>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.05.2011 (piątek)

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Grecja
Spotkanie: Turów Zgorzelec - Asseco Prokom Gdynia
Typ: HT/FT Asseco/Asseco
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś o godzinie 18:00 w Zgorzelcu obejrzymy 6 mecz finału TBL. Finał wg wielu miał być jednostronny, a tymczasem jest zacięta rywalizacja. Prokom stoi pod ścianą co nie zdarzało się w ostatnich latach. Czy udźwigną ciężar zadania ?? Mam wrażenie, że Turów może nie wykorzystać szansy jaką dostali od Prokomu w poprzednim meczu i delikatnie może ich dziś wizja zdobycia mistrza spalić. Nie biorę się za HC, bo różnica w którąś ze stron może być zarówno +1 jak i +11. Ale wydaje mi się, że Prokom drugi raz z rzędu tak słabego spotkania nie zagra. A że wygrać musi to od początku będzie 100% walka bez żadnego odpuszczania 1wszych minut spotkania, itd. Dlatego też myślę, że Prokom będzie prowadził do połowy i wygra to spotkanie. Czy Torey Thomas znów będzie tak rządził ?? Nie sądzę. Obstawiam dziś win Prokomu do przerwy i w całym spotkaniu. Transmisja w TVP Sport od 17:50.
Kanonier0392 / przeniesiony przeze mnie na prośbę użytkownika.
✅ 80
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 20 maja




Typy podajemy według wzoru:


Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie:
Tampa Bay Lightning-Boston Bruins
Typ: Lecavalier, V 2 or more points (goals + assists, OT including)
Kurs: 3,40
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dzisiaj czas na kolejne show..Mało prawdopodobne by pobiło wczorajszy mecz Vancouver albo dwa pierwsze mecze tej serii ale liczę, ze i dzisiaj hokeisci dadzą z siebie wszystko..Miśki z Bostonu wybierają się na być może kluczowy mecz, gdzie spróbują odrobić straty z pierwszego meczu, gdy ulegli na własnym lodowisku 2:5..Stan rywalizacji 1:1..Dla jednych i drugich jest to bardzo ważne spotkanie..Gdyż wygrana gospodarzy w dwóch kolejnych meczach stawia ich w komfortowej sytuacji 3:1 i ewentualnym szóstym decydującym meczu u siebie (o ile w piątym na wyjeździe się noga powinie)..Z kolei Boston zagra bez obciążenia psychicznego, wtopili u siebie więc tutaj pójdą na całość.. W meczu drugim przez pierwsze pół meczu deklasowali ekipę gości by pod koniec zwolnić i zgotować sobie nerwówke w ostatnich minutach, gdy Tampa doprowadziła do stanu ze stanu 2:5 do wyniku 5:6..
Od rozpoczęcia Play Off stale powtarzam, że nie wierzę w Boston i ich hokej mnie nie przekonuje, podobnie jak wczoraj z San Jose..Gdyby to ode mnie zależało to podziękowałbym im juz w pierwszej rundzie..Ale to jest sport i ja nie mam nic do gadania..Mam nadzieje i szczerze w to wierzę, że dziś St Loius, Stamkos i &quot;tytułowy&quot; Le Cavalier z Bergenheimem do pomocy pokażą Misiom gdzie jest ich miejsce i, że przegrana w poprzednim meczu była wypadkiem przy pracy..Na tą chwilę wciąz nie jestem pewny czy lekarze dopuścili do gry kontuzjowanego napastnika Bostonu Bergerona bez którego gra im się nie klei..
Wracając do sedna sprawy..Vincent Lecavalier w drugim meczu tej serii strzelił gola i zaliczył trzy asysty (łacznie 4 pkt), w meczu pierwszym wygranym 5:2 nic nie strącił (0pkt)..w serii z Washingtonem odpowiednio 2, 2,1,1..Coś czuję w kościach, że dziś przed własną publicznością ostukają porządnie bramkę Thomasa..I że Vincent będzie wyróżniającą się postacia w tym meczu..I to gram..
Wczoraj i przedwczoraj siadło pieknie więc czemu nie tym razem..? ????
Dziś mam bardzo podobne odczucia do wczorajszych (tyle, ze w miejsce Vancouver wpisujemy Tampa Bay a tam gdzie było San Jose dajemy Boston) :] więc moze warto przypomnieć..
Kursy na które zwracałem uwagę wybierając ten typ..Kto pierwszy strzeli 3 gole..Over 5,5..Vancouver -1,5..San Jose poniżej 2,5..over na sumę strzałów..
Ale zdecydowałem się na najwyzszy..I chyba jeden z pewniejszych :smile:
Powodzenia..
Przypominam po raz kolejny, ze NHL jest sportem nieobliczalnym, tu nie ma pewniaków..I nie gramy za sumy, z której stratą nie bylibysmy w stanie sie pogodzić..
✅215
Powodzenia i Pozdrawiam..
⛔ 100
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Vannes - Le Mans
Typ: 2
Kurs: 2,40
Bukmacher: betfair
Analiza:
37 kolejka francuskiej Ligue 2. Już o godzinie 20:30 zmierzą się ze sobą Vannes i Le Mans. Oba zespoły mają odmienne cele na ten sezon. Vannes jest to słaba drużyna walcząca o utrzymanie. Le Mans chce wrócić do Ligue 1. Vannes w ostatnim czasie przeżywa zwyżkę formy - wygrali 4:3 z ostatnio dołującym Le Havre i 3:1 z Nimes (to nawet było do przewidzenia). Wcześniej w 15 meczach wygrali tylko 3 razy. Le Mans jest najlepszą ekipą wyjazdową jak do tej pory (a nawet od dłuższego czasu). Zdobyli 28 punktów na wyjazdach przy 23 Vannes u siebie. Le Mans ma kadrę spokojnie na środek tabeli Ligue 1, przewyższa 80% zespołów Ligue 2 i chcą potwierdzić, że zasługują na awans. Ostatnio tak jak ich przeciwnicy też mają zwyżkę formy. Wygrali 3 ostatnie spotkania - 4:0 z Laval, 3:0 z Tours i 1:0 z Troyes. Właśnie skuteczność w meczach wyjazdowych jest bolączką Le Mans. Goście zdobyli 21 punktów więcej od Vannes, co sprawia że są faworytem tego spotkania. Obie ekipy jak dotąd spotkały się ze sobą tylko raz i co ciekawe górą byli piłkarze Vannes, którzy wygrali 1:0. Czas na rewanż. Zadowoli mnie też 0:1.
⛔ 100
 
