>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Polski - Lech Poznań vs Legia Warszawa [Finał]

Status
Zamknięty.
horus 129

horus

Użytkownik

Puchar Polski - Finał
Lech Poznań - Legia Warszawa
Miejsce spotkania: Bydgoszcz
Data: 03.05.2011r. - godz. 18:30
kursy: 2.45 - 3.15 - 2.85 [Unibet]
Finał już niedługo, także powoli można rozpocząć rozmowy na temat tego wydarzenia.
Rok temu, również w Bydgoszczy po bramce Andriusa Skerli i zwycięstwie nad Pogonią Szczecin 1:0 fetowali kibice Jagiellonii.

Jak będzie tym razem? Kto dzięki zwycięstwu wywalczy sobie możliwość startu w 3 rundzie Ligi Europejskiej?
Zapraszam do kulturalnej i merytorycznej dyskusji!
EDIT:
Specjalnie dla Was herb Legii został zmieniony na ten akceptowany przez kibiców. Skupmy się już na normalnej dyskusji.​
 
legionista1916-56529 9

legionista1916-56529

Użytkownik
Zapomniałeś chyba wkleić herb Legii (masz go chociażby w moim profilu). Co do samego meczu... Liczę na wygraną Legii, która w drodze do finału wyeliminowała szczecińską Pogoń, Śląsk Wrocław, Ruch Chorzów i Lechię Gdańsk. Natomiast Lech wyeliminował kolejno GKS Tychy, Cracovię, Polonię Warszawa i Podbeskidzie. Nie co trudniejszych rywali miała, więc Legia. Bilans legionistów to: bramki: 11:2 ; mecze: 5-1-0, natomiast lechitów: bramki: 11:6 ; mecze: 4-1-1. Statystki przemawiają za Legią. Kolejna rzecz to kibice. Sympatyków z Warszawy będzie ponad 6500, natomiast z Poznania około 6000. Dodatkowo do składu legionistów wróci Rzeźniczak, a to na wiosnę jedna z czołowych postaci, słabej w lidze i mocnej w pucharach Legii. Serce mówi Legia, rozum też.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Nieźle się ubawiłem czytając post powyżej i argumentacje &quot;dlaczego Legia&quot;.
Statystki przemawiają za Legią.
Niebywale irracjonalnie brzmi to zwłaszcza, że porównujesz dorobek obu zespołów na przestrzeni całej drogi pucharowej. Nikt już nie pamięta jak Legia grała z Pogonią, czy jak Lech z Tychami. Drużyny mają swoje problemy, a bardziej wiążąca jest obecna forma, czyli pięć ostatnich meczów ligowych + dwa ostatnie dwumecze w PP.
Kolejna rzecz to kibice. Sympatyków z Warszawy będzie ponad 6500, natomiast z Poznania około 6000.
Świetny argument. Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że za Lechem przemawiają kibice, których będzie dosłownie niewiele mniej niż legionistów.
Serce mówi Legia, rozum też.
he, he, he ????
 
legionista1916-56529 9

legionista1916-56529

Użytkownik
Kolego... Kolejna rzecz to kibice to nie był argument. Tylko wspomniałem, że tych będzie tyle, a tych tyle... To jest moja opinia, wolny kraj... Zobaczymy we wtorek kto okaże się lepszy. Jednego jestem pewien. Zapowiada się fantastyczne widowisko, oby tylko było spokojnie na trybunach. ????
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Serce mówi Legia, rozum też.
&lt;smiechgmocha&gt;

a tak na poważnie, to na Waszym miejscu, drodzy Legioniści modliłbym się o porażkę w tym meczu. W pucharach takim składem daleko nie zajedziecie, a spektakularnie przegrany sezon może spowodować odejście Jóźwiaka, Miklasa i innych pseudomenadżerów.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
&lt;smiechgmocha&gt;
a tak na poważnie, to na Waszym miejscu, drodzy Legioniści modliłbym się o porażkę w tym meczu. W pucharach takim składem daleko nie zajedziecie, a spektakularnie przegrany sezon może spowodować odejście Jóźwiaka, Miklasa i innych pseudomenadżerów.
Tylko z drugiej strony kto przyjdzie do klubu który nie gra kolejny rok w pucharach ? Szrot typu Manu czy Mezenga ? Tak Skorża wylatuje po sezonie a przychodzi xxx z zagranicy . Nawet jak nie zdobędą pucharu to Miklas FSO czy Marek podróżnik nie wylecą ... przynajmniej ten pierwszy który ma status boga .
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
A ja się pochwale: Mam bilet na mecz i tam bede:razz::cool:
A co do samego spotkania to licze na super widowisko. Która drużyna okaże się lepsza? Wydaje mi się że zadecyduje dyspozycja dnia. Jednak patrząc że Lech ma w składzie Rudnevsa do tego Stilic i Krivets robi to wrażenie. Legia wiadomo Hubnik Radovic Vrdoljak. Ciekawe co Manu tym razem wywinie;) Według mnie dobry typ to wynik pierwszej połowy remis-1,95 Pozdrawiam
 
R 0

rafalm1993

Użytkownik
Legia wygrała, Lech przegrał yeah!
Jacekk, nadal sądzisz, że Lech wygra PP?
Chyba nie ogladałeś meczu Legi. To co prezentuję Legia to jest porażka i wstyd dla Polski, że tak słabo grająca drużyna liczy się w walce o europejskie puchary w lidze i dotarła do Pucharu Polski. Tak słabej Legi dawno nie było...2 celne strzały legi w przeciągu całego meczu i jedna sytuacja z której padł gol... Reasumując nie masz się czym podniecać, że Legia wygrała bo tak naprawdę jest słaba, była i będzie niestety i nie widać żadnych perspektyw( żadnego pomysłu na grę ) Pozdro
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Pomijając wyniki obu drużyn przegrane, wygrane Legia dla mnie jakoś lepiej wygląda na obcych terenach niż na Łazienkowskiej więc daje im tu hc na zdobycie pucharu.Ogólnie forma obu drużyn jest mizerna.Ciężko wskazać tutaj pewny typ, może czerwona kartka po dobrym kursie, jedna z tych drużyn pożegna się z pucharami, to prawie pewne, więc może być ostro.
Obecnie to obie drużyny całokształtem nie zapracowały na puchary
ps: nie róbcie tu prywatnego burdelu bo się czytać nie chce.
 
R 0

rafalm1993

Użytkownik
Masz rację. Zgadzam się w 100%, ale jednak Legia wygrała, a Lech przegrał, może być podłamany kolejnym słabym występem. Czekam z niecierpliwieniem na wtorek!
Z pewnością może być to bardzo wyrównany mecz bo obie drużyny są w dołku przy czym Legia wydaje mi się że jest w większym...A Już pierwsze spotkanie tych drużyn w Poznaniu pokazało że wynik tego meczu będzie oscylował koło remisu ????
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Lepiej dla obiektywnego kibica byłoby, gdyby wygrał Lech. Jako jedyny klub ma rozstawienie w każdej rundzie el. do LE. Byłaby większa szansa na dwa kluby w pucharach = skok do 20 najlepszych lig, może i wyżej.

Oczywiście, mówię to jako kibic który tak samo nie lubi/lubi Lecha i Legię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kyja 178

kyja

Użytkownik
A ja sadze, ze zagrają w meczu ci &quot;niby&quot; kontuzjowani.
Wydaje mi si, ze to zasłona dymna Legii przed spotkaniem.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Bardziej bym powiedział że pep &quot; nieudacznik &quot; Skorża nawet kontuzjowanych by wystawił ...
Choto będzie wiecznie kontuzjowany jak nie będzie miał indywidualnego treningu ... paolo ma to gdzieś , skorża powie zrzuć kg i myśli że wszystko będzie dobrze .
 
legia 122

legia

Użytkownik
Zapowiada się fantastyczne widowisko, oby tylko było spokojnie na trybunach. ????
zapowiada się nudny mecz, typowe szachy. obydwie drużyny wyjdą schowane za podwójną gardą, sytuacji bramkowych będzie jak na lekarstwo. 0:0 i dogrywka to bardzo możliwy scenariusz. próbkę tego czego można się spodziewać po Legii widzieliśmy w meczu z Widzewem. Szansa że zagra Vrdoljak i Choto na jakichś blokadach bardzo znikoma. tego typu sprawy to minimum 2 tygodnie przerwy. Być może zobaczymy Rzeźniczaka ale i tu jestem sceptyczny.
Lech DNB, bądź zdobywca Pucharu po ok 1,75 w dniu meczu jeżeli potwierdzą się absencje, ewentualnie bardziej asekuracyjnie 1x.
W dalszym ciągu obowiązuje hasło Weszło: Kto nie wygra z Legią ten frajer.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Nawet po zwycięstwie MUSI się wiele zmienić, bo już po frekwencji po ostatnich porażkach widać, że pikniki są wrażliwi na wyniki i sama magia stadionu ich nie przyciągnie. Wynik tego spotkania jakoś dziwnie jest mi obojętny, chyba sama świadomość tego, że i tak nie przebrną przez eliminacje w LE to powoduje. Niech wygra lepszy, pozostaje się emocjonowac spektaklem na trybunach, niestety bez piosenek Oświęcimu (pzdr W.). Sam chyba postawię na under 2.5 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom