>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Pytanie co do dzisiejszego finału brytyjskiego. Czy w parach z punktami handi bierzemy pod uwagę również te punkty zdobyte w ew barażu i/lub finale turnieju ? Tj. może sprecyzuję, czy zapis 11+1 oznacza dzisiaj sumę 12 oczek czy też zaliczamy tylko te 11 uzyskane podczas 5 startów w rundzie zasadniczej ? Moja wątpliwość dotyczy tylko par z dodawanymi pkt (szczególnie taki przypadek może mieć miejsce w parze Kennett - Barker) bo w normalnym h2h bez handi wszystko jest jasne.
Z góry dzięki za odp.
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Pytanie co do dzisiejszego finału brytyjskiego. Czy w parach z punktami handi bierzemy pod uwagę również te punkty zdobyte w ew barażu i/lub finale turnieju ? Tj. może sprecyzuję, czy zapis 11+1 oznacza dzisiaj sumę 12 oczek czy też zaliczamy tylko te 11 uzyskane podczas 5 startów w rundzie zasadniczej ? Moja wątpliwość dotyczy tylko par z dodawanymi pkt (szczególnie taki przypadek może mieć miejsce w parze Kennett - Barker) bo w normalnym h2h bez handi wszystko jest jasne.
Z góry dzięki za odp.
mozna zrobic tak jak w sportingbet, czyli
&quot;Wyniki w finale liczone są dla 4 najlepszych zawodników, dla pozostałych liczy się większa liczba zdobytych punktów&quot;
????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
SpeedwayTyper(23):
Korneliusen-Haugaard
Po co taka para skoro Haugaard wiadomo że kontuzjowany i jest za niego z/z?!
Karlsson over/under 11
Po co taki typ,skoro inne mają &quot;połówki&quot;. Po co dawać taki typ skoro wiadomo z góry,że jest szansa że zdobędzie dokładnie 11 pkt i kolejny typ będzie anulowany?
Panowie moderatorzy,jeśli nie macie czasu na dokładniejsze śledzenie rozgrywek żużlowych to może potrzebujecie pomocy z mojej, czy też z innego użytkownika, pomocy? bez napinki oczywiście,poprostu szkoda kolejnych anulowanych typów w konkursie.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No właśnie skoro Hougaard był kontuzjowany to po jaką cholerę taką parę wystawiać. Ja np. się nie interesuję aż tak ligami brytyjskimi i nie wiedziałem, że będzie za niego stosowane ZZ i Schlein pojedzie 6 razy, bo wtedy bym na pewno nie wziął Bjerre z nim w parze. Mam prośbę, byście zaczęli dokładniej śledzić to co podajecie by takich cyrków uniknąć w przyszłości.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Ja raczej z propozycją. Jak wiemy jedna kolejka nas minęła ze względu na zbyt późne wystawienie par itd. Czy zatem jutro nie jest idealny czas aby tę zaległość nadrobić ? Są mecze w Anglii (Elite i KOC) oraz zaległy w naszej I lidze Łódź - Dauga. Spokojnie da radę z tego zlepić 8 zakładów jak nic ;)
Decyzję trzeba by podjąć w miarę szybko i na takie działanie opiekunów konkursu liczę. Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
verti 3,4K

verti

Forum VIP
No właśnie skoro Hougaard był kontuzjowany to po jaką cholerę taką parę wystawiać. Ja np. się nie interesuję aż tak ligami brytyjskimi i nie wiedziałem, że będzie za niego stosowane ZZ i Schlein pojedzie 6 razy, bo wtedy bym na pewno nie wziął Bjerre z nim w parze. Mam prośbę, byście zaczęli dokładniej śledzić to co podajecie by takich cyrków uniknąć w przyszłości.
Loguję się przed wyjściem rano, kolejka nie wystawiona, więc na szybko musiałem coś wymyślać, bez żadnego patrzenia w składy. Tak z pamięci coś wykminiłem, także mea culpa. Jednak pretensji o to, że źle wytypowałeś nie rozumiem. Chyba po części jest organizowany ten konkurs, by przybliżyć tematykę speedwaya, zainteresować się. Także jak chcę się coś &quot;osiągnąć&quot; w konkursie, to warto coś dokładnie przeanalizować, przejrzeć, a nie tylko zarzucać wady i nazywać to &quot;cyrkiem&quot; - na co nie mogę pozwolić, bo coś takiego pojawiło się pierwszy raz (w Allvenskan też miało miejsce, ale tam znaleźć potwierdzone składy na 24h przed startem jest nie sposób).
Ja raczej z propozycją. Jak wiemy jedna kolejka nas minęła ze względu na zbyt późne wystawienie par itd. Czy zatem jutro nie jest idealny czas aby tę zaległość nadrobić ? Są mecze w Anglii (Elite i KOC) oraz zaległy w naszej I lidze Łódź - Dauga. Spokojnie da radę z tego zlepić 8 zakładów jak nic
Dzięki za propozycję. Przynajmniej coś odmiennego niż narzekanie, można tu jeszcze znaleźć ????
Podjęliśmy jednak decyzję, że przy nadchodzących kolejkach - GP i niedzielna E-liga, podamy po prostu więcej typów (po 15 lub po 14). Prosimy więc przygotować się na weekendowy maraton z Speedway Typerem ;)
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
H2H nie można wg mnie nie zaliczyć bo nie ma ku temu podstaw w reg. Natomiast przy liniach na Ricco i Kinga najsłuszniej byłoby zakłady anulować, tak na zdrowy rozsądek. Bo jak Lee miał zrobić over 12.5 ? A szkoda, w obu przypadkach miałem over i niewiele brakowało ???? Choć pewnie sponsor konkursu takie bety by zaliczył na naszą niekorzyść... Ale tutaj nie buk decyduje :cool: Ja bym dał h2h normalnie i zwroty za u/o...
 
B 37,6K

bosky

Użytkownik
Cóż, chociaż nie jest to w żadnym wypadku sprawiedliwe i tutaj z wami zgodzić się mogę, to w regulaminie jasno podana jest linia od której zakłady uznawane są za odbyte, są to 3 starty i - jeśli zakłady zostaną anulowane, to odbędzie się to zgodnie ze zdrowym rozsądkiem, ale wbrew regulaminowi.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie zakładu:
Andreas Jonsson
(suma punktów) powyżej/poniżej 7.5
Czy bierzemy pod uwagę tylko rundę eliminacyjną - mam tu na myśli 20 biegów rozpisanych - czy też cały turniej ?
Wiadomo, wiele razy się tak nie zdarzało, niemniej jednak możliwy jest scenariusz że AJ awansuje do półfinałów z dorobkiem 7 pkt. Tak dajmy na to iż zajmie 3 miejsce, zdobędzie tym samym 1 punkt i odpadnie z zawodów. Czy wówczas typ na over będzie zaliczony ?
Dobre pytanie.
Uwzględniamy pierwsze pięć startów jeżeli chodzi o liczbę punktów danego zawodnika podczas zwodów GP.
Natomiast w zakładach h-2-h liczymy pkt zdobyte w półfinale i finale.
Jak mniemam nic się w tym względzie nie zmieniło i dzisiaj też te linie u/o rozstrzygamy tylko i wyłącznie na podstawie 5 pierwszych startów zawodnika (bez pkt zdobytych w ew. półfinale i finale) ? Proszę o odpowiedź, która będzie pomocna przy typowaniu linii min. dla Golloba i Crumpa ;)
Z góry thx za odp.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ja mam takie pytanie, a zarazem sugestię. Czy będzie więcej zdarzeń do typowania z naszej I ligi? Nasze zaplecze e-ligi jest na pewno lepsze od EL, a zdarzeń jest moim zdaniem trochę za mało. Można by jeśli to nie problem coś z II ligi wrzucić
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Mogę dać jutro więcej z I ligi, ponieważ i tak trzeba dorzucić kilka typków dodatkowych. Z II ligi nie będziemy nic wystawiać.
 
B 37,6K

bosky

Użytkownik
nie zebym sie czepiał, ale jednak 8 typowań to dość spooore zaległości jeśli chodzi o tabele. Nie zrozum mnie źle Verti / Robson, ale to taka trochę zabawa na czuja już na tym etapie. Zgadywanka na którym miejscu teraz mogę być, ilu punktów może mi brakować do lidera.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
nie zebym sie czepiał, ale jednak 8 typowań to dość spooore zaległości jeśli chodzi o tabele. Nie zrozum mnie źle Verti / Robson, ale to taka trochę zabawa na czuja już na tym etapie. Zgadywanka na którym miejscu teraz mogę być, ilu punktów może mi brakować do lidera.
Zależy jak kto patrzy na ten konkurs, ja osobiście nie popatrzyłem ani razu na tabelę i dopiero sprawdzę po zakończeniu konkursu bo nie interesuje mnie tutaj jak typują inni, a jest dokładnie okazja do sprawdzenia się.
A widzę, że w Twoim przypadku będzie tak, że jak lider obstawi to ty dasz typy przeciwne. Z jednej strony masz prawo bo chcesz wygrać coś, z drugiej to według mnie głupota.
Ale wiadomo każdy inaczej traktuje konkursy. Pozdrawiam
 
Do góry Bottom