arty 8

arty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Premier League
Spotkanie: Terek - Anzhi Makhachkala
Typ: 2
Kurs: 4,33
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

20 maja w 10 kolejce ligi rosyjskiej dojdzie do bardzo interesującego spotkania. Drużyna Anzhi zajmuje obecnie 4 lokatę z 4 wygranymi, 4 zremisowanymi i 1 przegranym spotkaniem. Natomiast drużyna gospodarzy znajduje się na 14 pozycji z 2 wygranymi i remisami oraz 5 porażkami. Obie drużyny spotkały się już 5 z czego 3 razy wygrała drużyna Terek, a 2 razy Anzhi. Lecz w tym roku rosyjscy bogacze sprowadzili do drużyny Anzhi Roberto Carlosa, który mimo wieku wciąż ma swoją &quot;bombę&quot; w nodze. Więc można zaryzykować i postawić na drużynę gości.
⛔ 100
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Spotkanie: Granada - Villarreal B
Typ:1
Kurs:1.60
Pinnacle Sports
Do końca sezonu już zostały tylko 3 kolejki, Granada obecnie jest na 5 miejscu co daję szanse gry w Play-Off. Ostatnie 5 meczów gospodarzy to bilans 3-1-1, natomiast Villarreal może pochwalić się bilansem 1-1-3 (nie wygrali od 4 kolejek). Granada ma na koncie 63 punkty i do końca musi uważać ponieważ 7 Valladolid ma na koncie 60 punktów. Granada na własnym stadionie jest jedną z lepszych drużyn ( lepsza jest tylko Celta Vigo) i może pochwalić się fajnym bilansem 14-3-2, a 4 ostatnie mecze to same wygrane. Jak widać skuteczna gra na własnym stadionie sprawia że wciąż Granada ma szanse na awans. Villarreal B na 3 kolejki przed końcem ma 6 punktów przewago nad strefą spadkową, a na wyjazdach w tym sezonie odnieśli 7 wygranych 3 remisy i 9 porażek, od 2 meczów nie mogą wygrać (remis i porażka). Jak widać Villarreal B jest bez formy a Granada drużyną własnego boiska i w tym upatruje typ na Grenade.
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
suti 16

suti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, 2 Liga
Spotkanie: Reims - Evian
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Jutro ciekawe spotkania w drugiej lidze francuskiej. Przedostatnia kolejka odbędzie się właśnie w piątek 20 maja. O godzinie 20:30 w jednym ze spotkań zmierzą się drużyny o zupełnie innych zamiarach na te dwie ostatnie kolejki. Jako gospodarze drużyna - Reims a zmierzy się ona z Liderem - Evian. Gospodarze zajmują 11 miejsce w ligowej tabeli i nie mają szans już na nic - nie spadną - oraz nie awansują. Ostatnie mecze obydwu drużyn wyglądają następująco :

Clermont - Reims 13.05.2011 1:1(1:1,0:0) 2.Francja
Reims - Sedan 10.05.2011 1:0(1:0,0:0) 2.Francja

Nimes - Reims 06.05.2011 2:2(1:2,1:0) 2.Francja
Reims - Dijon 29.04.2011 1:2(0:1,1:1) 2.Francja
Angers - Reims 23.04.2011 0:1(0:0,0:1) 2.Francja
Reims - Boulogne 15.04.2011 4:1(1:0,3:1) 2.Francja
Grenoble - Reims 08.04.2011 1:1(1:0,0:1) 2.Francja

Evian - Troyes 13.05.2011 3:0(2:0,1:0) 2.Francja
Laval - Evian 09.05.2011 2:2(0:2,2:0) 2.Francja
Grenoble - Evian 06.05.2011 1:1(1:0,0:1) 2.Francja
Evian - Le Mans 02.05.2011 3:0(1:0,2:0) 2.Francja
Le Havre - Evian 22.04.2011 0:0(0:0,0:0) 2.Francja
Evian - Istres 15.04.2011 3:2(2:0,1:2) 2.Francja
Sedan - Evian 08.04.2011 1:4(1:2,0:2) 2.Francja

Uważam że kurs jak najbardziej do grania. Po ostatnich wynikam myślę że warto też &#39;&#39;zaryzykować&#39;&#39; Over 2.5 po kursie 1.9 ???? Myślę że mecz będzie rewanżem z pierwszej rundy kiedy to padł wynik 2:1 dla jutrzejszych gospodarzy.


✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka noża: Francja 2
Grenoble - Clermont
over 3.5
3.50
Sportingbet
Dzisiaj o godzinie 20:00 w 2 lidze francuskiej zostanie rozegrany ciekawy mecz w ramach 37 kolejki spotkań. Zmierzy się ze sobą Grenoble i Clermont. Gospodarze słabo spisywali się w tym sezonie i zasłużenie spadną z ligi. Clermont to średniak ligi, który już o nic nie walczy.
Ostatnia kolejka 2 ligi francuskiej obfitowała w &quot;ekstremalnie&quot; dużą ilość bramek. Na 10 spotkań było 9 meczy z overem 2.5 co jak na warunki francuskie to niesamowity wynik. W tej kolejce może być podobnie lub wszystko wróci do normy i będzie bramek jak na lekarstwo.
Ja stawiam na tą opcję z zeszłego tygodnia to znaczy, że padnie sporo bramek w tej kolejce , a przynajmniej w tym spotkaniu. Grenoble na 36 meczy 8 razy +3.5 gola, Clermont na 36 spotkań zaliczyło 11 meczy z +3.5 gola. Jesienią pomiędzy tymi drużynami padł wynik 2:2.
✅ 250
 
T 7

tarunt2010

Użytkownik
NBA
Dallas - Oklahoma
Typ: +3,5 ( kurs 1,6 )
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dallas to faworyt w tej parze niewątpliwie. Pierwszy mecz pokazał potencjał oby dwoch zespołow w ataku, ofensywa poszla kosztem defensywy, przez co pierwsze spotkanie bylo kapitalne dla kibicow, bo za pewne nie dla trenerow druzyn. Kapitalna forma rzutową błysnął Dirk Nowitzki i moim zdaniem jego dzisiejsza forma bedzie miala znaczenie dla tego spotkania, jezeli chodzi o zespol gospodarzy. W pierwszym meczu Dallas o ile dobrze pamietam wygralo 9 pkt. poprawcie mnie jezeli się myle. Dzis w nocy Durant raczje juz tak nie poszaleje, podejrzewam iz coach Maveriksow bedzie chcial zneutralizowac tego chlopa ???? Jezeli tak sie stanie jak wyzej napisalem to pokrycie tego handicapu bedzie raczej pewne, bezproblemowe ???? Dla bardziej odwaznych polecam rownież +5,5 za kursem 1,9 (bet365).
nie jasny ⛔ 100
 
phobos 26

phobos

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA Playoff
Spotkanie: Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder
Typ: Thunder +5,5 @ 1,85
BUK: Betclic
Analiza: Taka jakaś tendencja do high score&#39;ów w game1. Szczerze wątpię by i dziś miał paść tak wysoki wynik (Nowitzki 48pts, Durant 40pts). Liczyłbym na zwiększenie defensywności u obu zespołów, mieli okazję się rozeznać, teraz czas przyblokować wielkich wodzów.
Bądź co bądź można przypuszczać, że i tym razem na scoreboardzie ujrzymy po setce dla każdego zespołu. Chociaż jak wspomniałem, nie będzie to wynik z kosmosu jak w game1. Wystarczy rzucić okiem na Bulls - Heat, było dość podobnie. Nie mniej jednak nie liczyłbym na kolejny triumf Mavs, zbyt wiele zależy od jednego gracza, w przeciwieństwie do OKC (mamy Westbrooka, Ibakę, Hardena, Perkinsa...). Powrót na własne boisko z bilansem 2-0 mógłby przysporzyć Oklahomie nie lada trwogi. Ciężko im szło z Miśkami, ale obok Hawks - Grizzlies byli jak dla mnie największym pozytywnym zaskoczeniem w tym sezonie. Być może Mavs znowu wygrają, ale podobnie jak w game1 będzie to kwestia niewielu punktów. Handicap na poziomie 5,5 powinien Oklahomie wystarczyć, jak mniemam..
✅ 85
 
dmkey 19

dmkey

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Spotkanie: Metz - Nimes
Typ: liczba goli - powyżej 2,5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Oba zespoły są już niemal pewne swojej sytuacji na dwie kolejki przed końcem - Metz jest blisko utrzymania, a Nimes blisko spadku, choć oba zespoły dzielą obecnie tylko dwie pozycje. Żeby zrozumieć mój typ, trzeba wejść nieco głębiej - do sytuacji w całej lidze. A jest ona taka, że im bliżej końca sezonu tym zespoły pozwalają sobie na bardziej ofensywną grę, bowiem: 1. muszą, gdyż walczą jeszcze o jakieś cele, 2. o nic nie walczą i mogą sobie pozwolić na atak. Podział jest dychotomiczny, natomiast chodzi w nim ni mniej, ni więcej niż o to, że zespoły już nie kalkulują wszystkiego na punkty. Nimes notuje obecnie serię pięciu meczów powyżej 2,5 goli (najlepsza obecnie seria w L2), a z ostatnich czterech meczów Metz trzy kończyły się powyżej 2,5 gola. Oba zespoły na pewno nie będą bronić (bo i po co?), więc mogą grać ofensywnie, a że gole potrafią strzelać, pokazały ostatnie mecze. Prawdopodobny typ to zwycięstwo Metz 3:1 lub 3:2, ale ja typuję pewniej - over 2,5 gola. 8/10
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Schiavove vs Woźniacka
Typ: 1
Kurs: 2,80
Bukmacher: Bwin
Data/godzina rozpoczęcia: 20-05-2011/16-00
Analiza:
Typ może i ryzykowny, ale bardzo realny i możliwy by wszedł. Jak wiadomo tenis kobiecy jest nieobliczalny, a pomimo tego, że Caroline jest jedynką światowego rankingu, no może w spotkaniach nie popelnia dużo błędów, ale niestety nie jest zdecydowaną liderką, faworytką przed rozpoczynającym się Roland Garros. Postanowila wystartowac jeszcze w Brukseli. W pierwszym spotkaniu zagrała z Lepchenko i wówczas gdy większosc spodziewała sie pewnej wygrane, łatwej przeprawy okazało się byc inaczej. Komentatorzy myśleli, że Woźniacka to spotkanie potraktowała jako trening, jednak ja jestem innego zdania. Trzeba przyznac wprost, ze po prostu męczyła się z mało znaną rywalką. W drugim secie doszło nawet do tie-breaka, którego wygrała Dunka do pięciu. Wczoraj rozegrała zaledwie dwa gemy z Yaniną Wickmayer. Dwa gemy dlatego, ze Belgijka skreczowała z powodu bólu pleców. Miała sporo czasu na odpoczynek, ale czy to dobrze dla niej. Osobiście uważam, że nie i lepiej nawet żeby nie startowała w tym turnieju jeżeli chce odniesc jakiś sukces podczas Rolang Garros i udowodnic, że nie przypadkowo jest numerem jeden światowego rankingu. Będzie stała przed szansą pierwszego triumfu podczas tak dużej imprezy, ale czy sprosta temu zadaniu. Po triumfie w Charlseton na początku kwietnia już później nic nie wygrała. Jej pogromczynią była przede wszystkim Goerges oraz ostatnio Sharapova. Schiavone jest przed ogromną szansą ogrania Caroline. Nie można skreslac jej szans, gdyż już nie raz udowodniła, że potrafi grac z najlepszymi. W tym turnieju wygrała każde spotkanie po 3-0, a w bezpośrednich starciach z Caroline jest remis 3-3. Jeżeli już przegrywała jakieś spotkanie, prawie zawsze udało jej się ugrac seta. Francesca jest zawodniczką mądrze grającą, posiada obureczny backhand, z pewnością będzie chciala powtórzyc ubiegłoroczny sukces wówczas gdy wygrała French Open, a żeby przystąpic do tego turnieju w dobrym nastroju musi pokonac Caroline i uważam, ze dziś tak będzie-powodzenia
⛔ 100
 
P 161

poozon

Użytkownik
Medina Garrigues. A. - Bartoli M. typ 1 kurs 1.80 Pinnacle Sports stawka 5/10 start 14 WTA Strasbourg nawierzchnia Clay

Zabawa w skojarzenia . Medina Garrigues hmmm clay Bartoli hmmm hard , więc już wiadomo kogo typuje w tym spotkaniu . Moją faworytką jest Medina Garrigues . h2h 5:2 dla Bartoli to wygląda źle tylko na pierwszy rzut oka bo patrząc gdzie panie grały to właśnie te dwa spotkania które wygrała Medina Garrigues odbyły się na clayu a pozostałe które są mało istone na hardzie 4 i 1 na trawie . Skupię się więc tylko na tych które odbyły się na nawierzchni ziemnej . Maj 2010 wynik 62 60 Bartoli rozbita w pył . Maj 2011 dokładnie 11 dni temu 64 63 liczę więc na powtórkę z rozrywki :grin: . Tak jak wspominałem nie jest to ulubiona nawierzchnia Bartoli w tym roku legitymuje się bilansem 5-5 , jeśli chodzi o Medine Garrigues 16-5 w tym jeden wygrany turniej gdzie spotkała się w finale z Barrois wygrywając 62 61 z tą samą Barrois która wygrała tydzień wcześniej z Bartoli 64 62 . Turniej w Strasbourg jest jednym z ulubionych turniejów Mediny wygrała ona tutaj 26 z 30 pojedynków zagrała w 3 finałach które kończyły się jej zwycięstwem . Reasumując naprzeciwko siebie staną dwie zawodniczki które preferują różne nawierzchnie , gdyby spotkanie odbywało się na hardzie wygrałaby Bartoli lecz spotkanę ODBYWA SIĘ NA CLAYU WYGRA WIĘC MEDINA GARRIGUES . W typie widzę Value do 1,6 poniżej już się nie opłaca grać . Jest 1,8 więc gorąco zachęcam do grania
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kajakov 23

kajakov

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Typ: 2
Kurs: 2,95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś wieczorem Górnik Zabrze zagra u siebie ze Śląskiem Wrocław. Wrocławianie zajmują aktualnie drugą pozycję w lidze i będą za wszelką cenę starali się ją utrzymać, ponieważ przewaga punktowa nad goniącymi ich rywalami jest niewielka. Górnik jest na siódmym miejscu i traci do Śląska cztery punkty. Drużyna z Wrocławia staje przed ogromną szansą odskoczenia swoim przeciwnikom, gdyż w tej kolejce spotkają się Legia z Wisłą oraz Lechia z Lechem, zatem któraś z goniących drużyn zgubi punkty. Goście dzisiejszego spotkania są w bardzo dobrej formie, są niepokonani od 5 spotkań (bilans 4-1-0), natomiast gospodarze nie zachwycają swoją dyspozycją (bilans 2-1-2). Wrocławianie są w ekstraklasie najlepszą drużyną grającą na wyjazdach, a od powrotu do ekstraklasy w roku 2008 nie przegrali w Zabrzu ani razu. Przemysław Kaźmierczak, Jarosław Fojut i Łukasz Gikiewicz są z powodu kontuzji wykluczeni z gry do końca sezonu, ale w meczu z Górnikiem szkoleniowiec Śląska będzie miał już do dyspozycji Waldemara Sobotę. W ekipie gospodarzy na pewno nie zobaczymy pauzującego za kartki Michała Pazdana. Podsumowując uważam, że Śląsk wygra dziś minimalnie z Górnikiem i będzie bliżej zdobycia wicemistrzostwa Polski.
⛔ 100
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Dyscyplina: Piłka nożna - 1 liga rosyjska
Kuban Krasnodar - Spartak Nalchik
Typ: 1
Kurs: 1.77

Kuban to rewelacja rundy wiosennej, dawno tak dobrze nie grali na początek rozgrywek. Zajmują wysoką pozycję i grają przyjaźnie dla oka. Ich dzisiejszy rywal zdecydowanie niżej w tabeli. Spartak Nalchik okupuje 15 pozycję i nie wygrał od 8 spotkań! Pierwsza wygrana w tym sezonie była w pierwszej kolejce w meczu z Samara, która w tej chwili zajmuje ostatnią pozycję w lidze. To świadczy o słabej formie Spartaka. Kubań w ramach przypomnienia to beniaminek. Wywalczenie przez nich awansu do Russian 1st league 2011 ja widać nie było przypadkowe. Dzisiaj będą grali przed własną publicznością przed którą zanotowali w tym sezonie bilans 3-0-1. Patrząc na formę obydwu ekip Spartak dzisiaj stoi na straconej pozycji. Jeżeli gospodarze zagrają tak jak od początku sezonu nie powinni mieć problemów ze słabo dysponowanym Spartakiem, który jest obecnie cieniem drużyny, która w tamtym sezonie plasowała się tuż za najlepszymi w lidze. Następne mecze będą dla ekipy Krasnodar zdecydowanie trudniejsze bowiem grają z CSKA i nieobliczalną drużyną Amkar. Będzie wtedy trudniej o zdobycz punktową, więc trzeba wykorzystać okazję, gdy trafia się rywal taki jak Spartak Nalchik. Po wygranej tego meczu Kuban może umocnić się na pozycji lidera, co byłoby wielkim wyczynem dla tej drużyny. A drużyna Spartaka musi szukać punktów w kolejnych meczach. W następnej kolejce spotkają się z Terek Grozny, który jest tylko o jedno oczko wyżej w tabeli. W dodatku Spartak zagra ten mecz u siebie i można spodziewać się drugiej wygranej w tym sezonie. Puki co muszą jeszcze poczekać.
⛔ 100
 
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo
Spotkanie: Giro d´Italia - Stage 13
Typ: Roman Kreuziger w TOP3
Kurs: 5,50
Bukmacher: bwin
Analiza:
Pierwszy z trzech czekających nas górskich etapów, które powinny ostatecznie pokazać nam, kto jest najmocniejszy na tegorocznym Giro. Etap, na którym kolarze pokonają kilka mniejszych premii górskich, jednak największą i decydującą przeszkodą będzie oczywiście finałowy podjazd pod Grossglockner, około 16km zakończone premią pierwszej kategorii, gdzie powinniśmy zobaczyć walkę głównych faworytów wyścigu. Wydaje się, że drużyny faworytów powinny po raz kolejny niemożliwić skuteczną uciekczę i podobnie jak to było na ostatnim górskim etapie, wszystko powinno rozegrać się pomiędzy faworytami wyścigu. Myślę, że w tym gronie bardzo mocno niedoceniany jest Roman Kreuziger. Po kilku latach jeżdzenia w ekipie Liquigas razem z innymi liderami, teraz wreszcie sam jest zdecydowanym liderem grupy Astana i to inni pomagają jemu, a warto powiedzieć, że jeśli chodzi o góry to ma bardzo mocną drużynę, nie wiem czy nie najmocniejszą w stawce. Czech do tej pory być może nie wychylał się przed szereg, jednak kto dokładnie oglądał najważniejsze etapy, ten widział że jechał on bardzo inteligentnie i oszczędnie w siłach, a zawsze był w czołówce i nie pozwałał się zgubić. Nie miał praktycznie do tej pory momentów słabości i moim zdaniem może być czarnym koniem tego wyścigu i zakończyć go na podium. Wydaje się, że pierwsze miejsce jest zarezerwowane dla Contadora, jednak o pozostałe miejsca na podium będzie toczyć się bardzo wyrównana rywalizacja między kilkoma kolarzami i moim zdaniem Kreuziger nie jest tu bez szans. Nie jestem do końca pewny czy wytrzyma trzy tygodnie rywalizacji na takim poziomie, dla niego to praktycznie pierwszy taki start, w którym walczy o podium w klasyfikacji generalnej, jednak myślę, że póki co na nadchodzących trzech etapach będzie jeszcze bardzo mocny. Spodziewam się, że ze strony kolarzy takich jak Nibali czy też przede wszystkich Scarponii możemy spodziewać się dzisiaj ataków, a to może kosztować ich sporo sił i ostateczne pozbawić miejsca na podium dzisiejszego etapu. Myślę, że Roman spokojnie będzie kontrolował właśnie tych kolarzy, samemu nie atakując, dzięki czemu zachowa więcej sił na ewentualną końcówkę podjazdu co może pozwolić mu zająć miejsce na podium dzisiejszej rywalizacji.
⛔ 100
 
T 215

tyczner

Użytkownik
SPOTKANIE: DIJON - BOULOGNE
TYP: 1( -1.5 HA)
KURS: 2.1
BUK: B365
ANALIZA:
Zdzisiejszej oferty proponuje mecz z 2 ligi francuskiej.
Wcelider podejmuje u siebie 7 Boulogne. Piłkarze z Dijon stoją o krok przed awansem do L1. Dzisiejsze zwycięstwo zapewni im to bez oglądania się na rywali. Mają trzy pkt przewagi nad 4 Ajaccio dużo lepszy stosunek bramkowy. Czy można lepiej wyobraźić sobie zakończenie sezonu na własnym boisku. Ostatnie 4 mecze to same wygrane a więc to świadczy ,że drużyna chce awansu.
Dla drużyny gości będzie to mecz o tzw pietruszkę, myślę,że nie będą za wszelką cene chcieli popsuć wielkiej fety w Dijon.
Stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy. POLECAM
--------------------------------
KLIK DZIĘKI KLIK
⛔ 100
 
B 37,6K

bosky

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka
Spotkanie: Turów Zgorzelec - Prokom (kwarta z największą liczbą punktów)
Typ: IV kwarta
Kurs: 3,00
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Za tym typem przemawia kilka aspektów, pierwszy z nich to to, że mamy serię finałową, w dodatku spotkanie być może decydujące o losach mistrzostwa. Moim zdaniem od samego początku powinno być gorąco i, co ważne, underowo. Jeśli ktoś, podobnie jak ja, pobieżnie śledzi zdarzenia koszykarskie na pewno zauważył, że zazwyczaj o losach zdarzenia under/over decyduje 4 kwarta, jeśli mecz jest z kilkupunktową przewagą jednej ze stron, zaczyna się faulowanie po upływie sekundy czasu na akcje drużyny, dodatkowo po 4 faule i mniej agresywna obrona i wiele innych. No właśnie, to kolejna sprawa. Pamiętajmy przy tym, że spotkanie będzie miało ogromną wagę, a co za tym idzie wcale nie jest powiedziane, że ta czwarta kwarta, na tle mizernych pozostałych, będzie po prostu zapełniona największą ilością trafionych koszy samoistnie. Decydować zapewne będą niuanse, jak to zwykle, ale wydaje mi się, że ten kurs (najniższy ze wszystkich kwart) jest jak najbardziej adekwatny, a może i nawet za wysoki. Teraz już tylko musi się sprawdzić na parkiecie ????
✅ 200 (udokumentowane screenami)
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Typ: X
Kurs: 3,25
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Po 27 kolejkach obecnego sezonu znamy już nowego Mistrza Polski, nie wiemy jednak kto zagra w eliminacjach Ligi Europejskiej wraz ze zdobywcą Pucharu Polski Legią Warszawa. Dziś o godz. 20 w Zabrzu Górnik podejmuje Śląsk Wrocław, oba te zespoły mają jeszcze szanse na udział w europejskich pucharach. Bliższy tego celu jest Śląsk zajmujący pozycję wicelidera z 43 punktami, Górnik plasuje się na 7 pozycji z 39 pkt. Obie drużyny wygrały spotkania poprzedniej kolejki - Górnik pokonał na wyjeździe w meczu derbowym bytomską Polonię 2:1, Śląsk przed własną publicznością wygrał z GKS Bełchatów 4:2. Wszystko wskazuje na to, że zarówno gospodarze jak i goście będą dziś dążyli do zwycięstwa. Moim zdaniem jednak mecz zakończy się podziałem punktów. Jeżeli chodzi o absencje, to Górnik zagra bez pauzującego za kartki Michała Pazdana, zaś Śląsk bez kontuzjowanych Kaźmierczaka, Fojuta i Gikiewicza. Do składu gości wraca po kontuzji Waldemar Sobota.
⛔ 100
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dyscyplina : Piłka Ręczna, Ekstraklasa Kobiet, Polska
Spotkanie : Zagłębie Lubin - Montex Lublin
Typ : Montex
Kurs : 4.50
Bukmacher : Unibet
Analiza : Już dziś o 20.30 dojdzie do decydującego starcia o mistrzostwo Polski w piłce ręcznej kobiet.
Po 4 spotkaniach mamy remis 2:2 (najpierw 2 zwycięstwa u siebie Zagłębia, następnie 2 domowe sukcesy Montexu - 35:30, 33:30 d. , 37:22 !, 33:28)
Po dwóch meczach rozegranych w Lubinie, Zagłębie poczuło się mistrzem ! Trenerka mówiła, przed 3.meczem, że &quot;dziś będą świętować zwycięstwo&quot;, prezes powiadał, iż &quot;mają 3 piłki meczowe&quot;, zawodniczki zgodnie powtarzały, iż rywalizacja zakończy się w lubelskiej hali Globus... Do Lublina przyjechały w koszulkach z napisem Mistrz Polski...
Jednak po kilkunastu minutach 3,meczu można było szykować się na mecz nr 4., gdyż Zagłębie nie wytrzymało presji i przegrywało blisko 10 bramkami...
W 4.meczu od stanu 22:22 Zagłębie znowu poczuło smak mistrzostwa i w końcówce Montex pokazał im miejsce w szeregu... Bez wątpienia po raz kolejny presja zwyciężyła Zagłębie:wink:

5.mecz przed nami i teraz wszyscy zgodnie powtarzają, iż zdecyduje dyspozycja psychiczna, a nie umiejętności sportowe, gdyż te są na podobnym poziomie.
Decydujące o grze obu zespołów zawodniczki pokroju Puchacz, czy Włodek, które w ręczną na międzynarodowym poziomie grały, gdy Byzdra lub Pielesz uczyły się łapać piłkę...
Umiejętności tak jak wspomniałem podobne, ale to co zdecyduje w piątek, a więc doświadczenie po prostu zmusza mnie:grin: do zagrania na Montex.
To nie siatkówka, ale jestem przekonany, iż zawodniczki lubelskie miały rację mówiąc : &quot;kto nie wygrywa 3:0...&quot;
Reasumując, doświadczenie, umiejętność wychodzenia z krytycznych sytuacji, przewaga psychologiczna, presja Zagłębia, które już &quot;było&quot; mistrzem - to wszystko zdecyduje o tym, iż mistrzostwo pozostanie w Lublinie ! A kurs palce lizać:razz:
Hand 4.5 [email protected] Podziękujecie po meczu:grin:
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom