>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

emde 0

emde

Użytkownik
w regulaminie wyczytałem że można dac najwięcej 5 typów a ile można dac najmniej :?: można typowac tzw. silngla :?:
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
czy to bedzie tak jak w kosz cupie i tenisowym ze daje np 5 meczy i np 2 nie wejda to AKO= te ktore weszly ?
W regulaminie pisze , wyrażnie !

Przykład kuponu

9/05/2006 / 17:30 Lukko Rauma - Saipa--- 1 - 1.85
19/05/2006 / 17:30 TPS Turku - Blues Espoo --- 1 - 2.05
19/05/2006 / 17:30 Jokerit Helsinki - Blues Espoo --- 1 - 1.62
19/05/2006 / 17:30 Ilves Tampere - Kalpa Kuopio --- 1 - 1.46
AKO = 8.97 zl

bJeśli Ilves przegrał. Wtedy liczymy następująco:
1,85*2,05*1.62=6.14

Wtedy nasze AKO=6.14.
 
emde 0

emde

Użytkownik
Przykład kuponu

9/05/2006 / 17:30 Lukko Rauma - Saipa--- 1 - 1.85
19/05/2006 / 17:30 TPS Turku - Blues Espoo --- 1 - 2.05
19/05/2006 / 17:30 Jokerit Helsinki - Blues Espoo --- 1 - 1.62
19/05/2006 / 17:30 Ilves Tampere - Kalpa Kuopio --- 1 - 1.46
AKO = 4,46 zl

bJeśli Ilves przegrał. Wtedy liczymy następująco:
1,85*2,05*1.62=6.14

Wtedy nasze AKO=6.14.
wydaje mi się że tutaj jest błąd bo AKO=4,46 powinno byc 8,97
 
W 2

wislak

Forum VIP
czy to bedzie tak jak w kosz cupie i tenisowym ze daje np 5 meczy i np 2 nie wejda to AKO= te ktore weszly ?
W regulaminie pisze , wyrażnie !

Przykład kuponu

9/05/2006 / 17:30 Lukko Rauma - Saipa--- 1 - 1.85
19/05/2006 / 17:30 TPS Turku - Blues Espoo --- 1 - 2.05
19/05/2006 / 17:30 Jokerit Helsinki - Blues Espoo --- 1 - 1.62
19/05/2006 / 17:30 Ilves Tampere - Kalpa Kuopio --- 1 - 1.46
AKO = 8.97 zl

bJeśli Ilves przegrał. Wtedy liczymy następująco:
1,85*2,05*1.62=6.14

Wtedy nasze AKO=6.14.
ok chcialem sie tylko upewnic bo ktos tam sie spytal o singla ????
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Mam pytniae takie , moża w tym turze stawiać na remis w jakimś meczu po 60 minutach ??? czy tylko na 1 lub 2 ???
 
O 0

okole

Użytkownik
kilka uwag i propozycji:
-w pkt.2 proponuje wykreślić wyraz &quot;lub&quot; i zastąpić go wyrazem &quot; x &quot;
-rozumię że gramy każde zdarzenie hokejowe (NHL,Ligi.Mistrzostwa itp.)
-co się stanie z kuponem na którym zabraknie którego z 4 warunków (np.data ,gozdina,bukmacher itp.)
-brak określenia do której min.przed rozpoczęciem zdarzenia- typujemy
-brak zastrzeżenia że nie wolno typować na raty
-brak decyzji co do tzw.&quot;pomyłek&quot; które dziwnym trafem pojawiają się w czasie konkursu
-proponuje skorzystać z doświadczeń gości którzy prowadzili konkurs tenisowy i przeżyli tam niezły horror.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
kilka uwag i propozycji:
-w pkt.2 proponuje wykreślić wyraz &quot;lub&quot; i zastąpić go wyrazem &quot; x &quot;
-rozumię że gramy każde zdarzenie hokejowe (NHL,Ligi.Mistrzostwa itp.)
-co się stanie z kuponem na którym zabraknie którego z 4 warunków (np.data ,gozdina,bukmacher itp.)
-brak określenia do której min.przed rozpoczęciem zdarzenia- typujemy
-brak zastrzeżenia że nie wolno typować na raty
-brak decyzji co do tzw.&quot;pomyłek&quot; które dziwnym trafem pojawiają się w czasie konkursu
-proponuje skorzystać z doświadczeń gości którzy prowadzili konkurs tenisowy i przeżyli tam niezły horror.
Kolego , konkurs jeszcze nie ruszyl ???? i wkrotce beda pewne zmiany....A To nie moj 1 konkurs na tym forum , wiec sie nie boj o doswiadczenie ????

p.s twoje propozycje beda rozpatrzone
 
dominic 0

dominic

Użytkownik
8. NIE MOŻNA PODAWAĆ ANI JEDNEGO TEGO SAMEGO SPOTKANIA, CO RYWAL W DANEJ KOLEJCE!
hmm a jezeli w kolejce są tylko 3 mecze i rywal da na kupon te 3 spotkania ?? ja bym zmienil zeby niedawac typu na tą sama druzynę w danej kolejce
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Hm, w regulaminie jest napisane, że typujemy 1 lub 2, chyba powinno byc 1, X, 2. To jak będzie??

Poza tym chyba powinno być, że nie typujemy tego samego zdarzenia, nie oddajemy tego samego typu w danym meczu, bo jeśli ktoś da 1 ja chyba będę mógł dać 2 w danym meczu, albo X????
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Hm, w regulaminie jest napisane, że typujemy 1 lub 2, chyba powinno byc 1, X, 2. To jak będzie??

Poza tym chyba powinno być, że nie typujemy tego samego zdarzenia, nie oddajemy tego samego typu w danym meczu, bo jeśli ktoś da 1 ja chyba będę mógł dać 2 w danym meczu, albo X????
Bedziesz mogl :] , Po prostu jest mala usterka w regulaminie...Konkurs sie jeszcze nie zaczal i mozna pozmieniać :] Wkrotce beda zmiany
 
M 0

miko.be

Użytkownik
6.Jak będą podliczane punkty w grupach?
W grupie będzie brana pod uwagę taka oto kolejność:
- punkty
- ilość trafionych meczy
- iloczyn kursów
Dzalej jest podane jak wypiczamy AKO. Troche tutaj nie rozumiem w regulaminie pisze jeszcze ze pkt za wygrana ale chodzi o to ze weszla druzyna z ako 1,02 i dostaje za nia 3 pkt czy jesli wygram kursem ako z przeciwnikiem czy tam ta liczba trafionych meczy.

To ma byc tak ze jak wejdzie mi 5 zadarzen to dostaje 15pkt??
 
P 0

precious-one

Użytkownik
8. NIE MOŻNA PODAWAĆ ANI JEDNEGO TEGO SAMEGO SPOTKANIA, CO RYWAL W DANEJ KOLEJCE!
hmm a jezeli w kolejce są tylko 3 mecze i rywal da na kupon te 3 spotkania ?? ja bym zmienil zeby niedawac typu na tą sama druzynę w danej kolejce
równiez bym to zmienił, np na takie cos, że z kuponem przeciwnika moga zgadzac się 3 mecze a reszta musi byc inna...
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
8. NIE MOŻNA PODAWAĆ ANI JEDNEGO TEGO SAMEGO SPOTKANIA, CO RYWAL W DANEJ KOLEJCE!
hmm a jezeli w kolejce są tylko 3 mecze i rywal da na kupon te 3 spotkania ?? ja bym zmienil zeby niedawac typu na tą sama druzynę w danej kolejce
równiez bym to zmienił, np na takie cos, że z kuponem przeciwnika moga zgadzac się 3 mecze a reszta musi byc inna...
Nie!! Nie!! Nie!! Nie kombinuj!!

Będzie tak jak w innych konkursach, ze można dawać te same mecze ale inne typy, oczywiście prawdopodonie tak będzie :p
 
P 0

precious-one

Użytkownik
to była tylko propozycja, ale trzeba nad tym sie zastanowic, bo np. dzisiaj jest bardzo mało meczy w hokeja i co w takim wypadku pozostaje typowac jak ktos nie zdazy przed przeciwnikiem...
 
Do góry Bottom