>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

27 kolejka Ekstraklasy 13.05 - 15.05.2011

Status
Zamknięty.
horus 129

horus

Użytkownik


kursy: Bet365
Wczoraj zakończyła się 26 kolejka, a już jutro rusza 27 kolejka naszej Ekstraklasy. Ciekawie zapowiadają się przede wszystkim spotkania w Białymstoku i Krakowie. Czy Jagiellonia jeszcze z Michałem Probierzem w końcu pokaże charakter i utrzyma fotel wicelidera? Czy Wisła Kraków będzie mogła świętować mistrzostwo Polski już po derbowym spotkaniu z Cracovia?
Zapraszam do merytorycznej dyskusji odnośnie najbliższej serii spotkań.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Jagiellona - Legia 2,5 over ? 2,16
Poczekam do przedstawienia składów ???? Jednakże Jaga wychodzi w bramce Młodzikiem który debiutuje od razu na &quot; Wielką&quot; Legie do tego brak cionka . W Legii mówi się o wystawieniu Szumskiego bądź Antolovica w obronie dalej Komorowski , Vrdoljak . Eksperymentalne ustawienia obrony do tego walka obydwóch zespołów o pudło powinno przynieść zamierzony efekty w postaci overka ???? Bramkarze wielka niewiadoma
 
candida 45

candida

Użytkownik
Polonia Bytom - Górnik Zabrze

Polonia w meczu z Pasami, sprawiała wrażenie mniej zdeterminowanej, jak gdyby zaskoczona ambitną postawą przyjezdnych z Krakowa, tym samym mocno skomplikowała swoją sytuacjęw tabeli. Popularna zwłaszcza wśród kibiców Cracovi jest teoria w ramach której, mecze śląskich druzyn nie w pełni oddają ducha sportu i wzajemna pomoc jest na porzadku dziennym, przykładem był tu mecz Polonii z Ruchem, gracze niebieskich przeszli obok meczu co bylo az nadto widoczne. Czy tym razem bedzie podobnie? Górnik nie gra już o nic, a ich gra na wyjeździe w przekroju całego sezonu również kaze stawiać Polonistów w roli faworytów. Przyznaje że dla mnie argumentem ponad skład i forme jest w koncowce sezonu przedewszystkim walka, o mistrza czy tez o utrzymanie, pomijając zatem derby Krakowa ktore same w sobie są meczami wyzszego cisnienia, licze w tej kolejce tak na Polonie jak i Arke.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Na jutro dwa typy, może niezbyt ambitne, ale warto spróbować.
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1 ~2.50
Jaga trzy porażki z rzędu i najwyższy czas na przełamanie. Trener Probierz dostał sporą dozę zaufania od władz klubu i na pewno nie zaprzepaści takiej szansy. Tak samo zawodnicy, którzy mają sporo do udowodnienia zarówno sobie jak i kibicom. Okazja na trzy punkty znakomita, bo na Legię zwykle każda drużyna się mocno spina, wyciskając z siebie ostatnie pokłady ambicji. Legioniści co prawda w formie, ale mając zapewnione puchary myślę, że nie do końca będzie skoncentrowana za wszelką cenę na zwycięstwie. Jaga przede wszystkim musi poprawić grę w obronie, bo w ostatnich trzech meczach straciła aż 8 goli. Wierzę w trenera Probierza i w zawodników. Skoro potrafili tak dobrze grać przez ostatnie kilka miesięcy, na pewno są w stanie wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności i odprawić Legię z kwitkiem. Kurs sądzę, że bardzo atrakcyjny, a biorąc pod uwagę ostatnie mecze oby ekip i własne przeczucie zdecydowanie warto spróbować.
Lech Poznań - Ruch Chorzów 1 ~1.65
Tutaj myślę, że nie ma co się dużo rozpisywać. Ruch i tak już w tym sezonie ugrał &quot;za dużo&quot; punktów i wykonał ponad plan. Do europejskich pucharów niech się lepiej nie pchają. Zapewne chorzowianie zakończą sezon w środku tabeli na bezpiecznej pozycji, rozdając trochę punktów pod koniec rundy. Okazja dla Lecha znakomita, bo będą do końca sezonu walczyli zaciekle o puchary. Skład jest silny, tylko formy brak. Przed własną publicznością poznanianie przegrali tylko raz i zdobyli prawie 70% całego dorobku punktowego, więc o porażce nie ma mowy. W zanadrzu zostają im jeszcze mecze z Lechią, Polonią Bytom i Koroną. Więc jeśli chcą marzyć o podium, myślę że 9 punktów w ostatnich spotkaniach to minimum. Niech zaczną marsz w górę tabeli od jutra. Kurs również nie najgorszy ????
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Ja osobiście wyjdę dziś ponad wszystkie spiski Śląsko-Nieśląskie i zaryzykuję typ na Górnik Zabrze,niesamowite Value w kursie na ten mecz,Górnik nie zachwycił w ostatnim spotkaniu z Legią Warszawa,zastanawiałem się dlaczego,bo przecież we wcześniejszych meczach z Wisłą i Lechem nie zagrał najgorzej i mimo,że defensywnie,to wyglądał ok,doszedłem do wniosku,że tą nagłą obniżkę mógł spowodować ciężki Terminarz,bo widzimy z kim grał Górnik w ostatnich kolejkach,Polonia Bytom w meczu z Cracovią wręcz zszokowała swoją grą,pokazali to,czego do tej pory nie mogłem im zarzucić,brak walki,Cracovia pokazała,komu bardziej zależy na utrzymaniu,dominowali cały mecz i grali bardzo rozważnie,wynik mógł być znacznie wyższy,teraz pytanie skąd nagle Polonii przytrafia się taki mecz??Przyznam,że oglądałem ich ostatnie spotkania i postawiłem na nich w meczu z Pasami,ale do tej pory nie mogę zrozumieć takiego podejścia,nawet kibice na Olimpijskiej przecierali oczy ze zdumienia,to nie ta drużyna,która kilka dni temu wbiła wiceliderowi 3 bramki w pierwszej połowie,można wyczytać w prasie,że w drużynie doszło do kilku sprzeczek i atmosfera po ostatnim spotkaniu nie jest za wesoła,ja postaram się to wykorzystać,stawiając na gości dzisiejszego meczu,kurs jaki oferuje Betsafe,jest na pewno zawyżony,w obecnej dyspozycji psychicznej obydwóch zespołów,grzechem jest nie zagrać &quot;dwójki&quot; Szansę oceniam na 45/55 %
Polonia Bytom vs Górnik Zabrze - 2 @4,45 Izi✅:cool:
Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 22

slooz3

Użytkownik
Tutaj myślę, że nie ma co się dużo rozpisywać. Ruch i tak już w tym sezonie ugrał &quot;za dużo&quot; punktów i wykonał ponad plan. Do europejskich pucharów niech się lepiej nie pchają. Zapewne chorzowianie zakończą sezon w środku tabeli na bezpiecznej pozycji, rozdając trochę punktów pod koniec rundy. Okazja dla Lecha znakomita, bo będą do końca sezonu walczyli zaciekle o puchary. Skład jest silny, tylko formy brak
Formy nie buduje się w ciągu 3dni - a brak formy to nie taka błahostka jakby się mogło wydawac. Lech jest bez formy i nie dysponuje na chwilę obecną możliwościami, które pozwalałyby im wygrać ten mecz powiedzmy 3:0 czy 6:2 jak już się zdarzało z Ruchem na Bułgarskiej. A Ruchu bym nie skreślał, bo na wiosnę mają dużo łatwiejszy kalendarz niż na jesień, zdobyli więcej punktów i grają całkiem dobrze w defensywie. Dla piłkarzy Ruchu wyjazd na Lech będzie walką o remis, który będzie bardzo dobrym wynikiem, bo patrząc na ich kalendarz zdobywając w Poznaniu 1pkt mają realne szanse na podium - bardziej realne niż Lech, który ma pozornie łatwiejszy kalendarz (Lechia W, Bytom W, Korona D).
Zagranie under&#39;u w tym meczu to będzie dobry typ - Lech bez Rudnevs&#39;a - Bakero wezmie sie za rotowanie skladem i moze znowu Stilic czy Kriwec zostaną na ławce.
Sam jestem pod wrażeniem gry Kiełba ostatnio i jest najjaśniejszym punktem Lecha - mimo to gram - myślę, że bardzo pewnie:
Lech Poznan - Ruch Chorzów Under 2,5 bet365 @ 1,57 ✅✅
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Jagiellonia-Legia
Zgodzę sie z gwiazdą2010
Ostatni mecz bardzo słaby w wykonaniu Jagi szczególnie w ofensywie. Ustawienie zespołu było podyktowane jednak kiepską postawa w obronie w meczach z Polonia Bytom i Widzewem. Teraz wygrana dla podopiecznych Probierza jest priorytetem dlatego sadze ze zespól nie wyjdzie asekurancko na ten mecz. Zabraknie jednak dwóch ważnych ogniw w obronie Sandomierskiego i Cionka. Jestem pesymista czy trio w obronie: Słowik-Arzumayan-Skerla zachowa dzisiaj czyste konto biorąc pod uwagę ze Legia po zdobyciu PP gra dużo lepiej szczególniej w ofensywie. Skorża tez nie ma nadmiaru bogactwa w formacji obrony. Legioniści maja problem z bramkarzami którzy popełniają fatalne błędy. Do tego za kartki nie zagra Rzeźniczak, a dla środkowych Vrdoljaka i Komorowskiego nie jest to optymalna pozycja. Nie można mieć jedynie zastrzeżeń do Wawrzyniaka bo ten ostatnio spisuje się znakomicie.
Mam nadzieje ze Probierz swoim &quot;zagraniem&quot; zmotywował zawodników aby jeszcze powalczyli w tym sezonie, bo w tak wyrównanej tabeli Jaga nie tylko może nie zająć miejsca na podium ale równie dobrze wylecieć poza czołową ósemkę.
Both to score @ 1,83
Over 2.5 @ 2,10
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Jagiellonia Bialystok - Legia Warszawa typ 1,Kurs:2,50
Mecz raczej na przełamanie,Legia w tym sezonie jest nie obliczalna można sie po nich spodziewać wszystkiego puchary juz mają dla tego w lidze cienżko jest sprecyzowac na czym będę się skupiac szansa na mistrzostwo juz prysła drugie i trzecie miejsce sie im na nic nie zda,trener skorza juz wie że posady nie obroni jedyna dla nich motywacja to gra o kase. Jaga ma serie trzech meczy nie wygranych,trener Probierz zamierzał podac sie do dymisji jednak jego prosbę odrzucono,nazywany polskim Guardiolą szkoleniowiec poproawdzi Jage do mam na dzieje kolejnego zwycięstwa w lidze.Ostatnie dwa mecze tych zespołó skonczyły sie wygranymi gospodarzy odpowiednio (2:1,2:0).
 
B 30

betclic_expert

Użytkownik
A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE


27. kolejkę spotkań w Ekstraklasie otworzy, obok meczu Polonii Bytom z Górnikiem Zabrze, mecz Jagiellonii Białystok z Legią Warszawa. Nie można jednak powiedzieć, że piłkarski weekend w Polsce rozpocznie się od mocnego uderzenia. Zespoły z Białegostoku i Warszawy zawodzą i nie spełniają pokładanych wobec nich oczekiwań. Piątkowy mecz Jagiellonii Białystok z Legią Warszawa będzie 23. oficjalnym spotkaniem obu drużyn.

Legia ma 2 punkty straty do drugiej w tabeli drużyny ze stolicy Podlasia. Udział w Lidze Europejskiej zagwarantowała sobie zdobywając Puchar Polski. Ostatni remis w Zabrzu z Górnikiem 1:1 skomplikował jeszcze bardziej plany na wicemistrzostwo stołecznej ekipy. Legioniści mimo szumnych zapowiedzi zarówno przed rozpoczęciem całego sezonu, jak i przed startem rundy wiosennej gra słabo, albo co najmniej „w kratkę”.

Wicelider tabeli, Jagielloni Białystok przekreślił już sobie praktycznie w poprzedniej kolejce szanse na zdobycie przez podopiecznych Michała Probierza, który nota bene pozostanie dalej trenerem Jagi, mistrzostwa Polski. Pozostaje walka o grę pucharach. Ostatnie mecze gospodarzy najbliższego spotkania z Legią pokazują, że Jagiellonii będzie ciężko wywalczyć komplet punktów mimo atutu własnego boiska.

W rundzie jesiennej obecnego sezonu Jagiellonia przegrała w Warszawie z Legią 0:2. Wówczas prowadzenie Legia objęła tuż przed przerwą po samobójczym strzale Andriusa Skerli. W doliczonym czasie drugiej połowy Jagę dobił Jakub Rzeżniczak. Jaki przebieg będzie miała konfrontacja rewanżowa obu drużyn przekonamy się już w piątkowy wieczór

Jak zawsze, BetClic nie zapomniał wzbogacić swojej oferty bukmacherskiej o zakłady na wiele innych zdarzeń meczu oprócz kursów na wynik spotkania, które w tym przypadku wynoszą 2,65 na zwycięstwo Jagiellonii, 3,10 na podział punktów oraz 2,50 na wygraną Legii.

Wygraj piłkę lub koszulkę Juventusu Turyn z autografami piłkarzy!!
 
szoky 104

szoky

Użytkownik
Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów
Śląsk - walka o puchary, Bełchatów raczej nie gra już o nic.
W Śląsku brak Gikiewicza, Kaźmierczaka i Fojuta. Śląsk bez ataku, bo co to za atak z emerytem Jezierskim i Szewczukiem, który nic nie gra. Brak Fojuta i Kaźmierczaka to osłabienie, choć Śląsk pokazywał, że potrafi sobie radzić bez nich wygrywając z Polonią W. i Zagłębiem w ostatniej kolejce (mecze wyjazdowe). Pawelec coraz lepiej radzi sobie na stoperze zastępując Fojuta. Ale! Śląsk w meczu gdzie jest faworytem gra słabo. Śląsk 2-2 Widzew, Śląsk 0-1 Korona, Śląsk 0-0 Polonia B.
Myślę, że tak samo będzie w meczu z Bełchatowem, Śląsk dodatkowo bez własnej publiczności z powodu zamkniętego stadionu. Myślę, że mecz będzie pod dyktando Śląska, jednak na remis. Śląsk dużo lepiej radzi sobie na wyjeździe gdzie nie musi prowadzić gry. Moje typy:
Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów X @ 3.30 ⛔
Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów DW 0:0 @ 8.00 ⛔
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Lech Poznań - Ruch Chorzów @ Lech Poznań - 1,83 w Tobet ✅ 1:0
Lech zagrał słaby, niemal bezbarwny mecz w Krakowie z Wisłą. Do tego z kadry meczowej wypadł Rudnevs. W związku z tym gdzie tutaj szukać optymizmu przed meczem z Ruchem, który pewnie rozprawił się z Arką?
Paradoksalnie w rotacji stosowanej przez trenera Bakero. Wygląda na to, że tym razem do wyjściowego składu wrócą Stilic i Murawski. To zawodnicy, którzy potrafią poprowadzić grę drużyny i myślę, że tak też będzie w sobotni wieczór. Nie udało im się w meczu z Wisłą? Nie zawsze jest łatwo wejśc w mecz, zwłaszcza kiedy nie idzie.
Dlatego Stilic, Murawski od pierwszej minuty... Bakero zapowiada atak na Niebieskich od pierwszej minuty. I na to też liczę. To chyba jedyna słuszna taktyka na Ruch i liczę, że to nie są tylko puste słowa, a faktycznie tak będzie.
Tak poza tym to Ruch bez Djokicia zawieszonego za kartki, dlatego formacja obrony nieco przemeblowana. Jakiś tam wpływ na grę Ruchu to pewnie będzie miało.
Ogólnie uważam, że kurs 1,83 wygląda ok i warto spróbować. Jeśli Lech nie wygra z Ruchem śmiem twierdzić, że w europejskich pucharach w przyszłym sezonie nie wystąpi ;)
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Bakero zapowiada atak na Niebieskich od pierwszej minuty.
Na mecz z Wisłą również były zapowiedzi, że Lech ma zagrać ofensywnie a jak było na murawie to wiadomo. Moim zdaniem Bakero już nie bardzo wie co robić. W meczu z Białą Gwiazdą próbował zrzucić presje z zawodników twierdząc, że liczy się mecz z Ruchem. To nie pomogło więc dziś szansa na drugą opcję, grę pod wysoką presją bo porażka = brak pucharów. Do tego dochodzą jeszcze osłabienia o których wspomniał TBM czy wewnętrzne konflikty. Stilic nawet jeśli zagra od 1 minuty może wcale nie chcieć umierać za Bakero.
Ruch w rundzie wiosennej spisuje się bardzo dobrze i podobnie jak Lech walczy o puchary dlatego także Niebiescy będą grać o zwycięstwo tym bardziej, że również na wyjazdach radzą sobie całkiem dobrze. Kolejorz z kolei dobrze prezentuje się przed własną publicznością i to powinno im dzisiaj pomóc. Ale czy mimo to uda im się wygrać z dobrze dysponowanym Ruchem? Kurs około 1.8 dla mnie jest trochę za niski a remis wcale nie wydaje się nieosiągalny dla drużyny z Chorzowa. Dlatego rezygnuję z typowania tego spotkania - No bet.
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
VS



TYP:Wisła 1.62

Niedziela godzina 14:45 najprawdopodobniej ostatni mecz Wisły o stawkę w tym sezonie.Wygrana w meczu derbowym z Cracovią da Wiśle odzyskanie korony i kolejne Mistrzostwo Polski.Zacznę od trybun.Oczywiście wypełnią się do ostatniego miejsca oraz wbrew ogólnopolskiego protestu kibiców fani Białej Gwiazdy przez cały mecz będą dopingować swoich piłkarzy w tym bardzo ważnym meczu.

Rok temu to Cracovia zabrała Wiśle mistrzostwo w tym roku już nie wyobrażam sobie tego samego scenariusza.Cracovia w walce o utrzymanie oprócz meczu z Wisłą ma do rezegrania mecze z Widzewem Jagiellonią oraz GKS-em Bełchatów. Więc mają dość spore szanse na utrzymanie w Ekstraklasie.Runda wiosenna w wykonaniu Pasów wygląda w porównaniu do jesiennych zmagań bardzo dobrze zdobyli sporo punktów i odbili się od dna naszej ligi zajmując obecnie 15 miejsce mając 1 punkt przewagi nad Arką i punkt straty do Poloni Bytom.Mecz w Bytomiu był dla Pasów bardzo ważny i zdołali go wygrać.Morale może i wzrosły bo na wyjazdach grają fatalnie 1-3-9 Polonia generalnie moim zdaniem jest drużyną najsłabszą i powinna zlecieć z ligi. Wczoraj przegrali dość nieszczęśliwie po o dziwo dobrym meczu 1:2 z Górnikiem.Cracovia wie że ma najlepszy terminarz z trzech zespołów walczących o utrzymanie.Trener Cracovii zapowiedział że zwycięskiego składu z Bytomia nie zmieni raczej więc powinnien on wyglądać tak :Kaczmarek - Mierzejewski , Trivunović, Radomski, Suart - Ntibazonkiza, Szeliga , Bartczak, Suvorov - Klich - Dudzic . Pasy pewnie zagrają na remis bo ten punkcik może dać im utrzymanie w lidze.Statystyk nie ma co tutaj kopiować są one bardzo złe dla Cracovii.

Wisła powinna wyjść na ten mecz podwójnie zmotywowana po pierwsze wygrana daje Majstra po drugie Derby w których dla kibiców Wisły inny wynik niż wygrana jest porażką.Skład Wisły to prawdopodobnie Pareiko - Cikos, Jaliens, Chavez, Palijć - Sobolewski, Melikson, Wilk - Małecki, Genkov, Kirm Wisła po dwóch porażkach odbiła się od dna i w pięknym stylu pokonała Lechię 3:0 oraz w mniej ładnym stylu Lecha 1:0. Świetny Melikson i bramkostrzelny Genkov to ostoja Wisły w ostatnich meczach. Z Lechem Wisła grała bardzo dobrze i mieli kilka sytuacji 100% których nie wykorzystał Kirm czy Genkov.Maaskant przed meczem powiedział :– Będziemy myśleć o defensywie, bo Cracovia potrafi być groźna w kontrataku. Jednak chcemy być mistrzem już po tym spotkaniu, więc musimy myśleć o zwycięstwie. Dla siebie, dla kibiców, dla wszystkich…Jasno stawia cel na to spotkanie, wygrana i feta z okazji Mistrzostwa Polski.Wisła gra w tym sezonie z meczu na mecz coraz lepiej.. Kuleje defensywa ale Wilk czy Sobolewski łatają dziury w obronie.

Ogólnie derby wygrać chce każdy ja myślę że Wisła ogra lokalnego rywala bardzo spokojnie i będzie świętować Majstra. Motywacja jak nigdy a do tego kibice nie widzą innego rozwiązania.. Kurs piękny 1.62 i jeszcze ciepły więc brać. Gdyby derby były na Cracovii można było by coś gdybać ale na Reymonta jest tylko jedno rozwiązanie.

To kibice Wisły powinni być koszmarem Pasów w tym meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa 1 DNB @ 1,69 Betsafe
Pomijając aspekty sportowe warto grać 1 DNB ze względu na to, że Polonia nie chce grać w pucharach. Praktycznie każdemu w klubie za wyjątkiem kibiców nie jest to na rękę. Piłkarzom, bo muszą zaczynać 1 lipca, a nie trzeba chyba wspominać, że gracze Czarnych Koszul zbyt pracowici nie są i częściej niż na boisku widuje ich się w galeriach handlowych. Na dodatek wynika to również z ich wypowiedzi. Maciej Sadlok cieszy się, że w najbliższym czasie nie będzie musiał latać samolotem, Adrian Mierzejewski mówi, że drużyna gra już teraz tylko dla przyjemności.
Jacek Zieliński dodaje, że Polonia w obecnym składzie nie jest gotowa by walczyć o mistrzostwo i czołowe lokaty. A to są główne cele klubu z Konwiktorskiej. Start 1 lipca uniemożliwiłby przeprowadzenie sensownego okresu przygotowawczego i gruntowną przebudowę zespołu, bo taka ma nastąpić (odejdą Gancarczyk, Rekish, Adamović, pewnie Rachwał i zapewne ktoś jeszcze). Drużyna potrzebuje wzmocnień, a żeby sprowadzić odpowiednich graczy potrzeba spokoju, a gra w pucharach i kompletowanie zespołu na szybko raczej tylko przeszkodzi.
Wreszcie prezes Wojciechowski, którego interesuje tylko walka o mistrza, a jego zdaniem występ rej drużyny w pucharach będzie wyglądać podobnie jak w ubiegłym sezonie, gdzie Czarne Koszule bez większych problemów pokonała przeciętna Breda. Tak więc jego zdaniem tym składem zespół nic nie zdziała. Lepiej się nastawić na przyszły sezon i w spokoju zbudować drużynę, która w lidze powalczy o czołowe lokaty.
No i aspekt infrastruktury. Po sezonie na Konwiktorskiej ma być wymieniona murawa, o co Polonia dopraszała się od wielu miesięcy (właścicielem stadionu jest miasto). Termin prac to koniec czerwca, a w lipcu trawa będzie potrzebowała czasu, aby się ukorzenić. Gra w pucharach przełoży wymianę jednej z najgorszych w polskiej ekstraklasie muraw na zimę 2012, a wtedy ze względu na niskie temperatury jej stan w przyszłości może być mało satysfakcjonujący.
Jak widać jedyni, którzy chcą w Warszawie Europy to kibice. Ale oni niewiele mają akurat tu do powiedzenia...
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Gramy o Mistrzostwo Polski Chłopak! ???? Ty masz pojęcie,ile ten mecz ma podtekstów?Jaką on ma stawkę?Chyba nie,napisałem coś ostatnio w Hyde parku w działe &quot;Kibicowanie&quot; na temat tego protestu,sama prawda,chcesz,to przeczytaj,poza tym chyba nie oglądałeś meczu z Lechem,cały mecz trwał protest,na dodatek doszło do konfliktu na linii Młyn/Janusze,ale nie chce mi się dłużej na ten temat dyskutować,bo każdy patrzy z perspektywy swojego klubu,jak się jest na np. 8 miejscu i nie ma się szans na puchary,to można sobie protestować,my mamy na celu zrzucenie Cracovii do 1 ligi,a jeśli chcemy,żeby tak się stało,to musimy cisnąć z dopingiem 90 minut,z resztą żadnej solidarności nie ma,wczoraj było to widać przede wszystkim w Bytomiu i słusznie,bo tam kibice mieli świadomość,jaką stawką był obarczony ten mecz i to,że jeśli drużyna spadnie,to może nie wrócić na salony przez kilka ładnych lat,inwestor,który ma tam przyjść może się wycofać i drużyna może nagle znaleźć się w 4 lidze,więc w Bytomiu mieli milczeć tak?Kosztem tego,że Kibice min. Legii się obrażą z racji braku solidarności?Bulszit! Za kilka miesięcy o tym proteście nikt pamiętał nie będzie,a takiemu Bytomiowi awansu do ekstraklasy nikt nie przywróci,co prawda mimo wszystko przegrali,ale dobrze się zachowali.Solidarni się znaleźli.....????
Post osoby,do której pisałem,został usunięty,wyszło na to,że napisalem do osoby WIDMO:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Gramy o Mistrzostwo Polski Chłopak! ???? Ty masz pojęcie,ile ten mecz ma podtekstów?Jaką on ma stawkę?Chyba nie,napisałem coś ostatnio w Hyde parku w działe &quot;Kibicowanie&quot; na temat tego protestu,sama prawda,chcesz,to przeczytaj,poza tym chyba nie oglądałeś meczu z Lechem,cały mecz trwał protest,na dodatek doszło do konfliktu na linii Młyn/Janusze,ale nie chce mi się dłużej na ten temat dyskutować,bo każdy patrzy z perspektywy swojego klubu,jak się jest na np. 8 miejscu i nie ma się szans na puchary,to można sobie protestować,my mamy na celu zrzucenie Cracovii do 1 ligi,a jeśli chcemy,żeby tak się stało,to musimy cisnąć z dopingiem 90 minut,z resztą żadnej solidarności nie ma,wczoraj było to widać przede wszystkim w Bytomiu i słusznie,bo tam kibice mieli świadomość,jaką stawką był obarczony ten mecz i to,że jeśli drużyna spadnie,to może nie wrócić na salony przez kilka ładnych lat,inwestor,który ma tam przyjść może się wycofać i drużyna może nagle znaleźć się w 4 lidze,więc w Bytomiu mieli milczeć tak?Kosztem tego,że Kibice min. Legii się obrażą z racji braku solidarności?Bulszit! Za kilka miesięcy o tym proteście nikt pamiętał nie będzie,a takiemu Bytomiowi awansu do ekstraklasy nikt nie przywróci,co prawda mimo wszystko przegrali,ale dobrze się zachowali.Solidarni się znaleźli.....????

Post osoby,do której pisałem,został usunięty,wyszło na to,że napisalem do osoby WIDMO:cool:
I popieram w 1906% to co napisałes ???? Ja tez w analiźie napisałe mże doping będzie a w dodatku dziś o 16 na treningu pojawili się kibice Wisły żeby zmotywować swoich piłkarzy.. Wisła gra o mistrza w meczu Derbowym podwójna radość. Cracovia zabrał Wiśle majstra rok temu Jutro Wisła powinna oddalić Pasy od tej ligi
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Lech Poznań - Ruch Chorzów

Typ:1
Kurs:1.73

Na początek swoim typów postanowiłem zająć się naszą rodzimą ligą w piłce nożnej, która jest najbardziej wyrównana od lat. Po ostatniej kolejce można powiedzieć, że mistrz kraju jest już praktycznie znany ale nic więcej praktycznie nie wiadomo jeszcze ponad połowa tabeli ma szanse na puchary. Postanowiłem wybrać pojedynek pomiędzy Lechem Poznań a Ruchem Chorzów. Oczywiście jeżeli porównanym budżety obydwu klubów to Lech jest o wiele bogatszy i dysponuje dużo bardziej znanymi piłkarzami niż Ruch. Dlatego nic dziwnego, że mimo iż Ruch jest wyżej w tabeli ligowej bo zajmuję aktualnie 7 miejsce z 38 punktami to faworytem tego spotkania będzie celujący nadal w puchary Lech Poznań, który musi już wszystko wygrywać jeżeli chce to osiągnąć ponieważ aktualnie jest na 9 pozycji i ma 36 punktów na koncie a trzeci Śląsk ma 4 oczka więcej. Jak wiadomo Lech bardzo dobrze radzi sobie przed własną publicznością i mimo iż nie zagra ich największa gwiazda Rudnevs to powinni to spotkanie wygrać.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Wisła Kraków - Cracovia Kraków
Derby Krakowa zapowiadają się bardzo elektryzująco. Gospodarze w razie zwycięstwa zapewnią sobie mistrzostwo Polski, a dodatkowego smaczku ewentualnej wygranej dodałby fakt, że byłoby wywalczone kosztem odwiecznego rywala. Z kolei Cracovia postara się urwać chociaż jeden punkt, który pozwoliłbym im opuścić strefę spadkową. Wyniki w tej kolejce ułożyły się dla nich znakomicie. Przegrała Arka Gdynia, przegrała Polonia Bytom. Zadanie przed podopiecznymi Szatałowa niewątpliwie trudne, ale jak najbardziej do wykonania. Jasna sprawa, że &quot;Biała Gwiazda&quot; chce świętować już dzisiaj, ale tak naprawdę strata punktów w dzisiejszym meczu niczego nie zmieni. Przedłuży jedynie matematyczne szanse Jagiellonii Białystok, Śląska Wrocław. Cracovia w rundzie wiosennej to odmieniony zespół, gotowy do walki na 100% w każdym meczu. Choć zdarzały się wpadki, to według mnie &quot;Pasy&quot; są po świętach jedną z najlepszych ekip ekstraklasy. Widać to zwłaszcza na ich obiekcie, ale myślę, że ostatnia wyjazdowa wygrana z Polonią Bytom zadziała motywująco. Faworytem jest niewątpliwie Wisła, ale nie skreślałbym przedwcześnie Cracovii. Górnik nie tak dawno udowodnił, że przy Reymonta można godnie zaprezentować się na tle Wisły. To są derby i tutaj wszystko może się zdarzyć. Kurs na gospodarzy mnie osobiście nie zachęca.
Moja propozycja: Cracovia lub remis - 2,35 Expekt
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Za 3 godziny Old Firm Derby Krakowa ???? Lecz ja postanowiłem się zająć drugim spotkaniem,będącym trochę w cieniu hitu tej kolejki,patrząc na sam jej Terminarz i widząc mecz Widzew Łódź vs Zagłębie Lubin,od razu narzuca mi się jedna myśl &quot;Remis&quot; ,Obydwie drużyny nie grają już raczej o nic,są o kilka punktów od strefy spadkowej,musiała by się zdarzyć jakaś katastrofa w ostatnich 4 spotkaniach,aby któraś z drużyn została sportowo zdegradowana,w obydwóch drużynach doszło w ostatnim czasie,do jak się już okazało bardzo trafionych zmian trenerów,bo Janek Urban i Czesław Michniewicz wykonali świetną robotę przy utrzymaniu swoich nowych drużyn,śmiem twierdzić,że wypalonemu w ostatnim czasie Bajorowi,ta sztuka by się nie udała,ale po tragedii rodzinnej jaką przeżył,wiedziałem od razu,że długo w Lubinie nie popracuje,zarówno Zagłębie jak i Widzew sporo remisują w swoich ostatnich spotkaniach,takie rozstrzygnięcie w dzisiejszym meczu,na pewno będzie korzystne dla obu stron,nie spodziewam się gryzienia trawy i zabójczego tempa,poza tym jak wiemy mecz odbędzie się bez udziału kibiców,co też nie przyczyni się do cudownego spektaklu.Polecam typ!

Widzew Łódź vs Zagłębie Lubin - Remis @3,25 Tobet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom