>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

NHL 2010/2011 Stanley Cup Finals

Status
Zamknięty.
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
NHL 2010/2011 Stanley Cup Finals

Vancouver Canucks - Boston Bruins

Spotkania zostaną rozegrane w:

Rogers ARENA i TD Garden


Game 1: @Vancouver, Wed. 6/1, 8 pm, NBC, CBC, RDS
Game 2: @Vancouver, Sat. 6/4, 8 pm, NBC, CBC, RDS
Game 3: @Boston, Mon. 6/6, 8 pm, VS, CBC, RDS
Game 4: @Boston, Wed. 6/8, 8 pm, VS, CBC, RDS
Game 5*: @Vancouver, Fri. 6/10, 8 pm, NBC, CBC, RDS
Game 6*: @Boston, Mon. 6/13, 8 pm, NBC, CBC, RDS
Game 7*: @Vancouver, Wed. 6/15, 8 pm, NBC, CBC, RDS​


Stało się! Vanocuver Canucks po 17 latach znowu będą mieli okazje wygrać pierwszy raz w swojej historii PUCHAR STANLEY&#39;a, mieli już taką okazję w 1994 roku, to właśnie wtedy Canucks po raz ostatni awansowali do finału Pucharu Stanleya, gdzie ulegli w meczu nr 7 New York Rangers.
Boston Bruins, także czeka na Puchar Stanleya od 1971 roku, bowiem wtedy ostatni raz udalo im się wygrać to trofeum.

Droga Vancouver Canucks do finału:
Wygrana z Blackhawks w serii 4:3
Wygrana z Predators w serii 4:2
Wygrana z Sharks w serii 4:1

Droga Boston Bruins do finału:
Wygrana z Montrealem w serii 4:3
Wygrana z Philadelphia w serii 4:0
Wygrana z Tampa Bay w serii 4:3​


Liderzy w obu ekipach:

Vancouver Canucks:

Henrik Sedin 21 pkt ( 2 gole + 19 asyst )
Ryan Kesler 18 pkt ( 7 goli + 11 asyst )
Daniel Sedin 16 pkt ( 8 goli + 8 asyst )

Boston Bruins:

David Krejci 17 pkt ( 10 goli + 7 asyst )
Nathan Horton 17 pkt ( 8 goli + 9 asyst )
Patrice Bergeron 15 pkt ( 4 gole + 11 asyst )​


Zapraszam do dyskusji!​
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Bardzo owocne dla mnie te play-off-y. Jeden tylko kupon do tej pory ktory nie wszedl, ale dlaczego o tym mowie. Wczoraj przed meczem typowalem na Tampe ktora zagrala pare bardzo dobrych spotkan, jakkolwiek wczorajszy mecz to byla po prostu dla nich porazka. Jedynym wyrozniajacym sie zawodnikiem w mojej ocenie przez caly mecz byl ich bramkarz (nawet Thomas po meczu wypowiedzial sie ze nie mogl uwierzyc w to co widzial po drugiej stronie i staral sie dopasowac forma). Caly mecz Tampa przespala i chyba liczyla na naprawde jedna szczesliwa kontre gdyz Boston kontrolowal mecz calkowicie nawet gdy Tampa nie miala juz nic do stracenia w 30 sekund do konca to Boston trzymal sie przy krazku i praktycznie od zdobycia bramki dla Bruins juz wszystko bylo jasne. Ogladajac gre Tampy w pierwszej tercji odbilem na Boston zreszta bylo to nawet troche smieszne gdyz przy miazdzacej przewadze miskow ich kurs poszedl w gore co stanowilo nie lada gratke pieniazna.
Tytulem wstepu przenosze sie do finalow. No wlasnie i tutaj ciekawi mnie jedno. We wczorajszym meczu mielismy na przeciwko sobie dwoch najlepiej grajacych bramkarzy w tych Play-offach. Bramkarz Tampy wybronil praktycznie ten mecz swojemu zespolowi. Ciekawy bedziemy miec pojedynek gdyz z jednej strony postawa bramkarzy zdecydowanie rokuje na Miskow a z drugiej Canucks graja po prostu lepej i z kolei na nich przemawia na penwo ofensywa. Powiem szczerze ze chodz zdecydowanym faworytem jest tutaj ekipa z Vancuver to naprawde bardzo duzo bedzie zalezec od dwoch bramkarzy po przeciwnych stronach i moze sie to skonczyc smieszna sytuacja ze wiele bedzie zalezec czy ekipa ta wbije po prostu wiecej niz straci.
http://www.youtube.com/watch?v=X8XOqEFeeoQ
http://www.youtube.com/watch?v=6if2onU5cuo
 
M 62

moreno

Użytkownik
Też rozdziawiłem gębę po niektórych interwencjach bramkarzy ^^ Kurcze nie wiem jak ugryźć najbliższe spotkanie. Przy takiej dyspozycji bramkarza Bruins może warto zagrać UNDER 1,5 w 1 tercji po kursie 1.8 ? Ciekawe czy drużyna z Vancouver znajdzie sposób na rozstrzelanie rywali. Najpewniejszy typ wydaje się +0,5 na Vancouver, ale takiego nie znalazłem ????
 
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
pierwsze mecze Vancouver zazwyczaj wygrywają, a chłopcy z Kanady się rozstrzelali. Niemi też zrobił na mnie ogromne wrażenie po meczu ze Skrzydełkami, już obawiałem się o losy Nucksów ale na tegoroczną pake jednak nie ma bata, i sam bramkarz ich nie powstrzyma. Proponuję Ci więc moneylines na Van lub under 5,5 bo Thomas jest w formie a Luongo też rzadko zawodzi ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Vancouver Canucks - Boston Bruins -&gt; Boston will win the Stanley Cup (+1,5 games) [2.08] [Pinnacle]
Pytanie zasadnicze, czy Boston jest w stanie wygrać trzy mecze z Orkami ? I najszybsza odpowiedź świata - oczywiście że tak. Niedźwiadki mogą wygrać nawet cztery mecze, to jest wielki finał w którym grają już wielkie emocje i najlepsi zawodnicy sezonu, scenariusz może być różny ale jednego można być pewnym, walka o każdy krążek jak o życie. Kursy faworyzują Canucks, z jednej strony nie ma się co dziwić w końcu najlepsza ekipa sezonu zasadniczego + to że w regular season na cztery mecze z Miśkami aż trzy wygrali. To jednak już historia tak jak wspomniałem finały zawsze rządzą się swoimi prawami, za Bostonem zdecydowanie przemawia Tim Thomas, który chyba niezależnie od tego co się stanie zdobędzie nagrodę dla najlepszego bramkarza sezonu. Bruins wydają się też być lepszym kolektywem, punktuje większa ilość zawodników - w ekipie z Kanady widać zdecydowanych liderów jak Kesler czy Sedinowie. Będzie ciekawie, dla odważniejszych śmiało można zaproponować czystą wygraną Niedźwiadków w finale po kursie 3.08. Moim zdaniem szansę 50 na 50 a więc do boju !
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Vancouver Canucks - Boston Bruins

Czwartek 2:00 Polskiego czasu zostanie rozegrany pierwszy mecz Finałowy o Puchar Stanleya, gospodarze czyli Vancouver podejmą przyjezdnych z Bostonu. Nie ma co ukrywać że słabo się znam na hokeju ale czytając kilka dobrych wpisów o tym meczu i przeglądnięciu statystyk z sezonu zdecydowałem się o napisanie o tym meczu i o tym jaki typ polecam.
Vancouver Canucks:
-sezon zasadniczy (Konferencji Zachodniej)wygrali z 117 punktami na koncie z 54 zwycięstwami (8 po dogrywce) na 82 spotkania
-u siebie w sezonie zasadniczym wygrywali 27 razy (4 po dogrywce)
-w fazie Play-Off zawsze wygrywali u siebie 1 mecz
-mieli 3 dni więcej odpoczynku od Boston Bruins ponieważ w półfinale pokonali gładko 4-1 San Jose Sharks
Boston Bruins:
-sezon zasadniczy (Konferencji Zachodniej) zakończyli na 3 miejscu z 103 punktami na koncie i 24 zwycięstwami (2 po dogrywce) na wyjeździe na koniec, a i ogólnie w całym sezonie wygrali 46 razy (3 razy po dogrywce)
-w 2 z 3 faz Play-Off musieli rozegrać aż 7 spotkań by awansować
-mieli mniej odpoczynku niż Vancouver
Zobaczymy co z tego wyjdzie ????
Typ: 1 (łącznie z dogrywką i karnymi)
Kurs:1.51

tobet​
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Vancouver Canucks vs Boston Bruins
Czyli pora na wielki finał :!: Już przed pierwszym spotkaniem trzeba jasno stwierdzić że faworytem dla wielu, bądź też dużej większości są Orki, jednak czy jest to faktycznie tak oczywiste, w tym miejscu lekko bym się zastanowił. Boston w tym momencie jest bez większej presji i na dobrą sprawę ich choćby jedno zwycięstwo w Kanadzie będzie odbierane jako niespodzianka. Na pewno siła defensywna jak i ofensywna w teorii jest po stronie gospodarzy, piszę w teorii ponieważ to co wydarzyło się do tej pory można wyrzucić do śmietnika, finał to oddzielny rozdział i na dobrą sprawę największym bohaterem tej konfrontacji może okazać się Tim Thomas, może ale nie musi to tylko teoretyczne wróżenie z fusów. W mojej ocenie będzie to na pewno finał spod znaku wzmożonej defensywy połączonej z wieloma świetnymi paradami obu goalie.
Jeśli chodzi o obecność obu drużyn w finale, to trzeba przyznać że Vancouver na Zachodzie było bezwzględnym &quot;katem&quot; dla każdego kolejnego przeciwnika, z drugiej strony Boston który był moim faworytem Wschodu i po wielu mękach i bólach, w końcu dotarł do wielkiego finału.
Dość asekuracyjnie dziś będę obstawał za opcją underową, która lubi być obecna przynajmniej w pierwszym spotkaniu każdej serii. Tak jak pisał wyżej Sajuken, zgadzam się z jego zdaniem iż będzie to finał przede wszystkim Luongo vs Thomas. Z drugiej strony jestem bardzo ciekawy jak zaprezentują się Sedin Twins, Boston ma w swej druzynie kilku zadaniowców którzy mogą dość skutecznie wyłączyć największe gwiazdy rywali. Mimo tego że obie ekipy nie są &quot;demonami ataku&quot; myślę że zanosi się na piękny wyrównany finał :spokodfhgfh:
E: Zgodnie z przewidywaniami oglądaliśmy świetny mecz w którym główne role odgrywali bramkarze, tym razem górą był Lu który powstrzymał 36 strzałów Bruins i zakończył spotkanie z SO, szkoda mi trochę Thomasa i Bostonu ponieważ przegrać mecz w ostatnich sekundach na pewno nie jest przyjemnym zjawiskiem. Na minus na pewno spora ilość kar i dużo szarpaniny, moim zdaniem to lekko zaburzało całą harmonię spotkania, jednak jak się okazało tej nocy gra w przewadze nie była atutem dla jednych i drugich. Spotkanie numer 1 pokazało że żadna z ekip nie pozwoli sobie na zdominowanie, równie dobrze dziś 1:0 mogłyby prowadzić Miśki, sytuacji mieli sporo... Mam nadzieje że ten mecz był tylko dobrym wstępem do tego co jeszcze przed nami, z wielką chęcią obejrzę 7 spotkań ;)
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Stanley Cup Final - Game 2..
Coś podejrzanie spokojnie tu..Pierwszy mecz odpusciłem sobie nie wiedząc czego można się spodziewać..I całe szczęscie bo drużyny zagrały po &quot;bostońsku&quot; czyli megaunderowo..Bruins w dwóch ostatnich meczach zdobyli &quot;aż&quot; jedną bramkę..tracąc tyle samo...
Dziś to wszystko ma się zmienić, a szczególnie bilans po stronie strat..Mecz numer jeden był popisem bramkarzy..Tima Thomasa w bramce gości i Roberto Luongo w tej drugiej :wink:..Obronili odpowiednio 35 i 34 strzały..Goallie z Bostonu obronił o jeden strzał więcej, ale o jeden za mało..Został pokonany po 59 minutach i 41 sekundach przez R.Torresa na 19 sekund przed zakończeniem regulaminowego czasu gry..
Tym razem spodziewam się tego samego tylko wiecej goli, i strzelonych duzo szybciej niż w ostatniej minucie..Dwa kolejne mecze Bostonu z jedną jedyną bramką w zupełności wystarczą, wierzę, że juz do końca będziemy świadkami przynajmniej 5 goli w meczu..I dziś moje propozycje będą się kręcić wokół tego założenia..
Najbardziej aktywnym napastnikiem był zgodnie z przewidywaniami Daniel Sedin, który oddał 8 celnych strzałów i przesiedział 4 minuty na ławce..Rzadko się zdarza by żaden nie sięgnął celu, więc dziś warto to mieć na uwadze..
Will the player score at least 1 goal in the match?@ Daniel Sedin Yes @ 2,65 (Unibet) ✅

How many points (goals + assists) will the player score in the match? @ Daniel Sedin over 1,5 @ 2,75 (Unibet) ✅

Dokładnie taki sam kurs jest oferowany za najlepszego &quot;asystenta&quot; czyli jego brata Henrika..Ten nawet jest nieco pewniejszy, jak pokazało zycie..
How many points (goals + assists) will the player score in the match? @ Henrikl Sedin over 1,5 @ 2,75 (Unibet) ⛔
Kolejna ciekawa opcja to strzały w meczu..O ile Vancouver obejmie prowadzenie w meczu..O tyle Boston będzie musiał atakować i więcej strzelać, a co za tym idzie...

Most Shots on Goal - Regular Time Only @ Boston Bruins @ 2,65
(Unibet) ⛔
Wposzukiwaniu wyższych kursów na under/over zmieniamy bukmachera na PinnacleSports..
Wierząc w over w tym meczu trzeba liczyć na conajmniej 2 gole w pierwszej tercji..
1st period OVER 1.5 @ 2.250 (PinnacleSports) ⛔
W całym meczu 5 bramek to granica przyzwoitości jak na drugi mecz Wielkiego Finału..:] Więc..
OVER 5,0 @ 1.909 (PinnacleSports) :;/: (2:3 OT) zwrot
No i oczywiście kto strzeli więcej, a co za tym idzie kto bedzie prowadził w serii 2:0..:smile:
Vancouver Canucks (-0,5) @ 1,917 (PinnacleSports) ⛔
Vancouver Canucks 2 way @ 1,526 (PinnacleSports) ✅

I mam ogromną nadzieję, że Thomasowi dzisiejszy dzień bedzie się odbijał czkawką do poniedziałku..//Oj będzie na pewno dużo dłużej..Szczególnie ostatni gol w OT..:] :] :]
Vancouver Canucks (-1,5) @ 2,780 (PinnacleSports) ⛔
Przeglądając oferty buków nie sposób nie zatrzymać się na bet365 i zgarnąć mój ulubiony typ..
Race to 3 Goals @ Vancouver Canucks @ 1,68 (bet365) ⛔
Resztę skoryguje życie..i lód..
Powodzenia..
Zaglądnąlem jeszcze w jedno miejsce..I tu jest perełka..
Total shots on goal @ Henrik Sedin - over 1,5 @ 1,73 (ladbrokes) ⛔
W ostatnim meczu nie oddał żadnego, jak przystało na najlepszego &quot;asystenta&quot;..
Ale w ostatnich 9 majowych meczach..
Tue 3th May - 0
Thu 5th May - 2
Sat 7th May - 3
Mon 9th May - 3
Sun 15th May - 1
Wed 18th May - 2
Fri 20th May - 2
Sun 22th May - 1
Tue 24th May - 2
Wniosek dość logiczny..
Z czystej ciekawości spojrzałem na kurs i granicę oferowaną na Daniela..No to chyba żart..
Total shots on goal @ Daniel Sedin - over 3,5 @ 2,00 (ladbrokes) ✅
Tue 3th May - 7
Thu 5th May - 2
Sat 7th May - 4
Mon 9th May - 3
Sun 15th May - 6
Wed 18th May - 4
Fri 20th May - 1
Sun 22th May - 1
Tue 24th May - 5
Plus wspomniane 8 w pierwszym meczu Finałowym..
Hmm..A kurs na to, że Daniel przynajmniej otrze się o ławkę kar..

Daniel Sedin - Total penalty minutes - over 0,5 @ 5,0 (ladbrokes) ⛔

W sumie wynalazłem 13 ciekawych kursów..Jeśli z 6 okaże się trafionych to stratni nie będziemy..
Pamietajmy jednak że Misie to nie ogórki..I, że 1:0 to wciąz realna groźba..Cokolwiek nie zdecydujecie, rozsądek przede wszystkim..
Po raz kolejny Powodzenia i sobie i Wam..
Mam nadzieję, że ktoś się przyłaczy do rozważań na temat tego meczu..
Może mój Hurra optymizm jest zbyt subiektywny..
Czekam na opinię innych..Pozdrawiam..
Edit: Kolejna niesamowita końcówka..Przys stanie 2:1 dla Boston w drugiej tercji wszystkie 13 typy leżały..I miałem czoło lekko mokre..Gol Daniela Sedin na 2:2 i asysta przy trzecim golu pozwoliły mi wyjść na minimalny plus..:grin:Uff..A już było cieplutko..
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Co do tego Overa to szczerze nie chce mi się w to wierzyć. Boston nie potrafił pokonać Loungo nawet jak grał w przewadze 5/3 a co dopiero 5/5. Fachowcem od NHL nie jestem bo dopiero od niedawna śledzę tą ligę ale nagle dwaj najlepsi goalie mieliby zacząć wpuszczać tyle bramek ? Skłaniałbym się bardziej na opcję Under lub Boston under 2,5. Najlepsze rozwiązanie to WIN gospodarzy w regulominowym albo bezpieczniej z OT.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Z propozycji Funta szczególnie do gustu przypadł mi zakład na over shot&#39;ów dla Daniela Sedina. Nie ma wątpliwości, że właśnie on grając na skrzydle ma dużo więcej swobody niż jego braciszek na centrze.
Co do overów wszelkiej maści jestem sceptyczny, chociaż jestem przekonany, że Luongo nie wytrzyma w tak dobrej formie wszystkich meczów w finale. Pytanie tylko czy Niedźwiady poprawią Power Play bo jeśli nie to mogą zawijać manatki i wracać do &quot;Maseczjusets&quot;.
Ogólnie ciężkie jak zwykle typowanie finałowe, kto oglądał ten wie jakiego pokroju jest to &quot;sieczka&quot;. Walka na całej długości lodowiska i czasu, zapraszam do oglądania i pisania w dyskusjach, będę obecny.
 
macready 56

macready

Użytkownik
Jesli ktos chce obstawiac to przy takich kursach wg mnie lepiej zagrac na boston, wiadomo to jest NHL i sie rozne &quot;jaja&quot; tu dzieja a bruins to solidna ekipa i sa podstawy aby twierdzic ze to oni wygraja, standardowo mozna liczyc na dobra obrone bramki, pozatym boston ekipa ktora swietnie radzi sobie na wyjazdach powinna wywiesc przynajmniej 1 zwyciestwo z kanady mimo iz to sezon orek i to oni sa faworytam maczu i pucharu
 
M 62

moreno

Użytkownik
Dla mnie dość bezpieczny typ to
VAN Canucks - BOS Bruins HC +1,5
Niestety kurs tutaj jest żenujący, bo w BetClic dają 1,45. A wiadomo, że finały rządzą się swoim prawem i dzisiaj może się wydarzyć po prostu wszystko !
VAN Canucks - BOS Bruins UNDER 5,5
Kurs jest na to 1,6 w BetClicu. Według mnie wynik powyżej 6 trafień to będzie po prostu sensacja. Widziałem pierwsze spotkanie i tam nie tyle chodziło o defensywę, co o brak umiejętności budowania czegokolwiek w ofensywie. Jeśli Canucks zaczną lepiej współpracować i demontować obronę rywala to może się posypać grad goli. Jednak to Bruins znowu ruszą do ataku żeby to spotkanie wygrać. Dlatego też liczę na dobrą defensywę Vancouver i nieskuteczną grę z kontry ????
VAN Canucks - BOS Bruins HC 1 TERCJA REMIS kurs 2,60
Myślę, że szanse się tutaj rozkładają po 33% jeśli chodzi o wynik 1 tercji. Mam nadzieję, że to będzie wymiana ciosów, ale bezskuteczna. Wynik 0:0 lub 1:1.
Typowałbym zwycięstwo Bruins 2:1, 2:0 lub 1:0. Ewentualnie remis i zwycięstwo Vancouver w dogrywce.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Od siebie chcialem dodac typ dla odwaznych... Oczywiscie, bukmacherzy mocno faworyzuja Vancouver, ale tak jak wczesniej pisal Odisio, rywalizacja bedzie bardziej wyrownana niz wielu osobom moze sie wydawac...

BOSTON BRUINS zdobędzie Stanley Cup 2011
4.50
[Betsson]


Canucks prowadza w calej rywalizacji 1-0, jednak mysle ze kurs na Bruins jest wart ryzyka.. Duzo zalezy od dzisiejszego spotkania i moim zdaniem Niedzwiadki maja szanse na wywiezienie z Vancouver jednego zwyciestwa. Mecz nr 1 byl niezwykle wyrownany, o zwyciestwie Orek zadecydowalo jedno swietne zagranie Ryana Keslera, ktory po wywalczeniu krazka otworzyl swoim kolegom droge do bramki Thomasa.. Zawodnicy Claude Juliena swoj najlepszy hokej graja 5-on-5 (liderzy NHL w tym elemencie gry) i moga duzo namieszac w tegorocznych finalach jesli utrzymaja poziom dyscypliny na wysokim poziomie. Boston moze skorzystac z uslug wszystkich swoich zawodnikow, w rewelacyjnej formie jest Krejci i Horton, na ktorych bardzo licze. Natomiast ze skladu Vancouver wypadl Hamhuis - wg mnie bardzo wazne ogniwo defensywy tego teamu.. Jesli Niedzwiadki beda trzymaly sie z dala od penalty box, a Tim Thomas w dalszym ciagu bedzie bronil jak dotychczas, mysle ze Bruins moga siegnac po najwyzsze hokejowe trofeum..
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Cicho tutaj, a dziwne no wszystko chyba z przewidywaniami wchodzi narazie. Wczoraj postawielm juz dojsc spora sume na vancuver i poszedlem spac i musze powiedziec ze chyba bardzo dobrze bo troche bym se najadl nerwow, aczkolwiek Vancuver dominuje moim zdaniem narazie. Zreszta jak juz wczesniej sie rozpisalem duzo bedzie zalezec od postawy Lounga a ten naprawde sporo powyzej moich oczekiwan. Jesli chodzi o moje zdanie to tak nie sadze zeby Boston cos specjalnego ugral a juz jestem prawie przekonany ze nie dojdzie do meczu 7 jako moze 4:2 bedzie w zasiegu &quot;Thomasa&quot; ale nic wiecej. Vancuver bije Boston (przynajmniej wedlug mnie) iloscia wybitnych sytuacji podrbamkowych dorzuca do tego jeszcze pare strzalow moze mogliby zagrac jeszcze bardziej agresywnie ale na B to powinno wystarczyc. Jeden z meczow Miskow u siebie na pewno przegraja i wydaje mi sie ze bedzie to GAME 4 i obym sie mylil.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
sajuken cicho, bo finał z reguły już jest taki średnio do typowania przynajmniej to moje myślenie. A ty też wpadasz tutaj zazwyczaj tylko pochwalić się osiągnięciami wcześniejszymi, zapraszamy przed meczami do analiz ;)
Co do bicia Vancouver cóż, nie będę się kłócić z tym, że póki co Boston pokazał bardzo mało. Skuteczność w PP fatalna, dochodzi do tego brak lidera i zupełnie błędna moim zdaniem decyzja taktyczna o ustawianiu Chary naprzeciwko Luongo. Człowiek z najsilniejszym strzałem w lidze powinien napierdzielać z niebieskiej kiedy tylko ma okazje (tak zresztą padła wczoraj bramka dla BOS -&gt; strzał Chary i Recchi zmienił tor lotu).
Bruins nie mają kim postraszyć tak mi się wydaje, szkoda bo odpowiednia forma Bergerona czy Hortona mogła by jeszcze coś tutaj zmienić, ale bez tego będzie kiepsko. Zawodzi Kaberle, co ten człowiek sobie wyobrażał w ogóle ściągnięto go w określonym celu, ale widać że to już nie te lata/progi.
Canucks jadą wszystkich, są solidni w tym co robią mnie osobiście jednak na kolana nie powalają. Lubie ich firmowe zagrania te szybkie podania na linii Daniel - Henrik - Kesler itp.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
sajuken cicho, bo finał z reguły już jest taki średnio do typowania przynajmniej to moje myślenie. A ty też wpadasz tutaj zazwyczaj tylko pochwalić się osiągnięciami wcześniejszymi, zapraszamy przed meczami do analiz ;)
Co do bicia Vancouver cóż, nie będę się kłócić z tym, że póki co Boston pokazał bardzo mało. Skuteczność w PP fatalna, dochodzi do tego brak lidera i zupełnie błędna moim zdaniem decyzja taktyczna o ustawianiu Chary naprzeciwko Luongo. Człowiek z najsilniejszym strzałem w lidze powinien napierdzielać z niebieskiej kiedy tylko ma okazje (tak zresztą padła wczoraj bramka dla BOS -&gt; strzał Chary i Recchi zmienił tor lotu).
Bruins nie mają kim postraszyć tak mi się wydaje, szkoda bo odpowiednia forma Bergerona czy Hortona mogła by jeszcze coś tutaj zmienić, ale bez tego będzie kiepsko. Zawodzi Kaberle, co ten człowiek sobie wyobrażał w ogóle ściągnięto go w określonym celu, ale widać że to już nie te lata/progi.
Canucks jadą wszystkich, są solidni w tym co robią mnie osobiście jednak na kolana nie powalają. Lubie ich firmowe zagrania te szybkie podania na linii Daniel - Henrik - Kesler itp.
Odisio niestety nie moge bo oprocz typowania mam swoje ustalenia (system) ktorymi sie kieruje kiedys tutaj wszedlem i dalem 90% typ wedlug mojego systemu z krotka analize ze wygraja i tyle i jestem tego pewny na 90% to zostal od razu skasowany, zreszta sam bym go pewnie skasowal bo reguly to reguly (a szkoda bo gladko wszedl), wiec nie jestem wstanie lac wody z analiza bo z drugiej strony im dluzej bym ja bym pisal tym pewnie mialbym wiecej konsternacji co do koncowego postawienia go (pamietasz kiedys stawialismy na skypie razem chyba 2 typy z rzedu i 2 mi weszly wiec moze w ten sposob byloby mi latwiej, aczkolwiek juz na to czasu nie mam) ???? .
Moim zdaniem jak juz napisalem w tym roku mecze beda zaciete, ale bede wielce zaskoczony jesli Vancuver nie wygra tego turnieju, Boston i tak zaskoczyli wiele osob dochodzac az do finalu. Lounga naprawde daje narazie popis w finale moze sie to troche odmieni na wyjazdach ale w Game 5 moze ewentualnie 6 powinno sie juz wszystko rozstrzygnac, aczkolwiek jak juz napisales final to final.
Jeszcze jedna kwestia, wydaje mi sie ze koncowa bramka dla Vancuver (a w sumie OT goal) w Game 2 moze wplynac bardzo negatywnie na Thomasa, moze i jest doswiadczonym goalkiperem ale bylo widac flustracje, stracil tez juz sporo bramek w tym finale i wydaje mi sie ze niedlugo worek z bramkami sie rozwiaze i zobaczymy troche otwartej gry.
 
M 62

moreno

Użytkownik
Dla mnie dość bezpieczny typ to
VAN Canucks - BOS Bruins HC +1,5 ✅
Niestety kurs tutaj jest żenujący, bo w BetClic dają 1,45. A wiadomo, że finały rządzą się swoim prawem i dzisiaj może się wydarzyć po prostu wszystko !
VAN Canucks - BOS Bruins UNDER 5,5 ✅
Kurs jest na to 1,6 w BetClicu. Według mnie wynik powyżej 6 trafień to będzie po prostu sensacja. Widziałem pierwsze spotkanie i tam nie tyle chodziło o defensywę, co o brak umiejętności budowania czegokolwiek w ofensywie. Jeśli Canucks zaczną lepiej współpracować i demontować obronę rywala to może się posypać grad goli. Jednak to Bruins znowu ruszą do ataku żeby to spotkanie wygrać. Dlatego też liczę na dobrą defensywę Vancouver i nieskuteczną grę z kontry ????
VAN Canucks - BOS Bruins HC 1 TERCJA REMIS kurs 2,60 ⛔
Myślę, że szanse się tutaj rozkładają po 33% jeśli chodzi o wynik 1 tercji. Mam nadzieję, że to będzie wymiana ciosów, ale bezskuteczna. Wynik 0:0 lub 1:1.
Typowałbym zwycięstwo Bruins 2:1, 2:0 lub 1:0. Ewentualnie remis i zwycięstwo Vancouver w dogrywce. ✅
1 tercja 1:0 dla Vancouver
Typ na Bruins 2:1 wchodził w 2 tercji. No i ostatecznie sprawdziło się przewidywanie odnośnie win Canucks w dogrywce.
Szkoda, że nie pograłem tego grubo, bo to bardzo ładnie powchodziło. Chociaż tam nie można być niczego pewnym. I nie mówcie mi, ze Boston nie ma czym uderzyć, bo na początku 1 spotkania miażdżyli ofensywnie przeciwników.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
moreno uzupełniaj wyniki swoich typów przez opcje EDYTUJ.
Co do ofensywy Bostonu to ona potrafi zagrać, ale nie gra. Jedna dobra tercja nie wystarczy na Orki co pokazał mecz numer dwa. Druga tercja super co z tego skoro pierwsza i trzecia już na gorszym poziomie.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Czy ja wiem, czy tak cicho :razz: aktualnie aktywność przed każdym spotkaniem jest większa niż choćby przed poszczególnymi spotkaniami półfinałowymi.
Przechodząc do sedna, dziś przed nami game no 3 i na dobrą sprawę jest to bardzo ważne spotkanie dla obu ekip. Niedźwiadki jeśli chcą myśleć realnie o zdobyciu Stanleya nie mogą sobie pozwolić na chwile słabości w tym spotkaniu, natomiast Orki z zapasem dwóch wygranych spotkań, na pewno z mniejszą presją i na większym luzie do dzisiejszego spotkania podejdą, oczywiście nie jest to dla mnie jednoznaczne z tym że zlekceważą rywala. Pierwsze dwa spotkania to mimo wszystko dość pechowe porażki Bostonu, z przebiegu całej rywalizacji, fakt faktem że to Vancouver prezentuje się lepiej, jednak można wymagać od Bostończyków trochę więcej. Podzielam zdanie Odisio który wspominał o słabej grze Bruins w pp, co więcej Chara jako główna zasłona na Lu to małe nieporozumienie, a przede wszystkim eliminowanie w przypadku Niedźwiadków jednego z lepszych rozgrywających na niebieskiej. Dziś kolejny rozdział tej serii, myślę że pora zagrać na Boston, przy udziale lepszej skuteczności Canucks są jak najbardziej w zasięgu, co więcej zdobycie więcej niż 3 bramek na pewno pozytywnie wpłynie na Bruins, z drugiej strony odczaruje to trochę bramkę Luongo ;)

Boston Bruins 1.88 Pinnacle ✅
 
M 62

moreno

Użytkownik
A ja zagram dzisiaj dość ryzykownie
BetClic
:hokej: Boston Bruins - Vancouver Canucks &#39;60 kurs 2,30
Stawka 50,00
Zysk 65,00
BetClic
:hokej: Boston Bruins - Vancouver Canucks 1 TERCJA kurs 2,90
Stawka 50,00
Zysk 95,00
Bruins przegrywają 2:0 w walce o Puchar Stanleya. Dwa pierwsze spotkania przegrali bardzo pechowo. Pierwsze przegrali bramką 20 sekund przed końcem spotkania. Drugie przegrali w dogrywce chociaż pokazali, że potrafią strzelić drużynie z Vancouver 2 gole w tercji odwracając wynik spotkania z 1:0 do 1:2 na ich korzyść. Myślę, że zważając na ich nerwowe końcówki, będą dzisiaj chcieli sobie zapewnić jak najwyższy, bezpieczny rezultat. Myślę, że kursy są prezentem. Teraz wszystko w rękach drużyny z Bostonu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom