywając 2:3 po dogrywce. Tak więc i jedni, i drudzy skupiają się już tylko na drugoligowych rozgrywkach.myślę ze po meczach pucharowych bardziej w kość dostali zawodnicy miedzi i w tym przede wszystkim upatruje szanse drużyny z Tych
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
:


Dziś o 16:30 dojdzie w Rybniku do starcia miejscowego ROWu z Nielbą Wągrowiec. Obydwa zespoły tragicznie rozpoczęły sezon.
Beniaminek z Rybnika, przegrał pierwszy mecz z aktualnym vice liderem - Chojniczanką 1:4. Nielba rozpoczęła identycznie, tyle że na wyjeździe, gdzie uległa Ruchowi Zdzieszowice. Warto zauważyć, że o ile porażka gości była w pełni zasłużona, to ROW przegrał głównie przez pojedyncze błędy obrońców czy, a może przede wszystkim - bramkarza.
Druga kolejka miała przynieść pierwsze punkty dla obydwu zespołów ale i tutaj nastąpiły dwie porażki. Goście ulegli Elanie Toruń 1:2, mimo że prowadzili od 29 minuty. Dużo gorzej wyglądał wyjazdowy mecz ROWu. Rybniczanie pojechali do Sosnowca, gdzie czekał na nich młody zespół, miejscowego bankruta - Zagłębia. Doświadczeni zawodnicy beniaminka pokazali jednak, że brakuje im zaangażowania a trenerowi Galeji pomysłu na pokierowanie zespołem. Rezultat 0:4 rozwścieczył kibiców ROWu, którzy wierzyli w kontynuowanie dobrej passy po awansie do wyższej klasy rozgrywkowej.
Co mówią mi te spotkania? Że dzisiejszym gospodarzom brakuje zaangażowania ale też ogrania. Że trener się gubi...
Gra z jednym napastnikiem - Gładkowskim, młodym chłopakiem sprowadzonym przed sezonem z Leśnicy z która walczyło się o awans nie jest dobrym rozwiązaniem. Nie w sytuacji gdy zawodnik jest kompletnie nieprzygotowany do sezonu (brak okresu przygotowawczego).
Trenera Galeja pokazuje wieloma swoimi decyzjami, że nie nadaje się na trenera w drugiej lidze...
Dziś jednak wierzę w Rybniczan. Dziś piłka jaką grali i jaką wygrywali w III lidze może wystarczyć na rywali. Jeśli tylko uda się wykorzystać którąś z 2-3 sytuacji w pierwszej połowie, mecz potoczy się po ich myśli.
Kursy oferowane przez Tobet zachęcają i mimo, że w starciu z silniejszym przeciwnikiem ROW nadal stałby dla mnie na straconej pozycji to dziś jest inaczej. Dziś trzeba zdobyć trzy punkty.


Energetyk ROW Rybnik - Nielba Wągrowiec
Energetyk ROW Rybnik

5/10 @ 2,50
Tobet
⛔ ⛔ ⛔

 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
Miedz Legnica-Górnik Wałbrzych Typ:1 kurs:1,30 9/10

Analiza:W 4. kolejce II ligi zobaczmy mecz derbowy dolnego śląska.Górnik fatalnie rozpoczął sezon zaliczając trzy porażki.Górnik przed sezonem nie pozyskał żadnego piłkarza, za to z kadry wałbrzyskiej drużyny ubyło kilka nazwisk do tego trzeba dodać ze nie zagra dziś podstawowy bramkarz Górnika Jaroszewski który będzie pauzował za czerwona kartkę którą otrzymał w meczu zCzarnymi Żagań również nie pewny jest występ najbardziej znanego zawodnika z Wałbrzycha Marcina Morawskiego i wszystko wyjaśni się przed samym meczem czy zawodnik zagra dziś.W Miedzi większych absencji nie ma i nie zagra tylko Damian Paszliński który od początku sezonu leczy kontuzje.mecz zapowiada sie bardzo ciekawie jak to derby tym bardziej ze kibice ekipy gości zapowiedzieli pełną mobilizacje i ma się ich zjawić na stadionie przy ul.Żeglarskiej około 650 osób.nie ma co ukrywać faworytem jest ekipa gospodarzy choć wiem ze mecze derbowe wyzwalają w zawodnikach dodatkową energie to jednak potencjał ekipy gospodarzy jest znacznie większy niż gości.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
:


W ostatnim spotkaniu tej kolejki &quot;na zachodzie&quot;, wpadł mi w oko ciekawy typ w meczu drużyny z Rybnika.
Tym razem, zawodnicy ROWu zagrają na dalekim wyjeźdeei - w Gdyni z miejscowym Bałtykiem. Ciekawostką jest fakt, że będzie to pierwszy wyjazd poza &quot;region&quot; tej drużyny od... 28 lat.
Skład jest jednak doświadczony, wielu piłkarzy ma za sobą przeszłość w Ekstraklasie czy I lidze więc nie powinno to na nich zrobić wielkiego wrażenia.
Obydwie drużyny zanotowały spory falstart w rozgrywkach.
Bałtyk jest 15, z dwoma punktami, Rybnik 17... z jednym punktem.
Dotychczasowe spotkania gospodarzy:

Tur Turek
0-0 Bałtyk Gdynia
Bałtyk Gdynia
2-2
Ruch Zdzieszowice
Elana Toruń 3-0 Bałtyk Gdynia
Wyniki nie napawają optymizmem co powoduje spore niezadowolenie kibiców. Dziś czas na drugie starcie przed własną publicznością i nikt w Gdyni nie wyobraża sobie innego rezultatu niż 3 punkty.
Najważniejszą informacją przed meczem jest zmiana trenera. Na ławce nie usiądzie już Marek Witkowski. Zastąpi go trener tymczasowy - Karol Złonkiewicz. Od jakiegoś czasu można było przeczytać informacje o konflikcie na linii zawodnicy - trener. Czy teraz będzie lepiej? Bardzo możliwe.
W dzisiejszym meczu nie będzie mógł zagrać Paweł Król (czerwona kartka) ale do kadry meczowej wraca Wojciech Musuła.
Własne boisko, spore aspiracje, doping kibiców i koniec konfliktu w szatni.
Bałtyk po prostu musi dobrze wejść w ten mecz!
U gości tak na prawdę bardzo podobna sytuacja. Beniaminek Przegrał dwa spotkania ale ostatnio udało się zremisować. Strzelili jednak tylko jedną bramkę... i właśnie to jest największym kłopotem drużyny z Rybnika.
Dotychczasowe spotkania gości:
Energetyk ROW Rybnik 1-4 Chojniczanka Chojnice
Zagłębie Sosnowiec
4-0
Energetyk ROW Rybnik
Energetyk ROW Rybnik 0-0 Nielba Wągrowiec
W tym miejscu warto podkreślić niezadowolenie jaki budzi postawa a przede wszystkim taktyka jaką grają zawodnicy ROWu.
Na stronie internetowej klubu można spotkać wiele krytycznych opinii w stosunku do trenera Damiana Galeji. Zarzuca się mu min. grę bez pomysłu i z ultradefensywnym nastawieniem. Normą jest gra z jednym nominalnym napastnikiem co uniemożliwia zdobycie gola nawet z tak słabym przeciwnikiem jak Nielba.
Beniaminek mógł oczywiście przegrać u siebie z Chojniczanką... mógł też ulec borykającemu się z kłopotami Zagłębiu ale strata punktów w pojedynku z Nielbą? To było za dużo dla wielu kibiców.
Szansą ma być dzisjesze spotkanie ale... no właśnie.
Czy jest jakikolwiek argument za przełamaniem? Moim zdaniem nie.
Dziś na boisku ma zadebiutować Tomasz Gródek ale nie powinno być to żadne wzmocnienie.
Warto również podkreślić, że spotkanie odbędzie się na sztucznej nawierzni.

Mecz już za 25 minut.
Moje typy na to spotkanie:

Bałtyk Gdynia - Energetyk ROW Rybnik
1/1
4/10 @ 2,35http://www.bet365.com/home/default.asp?affiliate=GM_00000271&amp;lng=21&amp;oty=1&amp;tzi=4

Expekt

Bałtyk Gdynia - Energetyk ROW Rybnik
Bałtyk Gdynia
8/10 @ 1,60

Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 94

bart7890

Użytkownik
Temat założyłem, a jeszcze się w nim nie wypowiadałem nawet, więc czas zacząć, mam nadzieję, że z bardzo dobrym typem. Przeglądam sobie ofertę i widzę, że kurs na Nielbę Wągrowiec w spotkaniu z bieniaminkiem Chrobrym Głogów wynosi 5.00 co dla mnie jest zdecydowanie przesadą! Wiem, że Nielba nie najlepiej rozpoczęła sezon, ale jednak ekipa ma swój potencjał i z pewnością nie będą chłopcami do bicia, Chrobry u siebie co daje im przewagę, ale nie aż taką jak sugerują bukmacherzy. Śmierdzi mi w tym spotkaniu remisem, więc moje propozycje na to spotkanie wyglądają następująco:
Chrobry - Nielba (+1) Betsafe 2.20 3/10
Chrobry - Nielba (+2) Betsafe 1.42 8/10
Może jakiejś konkretnej analizy nie dałem, ale czuje ten typ! Osobiście zagram bezpieczniejszą opcję i innym również polecam tak zrobić. Trzeba poszukać coś fajnego i pewnego do dobrego dubla ;-) Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom