>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Full Tilt Poker: Licencja zawieszona

O 0

orient44

Użytkownik
The Alderney Gambling Control Commission (AGCC) has suspended Full Tilt’s licences, requiring the poker room to suspend all operations from the jurisdiction with immediate effect.
The AGCC said in a statement this morning: “The decision to suspend these licenses follows a special investigation prompted by the indictments unsealed by US Attorney General’s Office in the Southern District of New York on 15th April 2011, during which grounds were found to indicate that these licensees and their business associates were operating contrary to Alderney legislation.&quot;
More on this as we get it.
http://www.egrmagazine.com/news/1673787/breaking-news-alderney-suspends-full-tiltsoperating-licence.thtml
Już nie działa ????
 
777 28

777

Użytkownik
O rolla sie nie martw bo Ci zwrócą prędzej czy później, to nie działa tak że licencjonowany podmiot może sobie nie oddać czyjeś kasy. Kwestią jest tylko czas oczekiwania itp
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Jako klient Moneybookers, jesteś zapewne świadomy, że Twoje interesy mają dla nas wielkie znaczenie. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić, że otrzymujesz najbezpieczniejsze z możliwych usługi.

Dlatego właśnie postanowiliśmy przestać przyjmować wpłaty dokonane przez F* Poker.

Ta decyzja jest konsekwencją na nadzwyczajne okoliczności, które są poza naszą kontrolą. Wstrzymujemy się od komentarzy, lecz od razu podjęliśmy odpowiednie działania, które chronią naszych klientów.

Złożyliśmy wniosek, o usunięcie loga Moneybookers z F* Poker, czekamy na odzew w tej sprawie. Moneybookers jak forma płatności nie jest już dostępna dla F* Poker.

Chcemy, aby nadal cieszyć się grami z Moneybookers i zachęcamy do odwiedzenia naszej promocyjnej strony gier.

Jak już spomnieliśmy, jest to niezwykła sytuacja, a my postaramy się, aby wszystkie kwestie zostały rozwiązane jak najszybciej.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.

Pozdrawiamy,

Zespół Moneybookers
...

Aktualizacje
18:59- Jak poinformował portal PokerScout, ruch na stronie PokerStars wzrósł dzisiaj o 5%

18:16-Jak poinformował portal wickedchopspoker.com firmy takie jak PKR, Golden Palace oraz Paddy Power, przez ostatnie tygodnie naciskały na AGCC, aby cofnąć licencję dla Full Tilt Poker ze względu na zły stan finansowy firmy.

18:10 - Organizacja, która udziela licencji firmie PokerStars wydała oświadczenie, w którym informuje, że klijenci największego poker roomu na świecie nie mają powodu do obaw. Wszyscy zainteresowani z treścią oświadczenia mogą zapoznać się na stronie: http://www.gov.im/gambling/
18:09- Kolejna firma obsługująca płatności - Skrill zrezygnowała ze współpracy z Full Tilt Poker

17:33
Coraz więcej pokerzystów zabiera głos w sprawie, przed chwilą Brian Hastings na swoim profilu Twitter napisał: &quot;Jestem daleki od najlepszego zródła informacji, ale wszystkie te wiadmości o FTP brzmią dośc strasznie. Trzymam kciuki...&quot;

16:49-Francuski urząd ARJEL odpowiedzialny za regulowanie spraw związanych z gamblingiem w tym kraju, wyda oświadczenie na temat fulltiltpoker.fr jutro. Aktualnie trwa spotkanie wszystkich członków tej organizacji.

16:45
Wysłaliśmy zapytanie do PokerStars odnośnie licencji tej firmy, dostaliśmy taką odpowiedz:
&quot;Dziękujemy za kontakt z PokerStars. Licencja PokerStars nie uległa zmianie, a dzisiejsze wiadomości nie mają wpływu na fundusze graczy.

Gracze mogą dokonywać wszystkich operacji. Wydawca naszej licencji potwierdził również dzisiaj nasze stanowisko.&quot;


16:28- Akcje firmy bwin/PartyPoker wzrosły o 10% od momentu opublikowania informacji o zawieszeniu licencji dla F* Poker

16:25 - Administrator QuadJacks umieścił kolejny post z którego wynika, to co było do przewidzenia, jeżeli f* uruchomi swoje usługi bez licencji, wszyscy operatorzy płatności online zrezygnują ze świadczenia swoich usług dla tej firmy. Co oznacza, że wypłata środków nie będzie możliwa

16:09 - Według jednego z administratorów serwisu QuadJacks ( który ma kontakty w f*) strona F* Poker zostanie otwarta w ciągu kilku godzin a aktualnie trwają prace nad zmianą regulaminu z którego usunięte muszą zostać wszystkie informacje o poprzedniej firmie, która udzieliła licencji. Czyżby faktycznie f* chciał aż tak ryzykować?

15:47 - Oświadczenie Moneybookers, które jest wysyłane do klientów poprzez e-mail

Jako klient Moneybookers wiesz, że jesteś najważniejszą częścią naszej działalności. Zawsze upewniamy się, ze korzystasz z bezpiecznych usług.

Z tego powodu zaprzestaliśmy przyjmowania wpłat dokonanych na F* Poker.

Istnieją ku temu powody, które są poza naszą kontrolą. Nie będziemy ich komentować, po prostu podjęliśmy odpowiednie działania, które mają na celu ochronę naszych klientów.

Wystosowaliśmy wniosek do F* Poker, że logo Monyebookers musi zostać usunięte ze strony oraz z oprogramowania. Moneybookers nie jest już dostępny na F* Poker.

15:39 - Na największym forum pokerowym 2+2 pojawiły się pierwsze oferty dotyczące sprzedaży swoich pieniędzy z kont f*. Zastanawia nas tylko kto będzie ryzykował na tyle, by w takiej sytuacji zaangażować się w takie transakcje.

15:36 - Wygląda na to że Tom Dwan jest naprawdę wściekły, na portalu Twitter znów opublikował wpis: &quot;Mam już tego dość. To absurdalne, że gracze nie otrzymali swoich pieniędzy. Czuje, ze mój żołądek jest chory.&quot;

15:23 - &quot;Niektórzy ludzie całkiem obiektywni których opinie szanuję obawiają się teraz, że f* nie ma pieniędzy na wypłaty. Ja też więcej teraz o tym myślę.&quot; - Tom Dwan w ten sposób skomentował sytuację na Twitterze&quot;

14:30 - Z noty prasowej opublikowane przez AGCC wynika, że przesłuchanie odbędzie się 26 lipca.

*******************
Źródło Poker News
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
nie martwię się ale to kiedy oni zwrócą kasę nie zostało podane a już teraz wypłata zlecona na początku czerwca jeszcze nie dotarła na konto i to mnie martwi
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Z tego co zrozumiałem to kasa, która wypłaciłem na Moneybookers ponad tydzień temu nie zostanie przelana. mam nadzieję, że wróci na konto a nie zaginie gdzieś w akcji :/
 
simons 646

simons

Forum VIP
Jeżeli jeszcze nie doszła, firma nie ma licencji, a MB skończyło współpracę no to przelew nie dojdzie ...
Chyba, że odzyskają licencję i ktoś przejmie FTP to wtedy odzyskasz kasę, bo pewnie zaczną od wypłacania ???? A jak nie to raczej kasa przepadła (takie mam bynajmniej wrażenie)
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Kurde nie po to siedziałem po nocach aby teraz mi moją kasę zawinęli. Liczę na to że szybko się wszystko wyjaśni i FTP będzie wypłacalne.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
01.07.11

L.A. Times: Full Tilt Poker na sprzedaż?

Z artykułu zamieszczonego w Los Angeles Times wynika, że w najbliższej przyszłości serwis Full Tilt Poker zostanie oficjalnie sprzedany grupie inwestorów z Europy. Można przypuszczać, że taka transakcja pozwoliłaby graczom odzyskać swoje pieniądze.
W ciągu ostatnich kilku tygodni pojawiły się informacje o tym, że Full Tilt Poker aktywnie poszukuje inwestorów zainteresowanych zakupem spółki, co miałoby pomóc przezwyciężyć problemy finansowe tej firmy.
Los Angeles Times informuje, że zakupem FTP jest zainteresowana bliżej nieokreślona grupa inwestorów z Europy.
Podobno samym tylko graczom z USA Full Tilt Poker ma zwrócić około 150 mln $ i mówi się, że dzięki takiej transakcji spółka byłaby w stanie spłacić te należności.
Adwokaci z Full Tilt Poker powiedzieli L.A. Times, że umowa została podpisana w czwartek, a nowi inwestorzy mają uregulować należności względem graczy w zamian za przejęcie pakietu większościowego Pocket Kings, spółki dominującej Full Tilt Poker.
Dodatkowo, pieniądze pochodzące z tej inwestycji mają pomóc w zapłaceniu grzywny nałożonej na Full Tilt Poker przez Departament Sprawiedliwości USA.

Ivey wycofa pozew
Kilka tygodni temu Phil Ivey rozpoczął proces przeciwko Tiltware twierdząc, że poprzez niewłaściwe decyzje zarząd Full Tilt Poker poczynił znaczne szkody w reputacji tego gracza.
Teraz, kiedy Full Tilt Poker znalazł grupę prawdopodobnych nabywców, Ivey postanowił odwołać swój pozew.
Jego prawnik, David Chesnoff, wypowiedział się na łamach L.A. Times: &quot;Pan Ivey zamierza wycofać pozew ponieważ doszedł do wniosku, że Full Tilt Poker rozpoczął działania mające na celu uregulowanie należności względem graczy.&quot;
Źródło: Pokerstrategy
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Kurde nie po to siedziałem po nocach aby teraz mi moją kasę zawinęli. Liczę na to że szybko się wszystko wyjaśni i FTP będzie wypłacalne.
Spokojnie. FTP jeszcze nie upadło. Nie wierzę, że tak wielka firma z takim potencjałem upadnie albo ktoś ich nie wykupi. Suchoparek już wkleił newsa o pierwszych plotkach na ten temat.
Póki co widziałem że Poker770 oferuje 50/100$ dla graczy FTP &quot;do rozruchu&quot; wiec może się tam zarejestruj do czasu jak FTP nie powróci ...
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Pozew zbiorowy przeciwko Full Tilt Poker; Ivey oficjalnie wycofuje oskarżenia
Amerykańscy gracze, którzy posiadają zablokowane od 15 kwietnia konta na Full Tilt Poker, pozwali zbiorowo ten poker room. Zupełnie inaczej swoją krucjatę rozgrywa Phil Ivey, który swój pozew przeciwko Tiltware oddalił.

Pokerzyści Steve Segal, Nick Hammer, Robin Hougdahl oraz Todd Terry złożyli zbiorowy pozew przeciwko wielu podmiotom związanym z Full Tilt Poker. Celem tego jest odzyskanie około 150 000 000 $, które znajdują się na zablokowanych od 15 kwietnia kontach amerykańskich graczy.
W tego typu pozwie, większa grupa ludzi kolektywnie wytacza jedną sprawę. Tutaj mamy do czynienia z czterema panami, którzy pozwali Full Tilt Poker reprezentując wszystkich amerykańskich graczy, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji.
Oto oskarżeni w tej sprawie, którzy nie są członkami Teamu Full Tilt: Raymond Bitar, Nelson Burtnick, Full Tilt Poker LTD, Tiltware LLC, Vantage LTD, Filco LTD, Kolyma Corp. AVV, Pocket Kings LTD, Pocket Kings Consulting LTD, Randston LTD, Mail Media LTD około 100 indywidualnych osób.
W pozwie znalazły się również nazwiska niemal całego Teamu Full Tilt. Oskarżeni są Howard Lederer, Phil Ivey, Chris Ferguson, John Juanda, Jennifer Harman, Phil Gordon, Erick Lindgren, Erik Seidel, Andy Bloch, Mike Matusow, Gus Hansen, Allen Cunningham oraz Patrik Antonius.
Tom Dwan jest jedynym członkiem Teamu Full Tilt, który nie znalazł się w zasięgu pozwu.
Oskarżonym zarzuca się niezgodne z prawem zablokowanie dostępu graczom do ich funduszy oraz wprowadzenie ich w błąd z uwagi na prowadzenie nielegalnych transakcji finansowych należącymi do klientów poker roomu pieniędzmi.
Full Tiltowi zarzuca się również nielegalne działania poker roomu na terenie Stanów Zjednoczonych, które spowodowały szkody dla klientów z tego kraju.
Nie ma jeszcze żadnych informacji o tym, jak ten pozew wpłynie na całą nagonkę na Full Tilt Poker, ani o tym, czy w przypadku zwrócenia graczom ich środków, pozew zostanie wycofany, czy nie.

Źródło: Pokerstrategy
Chciałbym się mylić,ale moim zdaniem,nie ma szans na odzyskanie pieniędzy z FTP.
Kto kupi FTP wiedząć,że przy ponownym uruchomieniu poker roomu,ludzie rzucą się do wypłat ?
Prawdopodobnie powstanie nowy room,z softem FullTilta.
* zasłyszane plotki i domysły Suchoparka
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
PaddyPower kupił Full Tilt Poker ?

Wchodzę na PaddyPowerPoker i co widze?
Baner z promocją o nazwie &quot;Paddys na Tilt&quot; a w nim logo, podobne do Full Tilt Poker. Czy to tylko kolejna promocja,która ma przyciągnąc graczy FTP,czy też Paddy Power chce coś powiedzieć?
Hasło ​​&quot;Poker is Changing July 2011&quot;.
* zasłyszane plotki i domysły Suchoparka
 
V 256

vernix

Użytkownik
Powrót FTP?
Już 6 listopada FTP po prawie półtorarocznej przerwie ma wrócić na &quot;salony&quot;. Z tej okazji przygotował ofertę &quot;Deal me in&quot; dla użytkowników.
Log in to Full Tilt Poker now and start earning your share of our biggest bonus package ever. It includes our huge Deal Me In Bonus, a special week-long, round-the-clock Happy Hour, a value-packed Ticket Sale and $250,000 in Freeroll tournaments. On top of that, you’ll also be able to play for tournament entries during the FTOPS Satellite Frenzy. The sooner you start, the more you can win.
Myślicie że wypali?
 
tomk 11

tomk

Użytkownik
Z tym FTP to teraz draka, poodcinali affilatów którzy teraz rozpoczęli płacz ^^ W każdym bądź razie, dobry krok w strone graczy.
 
Do góry Bottom