>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

29 kolejka Ekstraklasy 25.05.2011r. godzina 19:00

Status
Zamknięty.
horus 129

horus

Użytkownik


kursy: Unibet
Czas na przedostatnią kolejkę naszej Ekstraklasy, w której to wszystkie spotkania będą odbywać się równolegle. Trwa zacięta walka o europejskie puchary i utrzymanie. Drużyny walczące o ligowy byt grają mecze na własnych stadionach z silnymi przeciwnikami, kto zdoła ugrać korzystny rezultat?

Zapraszam do merytorycznej i kulturalnej dyskusji odnośnie 29 kolejki Ekstraklasy.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zawieszeni za kartki
Jagiellonia - Norambuena, Cionek
Widzew - Bieniuk
Polonia Warszawa - Brzyski
Legia - Wawrzyniak
Wisła - Pareiko, Paljić, Jirsak
Arka - Bruma
 
horus 129

horus

Użytkownik

Polska Ekstraklasa
Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok
Data: 25.05.2011r.
Typ: over 2,5 ✅
Kurs: @2.16 |Betsafe
Wynik: 3:0
Bardzo ciekawe spotkanie zapowiada się już jutro w Krakowie. Walcząca o ligowy byt Cracovia podejmie wicelidera tabeli, bijącą się o europejskie puchary Jagiellonię Białystok. Obie drużyny muszą walczyć o pełną pulę, gdyż porażka, lub nawet remis zwłaszcza dla Cracovii może być gwoździem do trumny, gdyby Arka wygrała swoje spotkanie na własnym obiekcie z Legią. W takim wypadku Pasy już w środę spadły by do 1 ligi. Tak więc zapowiada się otwarta, ofensywna gra. Gospodarze u siebie grają bardzo skutecznie. Do tej pory przy ul. Kałuży strzelili 27 bramek, co daje najlepszy rezultat razem z czołowymi zespołami, a więc Wisłą i Jagiellonią. Właśnie na stadionie pasów pada najwięcej bramek w lidze - 48. Goście na wyjazdach spisują się niemrawo, ale ostatnie zwycięstwo nad Koroną podbudowało morale drużyny. Po dwie bramki strzelili Tomkowie - Kupisz i Frankowski, co na pewno dodało im pewności siebie.
Kupisz będzie miał znowu okazję się pokazać, gdyż gospodarze nie skupią się tylko i wyłącznie na bronieniu dostępu do własnej bramki, tak więc odkryją tym samym fragmenty boiska dla szybkiego Tomka, który będzie mógł wykorzystać nieporadność i słabą grę w formacjach defensywnych Cracovii.
Jesienią pojedynek pomiędzy tymi ekipami zakończył się wynikiem 4:2 dla Jagi. Tym razem spodziewam się kolejnej wymiany ciosów i może już nie aż tak wysokiego wyniku, ale overu na pewno.​
 
horus 129

horus

Użytkownik
No zobaczymy. Akurat jeżeli Jaga strzeli pierwsza to Cracovia będzie musiała już praktycznie położyć wszystko na jedną kartę, co da szansę na wiele kontr. Szybkość Kupisza + spryt Franka może skarcić wtedy Pasy jeszcze bardziej. Natomiast jeżeli Cracovia pierwsza strzeli, to fakt może nastąpić desperacka obrona wyniku (jeszcze zależy, w której minucie padnie ta pierwsza bramka). Jednak i w tym przypadku nie sądzę, aby przysłowiowy &quot;autobus&quot; odniósł skutek. Cracovia to nie jest mistrz bronienia dostępu do własnej bramki, a Jaga już wystarczająco raziła nieskutecznością, żeby po raz kolejny nie móc wcisnąć gola (w pamięci mecz z Legią, która grała w 9). W Sobotę chłopaki się odblokowali i jutro coś powinni ustrzelić.
Można sobie tak gdybać kto pierwszy strzeli i co się później stanie, ale jak będzie naprawdę tego nie wiemy. Ja jednak widzę więcej argumentów za overem niż underem i to właśnie gram.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Cracovia-Jagiellonia
Mega ważny mecz dla obu drużyn. Na pewno Cracovia będzie jeszcze bardziej zmotywowana bo trzy punkty w tym meczu sprawia ze szanse na utrzymanie znacznie wzrosną. Jadze teoretycznie w tym spotkaniu wystarczy remis przy korzystnych wynikach innych drużyn ale jak mówi przysłowie trzeba liczyć przede wszystkim na siebie. Piłkarze Jagiellonii podbudowani wysokim zwycięstwem z Korona i na pewno przyjadą po komplet punktów.
Wydaje mi się ze w tym meczu grę będzie zmuszona prowadzić Cracovia a Jaga ograniczy się do kontrataków które co jak co ale wychodzą im lepiej niż gra pozycyjna. Z kolei gospodarze na pewno nie raz zagrożą bramce Jagiellonii bo obrona Jagi może i w dwóch ostatnich meczach nie straciła bramki to widać że popełnia błędy i stwarza okazje przeciwnikowi ;)
Dodam jeszcze typy na strzelców bo wydaje mi się że to ci dwaj zawodnicy będą największym zagrożeniem dla kolejno Sandomierskiego i Kaczmarka. Franek odzyskał formę strzelecka, widać ze piłka ponownie go szuka w polu karnym. Saidi z kolei jest wiodącą pustacią Cracovii i myślę że tak jak w meczu jesiennym będzie bardzo bardzo groźny.
Chciałbym oczywiście żeby Jaga wygrała ale z uwagi na trudny teren i motywacje gospodarzy będzie o to zdecydowanie ciężko.
Obie strzelą @ 1,75
Ntibazonkiza strzeli @ 3,70
Frankowski strzeli @ 2,40
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Cracovia - Jagiellonia 1 @ 2,50 1/5 Unibet ✅✅✅
Mecz ostatniej szansy dla Craxy. W ostatnim starciu z Widzewem gra się Cracovii niezbyt kleiła-zwłaszcza w drugiej połowie.
Filipiak obiecał swoim piłkarzom sowitą premię za utrzymanie w Ekstraklasie i to będzie dodatkowy czynnik motywujący. Ponadto w ostatnich dniach trwa w Krakowie wyjątkowa mobilizacja fanów Pasów,prawdopodobnie wyłamią się z ogólnopolskiego strajku kibiców przeciwko idiotycznym decyzjom pseudorządu i dadzą z siebie wszystko,żeby pomóc swoim piłkarzom.
Kasa będzie, doping będzie- piłkarzom Cracovii nie pozostaje nic innego jak gryźć trawę przez cały mecz, strzelić bramkę, rzygać ze zmęczenia na końcu i wygrać ten mecz.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Polonia Bytom - Lech Poznań
1:2​

Ciekawie dla mnie wygląda pojedynek Polonii z Lechem - tzn. ciężko wskazać faworyta. Gospodarze znajdują się pod ścianą, ich szanse na utrzymanie są bardzo małe. W dodatku zagrają z dwoma teoretycznie o wiele mocniejszymi drużynami: Lechem i Legią. Szefostwo klubu desperacko próbuje ratować sytuację zatrudniając Dariusza Fornalaka ale czy przy tak krótkim czasie można coś zrobić? Wątpię. Jednak nie można zapominać, że bytomianie zagrają przed własną publicznością więc nie będzie mowy o tym by wyszli już ze spuszczonymi głowami. Tym bardziej, że ich rywal Lech kończy fatalny dla siebie sezon. Ostatnia porażka z Lechią mimo prowadzenia 0:1 sprawiła, że Kolejorz już praktycznie nie ma szans na grę w Europejskich pucharach i z tego na pewno zdają sobie sprawę piłkarze. Do tego dochodzi tragiczna postawa na meczach wyjazdowych. Wystarczy wspomnieć tylko o tym, że po ostatnich pięciu wyjazdowych spotkaniach drużyna prowadzona przez trenera Bakero zdobyła zero punktów co ekipie z takim potencjałem wręcz nie wypada.
Jak to się mówi każda seria ma swój koniec więc może i jutro Lech zdobędzie punkty. Jednak wcale nie jest to sprawa oczywista. Do tego dochodzą jeszcze kontuzje w zespole. Na boisku zabraknie Marcina Kikuta, Tomasza Bandrowskiego, Kamila Drygasa, Sergieja Kriwca i Manuela Arboledy. Zespół Polonii powinien jutro zagrać kolejny mecz o życie tym bardziej, że nie są na straconej pozycji. Ambicja, wola walki, chęć zwycięstwa przeciwko brakowi pomysłu na grę, brak chęci i motywacji (w końcu Polonia to nie Juventus). Dlatego myślę, że warto pomyśleć nad singlem na gospodarzy z podpórką.

Moja propozycja:

Polonia lub remis (około 1.60)⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
haftus 140

haftus

Użytkownik
Arka - Legia 1X @ 1.53 Bet365
Mecz na remis. lub jednobramkowe zwycięstwo Arki. Legia o nic nie gra, a Arka jest zmotywowana by jednak zostać w Ekstraklasie i w kolejnym sezonie znów &quot;męczyć nas swoją grą&quot;. Ostatnimi czasy piłkarze z Gdyni w dobrej formie. Śmieszne są te kursy na Legię, bo puchary mają zapewnione, kasa z C+ dla Legii aż tak ważna nie jest a Arka zrobi wszystko by wygrać.
Polonia Bytom DNB @ 2.10 B365
Lech w podobnej sytuacji co Legia. Z tym, że Legia nie ma o co grać, ze względu na to, że puchary zapewnili sobie wcześniej a Lech stracił cały sezon i po porażce z Lechią najprawdopodobniej utkwi na środkowych pozycjach w lidze. Polonia po porażce z Arką spadła na miejsce spadkowe, jednak Bytom to zespół charakterny i mimo biedoty w klubie chcą się utrzymać. Powalczą !
Lechia @ 3.30
Moim zdaniem kurs na Lechię za wysoki. Mimo, że Widzew w formie to jednak Lechia jest bardzo blisko upragnionego sukcesu jakim jest LE. Pokonali Lecha, choć przegrywali 1-0 to dlaczego na drodze ma im stanąć bądz co bądz sredniak - Widzew? Lechia wygrywając w Łodzi już raczej zapewni sobie puchary bo dośc wątpliwe jest by przegrali u siebie z Zagłebiem w ostatniej kolejce. Spory value.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Arka - Legia 1X @ 1.53 Bet365
Mecz na remis. lub jednobramkowe zwycięstwo Arki. Legia o nic nie gra, a Arka jest zmotywowana by jednak zostać w Ekstraklasie i w kolejnym sezonie znów &quot;męczyć nas swoją grą&quot;. Ostatnimi czasy piłkarze z Gdyni w dobrej formie. Śmieszne są te kursy na Legię, bo puchary mają zapewnione, kasa z C+ dla Legii aż tak ważna nie jest a Arka zrobi wszystko by wygrać.
(...)
Co do Arki to jest bzdurna analiza ... jak o nic nie walczą ? Podium to więcej kasy dla klubu więcej kasy dla piłkarzy to jest nic ? Kasa nie jest ważna ? Dobre sobie ... Co do typu to się zgadzam ale do analizy stanowcze NIE !!!
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Co do Arki to jest bzdurna analiza ... jak o nic nie walczą ? Podium to więcej kasy dla klubu więcej kasy dla piłkarzy to jest nic ? Kasa nie jest ważna ? Dobre sobie ... Co do typu to się zgadzam ale do analizy stanowcze NIE !!!
Nie zrozumiałeś. Legia jest na tyle bogatym klubem, że nie musi za wszelką cenę grać by być pozycję wyżej, tymbardziej, że różnice są &quot;groszowe&quot; dla Legii. Sprawdz ich budżet a potem krytykuj.
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Polska
Spotkanie: Polonia Warszawa - GKS Bełchatów
Typ:1
Kurs:1.70
Betsafe

