>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
@Pinek92 , @wojtaz248 , @Capriolo
Typy długoterminowe (H2H) gramy nie swoje tylko te co są podane w pierwszym poście (ja dla przykładu zaznaczyłem jak to ma wyglądać) typując 1 lub 2 jako że konkurs jest pierwszy raz (chociaż regulamin jest banalny) daję wam możliwość poprawy swoich typów długoterminowych. Wklejce w tym dziale poprawnie. Jak nie to automatycznie dostaniecie o punktów za 5 typów długoterminowych (H2H).
- Ivan Basso – Alexandre Vinokourov (1 lub 2)
- Roman Kreuziger – Tony Martin (1 lub 2)
- Nicolas Roche – John Gadret (1 lub 2)
- Robert Gesink – Cadel Evans (1 lub 2)
- Jurgen Van Den Broeck – Bradley Wiggins (1 lub 2)
 
capriolo 9

capriolo

Użytkownik
Sorki, oto moje poprawione typy.

- Ivan Basso – Alexandre Vinokourov
- Roman Kreuziger – Tony Martin
- Nicolas Roche – John Gadret
- Robert Gesink – Cadel Evans
- Jurgen Van Den Broeck – Bradley Wiggins
//Poprawiłem
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
&quot;Każdy uczestnik konkursu ma obowiązek podania 3 typów na każdy etap&quot;
Można powtarzać zawodnika w tych 3 parach ?
Tzn. np. Obserwator (M) - dawid.400 i Obserwator (M) - Capriolo, czy też nic nie może się powtarzać a la kupon ako ?
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
- Ivan Basso – Alexandre Vinokourov
- Roman Kreuziger – Tony Martin
- Nicolas Roche – John Gadret
- Robert Gesink – Cadel Evans
- Jurgen Van Den Broeck – Bradley Wiggins
//Poprawiłem
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
&quot;Każdy uczestnik konkursu ma obowiązek podania 3 typów na każdy etap&quot;
Można powtarzać zawodnika w tych 3 parach ?
Tzn. np. Obserwator (M) - dawid.400 i Obserwator (M) - Capriolo, czy też nic nie może się powtarzać a la kupon ako ?
Gramy wszystko singlami, może się powtarzać typ na danego zawodnika (np. Contador - Schleck 1 Sportingbet i Contador - Basso 1 Tobet), jednak przy każdym podajemy bukmachera z którego braliśmy kursy. Typujemy dowolne zdarzenia z ofert bukmacherów podanych w regulaminie.
 
grzes_inter 38

grzes_inter

Użytkownik
w typach na 1 etap zapomniałem extra typu wiem że w regulaminie pisze że nie zabadzo możliwa jest edycja ale to tylko 1 i ostatni raz;)
Extra typ:
Zwycięzca 1 etapu: Alberto Contador
//Poprawiłem, ale mam nadzieję że ostatni raz.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Apeluję do wszystkich o poprawny i kompletny zapis typów ponieważ poprawianie przewidujemy do startu Pętli, później nie będziemy już interweniować także proszę o sprawdzenie postu przed zatwierdzeniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ogłoszenie.
Jak już kopiujecie typy to chociaż sprawdźcie aktualne kursy bo to co widzę bardzo dużo osób dzisiaj zawyżyło, dzisiaj wam się upiecze bo nie mam 100% pewności, ale od następnego etapu bez zastanowienia poleci -100. Radzę się pilnować bo mam co niektórych na oku. Grajmy uczciwie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Drugi dzień podliczony, w razie jakiś niejasności bądź błędów proszę pisać, nie daję sobie głowy uciąć, że takich nie ma.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jak już kopiujecie typy to chociaż sprawdźcie aktualne kursy bo to co widzę bardzo dużo osób dzisiaj zawyżyło, dzisiaj wam się upiecze bo nie mam 100% pewności
Niezbyt rozumiem... Wiemy, że kopiują bezmyślnie, ale udajemy, że nie jesteśmy pewni...?
Od razu pomyślałem o spadku na Liquigas i co ? Trafiłem. Patrzę niżej i widzę &quot;mój&quot; post, tyle że nie ja jestem jego autorem... Innych nie patrzyłem, choć zapewne jeszcze parę &quot;kwiatków&quot; jest.
Rozumiem, że można się nie znać, ale nie walczymy tu o miliony, a o satysfakcję i upominki, więc po co się zapisujecie, a potem bezmyślnie kopiujecie ?
dawid.400, Qozi, &quot;nagrody&quot; powinny być od razu. Ot tak, dla przykładu...
//Dawid
Z tym kopiowaniem to było raczej pewne że będzie się to pojawiało, kolarstwo to sport niszowy więc po części jest to zrozumiałe. Ale jeśli któryś użytkownik według Ciebie albo innych przesadza możesz podesłać PW i wtedy będzie bacznie obserwowany.
Z tego co mi pewna osoba pisała to od 23 kurs na Liquigas wynosił 1,40 niestety sam tego nie sprawdziłem więc nie będziemy w tym przypadku karali. Jeśli to prawda to zobacz ile osób perfidnie oszukała, jedyny @bam14 nie oszukał ima na Liquigas 1,40 i chwała mu za to.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Mamy nowy punkt regulaminu, jest on spowodowany tym, że na początku konkursu widać już indolencję niektórych użytkowników, proszę o zapoznanie się.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Mamy nowy punkt regulaminu, jest on spowodowany tym, że na początku konkursu widać już indolencję niektórych użytkowników, proszę o zapoznanie się.
Tak jest, proszę się zapoznać z nowym punktem regulaminu.
Narazie jest 8 osób które olały konkurs i mam nadzieję że już w innych konkursach nie będą psuły zabawy.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
1. Mark Cavendish - Tyler Farrar @ 1.38 Tobet
2. Alexandre Vinokourov v Tejay Van Garderen @ 1.7 Sportingbet
3. Denis Galimzyanov - José Joaquin Rojas @ 1.72 Tobet
gdyby ktoś mógł edytować to będę wdzięczny i przepraszam za problemy!
//Poprawiłem ale następnym razem link do swojego postu.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Trzeci etap podliczony, raczej nie powinno być błędów, ale w razie czego to proszę pisać w tym temacie.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Co do użytkownika Szakal1991, powinieneś dostać ostrzeżenie, ewidnetnie skopiowałeś post od kogoś kto wcześniej napisał, chodzi mi o dzisiejszy 4 ETAP. niE CHODZI MI O WKOPYWANIE, TYLKO O GRĘ fair!!!
Aczkolwiek sam się wkopałeś na zdarzeniu u Cuebie nr 1:
Chris Horner - Jurgen Van den Broeck 1,72 Unibet
Udowodnijmy, że tak nie było, sam to oczywiście widziałe, pisząc post, gdyż takiego kursu nie było, kiedy ja pisałem, ale przejdźmy do rzeczy, te same zdarzenie brali:
o 7:02 user: LakiACM, było OKEJ 1.72 w Unibecie (Jurgen Van den Broeck)
o 7:08 user: johnnygangsta, tutaj też OKEJ, 1.72 w Unibecie
o 7:49 user: Olo, tutaj też OKEJ, 1.72 w Unibecie (Jurgen Van den Broeck)
o 9:56 user: Assitalia, i tutaj TEŻ okej, 1.58 w Unibecie (Jurgen Van den Broeck)
o 10:35 ja (lolnik) szukałem najwyższy kurs tego zdarzenia, a było to w Tobecie, tylko 1.65
o 11:34 Szakal1991: 1.72 w Unibecie na Chris Horner - Jurgen Van den Broeck TU NIE JEST OKEJ, EWIDENTNIE KOPIA POSTU KOGOŚ WYŻEJ, GDYZ O TEJ GODZINIE NIE BYŁO TAKIEGO KURSU W UNIBECIE, CZEGO DOWIODŁEM.
Proszę o odpowiedź dawida modka co Ty na to...
 
Do góry Bottom