>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Moje systemy gry

jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
W tym temacie będę przedstawiał moje własne systemy gry w bukmacherce,czyli wszystko to co sam wymysle by ograć bukmacherów.

1) System wymyślony dzisiaj nazwałem go System Piramida :razz:

Może opisze na czym on polega.Podczas sezonu czyli gdy mamy mase spotkań do wyboru w przeróżnych ligach możemy grać na wszelaki sposób różnymi systemami,czy to w grupach czy overy/undery mecze 1x2.Można też wybierać i stawiać na progresje,no i własnie o progresji w moim systemi tutaj mowa ,jest to zupełnie inna progresją niż zazwyczaj się spotykamy w normalnej progresji zwiększamy stawkę jesli przegrywamy w mojej gramy za wygrane pieniądze z poprzedniego kuponu co do grosza,jak nie którzy mówią (grosik do grosika i będzie na bolsika;))Kursy oraz rodzaje zakładów dobrać można sobie do woli ja sobie wybrałem rodzaj zakładu(1.drużyna strzeli gola,2.Drużyna Strzeli gola),zawszę będę typował na TAK,a kurs nie może być niższy niż 1,20.Zaczynam od 25zł-&gt;żeby dojsc do 1 tys potrzebuje 16 stopni mojej progresji żeby dojść do 2tys potrzebuje 19 stopni mojej progresji.Rozbierznośc kursów (1,20-1,41).
Tak to wygląda na papierze.

1-&gt;1,20x25zł=30zł
2-&gt;1,25x30zł=37,5zł
3-&gt;1,21x37,5=45,3zł
4-&gt;1,28x45,3=58,08zł
5-&gt;1,27x58,08=73,76zł
6-&gt;1,20x73,76zł=88,51zł
7-&gt;1,25x88,51=110,64zł
8-&gt;1,30x110,64=143,83zł
9-&gt;1,36x143,83=195,61zł
10-&gt;1,40x195,61=273,86zł
11-&gt;1,41x273,86=386,14zł
12-&gt;1,23x386,14=474,95zł
13-&gt;1,22x474,95=579,44zł
14-&gt;1,21x579,44=701,13zł
15-&gt;1,29x701,13=904,46zł
16-&gt;1,27x904,46=1148,66zł
17-&gt;1,20x1148,66=1378,48zł
18-&gt;1,21x1378,48=1667,86zł
19-&gt;1,23x1667,86=2051,47zł
Oczywiscie ta progresj jest luzna można ją przerwać w dowolnej chwili i czasie to od nas samych zalezy to którego punktu chcemy dojsc.:grin:

Do tego trzymając się sciśle kursów zawsze jest pewnosc że dojdzie sie do zadawalającej nas sumy,możemy to osiągnąć w miesiąc,kwartał,pół roku czy rok to już zalezy o szczescia i własnej analizy oraz własnych potrzeb materialnych.
 
C 11

cychi

Użytkownik
to co zaproponowałeś to raczej progresją nie jest.
Zaczynasz od 25zł grasz na jakiś kurs jeśli wygrasz grasz ponownie za początkową stawkę + wygrana.. czyli grasz VABANK
Powodzenia z 19 progami. Jak trafisz 5 z rzędu to będzie sukces ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Lepiej wygrać 73zł niż nic nie wygrac i grac dalej progresją ;)
Po za tym można ten łancuch przerwać do woli kiedy komu pasuje.Nie jest powiedziane że trzeba go ciągnąc jak królika przez las do 19 progu.;)

Po drugie jak byś czytał dokładnie zauważyłbyś jedną rzecz gram prosty zakład z małym kursem nie ma łatwiejszego zakładu do trafienia niż typ na bramke gospodarzy lub gosci ,tu wystarczy że strzelą bramę i masz kase nie musisz czekac gwizdek koncowy a wynik nie gra tu żadnej roli .
 
C 11

cychi

Użytkownik
Nadal mnie to nie przekonuje ???? Trafienie iluś tam kursów (nawet 1.1 czy 1.2) z rzędu jest trudne. Testowałeś już ten sposób gry? Jeśli tak to przedstaw wyniki.
Plus dla tego systemu jest taki że tracimy tylko początkową stawkę. No i możemy wycofać się w dowolnym kroku i zacząć od początku. Ale nadal z utrzymaniem serii jest problemem.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Dzis go wymyśliłem więc czasu na testowanie będzie dużo,najlepiej w trakcie sezonu,gdy jest w czym wybierać.Skoro potrafiłem trafić 13 spotkan na jedym kuponie wygrywając przy tym 700zł .To i tym sposobem spróbuję coś wskórać.Po za tym jakoś wiezyć mi sie nie chce by w trakcie sezonu gdzie przez weekend jest rozgrywane ponad 220 spotkan nie trafił się jeden po kursie od 1,20 do 1,41 który by siadł sam pomyśl :] Trochę szczęscia i analza a może sie udać.
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Ja grałem podobnie ostatnio z tym, że kursy miałem różne. Mi się podoba ta metoda z tym, że choć sam tego nie praktykowałem to dobrym pomysłem na jakimś etapie byłoby odkładanie części wygranych do banku tak aby w razie porażki mieć przynajmniej podstawowy kapitał lub nawet więcej. Ja myślałem o graniu np. cały czas za 1/3 kapitału tylko, że niektóre kursy miałem wyższe wtedy kapitał rośnie wolniej ale jak wtopimy to te 2/3 znowu dzielimy na 3 i gramy dalej, można też np. grać za 1/2 ale w razie porażki połowa kapitału przepada. Mi się taka metoda podoba ale jak już ktoś napisał o podobnej metodzie że system który nie uwzględnia porażki jest zły to myślę że jest w tym sporo racji.
 
cock 756

cock

Użytkownik
To nie jest progresja, to raczej iloczyn skalarny...
A dlaczego masz grać 19 progów?
Nie lepiej szybciej złożyć ako z 19 meczów o odpowiednim kursie i zagrać za 20zł? Ma nie wejść to nie wejdzie i po bólu, a jak umoczysz 18 próg to zapewniam - zaboli bardziej. ;)
Ja wiem, czy na pewno to wymyśliłeś?
 
K 14

kempmarek

Użytkownik
skoro dziś wymysliłeś coś co już jest tu kilkukrotnie opisywane na forum i masz ponad 900 postów i tego nie zauwazyłes to nie mam nic wiecej do powiedzenia.......................
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Myslisz że ja mam tyle czasu co ty by czytać wszystkie tematy,oczywiscie może i było wałkowane wielokrotnie ale pewnie każdy grał mecze 1x2,gdzie jak sami wiecie trafic jest o wiele trudniej.Mam też inny system.Który pewnie też był wałkowany;) .

1) Mecz 1x2
2) 1,Drużyna strzeli gola ?(tak/nie)
3) 2.Druzyna strzeli gola??(Tak/nie)
4) Podwójna Szanas(zakład na wynik do połowy lub koniec spotkania)

Zaleta tego systemu jest nie zwyle duzy kurs,najtrudniej jest oczywiscie trafic pierwszy punkty,jest to pierwszy próg który ustala 30% kursu łoncznego.Im większy kurs pierwszego progu tym większy kurs całkowity.Kolejne trzy punkty służą jako dodatek i podbicie kursu nie przekraczają one zwykle kursu 2.0.Jest jednak te typki o wiele łatwiej trafić w pierwszym wystarczy że gospodarze strzelą bramkę a w trzecim punkciku goscie strzelą i typ trafny,troche trudniej jest trafic czwarty punkty ale tutaj wystarczy wynik pierwszej połowy bądz całego meczu.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Jagr, nie mam na celu nikogo obrażać, ale weź chłopie się ogarnij.

Zanim podasz garść kolejnych golden rules odpowiedz sobie sam na pytanie co to jest system i jakie są założenia systemu... &quot;pierwszy próg który ustala 30% kursu łoncznego&quot;... a potem ubierz to w słowa zrozumiałe dla Polaków.

Zasady są proste, albo masz pieniądze by grać niski kurs na dużym mnożniku, albo bierzesz kurs dający Ci przewagę nad matematycznym prawdopodobieństwem. Dziękuję.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Jaki nam sie analityk znalazł ;) Mam na dzieje że tak samo dobrze typujesz jak gadasz. :razz:
 
cock 756

cock

Użytkownik
Jaki nam sie analityk znalazł Mam na dzieje że tak samo dobrze typujesz jak gadasz.
E... daj spokój. To zwykła logika. Z typowaniem różnie, zaś z gadaniem nie mam raczej problemów, więc gdy znowu będzie jakiś problem z kolejnym systemem służę pomocą.

Pozdrawiam.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Ja mam jeden sprawdzony,tylko ciągle coś eksperymentuje.:razz:

Ale na ✅ jestem na szczescie.

jak coś nowego wykombinuje to tutaj wstawie ;)
 
K 3

koma666

Użytkownik
wszystko super tylko pytam sie po co zaczynasz od 25 zł ? nie lepiej od razu od 1 tys zł ? po 19 krokach przy kursie 1,2 bedziesz miał mniej wiecej 32 tys ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
777 28

777

Użytkownik
najlepiej jak już to zaczynać od 100 i po tym jak zwróci się juz stawka poczatkowa i zarobi sie kolejną stówkę to przerywac i zaczynac od nowa dzięki temu gra sie juz tylko za wygrane pieniądze i nie ryzykuje własną kasą... w razie czego będzie się na zero ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Jaki zespół proponujecie z MLB do under/over.Progresja.Chciałem się zapytać znawców rzemiosła. Oprucz progresji będę też grał inne spotkania nie związene z progresją.

 
K 14

kempmarek

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jaki zespół proponujecie z MLB do under/over.Progresja.Chciałem się zapytać znawców rzemiosła. Oprucz progresji będę też grał inne spotkania nie związene z progresją.
a co da ci jeden zespół przy grze na U/O
każdy mecz jest inny w zależności od przeciwnika i aktualnej formy
widze na siłe próbujesz cos wykombinowac - jesteś skazany na porazke
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Nie bawimy sie w skazanego na śmierc dla tego nie zagram progresji,choć chciałem jednak sie rozmyśliłem będe dalej grał swoje bejbe :cool:
 
Do góry Bottom