29 kolejka naszej wspaniałej najlepszej Ekstraklasy zawita również do Warszawy, by Polonia zmierzyła się z GKSem Bełchatów. Polonia która miała walczyć o najwyższe cele naszej ligi jak na razie ma tylko jakieś tam szanse na Puchary (jak połowa ligi). Ostatnie 3 m3cze Polonii to 7 punktów i natomiast 3 ostatnie mecze Bełchatowa to 1 punkt. Ostatni mecz w lidze Polonia wygrała na wyjeździe 3-0 z Ruchem Chorzów, natomiast Bełchatów przegrał 2-0 u siebie z Zagłębiem Lubin. GKS Bełchatów na wyjeździe w tym sezonie wygrał tylko raz, a ostatni mecz wyjazdowy to potyczka z Śląskiem Wrocław i porażka 4-2. U siebie Polonia w tym sezonie wygrała 7 razy a ostatni mecz u siebie to wygrana 2-0 z Jagiellonią. A jeszcze wspomnę że Polonia jest na 7 miejscu (40 punktów) a Bełchatów na 11 miejscu (36 punktów). Na koniec powiem tyle że Bełchatów od 4 spotkań nie wygrał a Polonia od 3 spotkań nie przegrała i w tym upatruję wygraną gospodarzy.
Więcej na blogu http://pro-typ.blogspot.com/
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Nie zrozumiałeś. Legia jest na tyle bogatym klubem, że nie musi za wszelką cenę grać by być pozycję wyżej, tymbardziej, że różnice są &quot;groszowe&quot; dla Legii. Sprawdz ich budżet a potem krytykuj.
Legia jest na tyle profesjonalnym klubem że w każdym meczu graja o zwycięstwo tym bardziej w tym marnym jakże sezonie.Kolego to nie Włochy ????
 
suti 16

suti

Użytkownik
Kolego to nie Włochy ????
No ... tu bym się kłócił :cool::cool:
Ale do meczy :
Cracovia - Jagiellonia = ewidentny Over 2.5, analizę już wam kolega napisał ( pierwszy i trzeci post )
A tak myślę ... Gdyż ostatnio ( 28 kolejka ) nie było żadnego remisu, to myślę że tu warto spróbować zagrać jakiś system który da jakiś tam zysk za te remisy jutrzejsze - gdyż uważam że będzie ich znacznie więcej niż w &#39;&#39;przeciętniej&#39;&#39; kolejce. We wszystkich meczach widzę spore szanse Remisowe ;)
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
No ... tu bym się kłócił :cool::cool:
Ale do meczy :
Cracovia - Jagiellonia = ewidentny Over 2.5, analizę już wam kolega napisał ( pierwszy i trzeci post )
A tak myślę ... Gdyż ostatnio ( 28 kolejka ) nie było żadnego remisu, to myślę że tu warto spróbować zagrać jakiś system który da jakiś tam zysk za te remisy jutrzejsze - gdyż uważam że będzie ich znacznie więcej niż w &#39;&#39;przeciętniej&#39;&#39; kolejce. We wszystkich meczach widzę spore szanse Remisowe ;)
Jeśli chodzi o kombinacje to zagrałem ich 125 na jutrzejsze mecze naszej ligi.Każdy kupon po symbolicznym 1zł a wygrane powychodziły sporawe.Również upatruję kilku remisów.Może coś uda się utrafić
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Nie zrozumiałeś. Legia jest na tyle bogatym klubem, że nie musi za wszelką cenę grać by być pozycję wyżej, tymbardziej, że różnice są &quot;groszowe&quot; dla Legii. Sprawdz ich budżet a potem krytykuj.
Kpisz sobie ? Bogaty klub ? To chyba nie Legia ... Budżet może mają niezły ale te kilka set tysięcy mogą przeznaczyć na wzmocnienia na nowy sezon ... Walter nie wtapia teraz kasy tylko wyciaga to co włożył więc będzie liczyć na każdy grosz co klub ugra .
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Zaczyna się tydzień najbardziej emocjonujący i choc znamy już mistrza Polski. To pierwszy raz od lat mamy wielu kandydatów do gry w Europejskich Pucharach.
Arka - Legia
Jeśli patrzec na zgranie to Legia wychodzi w tym meczu na plus. Naprawdę od finału Pucharu Polski grają dobry futbol jak na polskie warunki. Arka natomiast raz gra beznadziejnie źle, aby potem wygrac mecz determinacją. Gdynianom idzie zwłaszcza gra z rywalami którzy walczą z nią o utrzymanie. Wygrane z Cracovią i Polonią Bytom stawiają ich w najlepszej sytuacji przed ostatnimi dwoma kolejkami. Jednak już terminarz tyle optymizmu nie daję. Mecz u siebie z Legią i Wyjazd ze Śląskiem ktory walczy o puchary. Arka gra trochę schematycznie. Liczy na stałę fragmenty gry. Jeśli wyjdą z ogromnym nastawieniem to Legia będzie miała mało pola do gry. I możemy obejrzec sporo żółtych kartek. Tak czy inaczej piłkarsko to drużyna z Warszawy ma więcej do zaoferowania.
Cracovia - Jagiellonia
Kolejny mecz o życie tym razem dla Cracovii. Jagiellonia ma pozorny spokój bo ma 2 pkt przewagi nad trzecią Lechią Gdańsk, czwartym Śląskiem i piątą Legią. Powołany do reprezentacji Polski Mateusz Klich dostał czerwoną kartkę w meczu z Widzewem, który był kluczem do utrzymania Cracovii w moim mniemaniu. A go pasy przegrały 1-2. Teraz łatwiej nie będzie. Jagiellonia zagrała bardzo dobry mecz z Koroną Kielce która zapewniła sobie byt kolejkę wcześniej w Ekstraklasie na następny sezon. Tutaj determinacja gospodarzy powinna byc zgoła inna. Wyjazdy nie są mocną stroną Jagiellonni. Typ Obie strzelą.
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Górnik to zespół który włączył się do walki o puchary w końcówce sezonu. Zawsze był niedaleko tego czuba tabeli. Ale ostatnie dwa mecze pokazały, że są groźni. Zwłaszcza dla mnie jednym z trzech najlepszych transferów obok Meliksona i Traore, jest Robert Jeż. To jest piłkarz na Polską ligę kompletny. Umie dokładnie dograc, uderzyc z daleka, wykonczyc akcję czy też strzelic gola głową. Jednak zdarzają się Górnikowi mecze bardzo słabe. Korona nie gra już o nic. No może Andrzej Niedzielan gra jeszcze o koronę strzelców. Lecz gdy on z Edim przestali strzelac, zespół przestał grac i wykorzystywac okazję. Górnik powinien byc stroną dominującą w tym meczu.
Polonia Bytom - Lech Poznań
Polonia Bytom z Arką zagrała fatalne spotkanie. Teraz gra spotkanie z byłym mistrzem Polski, który ma już iluzoryczne szansę na awans do Ligi Europy i moim zdaniem po tym meczu straci je definitywnie. Polonia traci bramki grając z przewagą 1 zawodnika, traci bramki po głupich błędach. Ale potrafi tych bramek też nastrzelac Wiślę czy Jagiellonni. Lech w meczu z Lechią grał słabo. Co z tego, że próbował grac piłką jak to robił na własnej połowie. Polonia Bytom 1x
Polonia Warszawa - GKS Bełchatów
Chyba znów po małym dołku formy drużyna Jacka Zielińskiego zaczęła grac na miarę składu. Strzelenie trzech bramek na stadionie przy Cichej to nie lada sztuka. Trener Bartoszek natomiast również o nic już nie gra. Może wystawic eksperymentalny skład. Zresztą zapowiadał to już bodajżę tydzień temu. W takiej sytuacji Polonia która wciąż walczy o puchary powinna ten mecz wygrac. I liczyc na potknięcia rywali z wyższych pozycji w tabeli.
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław
Nie chcę mi się wierzyc żeby niebiescy zagrali kolejny tak słaby mecz na własnym stadionie na którym ogrywali praktycznie każdego. Śląsk pechowo przegrał z Górnikiem po dwóch samobójczych trafieniach, ale taki jest już ten sport. Możliwe, że finisz będzie dla Śląska trudniejszy niż cała wiosenna runda. Spotyka się dwóch dobrych trenerów. Będą szachy i zakończy się remisem.
Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
Ile to już horrorów dostarczyła Lechia swoim kibicom i ile urosło im siwych włosów. Pewnie trudno będzie zliczyc. Widzew traci tylko 3 punkty do Lechii jednak pierwszy mecz przegrał 1-3 i musiał by jutro ruszyc do frontalnego ataku, co jest idealnym zaproszeniem dla piłkarzy z Gdańska. W Widzewie roztrzelał się Grzelczak strzela bramkę za bramką. Lechia natomiast próbuję grac swoją grę chocby mury się waliły i świat się kończył. Najczęściej traci bramki w pierwszych 60 minutach gry, po czym wpada jeden gol i zaczyna się istny ostrzał. Ciężko powiedziec jak będzie tym razem. Ale ja spodziewam się znów w tym meczu paru bramek. Zwłaszcza, że pauzują Deleu ze strony Lechii i Bieniuk ze strony Widzewa. Obydwa zespoły mają zawodników z dobrym wyszkoleniem technicznym.
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Taki z lekka dziwny mecz. Bo i Zagłębie zapewniło sobie już byt w weekend pokonując Bełchatów i Wisła powolutku chyba już myśli o wzmocnieniach nie o lidze. Ja wierzę, że duet Holendrów wie co robi szykując się na następny sezon. Mecz nie powinien porywający, jednak od mistrza Polski wymaga się, że takie spotkania próbował wygrywac. Chocby ku uciesze kibiców.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
przecież dla zawodników nie ma to znaczenia czy bogaty klub czy nie, zagrają swoje Legioniści i na luzie bo taka prawda że aż tak bardzo na miejscu im nie zależy, ale ofensywa Arki (bo podobno taka ma być) może obrócić sie przeciwko niej, ja w tym meczu widzę remis
 
conti73 106

conti73

Użytkownik
Dobra to ja też skrobnę słowo.
Wybrałem 3 mecze na jutro.
Arka - Legia
Legia o nic nie walczy, żart walczy i w/g mnie ma największą (teoretycznie) szansę
na vice mistrza kraju. Dla Legii niby tylko vice-mistrzostwo, ale myślę że chcą również
coś udowodnić po tym jak wieszali na nich....... że total piach mają szansę zakończyć ten sezon naprawdę okazale. Od kilku meczy grają przyzwoitą piłkę od 5 spotkań
niepokonani w lidze co za tym idzie atmosfera i wiara w swoje umiejętności
idzie do góry, czy wreszcie nie wygrali na wiosnę meczu w lidze poza domem
ostatnia szansa i muszą ją wykorzystać. Poza tym nie ma takiej drugiej ekipy
w tej lidze jak Arka którą Legia tak ogrywa chyba 5 czy 6 ostatnich meczy
wszystko dla Legii i wszystko do zera.
mój typ Legia @ 2.30 Unibet
Cracovia - Jagiellonia
Cracovia nóż na gardle potrzebuje pkt nie 1 tylko 3, z drugiej strony
w Białymstoku też potrafią liczyć i wiedzą że 4 pkt w dwóch ostatnich meczach
może ich wyrzucić poza pierwszą &quot;3&quot;.
Uważam że obie ekipy zagrają do przodu nikogo nie urządza remis.
Oczywiście jutro, a właściwie dziś mam nadzieję że wygrają gospodarze.
mój typ over 2.5 @ 1.95 Unibet

Widzew - LECHIA

Cóż mecz dla nas bardzo trudny, bez 2 zdań jeszcze nigdy tam nie wygraliśmy
w ekstraklasie zresztą na jesień to było dopiero pierwsze zwycięstwo
nad Widzewem w tej klasie rozgrywkowej, ale z drugiej strony już w tym sezonie
złamaliśmy parę barier i pobiliśmy kilka klubowych rekordów jeżeli chodzi o rozgrywki
ekstraklasy, więc .....
U nas zabraknie Deleu, w Widzewie Bieniuka. Wraca Sazankov, ale i tak pewnie
nie zagra znając Kafara, o co walczy Lechia wszyscy mówią puchary puchary
aż nudne się to robi, w/g mnie i nie tylko niby tak ale Kafar ma szansę zrobić
jeszcze jeden mega wynik osiągnąć najlepszy wynik w historii klubu,
a do tego potrzeba wygranej w Łodzi.
Wiadomo Widzew tego nie ułatwi a na pewno ich trener, który bardzo chce wreszcie
wygrać z Lechią. Ja jednak wierzę że stać nas na wygraną (zresztą jak zawsze)
a Wania - Traore - Nowak pokażą że miejsce Lechii w tabeli to nie przypadek.
Na koniec takie małe skojarzenie, kiedyś trochę lat temu, kiedy po 21 latach
awansowaliśmy do (wtedy 1 ligi) jako beniaminek był to historyczny awans
ponad 30.000 ludzi na T29 graliśmy w ostatniej kolejce u siebie z ...........
Zagłębiem Lubin, teraz też gramy i też może być historyczny wynik ale trzeba
wygrać w Łodzi, ja wierzę.
mój typ Lechia @ 3.00 Unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom