>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ABC początkującego? Podstawy podstaw tradingu?

S 1

szkot80

Użytkownik
A co robić z tymi przypadkowymi kliknięciami i zawieraniem przez to zakładu ? Mi ogólnie zdarzyło się tak ze 3 razy w wersji treningowej ...
Powiedzcie mi jeszcze jedno. Gdy złapie już green&#39;a i wychodzę z rynku z zyskiem powiedzmy 0,8 e to zanim geeks pokaże mi wszystkie możliwe wygrane to mija dobrych kilka minut i dopiero po tym czasie pieniądze przypisywane są do mojego konta
 
asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
A co robić z tymi przypadkowymi kliknięciami i zawieraniem przez to zakładu ? Mi ogólnie zdarzyło się tak ze 3 razy w wersji treningowej ...
Klikasz na panelu Geeksa prawym przyciskiem myszy -&gt; Confirm Bets -&gt; On
Gotowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Witam,
czytałem trochę o tradingu, jednak kilku kwestii nie rozumiem nadal.
Sprzedawanie kursu. Zaciekawiła mnie gra w przerwie meczu.
Traderzy pewnie wiedzą o co chodzi. Sędzia odgwizduje koniec pierwszej połowy. Ja wtedy kupuje np. kurs back na over przykładowo 2,5 gola (załóżmy że wynik to 1:0), a po kilku minutach mam go sprzedać z zyskiem. I tu pojawia się mój problem. Sprzedać czyli. Kupić odwotny zakład czyli lay na over 2,5 gola ? Czy jest jakaś opcja sprzedaży kupionego back over 2,5 gola ?
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Witam,
czytałem trochę o tradingu, jednak kilku kwestii nie rozumiem nadal.
Sprzedawanie kursu. Zaciekawiła mnie gra w przerwie meczu.
Traderzy pewnie wiedzą o co chodzi. Sędzia odgwizduje koniec pierwszej połowy. Ja wtedy kupuje np. kurs back na over przykładowo 2,5 gola (załóżmy że wynik to 1:0), a po kilku minutach mam go sprzedać z zyskiem. I tu pojawia się mój problem. Sprzedać czyli. Kupić odwotny zakład czyli lay na over 2,5 gola ? Czy jest jakaś opcja sprzedaży kupionego back over 2,5 gola ?
Nie jestem traderem , ale obserwuję kilka zeczy na BF zwiazanych z pilką . Jezeli chodzi o overa 2.5 w HT to własnie tak trzeba zrobić , poobserwuj jeszcze te ruchy kursów poniewaz z moich obserwacji wynika ze zaraz po gwistku over 2.5 idzie do góry i przed koncem przerwy spada. Pamietaj , ze rynek overa 2.5 tak własnie działa , ale jezeli gol padnie przed 34 min. meczu. Póżniej nie zawsze rynek o2.5 właśnie tak sie zachowuje. Trzeba obserwować kilka zeczy. Równiez polecam rynek CS HT do gry jak i przerwy w NBA . ( duze rynki i spore ruchy kursów ) Jest równiez minus gry NBA --&gt; zbyt pózno !
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Problem jest taki że w Belgii, nie ma już dostępu do betfair (od półroku), oraz do BETDAQ (całkiem od niedawna). Chodzi o prawo belgijskie dt. hazardu w sieci.
Są jakieś inne giełdy sportowe ?
 
M 0

manewr

Użytkownik
Witam.
Mam takie pytanie jako poczatkujacy.
W piatek był mecz Walsall Portsmouth. Przed meczem na lay że nie bedzie remisu byłl kurs 3,5 jeśli zagrabym to za 10 eur to?
po tym jak wbili dwa gole kurs rosnie na back że będzie remis do 15 czy kupuje back i zamykam pozycje?
 
david295 80

david295

Użytkownik
Gralem mecz przy stanie 1-0 dla faworyta w pierwszej polowie kurs 1,38 a po kolejnych 20 min kursy byl na poziomie 1,45. Gdzie tu logika skoro faworyt prowadzi nie ma zadnych czerwonych kartek do konca meczu coraz mniej czasu a kurs rosnie, czesto zdazaja sie takie przypadki?
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Gralem mecz przy stanie 1-0 dla faworyta w pierwszej polowie kurs 1,38 a po kolejnych 20 min kursy byl na poziomie 1,45. Gdzie tu logika skoro faworyt prowadzi nie ma zadnych czerwonych kartek do konca meczu coraz mniej czasu a kurs rosnie, czesto zdazaja sie takie przypadki?
A co to był za mecz? Normalny z płynnością, czy jakaś młodzieżowa liga Ukrainy? Patrzyłeś jakie były kursy u buków? Jeśli był to mecz bez płynności (pusty ladder) to ktoś mógł wystawić zaniżony kurs (1.38), a Ty od niego odkupiłeś - robiąc mu prezent.
 
J 0

johnnybourner

Użytkownik
dokładnie dużo zależy od płynności i jakiego poziomu jest to mecz i też od dominacji faworyta, bo mogli strzelić bramkę, ale później nic nie grać, tylko się bronić. Ale łatwiej byłoby jakbyś podał jaki to był mecz
 
R 190

rednee

Użytkownik
Hej,
Czy ktoś może mi podpowiedzieć co oznaczają te procenty po stronie Back i Lay (w pomarańczowym kółku)?

I co jeżeli większa wartość jest po prawej stronie np 98.96 po stronie Back i 101.7 po stronie Lay?
Dzięki z góry,
edit://
Jeszcze jedno:
Czy któryś z programów wspomagających trading na betfair jest w stanie zapisać logi, które mogę później przejrzeć (gdy np. pójdę spać - NBA - i zrobię to rano), chodzi mi głównie o zapis ile EURO poszło na dany market oraz na poszczególne opcje na danym rynku?
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Gram na Betfair od kilku lat i nadal w niektórych sprawach raczkuje, ale postaram się odpowiedzieć jak ja to rozumiem.

Generalnie chodzi tutaj o przedstawienie, po której części rynku są pieniądze. Ja tłumacze sobie, w ten sposób, gdzie jest nadwyżka pieniędzy. Na obrazku, którym załączyłeś widać, że na zakład wygra jest 1,7% pieniędzy ponad równowagą, na nie wygra 1,3%; to znaczy, że wykupując wszystkie zakłady wygra (na tym rynku), stracisz 1,7% twojego zakładu czyli wszystko powyżej 100% oznacza pieniądze, które przegrasz grając zakład &quot;wygra&quot;. Bardzo ważna jest godzina, gdyż szczególnie na mało płynnych rynkach może się okazać że różnica będzie 140% Back 70% Lay, wtedy przy wejściu za spore pieniądze, jest duży problem z wyjściem z linii. Dlatego idealnie jest wchodzić w rynek gdy obie strony są bliskie 100% bo wtedy rynek jest konkurencyjny.

Obliczenie tych wartości jest bardzo proste. Jest to suma wartości ilorazu całkowitego rynku do kurs każdego zdarzenia.
Dla zakładów &quot;Wygra&quot;:
(100/1,83)+(100/4,2)+(100/4,3)=101,71%
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom