>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

mYYk - konkretne typy z konkretnym info

myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Witam

Na forum aktywny jestem tylko w Strefie Zamkniętej a czas założyć swój temat z typami.

Stawkowanie x/10, do większości typów analiza oczywiście często insidery.Staty na koniec miesiąca.
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Rwanda U17 - England U17
Typ : England U17 ✅
Kurs : @1.40
19 Czerwiec (Niedziela) Godzina 22:00
Ruszają Mistrzostwa Świata U17, które rozgrywane są na boiskach w Meksyku.Już kursy na pierwszą kolejkę wystawione przez bukmacherów mogą &quot;napawać optymizmem&quot; bo jest value choćby na zwycięstwo Anglii czy Holandii.
Rwanda, na cóż zespół z Afryki, łatwa droga na MŚ.Ambicje na pewno mają ale umiejętności są zdecydowanie po stronie rywali.O dobrych obozach czy przygotowaniach kadra Rwandy może zapomnieć, dla nich sam udział jest wielkim sukcesem.Przepustkę wymęczyli, wszystkie spotkania do jednego gola który decydował o zwycięstwie, w ubogiej Afryce nie ma jednak kasy na szkolenie młodzieży choć na pewno chłopaki co przyjechali na Mundial mają swoje ambicje i potrafią grać.W kadrze są zawodnicy 17 letni (2) 16 letni (15) a nawet 4 piłkarzy, 15 letnich.
Młodzież Anglii wiadomo - świetne szkółki szkoleniowe, których jest mnóstwo, duże inwestycje pieniężne i duże możliwości.Zawodnicy z kadry Anglii pewnie za kilka lat będą stanowić o sile czołowych klubów w Europie.W kadrze są gracze głównie 17 letni.W tym roku Anglia grała już Mistrzostwa Europy, doszli do półfinału co tylko potwierdza, że są czołową drużyną Europy a co za tym idzie Świata.
Moim zdaniem Anglicy zdominują zespół Rwandy i pewnie wygrają, nie spodziewałem się aż tak dobrego kursu, liczyłem na nie więcej jak @1.20 ????
Congo U17 - Holandia U17
Typ : Holandia U17 ⛔
Kurs : @1.45
Kolejne starcie ze zdecydowanym faworytem.Można w sumie mniej więcej napisać to co wyżej.Holandia to bardzo silny zespół, jeden z kandydatów do zdobycia złota.W Maju zdobyli Mistrza Europy teraz liczą na Mistrza Świata i grają normalnie swoim najmocniejszym składem.
Kongo podobnie jak Rwanda ma swoje ambicje jak każda drużyna ale jednak umiejętnościami i szkoleniem są daleko od najmocniejszych ekip Świata.W kadrze co ciekawe znajdują się nawet zawodnicy 14 letni.
Podobnie jak w meczu Anglii spodziewam się dominacji zespołu z Europy i pewnej wygranej.
AKO @2.03 myBet 3/10 ⛔
Rwanda U17 - England U17
Typ : England U17 (-1,5) ✅
Kurs : @1.90 Betsson
Stawka : 2/10
Congo U17 - Holandia U17
Typ : Holandia U17 (-1,5) ⛔
Kurs : @2.10 Betsson
Stawka : 2/10
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Meksyk U17 - Kongo U17
Typ : Under 9,5 Rożnych ⛔
Kurs : @1.80 Bet365
Stawka : 5/10
Kongo wygrało w pierwszym meczu z Holandią ale nie ma co się zachwycać, oglądałem ten mecz i obie drużyny zaprezentowały niski poziom, zero akcji, więcej kopaniny.Meksyk po zwycięstwie 3:1 z Koreą (Mimo, że przegrywali) może podejść spokojnie do tego meczu bo Korea dziś zremisowała z Holandią 1:1 także mają większy luz bo remis nie będzie złym wynikiem choć sądzę, że jako gospodarz będą prowadzić grę i chciałem zagrać na nich azjana -1 ale nie ma już w ofertach tego handicapu ???? Ale wpadł mi w oko fajny typ na under 9,5 rożnych - na tych MŚ jest bardzo mało rzutów rożnych, bierze się to z małej ilości akcji a jest za to dużo kopaniny.Kongo w pierwszym meczu bodajże 1 rożny a Holandia 8 natomiast w meczu Meksyku było już więcej tych rożnych bo musieli przycisnąć jak przegrywali i jak Korea grała w dziesięciu ale w większości spotkań tych MŚ było mało kornerów, nawet po 2-3 na mecz.Oglądam sobie te MŚ i o 10 rożnych nie jest łatwo chłopakom a i w tym meczu nie spodziewam się ich za dużo.
Jamajka U17 - Argentyna U17
Typ : Under 9,5 Rożnych ⛔
Kurs : @1.80 Bet365
Stawka : 5/10
Obie drużyny z dużymi obawami bo rywal nieobliczalny a po tych MŚ mogą jechać do domu, spodziewam się spokojnego meczu do 70 minuty.Zacytuje to co wyżej &quot;Wpadł mi w oko fajny typ na under 9,5 rożnych - na tych MŚ jest bardzo mało rzutów rożnych, bierze się to z małej ilości akcji a jest za to dużo kopaniny&quot; oraz &quot;Oglądam sobie te MŚ i o 10 rożnych nie jest łatwo chłopakom a i w tym meczu nie spodziewam się ich za dużo.&quot;
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Fish M. - Istomin D.
Typ : Over 3,5 Seta ⛔
Kurs : @1.61 Bet365
stawka : 4/10
Gasquet R. - Kunitsyn I.
Typ : Over 3,5 Seta ⛔
Kurs : @2.10 Bet365
Stawka : 4/10
Bez analizy bo nie ma czasu, co Wielki Szlem typuje na over 3,5 seta w spotkaniach w których spodziewam się tego i dobrze na tym wychodzę ????
 
Do góry Bottom