>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania i niezgodności

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Skoro są tematy pewnie tak tylko pamiętaj gdy dostanie gracz kontuzji to już masz 0pkt. za mecz więc nie warto się spieszyć poniewaz tutaj nie liczy się szybkość ale jakość ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
ale nie zauważyłem, że trzeba pogrubić, ale jeśli ktoś znalazł by chwilę czasu i chęci to proszę w poście o pogrubienie over2.5 w oby dwóch meczach.
Pogrubić nie trzeba, byle było widoczne, że dajesz na over.
Poprawiłem ;)
I ja również proszę o to samo, bo chyba z mojej winy ta prośba...
Na przyszłośc podawaj link jak coś źle wpiszesz. Wtedy się pomyśli czy będzie poprawiane czy nie.
Jako, że Twój post był wcześniej od Qozi to tez poprawiłem.
 
czort 31

czort

Użytkownik
Grupa A strona 5 post 81 pomylka w podliczeniu pkt. Powinno byc 4 a nie trzy, dowod: Kto wygra-1pkt, ponizej 2,5-1pkt, dokladny wynik-2pkt.

Redwitz // Poprawione.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Czego przy wynikach 0:0 w meczu całym i typach po równo goli w obu meczach nie ma plusa? Przecież jest po równo więc powinien być plus
http://forum.bukmacherskie.com/f336/2-kolejka-mecze-gr-b-60641-8.html#post2296112
podałem typy na mecz Brazylia-Wenezuela, gdy ten już trwał, dokładnie 10 minut.
Wydawało mi się, że grają o 21:30.

pod waszą ocenę.
Ja zmieniłem podliczenie Redwitza co do meczu Brazylia-Wenezuela, bo typy podałeś po rozpoczęciu meczu więc plus być nie może, natomiast Paragwaj-Ekwador zaliczony jak najbardziej.
 
D 0

dziduszko1

Użytkownik
Dlaczego jest brak plusa przy meczu Paragwaj-Ekwador gdzie dałem że w obu połowach padnie tyle samo goli wcześniej było rozliczone jako plus a teraz go nie ma ....
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dlaczego jest brak plusa przy meczu Paragwaj-Ekwador gdzie dałem że w obu połowach padnie tyle samo goli wcześniej było rozliczone jako plus a teraz go nie ma ....
http://forum.bukmacherskie.com/f336/2-kolejka-mecze-gr-b-60641-8.html#post2296096
moim zdaniem 8 punktow a nie 7,
brazylia - wenezuela w obu polowach tyle samo padło
Typowałeś wynik 2:0 dla Brasil.
Pytanie gdzie padnie więcej bramek? dałes X.
Tu zgoda, ale czy padły jakieś bramki ? Nie, 0:0 się skończyło więc to chyba logiczne że za to nie ma pkt.
 
golden 0

golden

Użytkownik
Ok, a załóżmy, że typuję do przerwy 1:0, dokładny wynik 2:0 i daję po równo bramek w obu połowach - mecz kończy się 4:0, do przerwy jest 2:0 - wtedy są punkty?
Jeśli tak to powinno się też przyznawać punkty, jeśli mecz kończy się wynikiem 0:0 i dało się po równo goli w obu połowach (jest po równo, bo zero w pierwszej i zero w drugiej), pomimo tego, że nie trafiło się z wynikami - do przerwy i końcowym.
 
Do góry Bottom