>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

28 kolejka Ekstraklasy 20.05 - 22.05.2011

Status
Zamknięty.
horus 129

horus

Użytkownik


kursy: Bet365
Pomiędzy POpisami rządu, a zamykaniem stadionów trwa coś takiego jak sezon piłkarski,
gdzie właśnie nadchodzi czas 28 kolejki Ekstraklasy.
Mistrza już znamy, na resztę rozstrzygnięć czekamy.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji odnośnie najbliższej serii spotkań.
 
julek 421

julek

Użytkownik
Jako kibic Legii musze przyznac ze kurs na Wisle to prezent. Brak Vrdoljak Azista Borysiuka i Choto bedzie bardzo ale to bardzo odczuwalny. Obrona w wielkiej rozsypce a patrzac ile goli stracili do tej pory to pozostawie to bez komentarza co moze byuc w sobote... Brak Vrdoljaka to ogromna strata to mozg i serce Legi. Nie zapomne jego meczu derbowego na wiosne to bylo cos genialnego madre faule cudowne odbiory. Rzadzil w srodku pola i inni mogli tylko podziwiac jego fantastyczna gre. To pilkarz z charakterem i bez niego gra moze wygladac naprawde fatalnie.
Jedyne co moze ratowac Legie to eksperymenty w skladzie Wisly. Trener moze da pograc rezerwowym. W Wisle szykowane sa wzmocnienia wiec przydalo by sie pokazac z dobrej strony.
Jednak postawic przeciwko Legi to cos nie dla mnie ???? . Wogole nie wiem skad takie kursy. Jezeli Wisla bedzie eksperymenowac skladem to postawie w ostatnim momencie na Legie bo bardzo sie zdziwie jak kurs nie bedzie rosl.
Widze takze wygrana Cracovi chodz kurs nie zacheca.
Edit
Trener Wisły Kraków, która zapewniła już sobie zdobycie tytułu mistrza Polski, chce dać odpocząć swoim zawodnikom przed meczem z Legią. Z tego powodu piłkarze &quot;Białej Gwiazdy&quot; przed sobotnim meczem mają zaplanowane tylko dwa treningi. &quot;Myślę o odpoczynku dla niektórych, na przykład dla Kirma, który grał na okrągło przez cały rok&quot; - mówi trener Wisły.
Krakowska drużyna na mecz z Legią wyjdzie w zmienionym składzie. Do roszad powinno dojść w bramce i na lewym skrzydle. Na pewno nie zagra w środku pola Cezary Wilk, który musi pauzować za 4 żółte kartki.
Wisła czeka też na decyzję Komisji Ligi w sprawie rasistowskich okrzyków Patryka Małeckiego pod adresem Ntibazonkizy w derbach Krakowa. W klubie muszą się liczyć z dyskwalifikacją zawodnika.
wiec co do tego meczu trzeba bedzie czekac az sklady beda bardziej wiadome
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Jako kibic Legii musze przyznac ze kurs na Wisle to prezent. (...)
Spokojnie pep &quot; nieudacznik &quot; Skorża napewno coś wymyśli chociaż to jego ostatnie 3 mecze no i gra przeciwko ukochanej Wiśle . Rzeźniczak komorowski wawrzyniak kiełbowicz . Coś w tym stylu a genialne transfery jak określił Marek &quot; Wycieczka &quot; Jóźwiak knezevic i kelhar dziwnym trafem nie mieszczą się w meczowej 18-stce .
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
wg oficjalnych stanowisk nie ma podjętej decyzji na 100% o odejściu Skorży. I oby nie odszedł

Ja postawie skromnie na Legię. Martwi obrona, ale jakoś nie widzi mi się wygrana Wisły. Nie gra niczego szczególnego. Jest po prostu odrobinę lepsza od ligowej szarzyzny. Legia ostatnio jakby się trochę ustabilizowała, przynajmniej miernie to wygląda, nie beznadziejnie. Jakichś konkretów trudno mi się doszukiwać. Dla mnie Legia jedną bramką ma szanse wymęczyć wynik i tak też postawię. A co będzie zobaczymy
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Typ: X @3.2 Bet365 ⛔

Moim zdaniem to będzie kolejny nudny jak flaki z olejem mecz jakich w Polsce niebrak. Wisła pewna triumfu nie będzie już się aż tak mocno starała, podczas gdy w Legii mamy kilku nieobecnych, jak wspomnieli koledzy w postach powyżej. Mysle że remis to i tak dobry wynik dla Legionistów.

EDIT: Jako fanowi Lecha bardzo mi ten wynik odpowiada w perspektywie gry Lecha w LE w przyszłym sezonie.

Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Typ: X2 @1.45 Tobet ⛔

Akurat tu ide głosem serca niż rozumu więc jakby co to prosze nie brać tej analizy zbytnio pod uwagę. Jeśli chodzi o typ to sugeruje się tutaj tym iż oba zespoły walczą o europejskie puchary i wydaje mi się że zarówno Lechia jak i Lech będą obawiały się zaatakowania. Bardzo realny w tym przypadku jest remis, chociaż Lech może pokusić się o 3 punkty.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Cracovia - Widzew @ Cracovia - 1,83 w Tobet
Przed Cracovią dwa mecze u siebie, kolejno z Widzewem i Jagiellonią. Wydaje się, że jeśli Pasy zdobędą w nich 6pkt to utrzymają się w Ekstraklasie. Cracovia u siebie w rundzie wiosennej regularnie punktuje i jak wspominał sam trener Szatałow, występując w roli gospodarza grają znacznie lepiej. Liczę, że Szatałow ponownie wyzwoli wolę walki u swoich podopiecznych, a z racji iż u siebie już potrafili w tej rundzie wygrywać, to jestem zdania, że i tym razem pokonają bezpieczny już Widzew.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
wg oficjalnych stanowisk nie ma podjętej decyzji na 100% o odejściu Skorży. I oby nie odszedł
Ja postawie skromnie na Legię. Martwi obrona, ale jakoś nie widzi mi się wygrana Wisły. Nie gra niczego szczególnego. Jest po prostu odrobinę lepsza od ligowej szarzyzny. Legia ostatnio jakby się trochę ustabilizowała, przynajmniej miernie to wygląda, nie beznadziejnie. Jakichś konkretów trudno mi się doszukiwać. Dla mnie Legia jedną bramką ma szanse wymęczyć wynik i tak też postawię. A co będzie zobaczymy
Chyba chciałeś powiedzieć oby odszedł ? Jak inaczej można zrozumieć 11 porażek jak na razie do tego taktyka fatalna 4-5-1 nie mając zawodników do takiej taktyki no i styl fatalny . Na cały sezon aż 2-3 transfery udane zawodników bez formy trzyma w jedenastce a wielką gwiazdę partizana trzyma na trybunach .Na 27 kolejek może MAX im wyszły ogólnie 4-5 spotkania jak nic trzeba zostawić tego wielkiego trenera .
 
legia 122

legia

Użytkownik
W Legii nie zagra Choto Astiz Vrdoljak Borysiuk i najprawdopodobniej Hubnik. Kucharczyk jest kompletnie bez formy a o Mezendze zapomnieli już nawet najstarsi indianie. Wisła da szansę pewnie tym co grali mniej Żurawski Rios Garguła i te pe. Legia ma swoje problemy kadrowe, formy wielkiej nie prezentuje więc przestrzegam przed hurra-optymizmem. skończy się na leniwym 0:0.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Gdyby obydwie drużyny zagrały w optymalnych składach,to zdecydowanie brałbym kurs na Wisłę,ale po tym co czytam na różnych Forach i na Oficjalnej Wisły,to raczej wolę ten mecz odpuścić,Maaskant,po tym jak w weekend wychwalałem go jak Boga,tym razem trochę mnie wkurzył,bo on chyba nie wie czym są mecze Wisły z Legią,zostały 3 kolejki,powinni zagrać wszyscy najlepsi,by nabierać wprawy i zgrywać się ze sobą przed spotkaniami pucharowymi,poza tym o jakim my zmęczeniu mówimy......temat o innych ligach i obciążeniu spotkaniami był już przerabiany 100 razy,u nas jest tylko jeden puchar oprócz rozgrywek Ekstraklasy,no ale jeśli nawet Holender praktykuje &quot;polskie&quot; metody i daje odpocząć naszym wielce zmęczonym piłkarzom,to ja już nie mam żadnego argumentu,mecz zdecydowany No Bet,chociaż jeśli u nas w obronie zagrają Młodzi,to czarno to widzę:-|
 
horus 129

horus

Użytkownik
Jak dla mnie spotkanie Legii z Wisłą to no bet. Wyjściowe jedenastki obu ekip będą dalekie od optymalnych ze względu na kontuzje, kartki oraz odpoczynek kluczowych postaci (tu mowa o Wiśle). Tutaj wszystko się może zdarzyć, dlatego lepiej sobie odpuścić obstawianie tego meczu (przynajmniej do ogłoszenia wyjściowych składów).
Tak na pierwszy rzut oka ciekawie wyglądają dwa typy...
Polska Ekstraklasa Ruch Chorzów - Polonia Warszawa Data: 22.05.2011r. Typ: under 2,5 Kurs: @1.60|Bet365 Wynik:
Ruch na własnym obiekcie gra solidnie w defensywie. Przy Cichej wiele goli nie pada, bo zaledwie 20 w 13 meczach. Polonia bez kontuzjowanego Sobiecha, a więc bez głównego strzelca i asystenta przy bramkach kolegów.
--------------------------------------------------
Polska Ekstraklasa Jagiellonia Białystok - Korona Kielce Data: 21.05.2011r. Typ: over 2,5 ✅ Kurs: @2.10|Unibet Wynik: 4:0
W Białymstoku natomiast Jaga musi zgarnąć 3 oczka jeżeli chce wystąpić w europejskich pucharach. Korona już spokojna o utrzymanie może sobie pozwolić na grę bez większego ciśnienia, co na tą ekipę powinno wpłynąć pozytywnie. Goście z Kielc to jedna z lepiej grających ekip na wyjeździe. W spotkaniach z udziałem Korony pada też sporo bramek (73), co daje drugi wynik w lidze.
Jaga wygrać musi, Korona może. Determinacja i konieczność zwycięstwa gospodarzy + brak presji wyniku po stronie gości. Te czynniki powinny sprawić, że w sobotę zobaczymy w miarę ofensywne jak na polskie realia widowisko. Dodatkowo w tym spotkaniu wystąpią prowadzący w klasyfikacji strzelców w Ekstraklasie Tomasz Frankowski i Andrzej Niedzielan, którzy do tej pory zdobyli po 11 bramek i bardzo prawdopodobne, że któryś z nich swój dorobek w najbliższy weekend powiększy.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
legia 122

legia

Użytkownik
Zamiast na siłę grać piknikową gierkę w okrojonych składach Legii z Wisłą lepiej zastanowić się czy nie warto postawić na walczącą o życie Cracovię.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Chyba chciałeś powiedzieć oby odszedł ? Jak inaczej można zrozumieć 11 porażek jak na razie do tego taktyka fatalna 4-5-1 nie mając zawodników do takiej taktyki no i styl fatalny . Na cały sezon aż 2-3 transfery udane zawodników bez formy trzyma w jedenastce a wielką gwiazdę partizana trzyma na trybunach .Na 27 kolejek może MAX im wyszły ogólnie 4-5 spotkania jak nic trzeba zostawić tego wielkiego trenera .
1.Już kiedyś uzasadniałem swoje zdanie
2.Już kiedyś Ci mówiłem, że mnie twoja opinia nie interesuje
3.Po co się powtarzasz w każdym poście



Ja zdecydowanie (acz subiektywnie) widzę value na Widzew. Cracovia gra o utrzymanie, ale to nie jest super zespół. W obronie dużo błędów, natomiast więcej szczęścia niż w poprzedniej rundzie. Widzew z koei gra nawet uniwersalnie, szybko, ciekawie, bardziej ofensywnie niż defensywnie, bez respektu. Chcę, żeby Cracovia się utrzymała, jednak jakoś tak czuję, że Widzew coś tu ugra
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sutek 79

sutek

Forum VIP
Moim zdaniem kurs na Widzew przesadzony, Cracovia ma nóż na gardle, każdy piszę, mówi że MUSZĄ wygrać, ale Widzew nie położy się na boisku, tylko będzie chciał wygrać, w klubie wszystko wskazuje na to że kontrakt z trenerem Michniewiczem zostanie przedłużony. Widzew w tej rundzie mi się podoba, Widzew w ostatnich 9 meczach przegrał tylko raz w Warszawie z Legią i tam rzeczywiście zagrał bardzo słabo. Widzew jest bardzo silny w ofensywie ma kilku ciekawych graczy którzy potrafią rozmontować defensywę rywali, a jak wiadomo w Cracovii największą bolączka to blok defensywny...
 
horus 129

horus

Użytkownik
Panowie gwiazda2010 i Typer36 proszę o spokój. :razz: A teraz do rzeczy.

Polska Ekstraklasa
GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin
Data: 20.05.2011r.
Typ: obie strzelą ⛔
Kurs: @2.05|Unibet
Wynik: 0:2

Zagłębie w dotychczasowych 13 wyjazdowych spotkaniach aż 12 razy traciło przynajmniej jedną bramkę. Tylko w spotkaniu z Lechem na Bułgarskiej potrafili zachować czyste konto. Bełchatów na własnym terenie gra dobrze, a że wystąpią bez większych osłabień to powinni coś ustrzelić słabo grającemu w defensywie Zagłębiu. Goście również nie powinni wyjechać z Bełchatowa bez strzelonej bramki, gdyż ostatnio na wyjazdach potrafią grać skutecznie. Ich gra ofensywna stoi na dobrym poziomie. Na uwagę zasługuje świetna forma Szymona Pawłowskiego, ale nie tylko on ma za sobą udane mecze. Plizga i Abwo również potrafią wykreować ofensywne akcje, co ostatnio zwłaszcza na wyjazdach pokazywali.
Typ &quot;obie strzelą&quot; w spotkaniach wyjazdowych Zagłębia do tej pory nie wchodził tylko 4-krotnie. Gównie były to spotkania Miedziowych z potentatami, czyli Wisłą (porażka 0:1), Lechem (zwycięstwo 1:0) i Jagiellonią (porażka 0:2). &quot;Obie strzelą&quot; nie miało miejsca bytu również w meczu z Polonią Bytom (porażka 0:2). W pozostałych 10 wyjazdowych potyczkach Zagłębie zawsze traciło i zdobywało przynajmniej po 1 bramce. ---
Wprawdzie obie drużyny strzeliły gola, bo Fonfara (GKS) strzelił samobója, ale... nie o to mi chodziło. :razz:
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Typ: X
Kurs: 3,25
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Po 27 kolejkach obecnego sezonu znamy już nowego Mistrza Polski, nie wiemy jednak kto zagra w eliminacjach Ligi Europejskiej wraz ze zdobywcą Pucharu Polski Legią Warszawa. Dziś o godz. 20 w Zabrzu Górnik podejmuje Śląsk Wrocław, oba te zespoły mają jeszcze szanse na udział w europejskich pucharach. Bliższy tego celu jest Śląsk zajmujący pozycję wicelidera z 43 punktami, Górnik plasuje się na 7 pozycji z 39 pkt. Obie drużyny wygrały spotkania poprzedniej kolejki - Górnik pokonał na wyjeździe w meczu derbowym bytomską Polonię 2:1, Śląsk przed własną publicznością wygrał z GKS Bełchatów 4:2. Wszystko wskazuje na to, że zarówno gospodarze jak i goście będą dziś dążyli do zwycięstwa. Moim zdaniem jednak mecz zakończy się podziałem punktów. Jeżeli chodzi o absencje, to Górnik zagra bez pauzującego za kartki Michała Pazdana, zaś Śląsk bez kontuzjowanych Kaźmierczaka, Fojuta i Gikiewicza. Do składu gości wraca po kontuzji Waldemar Sobota.
 
A 10

abel

Użytkownik
Witam, ciekwym typem na dziś jest wygrana górnika. Zapytacie dlaczego? WKS-owi jakby to powiedzieć europejskie puchary w tym sezonie nie są za bardzo na ręke i doszły mnie słuchy że zarząd nie chce się za bardzo w tym sezonie załapać do pierwszej trójki co będzie im ,,grozić&quot; pucharami. Powodem zapewne jest stadion. Obecny przy oporowskiej nie spełnia wymagań naszej ekstraklasy więc co dopiero na to powie uefa? Nowy na przyszłoroczne mistrzostwa nie ma szans żeby był gotowy do końca wakacji.
O kase raczej nie chodzi gdyż śląsk jest w pierwszej piątce najbogatszych klubów w naszym kraju.
Powiem szczerze że jeśli to prawda to szkoda że śląska nie będzie w pucharach w przyszłym sezonie gdyż grają najlepszą taktycznie piłkę w naszym kraju co oczywiście jest zasługa Pana Lenczyka i jego zawodników a mecz z wisłą jest tego najlepszym przykładem.
Jeśli ktoś chce mniej ryzykować to może dać na górnik ,,remis=zwrot&quot; co jest bardziej rozsądną decyzją.
Jeśli ktoś się ze mną nie zgadza lub ma inne informacje to zachęcam do dyskusji.
 
horus 129

horus

Użytkownik
Panowie, bez przesady. Niedawno słyszałem, że Polonia Warszawa nie chce grać w europejskich pucharach, a dzisiaj, że Śląsk Wrocław. ???? Przecież przed startem każdego sezonu dla większości klubów te puchary są wymarzonym celem. Dla kibiców to dodatkowa atrakcja, a dla klubu zaszczyt i możliwość wypromowania się, zarobienia kasy i zdobycia punktów w rankingu. Każde miejsce wyżej w ligowej tabeli to także dodatkowe 200 tys. złotych dla klubu. A to, że trzeba zacząć wcześnie przygotowania do nowego sezonu to nie powinien być problem. W Polsce mamy 3 miesięczną przerwę zimową, gdzie piłkarze mogą sobie przez długie tygodnie odpoczywać, na dodatek nie rozgrywamy w sezonie zbyt dużej ilości spotkań. Na zachodzie jest zdecydowanie więcej kolejek, także do mnie argument, że danemu klubowi europejskie puchary są niekorzystne i ich nie chce kompletnie nie trafia. Problem ze stadionem spełniającym wymogi gry w Lidze Europejskiej? Taki problem to powinna być przyjemność.
Typu powyżej oczywiście nie podważam, ale nie uważam, aby na wynik spotkania miało wpływ to, że Śląsk nie chce pucharów, coś takiego jestem pewien, że nie będzie miało miejsca bytu.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Panowie, bez przesady. Niedawno słyszałem, że Polonia Warszawa nie chce grać w europejskich pucharach, a dzisiaj, że Śląsk Wrocław. ???? Przecież przed startem każdego sezonu dla większości klubów te puchary są wymarzonym celem. Dla kibiców to dodatkowa atrakcja, a dla klubu zaszczyt i możliwość wypromowania się, zarobienia kasy i zdobycia punktów w rankingu. Każde miejsce wyżej w ligowej tabeli to także dodatkowe 200 tys. złotych dla klubu. A to, że trzeba zacząć wcześnie przygotowania do nowego sezonu to nie powinien być problem. W Polsce mamy 3 miesięczną przerwę zimową, gdzie piłkarze mogą sobie przez długie tygodnie odpoczywać, na dodatek nie rozgrywamy w sezonie zbyt dużej ilości spotkań. Na zachodzie jest zdecydowanie więcej kolejek, także do mnie argument, że danemu klubowi europejskie puchary są niekorzystne i ich nie chce kompletnie nie trafia. Problem ze stadionem spełniającym wymogi gry w Lidze Europejskiej? Taki problem to powinna być przyjemność.
Typu powyżej oczywiście nie podważam, ale nie uważam, aby na wynik spotkania miało wpływ to, że Śląsk nie chce pucharów, coś takiego jestem pewien, że nie będzie miało miejsca bytu.
Wiesz,w każdej bajce,jest ziarenko prawdy ???? lecz nie sądzę,żeby Śląsk odpuścił dzisiejszy mecz,bo to jak już napisałeś,wiąże się ze stratą sporych pieniędzy,przede wszystkim dla samych piłkarzy,co do usera &quot;abel&quot; to powiem Ci,że jeśli Śląsk nie będzie chciał grać w tegorocznych pucharach,a raczej eliminacjach,bo nie okłamujmy się,autobus postawiony przeciwko drużynom z poza Ekstraklasy,może już nie być tak skuteczny,to odpadnie sobie właśnie w owych elimkach,ale przynajmniej zainkasuje pieniądze za załóżmy 2 lub 3 miejsce w tabeli od Ekstraklasy,poza tym na pierwsze rundy eliminacji nie są potrzebne stadiony z rangą &quot;Elite&quot; ???? Taki mecz można rozegrać nawet na totalnym badziewiu,oby tylko szatnie i murawa były w znośnym stanie.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Coś jak w tamtym roku Ruch który nie miał kasy na wyjazd do kelnerów . Górnikowi też nie śpieszno do pucharów przy takich długach . Śląsk owszem grałby w pucharach ale odpadłby w przedbiegach jak większość . Wątpie aby Śląsk gdzie na czele jest Solorz nie chciałby pograć w LE .
@ Typer36
Jest przesądzone że Skorża odchodzi 100%
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom