>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pewny system

S 21

sztuk18

Użytkownik
Witam..

Po raz kolejny zakładam temat z systemem ponieważ ostatnio dużo kombinuje. Ale tym razem myśle że trafiłem ciekawe rozwiązanie. Juz pisze o co chodzi. Potrzebne jest nam zdarzenie na faworyta z minimalnym kursem 2.00. Natomist remis wyciągamy z surebets na dokładny wynik 1:1 lub 2:2. Moim zdaniem biorac pod uwage branie dobrej ligi ciężko jest trafić0:0 lub 3:3 i wyżej. Więc kurs na remis ( 1:1 (7.00) i 2:2(17.00)) będzie wynosić 5.11 natomist na drużyne przeciwną kurs będzie wynosić 3.60

Tak mamy kursy 1-2.00 X-5.11 2-3.60

Mój system polega na graniu progresjii 2 drogowej z małym ryzykiem.
Gramy zakłady:
1) na 1. kurs 2.00
2) cover na remis i na zwycięstwo drużyny która naszym zdaniem raczej nie wygra. więc wychodzi nam z tego kurs 3.60 jak wejdzie nam wynik 1:1 lub 2:2 oraz zwrot na wygraną gorszego zespołu.

Gramy zwykłą progresją

za pierwszym razem gramy na 1 i cover po 1 jednostce i wyniki są takie:
- jeżeli zwycięży DOBRZE PRZEANALIZOWANY faworyt jesteśmy na zero lub na małym plusie i kończymy progresje (im wiekszy kurs powyżej 2.00 tym lepiej) - przy dalszym stopniu progresii nawet dobry + może być (gram w walucie EURO)
- jeżeli wchodzi nam wynik 1:1 lub 2:2 to jesteśmy na dużo większym plusie i także kończymy progresje
- jeżeli wygrywa drużyna przez nas nie typowana zwraca nam 1 jednostke z covera natomist tracimy tylko 1 jednostke zagraną na faworyta.

Jak widać grając 2 drogową progresje za łaczną stawke 2 jednostek jesteśmy tylko 1 na minusie i przechodzimy na kolejny poziom.

Moim zdaniem mając kapitał nawet 100 jednostek mamy gra na 6 poziomów. Moim zdaniem ciężko trafić taką ilość spotkań pod rząd żeby wygrał zespoł z kursem 3.60 lub był wynik 0:0 i 3:3 oraz wyżej.....

Prosze o komentarze do tego systemu.
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Ciekawa opcja moim zdaniem. Próbowałeś juz grać tym systemem? Możesz opisać ten sposób na przykładzie jakiegos spotkania?pozdro
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
Od dziś zaczynam. Też właśnie mnie zaskoczyło że to może naprawde wydać. Przejrzałem wyniki livesports i zauważyłem że z kursem 2.00 lub troske wyżej mało kiedy nie wchodza a czasem bywa że faworyt się potknie i mamy 1:1 lub 2:2. Do tego systemu nie bierzemy np ligi włoskiej oraz holenderskiej. Włochy często 0:0 może się zdarzyć natomist holenderska jak wiadomo dużo bramek i większe prawdopodobieństwo na 3:3. Moga niektórzy spytać czy nie lepiej grać DNB na tego faworyta oraz progresje. Ale nie ponieważ kurs będzie wtedy 1.60 góra i trzeba progresje razy 3. Przegrasz 2 razy z rzędu później masz pare zwrotów i znów 2 razy przegrasz i jesteś sporo do tyłu a tutaj 1X jest naprawde opłacalny.

Niestety wczoraj nad tym myślałem do 1 w nocy od 22 i od dziś będe na sucho prowadział. Dodam iż najlepiej będzie do tego systemu wybrać 2 buki.. Lepsze kursy można wyłapać. Ja na WH będe grać wiec zaczne od 0.5 EUR

Dodajmy do tego dobrą analize i moim zdaniem dość pewny system. Nawet lecąc po kursach moim zdaniem szybko się trafi i zakończy progresje..

Na dziś proponuje spotkanie Girona - Cordoba. Na girone 2.00 mogłoby być chociaż 2.15 ale to typ na szybko wybrany. Narazie nie mam czasy ale zaczne podawać typy w tym temacie i zobaczymy jaka skutecznosć ???? Dziś sobie wybrałem tylko po kursach bez analizy 4 mecze :
Girona-Cordoba
Izrael- Łotwa
Irlandia- Macedonia
Czarnogóra - Bułgaria

Zobaczymy ????
 
A 2

abd00l3k

Użytkownik
Czy mógłbyś wyjaśnić mi sposób stawkowania na konkretnym przykładzie? Ile stawiasz w danym spotkaniu na konkretne zakończenie. Bo coś mi się nie zgadza.
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
Wszystko się zgadza... Kursy z WH. pierwszy poziom niech będzie od kwoty 10zł to łatwiej będzie mi to przedstawić.

Czarnogóra - Bułgaria

Kursy potrzebne na mecz
1. 2.15
wynik (na remis) 1-1 7.00 i na wynik 2-2 19.00 Surbet na te zdarzenia wychodzi nam 5.11
2. 3.50

Na Czarnogóre stawiamy oczywiście 10zł
na wynik 1-1 kurs 7.00 stawiamy 5.15zł
na wynik 2-2 kurs 19 stawiamy 2 zł
na Bułgarie stawwiamy 2.85zł

Łączny koszt 20zł przy:
- zwycięstwie Czarnogóry jesteśmy 1.50zł do przodu
- przy remisie 1-1 lub 2-2 jesteśmy na plusie dużo więcej bo 18zł
- przy zwycięstwie Bułgarii jesteśmy tylko 10zł do tyłu i przechodzimy do kolejnej progresjii czyli za 20zł..

Ja to będe grał na zakładach w WH w walucie EURO i będe zaczynał od jednego Euro.

Gdy będziemy przegrywać czyli w tym wypatku Bułgaria wygra to kolejny poziom i tak dalej. Na trafienie remisu lub zwycięstwa gospodarzy przy dobrej analizie wynosi około 70% Każdy remis daje nam dużo zysku.

Dziś podałem 4 mecze jak narazie Girona wygrywa i daje nam mały zysk lub w dalszej progresjii przerywa ją.
Izrael tak samo prowadzi w 70 minucie 2-1 i jest szansa na remis co da nam zysk a nawet jak Izrael wygra to znów daje nam mały zysk i przerwanie progresjii. Najlepiej wybierać kurs na faworyta około 2.20 co zawsze będzie nam podbijać stan kąta o pare złotówek.
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
Mija już koniec dzisiejszych spotkań i mamy wyniki ???? Mecz Irlandii jeszcze trwa ale raczej wynik się nie zmieni. Zaproponowałem 4 spotkania na dzisiejszy dzień i oto wyniki:

TAK JAK W POŚCIE WYŻEJ STAWKA 10ZŁ PO TO BY ŁATWIEJ ZROZUMIEC I ZOBACZYĆ WARTOŚĆ SYSTEMU.

Girona-Cordoba 2-1 zysk ✅ 1.50zł Izrael- Łotwa 2-1 ✅1.50zł
Irlandia- Macedonia 2-0 (pierwsza połowa ale zwycięstwo) ✅ 5.00zł
Czarnogóra - Bułgaria 1-1 ???? ✅ 18zł

Wynik ✅ 26zł :]

Mały udział forumowiczów w tym temacie pokazuje brak wiary w ten system... Oto dowód że nie jest taki zły ???? Jak widać żaden wynik nie zbliżył się do remisu którego tak się boimy czyli 0:0 oraz 3:3 :razz:
 
A 2

abd00l3k

Użytkownik
Na forum nie udzielam się prawie kompletnie, lecz bardzo interesuję się różnymi matematycznymi aspektami bukmacherki. Muszę przyznać, że ten system zrobił na mnie wrażenie. Wiadomo, że dopiero więcej niż 100 zdarzeń tak naprawdę weryfikuje każdy system, ale wydaje mi się, że przy odpowiednim doborze meczy jest szansa na uciułanie ( wybacz za wyrażenie ) pewnej kwoty. Jego plusem jest również to, iż wychodzenie na wyższe poziomy progresji nie jest aż tak bolesne dla portfela. Serdeczne gratulacje za ( mam nadzieję ) świetny pomysł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 21

sztuk18

Użytkownik
Uciułanie... Napewno wybaczę :p ale to włąsnie tak wygląda. Głównym celem są włąsnie remisy 1:1 oraz 2:2 a mecz na faworyta pozwala nam uskubać pare złotówek. Miałem podac jeszcze salamance z hiszpańskiej gdzie było 2:2 więc też fajnie weszło. Tak jak mówisz dużym plusem jest to iż progresja jest normalna &quot;nie bolesna dla portfela&quot; ale jej zlikwidowanie jest bardzo łatwe. pomyśl że trafienie 1:1 np wystąpi przy 3 pozimie za 40zł ???? Ładna kwota może wpaść. Ja narazie na WH testuje pojedyńcze mecze i zaczynam słabo od 0.5 EUR ale zobaczymy w przyszłości. Dobry sposób także na obrót bonusem ???? na tym głównie też mi zależy ale widac pare złotówek można także UCIUŁAĆ ???? Fajne słowo :p Tak jak mówisz dobrze dobrane spotkania i zamknięcie progresjii może wystąpić najdalej na 3-4 stopniu wiec warto zacząć od większych sum. Tak jak mówisz... Na sucho trzeba zagrać kilka meczy. Od jutro zaczynam podawać tylko po 1-2 typy i zobaczymy co wyjdzie po miesiącu ????

Wielkie dzięki za udzielenie się ponieważ widać po dacie rejestracji oraz ilości postów że żadko się wypowiadasz ????
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Narazie nieźle to wygląda, ale jeszcze za mało meczy na szczegółową ocene. Fajny pomysł i powodzenia ???? Zysk nie jest wcale taki mały biorąc pod uwagę ile zainwestowaliśmy. Ewentualna strata też nie byłaby duza.
 
A 2

abd00l3k

Użytkownik
Hmm.. Ale patrząc na to z drugiej strony na II poziomie progresji, przy wygranej faworyta ( dajmy na to po kursie 2,1 ) i tak jesteśmy na minus. Bo na pierwszym progu zainwestowaliśmy łącznie 20 złotych. Na drugim progu zainwestowaliśmy już 20 + 40 złotych, a nasz zysk przy wygranej faworyta wyniósłby (20*2,1)-60= -18 zł ( czyli to już nie jest zysk hehe ). Tak naprawdę jedyny zysk byłby przy remisach, które nie padają tak często.
Jedynym rozwiązaniem byłoby rozdzielenie tej progresji na dwie osobne, ale koszty byłyby bardzo wysokie, a czekanie na upragniony remis ( co gorsza tylko 1:1 albo 2:2 ) wybitnie frustrujące.
Może ja się nie dopatrzyłem czegoś, ale chyba mam rację.
 
K 14

kempmarek

Użytkownik
Moim zdaniem mając kapitał nawet 100 jednostek mamy gra na 6 poziomów


niby w jaki sposób??

jezeli masz pecha i trafisz 3-3 lub 0-0 czyli stracisz te około 20 jednostek pierwszego obstawienia to drugie dajesz jak mówisz progresją czyli za 40 j to w sumie juz 60 j i powiedzmy znów pech.............. zostało ci 40 j a musisz obstawić za 80 - czyli wystarczy na 2 progi
coś z matematyka nie bardzo dodatkowo przykład powyżej o minusie progresji
 
C 11

cychi

Użytkownik
Autor wątku powinien rozpisać ładnie te 6 poziomów progresji. Za ile gramy kolejne kroki i jaka może być strata. Bo ewidentnie coś tu się nie zgadza.
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
Dokładnie przepraszam. abd ma racje. Nie uwzględniłem tego. Pracuje nad udoskonaleniem, chodzi mi o dobór odpowiednich stawek.. Przepraszam za wprowadzenie w błąd. A co do kempmarek to te 10zł było przykładem aby łatwiej było policzyć. 100 jednostek czyli w moim wypadku 100 EURO starczy naa 6 poziomów. Start 10zł był tylko dla ułatwienia w rachunkach żeby nie podawać ileś liczb po przecinku.
 
L 1

luqas87

Użytkownik
Albo, odpuścić nawet ten wynik 2-2, bo skoro to ma być progresja to czy trafisz 5-6 razy pod rząd wynik 2-2 ?? Wątpliwe.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Fajnie, że kombinujesz, próbujesz znaleźć jakieś dobre rozwiązanie wykorzystując kilka zakładów w jednym spotkaniu, ale to, co nie podoba mi się w tym systemie to progresja... Najważniejsza jest stabilizacja budżetu, a przy progresji ona nie istnieje.
Sam też kombinowałem jakiś czas temu, twój temat przypomniał mi o tym i chyba wrócę do swojego sposobu, który jest w tym temacie http://forum.bukmacherskie.com/f18/1x-x2-czy-handi-0-1-1-0-x-parzysta-liczba-goli-test-32345-4.html#post2255117 Sądzę, że powinno cię to zainteresować. Ostatni post wyjaśnia istotę tego systemu, a konkretnie ostatnie zdanie.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Ten system jest chyba jednak bez sensu - zbyt duże nakłady, jeżeli na 1 etapie będzie np. 0-0,
Nie ma systemu dającego zysk bez względu na to, czy typuje się dobrze, czy źle. Każdy system wymaga też od typera jakiejś wiedzy i umiejętności. Jeżeli ktoś ma problem ze znalezieniem meczu, w którym nie będzie 0-0 to niestety żaden system mu nie pomoże.
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
luqas tak jak pisze kosa 248 wynik 0:0 jest naprawde ciężki do trafienia a co mówić gdy się starasz żebyt go nie trafić. Co do pytania kolegi wccześniej to niestety przy tak małych stawkach spróbowałem tego w WH bo mam w Euro i musze bonus obrócić. Jak narazie jest oki bo jestem już pare EURO do przodu.. Co do wyniku 2:2 jest wyższy kurs niż na 0:0. Jeżeli nie chcem żeby padło mi 0:0 biore ligę np Hiszpańską w której raczej na 0:0 ciężko liczyć a 2:2 jest dużo bardziej realne..

Kosa 248. Włąsnie przejrzałem ten temat i wydaje się bardzo ciekawy. Jeszcze go przestudiuje. Kombinuje ponieważ bez pomysłów nic się nie zdziała.. ????
 
Do góry Bottom