>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Virtual Champions League

D 224

dboniem

Użytkownik
Od niedawna w Bet365 napotkałem się w dziale gry na Virtual Champions League

Jest to gra, która symuluje wyniki Ligi Mistrzów sezonu 2010/2011 tzn. od fazy grupowej po finał.

Można obstawiać kto wygra dany mecz np. Barcelona-Rubin, a po upłynięciu około 1-2min mecze są rozgrywane (symulowane) pokazywane są wyniki wszystkich meczów. Oczywiście można obstawiać również handicapy, są dostępne również wyniki pozostałych odbytych już meczów oraz tabele grup.

Po rozegraniu takim systemem całego turnieju Ligi Mistrzów gra jest symulowana od początku, stare wyniki nie mają żadnego znaczenia.

Wyniki meczów są losowo generowane przez generator (zaczerpnięte z pomocy)

Z tego co zauważyłem kursy na zespoły w meczach grupowych powtarzają się
Natomiast w fazie pucharowej kursy zależą od reputacji zespołów tam występujących.

Zauważyłem, że słowacki zespół Zilina, średnio w co 2 sezonie urywa punkty Chelsea.

Matchday 2 Zilina-Chelsea 7,5 4,0 1,5
Matchday 10 Chelsea-Zilina 1,25 7,0 13,0

Grając wyłącznie w tych dwóch meczach na remis oraz zwycięstwo Ziliny za np. 2zl można trochę wygrać.

Sam ostatnio zagrałem na remis oraz zwycięstwo Ziliny w meczu Chelsea-Zilina i wygrałem 26zl postawiłem 2zł na gości i wygrali 1-0.

Inne mecze wyrównanych drużyn np. Werder-Twente są typowane bardzo wyrównanie oraz wysoko, grając na remis oraz zwycięstwo jednej z drużyn można wygrać, mamy 66,67% na to

Polecam nawet dla własnej ciekawości przeanalizować od początku taki sezon gry, który trwa kilkanaście minut.

Może znajdziecie inne ciekawe własności, na których można coś wygrać oraz inne zespoły, na które można grać.

Proszę o komentarze, może ktoś już grał w podobne gry
 
J 6

josed

Użytkownik
Patrzyłem podobne gry tego typu na bwin. Dziwnym trafem zawsze wyjdzie tak, że będziesz na minus, więc nie ma sensu się w to bawić. Chyba, że jak wygrasz już jakąś kasę to od razu przestaniesz wtedy tylko warto wyszukiwać takie mecze, na dłuższą metę bezsensu.
Co do ciekawych meczy to warto spojrzeć na podobną grę o MŚ 2010. Nadspodziewanie często Korea PN. w grupie śmierci urywa jakieś punkty.
 
Do góry Bottom