>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Finlandia (Veikkausliiga | Ykkonen) - 2012/2013

Status
Zamknięty.
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
FC Honka - JJK Jyvaskkyla

Rozpoczyna się sezon w Finlandii, jest to pierwsza kolejka i ciężko powiedzieć kto jest faworytem ale biorąc statystyki z poprzedniego sezonu to zdecydowanym faworytem są piątkowi gospodarze.Ostatnio te drużyny zmierzyły się w Ligowym Pucharze i wygrała Honka 2-1, a w tamtym sezonie w meczu ligowym Honka pokonała u siebie JJK 8-2. Patrząc na tabele z tamtego sezonu to FC Honka uplasowała się na 5 pozycji a przyjezdni piątkowego meczu uplasowali się na 13 miejscu (na 14 zespołów). Ciężko coś już napisać o tym meczu mam nadzieje że ESPOO dobrze rozpocznie sezon.
Typ:1
Kurs:1.60

Unibet
⛔0-0
WIĘCEJ NA MOIM BLOGU ZAPRASZAM
 
aloszyn 2

aloszyn

Użytkownik
Rovaniemi PS - JJK Jyväskylä RoPS +0.5 (1,93) - Bet365 4/10
Zawodnicy z większości klubów europejskich są już myślami na upragnionych urlopach a liga fińska dopiero nabiera tempa po przerwie między sezonowej. Zbliżają się wakacje a to oznacza, że my typerzy mamy mniejsze pole manewru. W Finlandii to dopiera trzecia kolejka rozgrywek więc forma zespołów nie jest jeszcze w pełni odkryta. Każdy zapewne ma jakieś asy w rękawie. Pytanie czy skuteczne? Dziś do Rovaniemi, położonego w północnej części kraju przyjeżdża zespół JJK. Obie ekipy zajmują miejsca w górnej części tabeli i mają już na swoim koncie po 4 punkty. RoPS zaczęli sezon od wygranej i remisu (1-1-0 4:3), zaś JJK najpierw zremisowali a potem zgarnęli całą pulę (1-1-0 1:0). Od razu rzuca nam się w oczy ilość zdobytych i straconych goli. Gospodarze zdobyli już 4 bramki, ale 3 stracili. Przyjezdni 1 bramka zdobyta i 0 straconych. Bukmacherzy stawiają gości w roli &quot;zdecydowanego&quot; faworyta. Kurs na JJK wysoki, ale na RoPS większy o prawie 2zł. Nie sądzę aby gospodarze tutaj polegli. JJK w tamtym sezonie broniło się przed spadkiem i zrobiło to skutecznie. Tylko pytanie na jak długo? Zespół został wzmocniony zimą, ale na razie gra nie jest jakaś powalająca. Rovaniemi PS będzie miało wsparcie swoich kibiców i zapewne zmobilizują się aby zrobić przyjemność wszystkim obecnym na stadionie. Awansowali do wyższej klasy rozgrywkowej i pewnie nie będą chcieli szybko jej opuścić dlatego mecze na własnym stadionie z przeciwnikami podobnej klasy trzeba wygrać lub remisować. W dalszej części sezonu przyjdą mecze z silniejszymi drużynami i tam o punkty nie będzie łatwo. Gospodarze tamten rok zakończyli z bilansem (15-9-2 61-17). Nastrzelali rywalom ogromną masę goli i grali przy tym uważnie w obronie. U siebie RoPS w tamtym sezonie grali wyśmienicie (8-5-0 38:7). Myślę, że w tym nie będzie dużo gorzej. W przeszłości dochodziło już do spotkań pomiędzy RoPS i JJK. H2H faworyzuje miejscowych. 2 razy górą byli oni i 3 razy zespoły dzieliły się punktami. Myślę, że gospodarzy stać na dobry mecz i zwycięstwo w nim. JJK rozegrało zaledwie 2 sezony w 1 lidze i nie zwojowało przez ten czas w niej zbyt wiele. Są bliżej spadku niż jakiegoś sukcesu w lidze krajowej. RoPS mają duży potencjał i teraz zadomowią się w najwyższej klasie rozgrywkowej na długie, długie lata.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
JJK Jyväskylä - KuPS Over 3.5 (3,10)
Wynik: 2:0 ⛔

Drużyna gospodarzy ma szanse powrócić dzisiaj na pierwsze miejsce w tabeli. Aby tak się stało muszą zdobyć z drużyną KuPS Kuopio co najmniej punkt. Jest to jak plan jak najbardziej do zrealizowania, gdyż forma JJK jest zwyżkująca. Jedynym meczem w którym gospodarze stracili w tym sezonie punkty był mecz otwarcia z Honkom, który zakończył się bezbramkowym remisem. Od tamtej pory JJK wygrało cztery kolejne mecze zdobywając w nich, aż 10 bramek. Ofensywa zaczęła ostatnio funkcjonować bardzo dobrze o czym świadczą serię bramkowe dwóch czołowych graczy JJK Mikko Hyyrynen oraz Mikko Manninen. Obaj panowie w ostatnich trzech meczach zawsze strzelali bramki i liczę, że dzisiaj przedłużą swoje serię do czterech meczów. Drużyna z Kuopio po dwóch bardzo słabych meczach na otwarcie sezonu, gdzie przegrali 0:1 oraz 1:4 ostatnio grają dużo lepiej. W trzech kolejnych meczach zdobyli siedem punktów i przesunęli się z dołu tabeli w środkową jej część. Najlepszym zawodnikiem drużyny KuPS jest doświadczony 30-letni Ilja Venäläinen, który zdobył w tym sezonie dwa gole. Forma obu drużyn wygląda naprawdę imponującą i widać, że obie zwyżkują. W ofensywie radzą sobie coraz lepiej, w defensywie nie jest już tak kolorowo, ale to dobrze biorąc pod uwagę jaki typ dzisiaj przedstawiłem. Jeżeli ekipa z Jyvaskali zagra dzisiaj tak jak w swoich poprzednich meczach to sądzę, że over 3.5 bramki może pęknąć. Kurs naprawdę bardzo dobry i sądzę, że pomijając fakt, że liga fińska jest dość underowa to zaryzykowałbym tą wysoką linię.
Kurs z: Sportingbet
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
JJK - KuPS
Dziś o godzinie 17:30 zostanie rozegrany mecz między 2 drużyną a 7. Ale tu jest pełna rotacja miejscami ponieważ w Finlandii grają inaczej niż w większości ligach europy i obecnie tam mają 6 kolejkę nowego sezonu. W tamtym sezonie dzisiejsi gospodarzę byli czerwoną latarnią ligi i byli przedostatnią drużyną na koniec sezonu, natomiast KuPS było wiceliderem, ale ten sezon dla JJK jest całkiem inny, 5 meczów i bilans (4-1-0). Remis zanotowany w 1 kolejce i od tego czasu 4 wygrane, natomiast goście z 7 punktami na koncie po 5 meczach z bilansem (2-1-2), ale 2 porażki to w pierwszej kolejce i teraz wracają do formy. No ale grają na wyjeździ i to bardzo ciężki mecz. JJK u siebie wygrało 2 spotkania i z pewności nie będą chcieli przegrać tego spotkania dlatego typ podpieram (Remis=Zwrot).
Typ: DNB 1
Wynik: 2;0 ✅
Kurs:1.52

tobet

Więcej oczywiście na http://pro-typ.blogspot.com/
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
II Liga
FC Hameenlinna - KooTeePee Ykkonnen to wyznacznik II ligi, dziś Hameenlinna podejmie KooTeePee, ciężko pisać o miejscach bo za nimi dopiero 3 kolejki. Gospodarze na 3 kolejki wygrali 2 mecze i zremisowali 1, natomiast goście przegrali 2 i wygrali 1. I również ciężko mi pisać na czym opieram swój typ ale po prostu myślę że gospodarze nie przegrają tego spotkania ponieważ w poprzednim sezonie, dwa mecze między tymi zespołami wygrała drużyna FC Hameenlinna (2-0 u siebie i 2-1 na wyjeździe). W obecnym jeszcze nie przegrali a po remisie w 1 kolejce odnotowali dwie wygrane wyjazdowe więc widać że są groźni w tym sezonie. Ciężki dzień do typowania i zobaczymy czy moje wybór meczu był trafny.
Typ: DNB 1
Wynik: 0:1 ⛔
Kurs: 1.90

tobet
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Klubi-04 - Atlantis
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Betsson
Analiza: W Fińskiej lidze Kakkonen odbędzie się spotkanie pomiędzy obecnym Liderem Klubi04 a drużyną, która już na stracie sezonu okupuje strefę spadkową, czyli Atlantis. Kurs na Klubi-04 (1.50) to lekka przesada, bo jak można nazwać sytuacje, w której lider mający po 5 spotkaniach komplet 15 punktów, a także bilans bramek +14. W poprzednim sezonie obie ekipy mierzyły swoje siły w lidze Ykkonen, wtedy to dzisiejsi goście przegrali mecz i rewanż w stosunku 9:2 ( 5:1 porażka u siebie i 4:1 porażka na wyjeździe ) Klubi u siebie w tym sezonie wygrało z Kuusysi (6:1) a także pokonało obecnego wicelidera ligi Kakkonen czyli GrIFK (1:0). Atlantis na tomiast jedyne 5 punktów jakie posiada zdobywało na własnym stadionie remisując 2 ktornie i pokonując w ostatniej kolejce drużynę Futura (3:1), na wyjazdach przegrali 2 spotkania z Gnistan(4:0) i MP(2:1). Dziś, nie widzę innej opcji jak wygrana Klubi-04, które jest w świetnej formie.
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Spotkanie: PK-35 - JIPPO wynik 1:0
Analiza: PK-35 Vantaa od kilku sezonów już kończy sezon w środku tabeli, nie chcę mówić, że w tym sezonie może spełnić się marzenie czyli awans bo do końca sezonu daleka droga. Jednak PK-35 zaczęła sezon bardzo dobrze - 10 pkt po 4 meczach. Jeżeli dziś wygrają wkoczą na pozycję lidera z przewagą 2pkt nad drugim zespołem. Okazja do tego natrafia się bardzo dobra. Grają z zespołem, który w 5 meczach jeszcze nie wygrał, zanotował w prawdzie 4 remisy, ale dziś już według nie mają szansy na punkty. W ekipie JIPPO panuje grypa żołądkowa, która dotknęła większość składu. Goście prosili nawet federację o przełożenie meczu, jednak nic z tego. W dzisiejszym meczu muszą zagrać, wątpie by cokolwiek ugrali w takiej sytuacji. Gospodarze to solidna drużyna, która niewątpliwie wykorzysta osłabienia i pewnie wygra. Ostatnie 4 mecze między zespołami zakończyły się 4 wygranymi PK-35 w których to drużyna ta nawet nie straciła bramki.
Trener Vanty mówi, że gracze są w dobrej kondycji fizycznej jak i psychicznej i są nastawieni na zwycięstwo. Polecam
Typy:
1 @ 1.40 9/10 ✅
1 (-1.5) @ 2.03 5/10 ⛔
1 (-2.5) @ 3.35 2/10 ⛔
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Finlandia 2
Spotkanie: PK35 Helsinki - Jippo Joensuu
Over 3.5
3.60
Betway


Dzisiaj o godzinie 17:30 dojdzie do ciekawego pojedynku w Finlandii. Zagrają ze sobą PK35 Helesinki i Jippo Joensuu. Finlandia gra systemem wiosna , lato więc za nami dopiero kilka kolejek. Po 5 meczach gospodarze zajmują 2 miejsce w tabeli zaś goście plasują się na 10 pozycji.

PK35 Helsinki do tej pory spisuje się dobrze. Rozegrali 1 mecz mniej niż czołówka i mają szanse wskoczyć dzisiaj na fotel lidera. W tych 4 spotkaniach uzyskali 2 razy over 2.5 gola i 2 razy under. Nie mieli jeszcze over 3.5 gola mimo tego, ze już 2 razy się otarli o taki wynik. Dzisiaj może być inaczej. Zagrają z teoretycznie słabą drużyną i zmobilizowani wizją wskoczenia na 1 miejsce po tej kolejce. Do tego zagrają przed własną publicznością dlatego powinni atakować od pierwszych minut. Po uzyskaniu prowadzenia powinni spokojnie strzelić jeszcze kilka bramek. Goście zajmują słabe miejsce jednak jest to spowodowane tym, że z 5 spotkań do tej pory zremisowali aż 4 razy. Nie zdołali wygrać jeszcze meczu choć 4 razy byli bliscy tej sztuki. Dzisiaj zagrają z silniejszą drużyną ale mogą się pokusić o bramkę. W dotychczasowych 5 meczach strzelali co najmniej jednego gola w 4 meczach. Jest duże prawdopodobieństwo, że dzisiaj też strzelą.

Zagra drużyna z szansami na fotel lidera w przypadku zwycięstwa i ekipa, która na 5 meczy aż 4 zremisowała. Obydwu ekipom będzie zależało na 3 punktach. PK35 Helsinki będą chcieli przed swoją widownią wskoczyć na 1 miejsce w lidze ,a Jippo Joensuu będzie chciało w końcu wygrać mecz i przełamać passe remisów. Przewiduje 3:1 dla gospodarzy, a zatem over 3.5 gola.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Finlandia, Ykkonen

Jippo - PoPa

Patrząc na tabelę Ykkonen z zeszłego sezonu i obecną w oczy rzuca się tylko jedna rzecz: PoPa, która w zeszłym roku zajęła 3. miejsce i była o krok od awansu do najwyższej ligi, obecnie notuje serię 6 porażek z rzędu i choć sezon zaczął się już ponad miesiąc temu, PoPa nie ma jeszcze żadnego punktu na koncie. Ciężko powiedzieć co stało się przyczyną takiego upadku tej drużyny. Upatrywałbym jej w tym, ze w okienku transferowym odeszło kilku ważnych graczy tego zespołu, a do tego obecnie klub zmaga się z kilkoma kontuzjami, co znacząco wpływa na jego postawę, szczególnie w defensywie. W dzisiejszym meczu goście będą osłabieni brakiem takich obrońców jak Pihlainen, Aijala i Viljanen. Dwójka z nich stanowiła absolutną podstawę defensywy w ubiegłym roku. Zabraknie też pomocnika Koivunena, który także w poprzednim sezonie był bardzo ważnym ogniwem zespołu. W przedniej formacji trener nie może skorzystać z Aleksa Agbara. Fatalna forma, brak wiary w siebie, duże osłabienia, fatalne morale i atmosfera w klubie - to najlepiej opisuje w tej chwili gości.
Jippo także nie błyszczy w tym sezonie. W 6 meczach gospodarze nie potrafili odnieść zwycięstwa, zanotowali bilans 0-4-2. Warto jednak zwrócić uwagę, że obie porażki przytrafił się z zespołami ze ścisłej czołówki, na wyjazdach i w dwóch ostatnich kolejkach, gdzie Jippo miało lekkie problemy kadrowe. Poza tym Jippo grało tylko jeden mecz na własnym terenie, cała reszta odbywała się na wyjeździe. Na dzisiejszy mecz wszyscy są jednak zdrowi i gospodarze stoją przed dużą szansą na odniesienie zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu.
Oba zespoły mierzyły się ze sobą dwukrotnie. Za każdym razem górą był zespół PoPa. Zawsze jednak obecna forma i sytuacja jest ważniejsza od historii, a te dwa czynniki przemawiają zdecydowanie za Jippo. Kurs całkiem niezły, wydaje się, że warto zagrać.

Typ: 1 - 2,20 ⛔
Jippo 1-0 PoPa ⛔ (1-2)
Unibet
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Inter Turku - IFK Mariehamn

Po wczorajszym zwycięstwie HJK Inter Turku spadł na pozycję wicelidera. Taka sytuacja nie musi jednak trwać długo, bo ewentualne zwycięstwo w dzisiejszym meczu pozwoli gospodarzom na ponowne objęcie pierwszego miejsca w tabeli. Póki co gospodarze radzą sobie w lidze kapitalnie - notują bilans 6-1-1. Warto dodać, że większość spotkań była całkowicie zdominowana przez piłkarzy Joba Dragtsmy i kończyła się pewnymi zwycięstwami. Dzisiaj naprzeciw Interu staje Mariehamn, które obecnie plasuje się na 5. miejscu. Jest to drużyna, która gra w kratkę i ciężko jednoznacznie ocenić jej formę. Na własnym terenie potrafi podjąć walkę z najlepszymi (2-0 HJK), a za chwilę zostać upokorzonym przez przeciętniaka (0-3 KuPS). Wydaje się, że goście należą do zespołów, którym wystarczy narzucić swój styl gry i wtedy uda się ich pokonać. Inter Turku w tym sezonie z pewnością jest drużyną, która potrafi grać swoje i usiąść na rywala. Na to właśnie liczę w tym spotkaniu. Nastroje w szatni fantastyczne, trener szczęśliwy i pewny siebie, morale piłkarzy bardzo wysokie - tak wynika z wywiadów i ogłoszeń zamieszczonych na stronie klubu. Jest to na pewno bardzo dobra informacja.
Sytuacja kadrowa:
Inter Turku:
W tygodniu do składu dołączył Timi Kallio - doświadczony obrońca, który ma za sobą występy w reprezentacji Finlandii oraz takich klubach jak Fulham, Young Boys, HJK Helsinki czy Sheffield United. Jest on gotowy już na ten mecz, prawdopodobnie nie wystąpi od początku, ale być może trener da mu szansę gry w II połowie.
Niepewny występu jest Tero Mantyla (O, 8/0), który nabawił się urazu w ostatnim meczu z Haką. Na pewno nie zagra Daniel Osinachi (N, 4/0). Wydaje się, że gospodarze nie mają praktycznie żadnych problemów przed meczem z Mariehamn.
IFK Mariehamn:
Najpoważniejszym osłabieniem jest brak Ekhiabhi Okodugha (P, 8/2), który w poprzednim meczu doznał bardzo groźnej kontuzji i nie wiadomo, kiedy wróci na boiska Veikkausliigi. Poza tym nie zagrają obaj bracia Paatalainen, ale to małe piwo.
Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki jestem dzisiaj skłonny powierzyć swoje pieniądze Interowi Turku. Gra ze słabszym przeciwnikiem, jest w wybornej formie i do tego atmosfera w zespole jest świetna, a chęć osiągania sukcesów wciąż niezaspokojona. Gospodarze chcąc odzyskać pierwsze miejsce muszą dzisiaj pokonać Mariehamn.

Typ: 1 - 1,58
Wynik: 2;0 ✅
Inter Turku 2-0 IFK Mariehamn
Unibet

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 23

kajzer

Użytkownik
Inter Turku – Mariehamn
Wynik: 2:0 ✅
Typ:1
Kurs:1.62


I na zakończenie moich typów zajmę się również piłką nożną ale tym razem dość nietypowo ligą fińską ale to głównie dlatego, że wszystkie najlepsze zakończyły już sezon i trzeba zabrać się za trochę mniej popularne zobaczymy jak wyjdzie mam nadzieje, że dobrze. Wybrałem spotkanie drużyn z czołówki a mianowicie zmierzy się aktualnie druga drużyna ligi Inter Turku z plasującą się na dzień dzisiejszy na 5 lokacie Mariehamn. Oczywiście faworytem tego spotkania będą gospodarze, którzy w ostatnich meczach grają rewelacyjnie i jak wygrają to spotkanie to awansują na pierwszą pozycję ponieważ aktualny lider ma jedno spotkanie więcej rozegrane. Inter jak na razie zebrał 21 punktów w 8 spotkaniach z czego wygrał 4 ostatnie. Przed własną publicznością Inter wygrał trzykrotnie i raz zremisował zdobywając aż 14 bramek przy zaledwie 3 straconych. Dla porównania ich dzisiejsi rywale w meczach wyjazdowych wygrywali dwukrotnie i dwa razy przegrywali strzelając 5 bramek i tracąc 3. Myślę, że przed własną publicznością Inter zagra znowu bardzo dobrze i bez większych problemów pokona swojego dzisiejszego rywala.
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
HJK Helsinki - RoPS Rovaniemi
Gdy spojrzałem na mecz HJK nie interesowało mnie z kim będą się mierzyć bo wiedziałem że stawiam na nich ale kurs jest niski więc coś trzeba zagrać tak żeby zwiększyć kurs i zdecydowałem się na hendicap -1.5 na niekorzyść HJK. Nazwałem ten mecz &quot;MECZ MISTRZOWSKI&quot; ponieważ grają ze sobą Mistrz 2010 z Mistrzem 2010 tylko że jeden Veikkausliiga (HJK Helsinki) a drugi Ykkonen liiga ( RoPS). To oczywiście można się domyśleć że goście są beniaminkiem i będą mieli bardzo ciężki mecz przed sobą tym bardziej że HJK zaczyna grać wreszcie jak na Mistrza przystało. Po 9 spotkaniach HJK na koncie ma 21 punktów (7-0-2) z bilansem brakowym 18:7, natomiast RoPS na koncie ma 9 punktów (2-3-4) i bilansem bramkowym 13:13. Widać już cela obydwu zespołów na ten sezon RoPS Rovaniemi walczyć będzie o utrzymanie (8 miejsce obecnie) a HJK o mistrzostwo (2 miejsce obecnie). W 8 kolejce RoPS podejmowało u siebie KuPS (7 miejsce) i zremisowało 0-0, a ekipa z Helsinek grała z zespołem MyPa (ostatnie miejsce) na ich terenie i wygrała 2-0. Na 4 spotkania HJK Helsinki u siebie wygrało wszystkie (4-1, 1-0, 1-0 i 6-2), właśnie 6-2 zakończył się ostatni mecz u siebie z JJK Jyväskylä (3 miejsce). RoPS Rovaniemi na 4 spotkania wyjazdowe ma bilans 1-1-2, a ostatni mecz na wyjeździe to porażka 2-0 z Haką (11 miejsce na 12 zespołów w lidze). Co tu jeszcze dodać, no można napisać że HJK czeka na eLM więc mają dużo lepiej np. od Wisły bo są w sezonie i mają spotkania o stawkę. Ostatnio zespoły mierzyły się w 2009 roku i wtedy HJK wygrało 4-0.
-środa 17:30 początek spotkania
Typ: (-1.5) 1
Wynik: 5:1
Kurs:1.65

Betgun

Więcej na blogu http://pro-typ.blogspot.com/

EDIT &gt; nie wiem czemu zamieszczasz tylko jedno logo zespołu?? Czemu to ma służyć??
 
mesdved 27

mesdved

Użytkownik
JJK vS Mariehamn
Typ: JJK ✅✅✅
KURS: 2,10
JJK od 9 spotkań jest niepokonane na własnym boisku, a Mariehamn ma stosunek 4-6 w meczach wyjazdowych w tym roku, przegrywając 3 ostatnie wyjazdowe spotkania. Normalnie przy takich statystykach kurs opiera się na poziomie 1,3-1,4, ale w tym przypadku jest inaczej, dalczego? Dlatego, że w H2H Mariehamn wygrywa 5-0, ale jak wiadomo każda passa musi się zakończyć. Gospodarze jak do tej pory spisują się dość dobrze na 8 spotkań przegrali jedynie w meczu wyjazdowym z liderem. Jeśli chcą poprawić fatalny bilans w spotkaniach przeciwko Mariehamn to, według mnie dzisiaj jest najwłaściwszy dzień, aby tego dokonać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Typ na JJK jak najbardziej do przyjęcia, kurs także zachęcający, choć już spadł do 2.00. Na dzień dzisiejszy Mariehamn w 5 meczach wyjazdowych 3 razy przegrali z drużynami dużo słabszymi niż dzisiejszy rywal. Myślę że można lekko zaryzykować na zwycięstwo gospodarzy. A po zwycięstwie mogą awansować na pozycję wicelidera Finnish 1st Veikkausliiga 2011. Powinni zagrać o pełną pulę w tym meczu. Popieram typ mesdved. W tamtym sezonie JJK była to najgorsza ekipa pod względem meczy u siebie, chyba ta niechlubna passa została na dobre zakończona...
 
K 23

kajzer

Użytkownik
KuPS - TPS Turku


Typ:2
Kurs:2.80

Po sprawdzeniu się mojego typu z przed tygodnia z ligi fińskiej rozochocony postanowiłem znowu zając się to ligą tym bardziej, że kursy są bardzo kuszące. Wybrałem pojedynek pomiędzy KuPS a TPS Turku. Co ciekawe faworytem według bukmacherów minimalnym faworytem tego spotkania są gospodarze jak natomiast po przeanalizowaniu ostatnich spotkań tych drużyn postanowiłem postawić na gości, którzy aktualnie są na wysokim 4 miejscu z dorobkiem 19 punktów, które zawdzięczają głównie dobrym występą w ostatnich meczach, głównie zaskoczyła mnie wygrana w ostatniej kolejce z liderem ligi, który przez tą porażkę spadł na trzecią lokatę. Jak spojrzymy na 5 ostatnich spotkań gości to wygrali oni aż 4 z nich i jedno zremisowali. Gospodarze dzisiejszego spotkania natomiast nie spisują się zbyt rewelacyjnie przez co zajmują 7 lokatę z 11 punktami na koncie, kibiców martwi z pewnością ostatnio prezentowana forma przez ich klub ponieważ w 5 ostatnich spotkaniach przegrali aż trzy i zaledwie jedno wygrali. Myślę, że wygrają goście ponieważ w chwili obecnej są w lepszej formie od rywali.
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
HJK Helsinki - TPS Turku
(jedno logo bo tak mi się podoba i lepiej to wygląda) pozdrawiam
22 czerwca o 17:30 lider rozgrywek Veikkausliiga 2011 podejmie u siebie TPS Turku czyli 4 drużynę. Drużyna gospodarzy czyli HJK Helsinki na ostanie dziesięć spotkań (1 w pucharze) ma bilans 9-0-1, gdyż TPS może pochwalić się bilansem 5-2-3. W lidze HJK z 27 punktami i serią 5 spotkań wygranymi pod rząd zajmuję 1 miejsce z przewagą 3 punktów nad 2 Interem Turku, natomiast drużyna TPS z 20 punktami na koncie zajmuje 4 miejsce a ich ostatni mecz to remis 1-1 z KuPS (7 miejsce na 12 zespołów). HJK Helsinki ostatni swój mecz wygrało dość pewnie 5-0 na wyjeździe z zespołem Haka (8 miejsce). Ogólnie można powiedzieć że HJK wreszcie gra jak na mistrza przystało i deklasuje rywali i to ładnie. Na własnym terenie HJK ma bilans 5-0-0 i to pokazuje jak są mocni na własnym boisku przy stosunku bramkowym 17:4. TPS Turku na wyjeździe ma bilans 2-2-1 i bilans bramkowy 6:5. Co tu pisać więcej, pewnym faworytem są gospodarze i mam nadzieję że potwierdza to na boisku.
Typ:1
Kurs:1.50
Expekt

 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Finlandia: Veikkausliiga
MyPa x HJK Helsinki

Typ: HJK
Kurs: 1.48 (Pinnacle)
Zostajemy wciąż na Północy Kontynentu. Przedwczoraj zabrakło trochę szczęścia i chęci wbicia większej ilości bramek przez Elfsborg. Skończyło się tylko 2:1 a powinno o wiele wyżej. Tym razem spróbuję zarobić na drużynie zmierzającej po mistrzostwo kraju - na HJK Helsinki. W ekipie trenera Muurinena trwa walka o miejsce w jedenastce podczas meczy El. LM. Dziś wyjeżdżają Myllykoski po zdecydowane zwycięstwo. Ich niesamowita passa trwa. &quot;Jadą&quot; wszystkich jak chcą. W ostatniej kolejce ograli 6:0 4 drużynę w tabeli - TPS. W świetnej formie znajduje się Teemu Pukki. W 9 meczach strzelił już 8 bramek. MyPa choć nie przegrała od 3 spotkań, nie traktowana jest jako zespół u szczytu formy. Zwróćmy uwagę na ich przeciwników. Sam dół tabeli. Na 6 spotkań u siebie aż 4 przegrali. Dla faworytów nie zagra dzisiaj wyłącznie Sebastian Sorsa który nie odgrywa ważnej roli w zespole.

Video ostatniego meczu HJK

http://www.youtube.com/watch?v=rQbJXcUMW9o&amp;amp;feature=player_embedded
Do tego biorę -2.5 po 3.70 w bet365
 
youngmoney 40

youngmoney

Użytkownik
Także zagrałem na HJK powinni dzisiejszy mecz wygrać i umocnić się na fotelu lidera.

Poza tym z dzisiejszych spotkań ligi fińskiej zagrałem na Inter Turku, którzy u siebie będą podejmować KuPS. Inter u siebie spisuje się bardzo dobrze na 6 rozegranych spotkań odniósł 5 zwycięstw i zanotował 1 remis (1-1 z MyPa). KuPS na wyjazdach jak dotąd zdobyli tylko 2pkt remisując z Rovaniemi PS i Jaro czyli drużynami które znajdują się obecnie niżej od nich w tabeli (Jaro jest ostatnie, RPS 9 miejsce - 3 od końca) Inter obecnie ma na koncie 25 pkt, 5 mniej niż HJK i jeden mecz rozegrany mniej. Jeżeli nie chcą stracić dystansu do drużyny z Helsinek powinni takie mecze wygrywać. Stawiam 1

Inter - KuPS 1 (1,45) ⛔

dubel:
Inter - KuPS 1 (1,45) 4-4 ⛔
MyPa - HJK 2 (1,45) 0-1 ✅
ako: 2,10
buk: unibet

8-2, 4-4 ciekawe wyniki w Finlandii dziś, szkoda że nie siadło...
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Jeszcze dubelek z Finlandii idzie:
TPS Turku - Vassa TPS [email protected] 1 LIGA!
HIFK - FC Hämeenlinna [email protected] 2 LIGA!
6/10
To co ostatnio dzieję się z drużyna Turku jest niemożliwe. Mają na prawdę dobry skład jednak od paru meczy coś się w nich zacięło. Nie potrafią wygrać meczu dlatego taki na nich kurs w meczu z bardzo przeciętnym Vassa.
Vassa raczej niczym specjalnym nie imponuje. Ostatni remis z Honka 1-1 to raczej udziału drużyny Honki w pucharach Europejskich, a nie wynik jakiejś dobrej gry Vassy. Myślę, że dzisiaj Vassa (drużyna zajmująca przed ostatnie miejsce w tabeli) przyjedzie bronić 0-0. Ale czy im sie to uda ? Wątpie!
Turku dysponuje naprawdę dobrą drużyną, a tacy gracze jak Kuqi i Aaritalo powinni w optymalnej formie bez problemy nastrzelać parę bramek.
Mam nadzieję, że dwie porażki pod rząd (w tym 0:6 z HJK) podziała mobilizująco na drużynę gospodarzy i ograją dzisiaj drużynę Vassy bez problemu.
Hämeenlinna ostatnio w strasznej formie. Od 5 spotkań nie potafią wygrać meczu! W kolejnych pięciu spotkania jedynie trzy bramki, a ostatnia porażka na własnym boisku z nie najmocniejszym Espoo tylko potwierdza kryzys formy.
Drużyna HIFK powraca na dobre tory. Młody zespół, budowany od &quot;początku&quot;, grają futbol bardzo przyjemny dla oka. Dzisiaj przełamanie drużyny gości po prostu nie może nastąpić i widzę dość łatwe zwycięstwo drużyny gospodarzy !
 
V 256

vernix

Użytkownik
HIFK - Hameenlinna
03.07.2011, 17:30

1 @ 1.91 ⛔

William Hill​

Dzisiaj o godzinie 17:30 na stadionie Pallokentta w Helsinkach zmierzą się ze sobą miejscowy HIFK i FC Hameenlinna.
Gospodarze po 8 latach przerwy powrócili na zaplecze fińskiej pierwszej ligi i obecnie wszystko wskazuje na to, że pozostaną w niej na przyszły sezon. Ekipa ze stolicy Finlandii, z 14 punktami na koncie, zajmuje 6. miejsce w lidze. W ostatnich 6 meczach zwyciężyli 3-krotnie, zremisowali 2 mecze i doznali 1 porażki, strzelając przy tym 11 goli a tracąc zaledwie 4. Trzeba wziąć pod uwagę, że HIFK dobrze czuje się przed własną publicznością - na swoim stadionie wygrało 3 mecze, 1 zremisowało i przegrało tylko raz, z PS Kemi gdzie jedyna bramka tego meczu padła pod koniec spotkania. W dzisiejszym spotkaniu trener gospodarzy nie będzie mógł skorzystać jedynie z pomocnika Timo Priha, który pauzuje za kartki.
Goście w Ykkonen zajmują obecnie 8. miejsce i to miejsce zawdzięczają dobrej grze na początku sezonu. W ostatnich 6 meczach zgromadzili na swoim koncie zaledwie 4 punkty. Ich bilans wygląda tragicznie - ostatni raz wygrali z PS Kemi 29 maja i od tamtej pory zdobyli jedynie punkt strzelając 3 bramki a tracąc aż 13. Trener Jussi Lempinen ma ogromny problem z linią obrony, bowiem dzisiaj nie będzie mógł skorzystać z usług Ilpo Vernona, Tatu Makeli oraz Ozeiasa Graciano. Ponadto występ napastnika Jarno Eranena stoi pod znakiem zapytania.
Obie ekipy obecnie w zupełnie innej formie i po takim kursie jaki oferują bukmacherzy warto zagrać na zwycięstwo gospodarzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom