>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Pytanie odnoscie przelewów.

jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Mam pytanie odnosnie przelewów z bukmachera na konto bankowe,mogę coś takiego zrobic ?? Czyli przelać kase prosto od bukmachera na konto bankowe ?? Nie zamkną mnie za to ?? :grin:
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Znaczy , że wpłacasz np z moneybookers do bukmachera i od razu , bez obrotu chcesz wypłacić na konto bankowe ? Albo napisz jaśniej bo może nie czaje ????
Mogą mieć podejrzenia , że pierzesz brudne pieniądze ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Pieniądze obróciłem juz chyba 100 razy .Chodzi mi tylko o to czy mogę bezpośrednio od bukmachera na konto bankowe pieniądze przesłac ??

Do tej pory robiłem tak jak pisałes.Czyli kase obróconą wpłacałem na MB a puzniej na konto bankowe.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Pieniądze obróciłem juz chyba 100 razy .Chodzi mi tylko o to czy mogę bezpośrednio od bukmachera na konto bankowe pieniądze przesłac ??

Do tej pory robiłem tak jak pisałes.Czyli kase obróconą wpłacałem na MB a puzniej na konto bankowe.
Pewnie, że możesz. Rozumiem, że Twoje obawy związane są z ustawą hazardową? Jak narazie jeszcze nie weszła ona jeszcze w życie, a poza tym banki przypatrują się przelewom powyżej bodajże 15 000 zł czy jakoś tak, więc nie powinno być problemu ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
NO własnie głównie chodziło mi o tą smieszną ustawe hazardową .Mam na dzieje że ona nie wejdzie w życie. :;/:
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
No to w takiej sytuacji , jak Ci piotrex wyżej pisał możesz wypłacić bez problemu. No chyba , że jakaś duża suma. Aby dane u bukmachera się zgadzały z kontem bankowym i kilka dni kasa będzie :]
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
To świetnie dzienki panowie!! :grin::grin::grin::grin:

Temat niech zostatni może ktoś jeszcze szukać takiej odp.I akurat mój tamt sie przyda.
 
Do góry Bottom